Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Markus Rühl

Cabaser piyasada kalmamış

Önerilen İletiler

Markus Rühl    142

tren veya deca kullanacak arkadaşlar için üzücü bir haber veriyim cabaser piyasada kalmamış ve daha da zor gelir dedi eczacı tanıdığım , dostinex de çok pahalı mecbur dostinex alıcam tren kürü için haftada 1 tablet dostinex yeterlimidir ve tren küründeyken concerta kullanılabilir mi etkileşim olur mu.

@metinav 

tarihinde Markus Rühl tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    638

1 tablet dostinex = yarım tablet cabaser = 0.5 mg cabergoline. Tren ve deca kürlerinde 2 haftada 1 tam tablet dostinex veya yarım tablet cabaser öneririm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
hectordoyle, 2 dakika önce yazdı:

1 tablet dostinex = yarım tablet cabaser = 0.5 mg cabergoline. Tren ve deca kürlerinde 2 haftada 1 tam tablet dostinex veya yarım tablet cabaser öneririm.

20 haftalık tren kürü için 2 kutu ( 16 tablet ) dostinex yeterli olur mu tren kürüne girmiş arkadaş haftada 1 yarım tablet önerdi bu sefer 3 kutu almam lazım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592
Markus Rühl, Bir saat önce yazdı:

tren veya deca kullanacak arkadaşlar için üzücü bir haber veriyim cabaser piyasada kalmamış ve daha da zor gelir dedi eczacı tanıdığım , dostinex de çok pahalı mecbur dostinex alıcam tren kürü için haftada 1 tablet dostinex yeterlimidir ve tren küründeyken concerta kullanılabilir mi etkileşim olur mu.

@metinav 

Cabaser zorunluluğu yok.Sadece kullanımı basit ve yarılanma süresi uzun diye tercih ediyorduk.Onun yerine aynı ailenin farklı dopamin reseptör agonisti ilaçları var.

Parlodel, pramipeksol, pribedil, gibi çok çeşitli ilaçlar var.Bunların bazıları her gün alınmalı, bazılarının yan etkileri fazla ama aynı işi yapıyorlar.Eski dönemlerde sporcular cabaser yokken bunları kullanıyorlardı kürlerde :)

Dostinex gereksiz, endike olduğu hastalık türünden dolayı pahalı...Bence f/p olarak bakılmalı...

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
metinav, 5 dakika önce yazdı:

Cabaser zorunluluğu yok.Sadece kullanımı basit ve yarılanma süresi uzun diye tercih ediyorduk.Onun yerine aynı ailenin farklı dopamin reseptör agonisti ilaçları var.

Parlodel, pramipeksol, pribedil, gibi çok çeşitli ilaçlar var.Bunların bazıları her gün alınmalı, bazılarının yan etkileri fazla ama aynı işi yapıyorlar.Eski dönemlerde sporcular cabaser yokken bunları kullanıyorlardı kürlerde :)

Dostinex gereksiz, endike olduğu hastalık türünden dolayı pahalı...Bence f/p olarak bakılmalı...

hocam yazdığınız ilaçlar dostinex , cabaser ile aynı işi yapıyor mu ,  parlodel piyasada bulunan bir ilaçmıdır ve mg ayarlamaları nasıl olacak farklı etken madde var diye gözüküyor internette , 2 gündür eczane geziyorum ama dostinex e 400 tl vermemek için bir 2 gün daha gezebilirim sanırım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Markus Rühl, Şimdi yazdı:

hocam yazdığınız ilaçlar dostinex , cabaser ile aynı işi yapıyor mu ,  parlodel piyasada bulunan bir ilaçmıdır ve mg ayarlamaları nasıl olacak farklı etken madde var diye gözüküyor internette , 2 gündür eczane geziyorum ama dostinex e 400 tl vermemek için bir 2 gün daha gezebilirim sanırım :)

400 TL derken dostum dostinex 2 tablet ve 8 tablet olarak satılır.2 tablet güncel fiyat 37.56 TL.Yanlıs ilaca mı bakıyorsun?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Emrahtkty, Şimdi yazdı:

400 TL derken dostum dostinex 2 tablet ve 8 tablet olarak satılır.2 tablet güncel fiyat 37.56 TL.Yanlıs ilaca mı bakıyorsun?

20 hafta tren küründe haftada 1 yarım tablet cabaser dediler , yani 1 tablet dostinex  20 tablet dostinex lazım 140 tl 8 li kutu 140.3 420 tl 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

ben arimidex ve dostinex almıyorum yan etki olmadığı(su tutma ve biraz duygu bozukluğu hariç) için alsam kür daha verimli olurmu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Markus Rühl, 12 dakika önce yazdı:

20 hafta tren küründe haftada 1 yarım tablet cabaser dediler , yani 1 tablet dostinex  20 tablet dostinex lazım 140 tl 8 li kutu 140.3 420 tl 

Haftada bir benim kullandığım method değil sen bilirsin.Ben nor-19 ilaçlarda 2 haftada bir aynı gün aynı saatte yarım cabaser yoksa tam dostinex kullanırım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
Emrahtkty, Şimdi yazdı:

Haftada bir benim kullandığım method değil sen bilirsin.Ben nor-19 ilaçlarda 2 haftada bir aynı gün aynı saatte yarım cabaser yoksa tam dostinex kullanırım.

prolaktin yüksek kalırsa jineko belirtisinde arimidex mi dostinex mi alıcam o durumda bilmiyorum , şimdi mesaj attım eczacıya parlodel bulunması imkansız piyasada yok dedi mecbur dostinex alıcam 2 haftada 1 alıyım bende o zaman.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Markus Rühl, 2 dakika önce yazdı:

prolaktin yüksek kalırsa jineko belirtisinde arimidex mi dostinex mi alıcam o durumda bilmiyorum , şimdi mesaj attım eczacıya parlodel bulunması imkansız piyasada yok dedi mecbur dostinex alıcam 2 haftada 1 alıyım bende o zaman.

e2 den ve prolaktinden de olabiliyor diye biliyorum ya test yaptır yada 2 sinj birden iç :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
holyland, Şimdi yazdı:

e2 den ve prolaktinden de olabiliyor diye biliyorum ya test yaptır yada 2 sinj birden iç :)

yada yarım tablet arimidex alıcam baktım belirtiler devam ediyor (kaşınma batma) bu sefer dostinex alıcam.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Markus Rühl, 9 saat önce yazdı:

Pazartesi ve perşembe bir tablet arimidex kullan.Yüksek ihtimal sorun çözülür.Beslenme rejimi ve ilaçlarında buna etken bu arada.Yüksek kaloride östrojenik ilaçlar birden yukarı fırlatabiliyor östrojeni.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592
Markus Rühl, 15.08.2022 - 14:43 yazdı:

İlaç ailesi veya etki yönüyle benzer olmakla birlikte, hammadde farklılığı ve ona göre de yan etkileri değişmektedir.Doz ayarlaması her zaman min. seviyelerde olmalı, ama benim buradan şu doz diye tavsiye edebilmem mümkün değil.400 tl gerçekten çok fazla bir rakam ve gereksiz...Pramipeksol ve piribedil bir kaç yıl önce kullanmıştım denemek için.Baya sert geldi bana :) Normalde hastalara veriliyor ama dediğim gibi doz çok önemli.Cabaser uzun etkisinden dolayı tercih ediliyor, yoksa farklı bir amacı yok.Tam tersine ergot alkaloidi içerdiğinden uzun vadede kalp kapakçıklarıyla ilgili riskler barındırmakta...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Yurtdışında dostinexten sonra en çok pramipeksol tercih ediliyor. Pramipeksoldan sonra da yüksek doz P5P (B6 vitaminin aktif formu) geliyor. 

Sana önerim yabancı forumlarda pramipeksol'ün  tren deca kürlerinde doz ayarlamasıyla ilgili bir araştırma yap. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Herkese yardımları için çok teşekkür ederim bu sabah eczaneleri gezdim parlodel piyasada yokmuş  mecburen 8 li dostinex satın aldım  , haftada 1 tablet almak yerine Emrah'ın önerdiği gibi 2 haftada bir 1 tablet alarak maliyeti azaltmış olucam , umarım prolaktin den dolayı sıkıntı yaşamam.

tarihinde Markus Rühl tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

ben 2 haftada 1 cabaser aldım ve kür sonu teste gittigimde prolaktinim 0 dı.ve 3-4 ay düzelmedi. dikkat et derim.nerden baksan 12 hafta en az ilaç kullanıcaksın. ayda 1 kan testi verebilirsin yan etkilerden korkuyorsan. ona görede hissiyat ile degilde bilimsel olarak eylem planını hazırlarsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
steroidnediryahu, 24 dakika önce yazdı:

ben 2 haftada 1 cabaser aldım ve kür sonu teste gittigimde prolaktinim 0 dı.ve 3-4 ay düzelmedi. dikkat et derim.nerden baksan 12 hafta en az ilaç kullanıcaksın. ayda 1 kan testi verebilirsin yan etkilerden korkuyorsan. ona görede hissiyat ile degilde bilimsel olarak eylem planını hazırlarsın.

yaptığım çok yanlış biliyorum ama ben eski usul hissiyata dayalı ilerliycem sadece kür sonu pct yapmak için hormon testi vermeyi planlıyorum onun harici sağlık ocağında çoğu değere bakılabiliyor organlar için sağlık ocağında kan tahlili verip durumu öğrenicem , herkesin ilaca verdiği tepki farklıdır biliyorum ama siz 2 haftada 1 2 tablet dostinex içmiş sayılıyorsunuz bu en alt değere kadar çekmiş 1 tablet dostinex stabil tutacak gibi duruyor.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Markus Rühl, 43 dakika önce yazdı:

yaptığım çok yanlış biliyorum ama ben eski usul hissiyata dayalı ilerliycem sadece kür sonu pct yapmak için hormon testi vermeyi planlıyorum onun harici sağlık ocağında çoğu değere bakılabiliyor organlar için sağlık ocağında kan tahlili verip durumu öğrenicem , herkesin ilaca verdiği tepki farklıdır biliyorum ama siz 2 haftada 1 2 tablet dostinex içmiş sayılıyorsunuz bu en alt değere kadar çekmiş 1 tablet dostinex stabil tutacak gibi duruyor.

Dostinex epey kuvvetli bir ilaç tecrübe etmiş biri olarak söylüyorum. Dikkatli olmakta fayda var.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.