Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ardaulucay1111

Novalife yeni ürün

Önerilen İletiler

Herkese merhabalar novalife testo yenisi bu şekilde geldi içi aşırı sıvı şekilde sallayınca ses geliyor o derece. Yakın zamanda alan kullanan oldu mu

1659622758787291953147919625769.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Markus Rühl    142

yeni seriye mi geçtiler acaba ben yakın zamanda satın aldım eski tip 5 ml 5ml şişeler şeklinde geldi , doluluğu değişmediyse böyle daha güzel olmuş.

tarihinde Markus Rühl tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaulucay1111, 5 dakika önce yazdı:

Herkese merhabalar novalife testo yenisi bu şekilde geldi içi aşırı sıvı şekilde sallayınca ses geliyor o derece. Yakın zamanda alan kullanan oldu mu

1659622758787291953147919625769.jpg

Novalife yazısını göremedim. Öte yandan niye Hilma biocare markasının birebir aynısını koplayasın ki adam.. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NamasteGodDamnİt, 2 dakika önce yazdı:

Novalife yazısını göremedim. Öte yandan niye Hilma biocare markasının birebir aynısını koplayasın ki adam.. 

Valla bende çözemedim f.B den aldım kutuları değiştircez falan dedi bu şekil geldi.

tarihinde ardaulucay1111 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Ben de kullandım, novalife öncesi bu marka vardı elinde. Sonra Novalife'a geçti. Novalife kalmadıysa elinde bunu yollamıştır diye tahmin ediyorum. İkiside aynı yerde üretiliyordur kuvvetle muhtemel.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucozade    17

novalifeın testo enantatını kullandım. 3 kutu aldım. ilk iki kutuda gelen ilaçlar doluydu. ancak 3. kutuda gelen ilaçlar muhtemelen boştu. f.b'nin böyle bişey yapacağını düşünmüyorum. ancak test sonuçlarıma göre ilaç sahteydi. o yüzden bu marka ve satıcıya karşı güvenim sarsıldı. bence başka marka tercih edin

tarihinde lucozade tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
lucozade, 22 dakika önce yazdı:

novalifeın testo enantatını kullandım. 3 kutu aldım. ilk iki kutuda gelen ilaçlar doluydu. ancak 3. kutuda gelen ilaçlar muhtemelen boştu. f.b'nin böyle bişey yapacağını düşünmüyorum. ancak test sonuçlarıma göre ilaç sahteydi. o yüzden bu marka ve satıcıya karşı güvenim sarsıldı. bence başka marka tercih edin

Test sonuçları nasıl çıktı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucozade    17
Markus Rühl, 24 dakika önce yazdı:

Test sonuçları nasıl çıktı.

başlık açmıştım bununla ilgili aslında. özet geçeyim; 20 hafta only testo cycle yaptım. son enjeksiyondan 2 hafta sonra kan tahlili yaptım. bütün hormon değelerim natural olduğum dönemdekilerle aynıydı. lh fsh kapanmamış hatta lh natural oldugum dönemden daha yüksekti. hiçbir pct ilacı kullanmadım. yani muhtemelen 3. kutumdaki ilaçlar boştu ve o süre içinde vücudum kendini topladı ve sistem açıldı

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
lucozade, 13 dakika önce yazdı:

başlık açmıştım bununla ilgili aslında. özet geçeyim; 20 hafta only testo cycle yaptım. son enjeksiyondan 2 hafta sonra kan tahlili yaptım. bütün hormon değelerim natural olduğum dönemdekilerle aynıydı. lh fsh kapanmamış hatta lh natural oldugum dönemden daha yüksekti. hiçbir pct ilacı kullanmadım. yani muhtemelen 3. kutumdaki ilaçlar boştu ve o süre içinde vücudum kendini topladı ve sistem açıldı

Hayirli isler sapla gitsin bunu kullanan adam rony mi olcak sapla baba al parayi sat cikleti bak keyfine geri dönüş yapip bos ilac aldiginami yanarsin yoksa giden zmaanami yanarsin yoksa beslenmeye harcadigin parayami yanarsin. Kibar bir dille konusmak gerekirse bu aldigin siseleri ona farkli yollarla iade ediceksin taninmis bir kisiyse eger kan testlerini wtsp konusmalarini vs hepsini sosyal medya alanlarjnda paylas kardesim kimse almasin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
lucozade, 20 dakika önce yazdı:

Peki ilk 2 kutuyu kullanırken tahlil yaptırdın mı? Sonuçlar nasıldı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
lucozade, 30 dakika önce yazdı:

bu hafta ilk enjeksiyonumu yapicam moralim alt üst oldu ilaçlarımı novalife aldım (250 test e. 200 tren e. Sonrasında only testo dinlenme 250 test e. 400 tren e.) giricektim benim anlamadığım forumda trenini kullananlar var iyi etki almışlar tren iyi kötü dolu olup testo nasıl boş oluyor ben şimdi 250 test vurucam bu boşsa only tren girmiş olurum hormon sistemim alt üst olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399

Decasından hiç memnun kalmadım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Markus Rühl, Bir saat önce yazdı:

bu hafta ilk enjeksiyonumu yapicam moralim alt üst oldu ilaçlarımı novalife aldım (250 test e. 200 tren e. Sonrasında only testo dinlenme 250 test e. 400 tren e.) giricektim benim anlamadığım forumda trenini kullananlar var iyi etki almışlar tren iyi kötü dolu olup testo nasıl boş oluyor ben şimdi 250 test vurucam bu boşsa only tren girmiş olurum hormon sistemim alt üst olur.

2 hafta sonra hormon testi yaptır ve paylaş forumda durumu hepimiz anlamış olalım.

Tren deca boldenon neyse de hiç bir aklı başında satıcı testosteronu boş yapmaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucozade    17

kür içinde bir kan testi yaptırdım. doktor lh fsh bakmadı sadece total testo ölçtü o da 15 çıktı. Yani ilaç çalışıyodu. Ancak testi yaptırdığım zaman öyle bir zaman ki ilk kutunun bitimi mi yoksa ikinci kutunun başlangıcı mı onu tespit edemiyorum. Öyle ya da böyle ilk iki kutuyu orjinal sayıyorum ben. Fakat 3. kutudaki ilaç kesinlikle sahteydi. 

He şu da garip ilk ikiyi orjinal gönderen adam üçüncüyü neden sahte göndersin ? Kaldı ki bu adam bilinen tanınan bi adam. İsmine neden b*k sürdürmek istesin ? Anlamış değilim gerçekten.

desperado, 6 saat önce yazdı:

Peki ilk 2 kutuyu kullanırken tahlil yaptırdın mı? Sonuçlar nasıldı?

kür içinde bir kan testi yaptırdım. doktor lh fsh bakmadı sadece total testo ölçtü o da 15 çıktı. Yani ilaç çalışıyodu. Ancak testi yaptırdığım zaman öyle bir zaman ki ilk kutunun bitimi mi yoksa ikinci kutunun başlangıcı mı onu tespit edemiyorum. Öyle ya da böyle ilk iki kutuyu orjinal sayıyorum ben. Fakat 3. kutudaki ilaç kesinlikle sahteydi. 

He şu da garip ilk ikiyi orjinal gönderen adam üçüncüyü neden sahte göndersin ? Kaldı ki bu adam bilinen tanınan bi adam. İsmine neden b*k sürdürmek istesin ? Anlamış değilim gerçekten.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    925

Ben hem yakın zamanda hemde geçtiğimiz aylarda aldım. Testosunu aldım. Kan testinde dolu çıktı. Arkadaşa kullandırıyorum. Oda dün test verdi dolu çıktı. Bugün konuştum adamla ve başka bir kardeşim için testo aldık yeni marka vs demedi. Sordum nova gelecek bana 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucozade    17
Askabar, Şimdi yazdı:

Ben hem yakın zamanda hemde geçtiğimiz aylarda aldım. Testosunu aldım. Kan testinde dolu çıktı. Arkadaşa kullandırıyorum. Oda dün test verdi dolu çıktı. Bugün konuştum adamla ve başka bir kardeşim için testo aldık yeni marka vs demedi. Sordum nova gelecek bana 

hocam peki benim konum hakkımda ne düşünüyosun ? Burdan bakabilirsin. Daha önce konu açmıştım. Görüşünü merak ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    925
lucozade, 7 dakika önce yazdı:

hocam peki benim konum hakkımda ne düşünüyosun ? Burdan bakabilirsin. Daha önce konu açmıştım. Görüşünü merak ediyorum.

Dostum. Testo boş bile olsa dışarıdan hormon alımı olunca sistem kapanır. Bazen çok nadir insanlarda testo çalışsa bile sistemi kapanmıyor. Bunu daha önce kür boyunca her öğünde soğan yiyen bir arkadaşta gördüm. Sende de ona benzer bir durum olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucozade    17
Askabar, 1 dakika önce yazdı:

Dostum. Testo boş bile olsa dışarıdan hormon alımı olunca sistem kapanır. Bazen çok nadir insanlarda testo çalışsa bile sistemi kapanmıyor. Bunu daha önce kür boyunca her öğünde soğan yiyen bir arkadaşta gördüm. Sende de ona benzer bir durum olabilir 

kür içinde testis atrofisi oldu. bu da sistemin kapandığını gösteren şeylerden biri değil midir ? ben şöyle düşünüyorum ilaçlar doluyken sistem kapandı. boş ilaca başladıktan sonra da zamanla sistem açıldı. çünkü bir dönem güç kaybı libido kaybı vs durumlar yaşadım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    925
lucozade, Bir saat önce yazdı:

kür içinde testis atrofisi oldu. bu da sistemin kapandığını gösteren şeylerden biri değil midir ? ben şöyle düşünüyorum ilaçlar doluyken sistem kapandı. boş ilaca başladıktan sonra da zamanla sistem açıldı. çünkü bir dönem güç kaybı libido kaybı vs durumlar yaşadım

Pct yapmadan o kadar kısa süre içerisinde tekrar açılmaz ki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
lucozade, Bir saat önce yazdı:

3.kutu boş olsun diyelim 5 haftada sistem açılıp lh natural halinden daha iyi fsh normal seviyelerde nasıl oluyor 30 günde sistem düzeliyorsa kimse pct ile uğraşmaz ki , anabolikleri düşük doz olabilir ama bende testo dan çalıcağını düşünmüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.