Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ferdikb61

Testo bolde kür günlüğü

Önerilen İletiler

Ferdikb61    5

Merhaba herkese hayırlı günler.

Yaş 26

Boy 183

Kilo 76

13-14 yaşımdan beri ara ara yapıyorum bu sporu 

Geçen hafta testo bolde kürüne başladım, yaşadığım deneyimleri burada paylaşmak istiyorum, zaten herhangi bir sıkıntı yaşarsam başka konularda çözüm arayıp burada da paylaşmayı düşünüyorum. 

Aburaihan testo

Swiss bolde 

Testoyu enjeksiyon yapınca hiçbir ağrı olmuyor ama boldenonun enjeksiyonun da baya baya enjeksiyon ağrısı yaşıyorum. Ama herhangi aktiviteme engel olmuyor. Hemen hemen 10.günüm herhangi bir etki yan etki görmedim. Günlük akış devam ediyor. En son geçen günlerde mast. yaparken, meni gelirken bi hissizlik oldu psikolojik olabilir diye düşünüyorum.

Her türlü etkiyi, deneyimi burada paylaşacağım.

Hayırlı forumlar 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ferdikb61    5

Testo 500mg

Bolde 400mg yazmayı unutmuşum kusura bakmayın.

İştahım olmadığından, Beslenme düzenim yok aslında 2 ana öğün 2-3 ara öğün olarak devam ediyordum naturel yaptığım zamanlar, küre başladım yine aynı şekil devam ediyorum.(Natürel olarak bile gelişim gördüğüm için bu şekil düşünüyorum tabi)

Pilav-Makarna

300-500 gram tavuk

3-5 arası yumurta 

Zeytinyağ ile beraber Yeşillik ne olursa, soğan da mutlaka ekledim kür yüzünden 

Ara öğün çerez kahve malum ekonomik şartlar :) artık ne bulduysak 

Şekeri fln sifirlamadim ama olduğunca dikkat etmeye çalışıyorum 

Kür icerisindeyken fotoğraf çekmeyi düşünmüyorum. Foto'da Değişim yaşamadığımı düşünüp moral bozmak istemediğimden :) 

kür sonunda veya ortasında mutlaka fotoğraf koyacağım konuya 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
Ferdikb61, 1 saat önce yazdı:

Merhaba herkese hayırlı günler.

Yaş 26

Boy 183

Kilo 76

13-14 yaşımdan beri ara ara yapıyorum bu sporu 

Geçen hafta testo bolde kürüne başladım, yaşadığım deneyimleri burada paylaşmak istiyorum, zaten herhangi bir sıkıntı yaşarsam başka konularda çözüm arayıp burada da paylaşmayı düşünüyorum. 

Aburaihan testo

Swiss bolde 

Testoyu enjeksiyon yapınca hiçbir ağrı olmuyor ama boldenonun enjeksiyonun da baya baya enjeksiyon ağrısı yaşıyorum. Ama herhangi aktiviteme engel olmuyor. Hemen hemen 10.günüm herhangi bir etki yan etki görmedim. Günlük akış devam ediyor. En son geçen günlerde mast. yaparken, meni gelirken bi hissizlik oldu psikolojik olabilir diye düşünüyorum.

Her türlü etkiyi, deneyimi burada paylaşacağım.

Hayırlı forumlar 

benim tek merak ettiğim swiss bolde çalışıyor mu ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd, Şimdi yazdı:

Swiss ile tr 2 olan abim var çalışanları var %10 dolu %90 boş piyasa boş yarışmacılar dolu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikb61    5
Valhallaxd, 45 dakika önce yazdı:

Onu bende merak ediyorum çalışıyor mu? Çalışacak mi :) misal 3 ay sonra gözle gözükür bir gelişme olsa dahi buna cevap verebilecek miyiz onu da bilmiyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikb61    5
Ferdikb61, 28.07.2022 - 19:38 yazdı:

Onu bende merak ediyorum çalışıyor mu? Çalışacak mi :) misal 3 ay sonra gözle gözükür bir gelişme olsa dahi buna cevap verebilecek miyiz onu da bilmiyorum 

Cuma akşamından bugüne kadar ishal, şiddetli karın ağrısı, iştahsızlık, halsizlik var. Geçecek diye umuyorum 

Bu duruma ilaca yormak istemiyorum evde benzer durum olmasa da hasta olan biri oldu benimle beraber :) Bakalım daha büyümeden küçülmeye başladık hayırlısı :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
Ferdikb61, 5 saat önce yazdı:

Cuma akşamından bugüne kadar ishal, şiddetli karın ağrısı, iştahsızlık, halsizlik var. Geçecek diye umuyorum 

Bu duruma ilaca yormak istemiyorum evde benzer durum olmasa da hasta olan biri oldu benimle beraber :) Bakalım daha büyümeden küçülmeye başladık hayırlısı :)

Ayni marka bolde ben de kullanmaya basladim yarin 2. Enjeksiyonumu yapacagim umarim bom bos yag su karisimi vurmuyoruzdur 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

Umarım ki ilaçlarınız çalışır. Swiss Clen kullandırdım bir tanıdığıma test ettik, çalıştığını ani kalp hızlanması vb yan etkileri olduğunu söyledi. Şimdi swiss Winstrol tablet aldık ama bir etki alamadığını söylüyor henüz. Şuan only testo kürümde 11.haftadayım sadece 500 testo ile ( ki ilaç yüzde kaç dolu bilmiyorum belki 250 vuruyorum ) 10Kg ekledim ve inanırmısınız beslenmem tabiri caizse rezalet. Kurumsal bir plazada çalıştığım için yemek yiyecek vakti bile zor buluyorum, bu aralar günde 3 öğün yiyebilirsem şükür ediyorum fakat çalışan her türlü etki ediyor. Kürünüzde başarılar umarım iyi sonuçlar alırsınız, takipteyim.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
gokalaf, 36 dakika önce yazdı:

Umarım ki ilaçlarınız çalışır. Swiss Clen kullandırdım bir tanıdığıma test ettik, çalıştığını ani kalp hızlanması vb yan etkileri olduğunu söyledi. Şimdi swiss Winstrol tablet aldık ama bir etki alamadığını söylüyor henüz. Şuan only testo kürümde 11.haftadayım sadece 500 testo ile ( ki ilaç yüzde kaç dolu bilmiyorum belki 250 vuruyorum ) 10Kg ekledim ve inanırmısınız beslenmem tabiri caizse rezalet. Kurumsal bir plazada çalıştığım için yemek yiyecek vakti bile zor buluyorum, bu aralar günde 3 öğün yiyebilirsem şükür ediyorum fakat çalışan her türlü etki ediyor. Kürünüzde başarılar umarım iyi sonuçlar alırsınız, takipteyim.

kullandığınız testo swiss pharma mı dostum ? aldığınız kütleye ve beslenmenize bakarsak güzel bir gelişim olmuş gibi duruyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
Valhallaxd, 11 dakika önce yazdı:

kullandığınız testo swiss pharma mı dostum ? aldığınız kütleye ve beslenmenize bakarsak güzel bir gelişim olmuş gibi duruyor.

Testo bioline fakat muhtemelen tek dolu ürünü testodur. Swiss pharma testo kullanan tanıdıklarım oldu, testoları yüzde 90 ihtimalle çalışıyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
Ferdikb61, 10 saat önce yazdı:

dostum sanki bunlar biraz yediklerinizden kaynaklı gibi duruyor umarım en kısa sürede toparlarsınız.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Ferdikb61, 10 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun Ferdi. 

Testosteron gribi genelde 2-3 günde geçer, karın ağrısı ishal gibi şikayetlerinin başka nedeni olabilir.  Covid de yine çok artmış durumda, veya bulunduğun yerleşim yerinde genel bir salgın durumu olabilir. İlaçlıyım kürüm boşa gidecek diye moralini bozma, ilaçlarını kullanmaya devam et, gerekirse 2 hafta uzatırsın. Kaybedeceğin en fazla 10 gün olur ki o da vücut geliştirme için çok önemli bir süre değil iyi bir alt yapı oluşturmanın yıllar aldığını düşünürsek.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikb61    5
Rdm, 14 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun Ferdi. 

Testosteron gribi genelde 2-3 günde geçer, karın ağrısı ishal gibi şikayetlerinin başka nedeni olabilir.  Covid de yine çok artmış durumda, veya bulunduğun yerleşim yerinde genel bir salgın durumu olabilir. İlaçlıyım kürüm boşa gidecek diye moralini bozma, ilaçlarını kullanmaya devam et, gerekirse 2 hafta uzatırsın. Kaybedeceğin en fazla 10 gün olur ki o da vücut geliştirme için çok önemli bir süre değil iyi bir alt yapı oluşturmanın yıllar aldığını düşünürsek.

Teşekkür ediyorum abi dediğin gibi olacağını düşünüyorum bende, sadece ilacın bağışıklık sistemini düşürdüğünü göz önüne alarak bu kadar uzadığını düşünüyorum sadece :)

Bu arada

14-15 gün oluyor ilaca başlayalı. 15 gün sonra test olacağım. Gerekirse boldenonu değiştirebilirim diye düşünüyorum. Testo enjeksiyonunda hâlâ ağrı yok ama bolde enjeksiyonunda azalma olsada yine ağrı hissediyorum tabi bu beni rahatsız etmiyor ama neden biri ağrıtıyor diğeri ağrıtmıyor diye düşünmüyor değilim :)

Son olarak ekliyeyim Kiloya da çok fazla takilmayacağım şuanlik benim için önemli olan aynadaki değişim. Naturelken kaç aydır spor yapıyorsun sorusu, steroidle(bilinmeden) kaç yıldır yapıyorsun diye sorulursa ilaç çalışmıştır demek 😄

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Ferdikb61, 24 dakika önce yazdı:

Teşekkür ediyorum abi dediğin gibi olacağını düşünüyorum bende, sadece ilacın bağışıklık sistemini düşürdüğünü göz önüne alarak bu kadar uzadığını düşünüyorum sadece :)

Bu arada

14-15 gün oluyor ilaca başlayalı. 15 gün sonra test olacağım. Gerekirse boldenonu değiştirebilirim diye düşünüyorum. Testo enjeksiyonunda hâlâ ağrı yok ama bolde enjeksiyonunda azalma olsada yine ağrı hissediyorum tabi bu beni rahatsız etmiyor ama neden biri ağrıtıyor diğeri ağrıtmıyor diye düşünmüyor değilim :)

Son olarak ekliyeyim Kiloya da çok fazla takilmayacağım şuanlik benim için önemli olan aynadaki değişim. Naturelken kaç aydır spor yapıyorsun sorusu, steroidle(bilinmeden) kaç yıldır yapıyorsun diye sorulursa ilaç çalışmıştır demek 😄

Ağrı ilacın doluluk oranını ölçmek için bir kıstas değil. Genelde fıstık yağı, pamuk tohumu yağı v.b. yağlar kullanılıyor ilaçlarda. İçeriklerindeki yağ farklıdır, biri ağrı yapar diğeri yapmaz. Ona çok takılma. Geçmiş olsun tekrar.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134
Ferdikb61, 22 saat önce yazdı:

Bu arada

ağrı olması veya olmaması bir kıstas değil. dedemin söylediği gibi içerisinde kullanılan yağlara karşı vücudun verdiği tepki genelde ağrı olabiliyor. Örneğin underground enantat kullanırken her enjeksiyonda ağrım olurdu, sustanona geçtim enjeksiyon temiz yapılırsa ağrı olmuyor. Gerçi geçen bir arkadaş iğneyi çok yukarıdan vurdu 1 haftadır belim ağrıyor :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikb61    5
gokalaf, 6 dakika önce yazdı:

ağrı olması veya olmaması bir kıstas değil. dedemin söylediği gibi içerisinde kullanılan yağlara karşı vücudun verdiği tepki genelde ağrı olabiliyor. Örneğin underground enantat kullanırken her enjeksiyonda ağrım olurdu, sustanona geçtim enjeksiyon temiz yapılırsa ağrı olmuyor. Gerçi geçen bir arkadaş iğneyi çok yukarıdan vurdu 1 haftadır belim ağrıyor :D

Orayı anladım okeyim :) Bir ishal ve alt karın ağrısının geçmemesini anlayamadım. Dayanılacak gibi değil çünkü.

Beslenme şuan 0, antrenman sertliğini de arttiramadim.

Dün dayanamayıp 1 apranax aldım herhangi bir etki göremedim. Arkadaşıma(hemşire) serum yaptırıp birde onu deneyeceğim.

Bu arada 2.haftayi devirdik cinsel istek olarak artış göremedim. Testislerde ki sıvılar cekilmiş sanırım bu sıcakta sarkması gerekiyordu :) Her gün marşa bastığım motora, haftada 2 çalışıyor mu çalışmıyor mu diye bakıyorum sadece 😄

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

Hocam senin ilacı lağım çukurunda yapmış olabilirler bence direk ilacı değiştir, riske girme. IFBB Pro F.E'in ilaç tedarikçisi ile tanıştım yakın zamanda ilaçları ondan alıcam bende muhtemelen. Nerden biliyorsun f.e'in tedarikçisi olduğunu derseniz adam yanımda telefonla görüştü görüntülü. Diyeceğim o ki boldenonu sal rimo bir eczane paran varsa, yoksa da güzel bi tedarikçi bul. Veya özelden yaz birini önereyim.

tarihinde gokalaf tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikb61    5
gokalaf, 14 saat önce yazdı:

Hocam senin ilacı lağım çukurunda yapmış olabilirler bence direk ilacı değiştir, riske girme. IFBB Pro F.E'in ilaç tedarikçisi ile tanıştım yakın zamanda ilaçları ondan alıcam bende muhtemelen. Nerden biliyorsun f.e'in tedarikçisi olduğunu derseniz adam yanımda telefonla görüştü görüntülü. Diyeceğim o ki boldenonu sal rimo bir eczane paran varsa, yoksa da güzel bi tedarikçi bul. Veya özelden yaz birini önereyim.

Bunu ishal ve karın ağrısından dolayı mı söylüyorsun? Tekrar güncelliyorum konuyu Evdeki herkes aynı döngüyü kısa süreli de olsa yaşadı. Sadece benimki uzun sürdü. Karın ağrısı geçti diyebilirim. İshal'e şuan birşey diyemiyorumi. Şuan kendimi normal hissediyorum. 8 gündür beslenmedim desem yeridir, ama bu süreçte tüm şartlara rağmen spora gitmeyi ihmal etmedim tabi. Güç'de düşüş yok. 3-5 ay ara verip 1 ay bile olmadan vücut toparlandı sadece verdiğim kilolardan dolayı hacim olarak büyük(kendime göre yanlış anlaşılmasın :) ) hissedemiyorum. 14 gün sonra test sonuçlarını burada paylaşacağım ilaç konusuna o zaman karar vermek daha uygun olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf, 5.08.2022 - 11:13 yazdı:

Hocam f.e nin tedarikçisi rusyada yaşayan bir türk vücut geliştirmeci aynı kişiden mi bahsediyoruz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
Ferdikb61, 06.08.2022 - 01:45 yazdı:

Bunu ishal ve karın ağrısından dolayı mı söylüyorsun? Tekrar güncelliyorum konuyu Evdeki herkes aynı döngüyü kısa süreli de olsa yaşadı. Sadece benimki uzun sürdü. Karın ağrısı geçti diyebilirim. İshal'e şuan birşey diyemiyorumi. Şuan kendimi normal hissediyorum. 8 gündür beslenmedim desem yeridir, ama bu süreçte tüm şartlara rağmen spora gitmeyi ihmal etmedim tabi. Güç'de düşüş yok. 3-5 ay ara verip 1 ay bile olmadan vücut toparlandı sadece verdiğim kilolardan dolayı hacim olarak büyük(kendime göre yanlış anlaşılmasın :) ) hissedemiyorum. 14 gün sonra test sonuçlarını burada paylaşacağım ilaç konusuna o zaman karar vermek daha uygun olur.

dostum nasıl gidiyor ? başka bir yan etki gördünüz mü ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikb61    5

Valhallaxd, 7 saat önce yazdı:

dostum nasıl gidiyor ? başka bir yan etki gördünüz mü ?

İshal ve ağrılar geçti, şuan herhangi bir yan etki yaşamadım. Testo basıp libidosu tavan yapanlar oluyordu, bende o konuda herhangi bir etki yaratmadı şuana kadar. İştah daha yeni yavaş yavaş yerine geliyor hatta artıyor diyebilirim. Damarlar bir tık eskiye göre daha fazla görünüyor. Şu 10 gün geçsin tahlil sonuçlarını bi elime alayım ondan sonra ilaçlarıda değiştirmek zorunda kalabilirim zaten :) 

Bu arada Enjeksiyon ağrısı da kalmadı artık 

Sende swiss kullanıyorsun sanırım sende etkiler neler var mı bir gelişme?

tarihinde Ferdikb61 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Valhallaxd    143
Ferdikb61, 2 saat önce yazdı:

İshal ve ağrılar geçti, şuan herhangi bir yan etki yaşamadım. Testo basıp libidosu tavan yapanlar oluyordu, bende o konuda herhangi bir etki yaratmadı şuana kadar. İştah daha yeni yavaş yavaş yerine geliyor hatta artıyor diyebilirim. Damarlar bir tık eskiye göre daha fazla görünüyor. Şu 10 gün geçsin tahlil sonuçlarını bi elime alayım ondan sonra ilaçlarıda değiştirmek zorunda kalabilirim zaten :) 

Bu arada Enjeksiyon ağrısı da kalmadı artık 

Sende swiss kullanıyorsun sanırım sende etkiler neler var mı bir gelişme?

dostum benim daha 10 gün oldu yarın 4.enjeksiyonu yapacağım, biraz güç ve direnç artışı var gibi şimdilik ama öyle daha çok acıkma gibi bir etkisi yok sanırım boldenon için çok erken sanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ferdikb61    5

9 gün sonra bir güncelleme atayım, kilo hâlâ aynı bir artış yok, karın şişliği yok ve yağ oranını biraz düşürdüm sanırım. İstahta herhangi bir artış da göremedim. Damarlar bir tık daha belirgin hale geldi. Hacim olarak naturel gibi devam ediyorum sanırım (benim kendi görüşüm) idman sırası pump da  biraz artış var. Ereksiyon veya isteksizlik, testis küçülmesi gibi birşey yaşamadım. Ne yükseliş var ne düşüş yani :)

Boldenon son ampul kaldı, vortex almayı düşünüyorum almazsam swissden devam.

Önümüzdeki hafta içerisinde tahlil yaptırıp sonuçlarını burada paylaşacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.