Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

GorkemD

Proviron pct

Önerilen İletiler

GorkemD    0

Şuanda pharmtec marka testo enth kullanıyorum yanınada primobolan kullanıyorum 

haftalık 200mg testo 200mg primobolan alıyorum pctyi proviron ile yapıcağım nasıl kullanabilirim ne önerirsiniz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Preworkout    104
GorkemD, 9 dakika önce yazdı:

Şuanda pharmtec marka testo enth kullanıyorum yanınada primobolan kullanıyorum 

haftalık 200mg testo 200mg primobolan alıyorum pctyi proviron ile yapıcağım nasıl kullanabilirim ne önerirsiniz

proviron pct mi nasıl yani

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GorkemD    0
Preworkout, 44 dakika önce yazdı:

proviron pct mi nasıl yani

yanlış yazmışım kürün hangi evresinde proviron kullanmalıyım diye sorucaktım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
GorkemD, 28 dakika önce yazdı:

proviron hakkında çok fazla karmaşık bilgi var daha önce kullanmadım.Kullanan birinin cevaplaması daha sağlıklı olur fakat kullanman gerektiğini düşünmüyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    980
GorkemD, 4 saat önce yazdı:

Bence hiç bir evresinde gerek yok. Shgb yi çok fazla düşürüyor ve Buda uzun vadede sorun yaratıyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GorkemD    0
Askabar, 24.07.2022 - 08:09 yazdı:

Bence hiç bir evresinde gerek yok. Shgb yi çok fazla düşürüyor ve Buda uzun vadede sorun yaratıyor. 

onun yerine  ne kullanmalıyım

tarihinde GorkemD tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GorkemD    0
Preworkout, 24.07.2022 - 03:52 yazdı:

proviron hakkında çok fazla karmaşık bilgi var daha önce kullanmadım.Kullanan birinin cevaplaması daha sağlıklı olur fakat kullanman gerektiğini düşünmüyorum.

onun yerine ne kullanmalıyım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    980
GorkemD, Şimdi yazdı:

onun yerine pct evresinde ne kullanmalıyım

Dostum şöyle söyliyim fazla kafa karışıklığına gerek yok. Pct de kullanılabilecek ilaçlar belli. 1 HCG iğnesi ( gerekiyorsa ) klomen ve tamoksifen başka bişeye bir teferruata gerek yok. İnsanlar olayları büyüterek kafa karışıklığına yol açıyor. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GorkemD    0
Askabar, Şimdi yazdı:

Dostum şöyle söyliyim fazla kafa karışıklığına gerek yok. Pct de kullanılabilecek ilaçlar belli. 1 HCG iğnesi ( gerekiyorsa ) klomen ve tamoksifen başka bişeye bir teferruata gerek yok. İnsanlar olayları büyüterek kafa karışıklığına yol açıyor. 

nereden temin edebilirim eczanede satılıyor mu şuan

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    980

onun yerine ne kullanmalıyım

Proviron özelinde konuşuyorsak yerine bişey kullanmaya gerek yok ki 

nereden temin edebilirim eczanede satılıyor mu şuan

Evet hepsi eczanede var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
GorkemD    0
Askabar, Şimdi yazdı:

Evet hepsi eczanede var 

tamamdır teşekkür ederim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
GorkemD, 2 saat önce yazdı:

tamamdır teşekkür ederim

kürünü bitirince kan testi verip pct için buraya konu aç kan değerlerini at herkes yardımcı olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar, 24.07.2022 - 08:09 yazdı:

1 aydır sadece proviron kullanıyorum baya iyi hissediyorum kaslarım sertleşti , libido yükseltti , antremanlarım daha sert geçiyor . yan etki olarak testislerim büyüdü bide sinir ve ani patlamalar yapıyor normalde 2-3 ay kesmeyi düşünmüyordum da bu dediğinizden sonra kesicem sanırım uzun vadede nasıl bir sorun yaratır? Günlük 25mg-50mg arası kullanıyorum.  Kür geçmişim yok

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    980
gothcharlotte1, 26 dakika önce yazdı:

1 aydır sadece proviron kullanıyorum baya iyi hissediyorum kaslarım sertleşti , libido yükseltti , antremanlarım daha sert geçiyor . yan etki olarak testislerim büyüdü bide sinir ve ani patlamalar yapıyor normalde 2-3 ay kesmeyi düşünmüyordum da bu dediğinizden sonra kesicem sanırım uzun vadede nasıl bir sorun yaratır? Günlük 25mg-50mg arası kullanıyorum.  Kür geçmişim yok

Dostum küre girmeden kür de kullanılan ilaçları kullanmak bence en saçma olay. Proviron tek başına libido artırmaktan başka bir iş yapmaz. Oda 1-2 ay bazen biraz daha uzun süre sonra shgb yi aşırı düşürdüğü İçin tam tersi negatif libido , gelişmeyen kas vs sorunlar olur. Lütfen ilaç kullanacaksanız adam akıllı kür yapın yoksa tek başına şu ilaç bu ilaç diyip kullanıp uzun vadede kendinize zarar vermeyin.  Olay basit ya hiç bişry kullanmayıp naturel devam edersin yada kür yaparsın. Kür İçin destek ilaçı alıp naturel takılamazsın. Yada bu ilaçlarla tek başına ilerleme elde edemezsin. Bence hissettiklerinden libido dışı unsurlar plasebodan başka bir şey değil. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
sietre    27

Proviron ben genelde pct bitene yakın başlarım 1 2 kutu pct den sonra güzel etkisi olduğuna inanıyorum o boşluğa düşme hissini gideriyor 😀

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
FrknGnes    1

Kafana göre pct yapılmaz kan testine göre yapılır bilincli bir hocayla çalışın ilk 20 haftalık kür sonrası hiçbir hcg klomen tamoksifen kullanmadan pct yapıp tahlillerim yerine geldi bu benim fikrim proviron kür içindeyken günde bir kullanıyorum yüksek mg zinc ve proviron benim deneyimlediğim pct yaparken işinizi büyük kolaylaştırıyor çünkü kürdeyken doğal testonuzu bi yandan sürekli ayakta tutmaya çalışıyosunuz zinc ve provironla sadece çakşır suyu ve sabah akşam yüksek zinc alımıyla pct yaptım 1 aydan kısa bir sürede tüm değerlerim düzeldi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tiger87    10
Askabar, 26.07.2022 - 16:56 yazdı:

Hocam PCT esnasında Klomen+Tamox+Proviron kullanılabilir mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.585
Tiger87, 7 saat önce yazdı:

Hocam PCT esnasında Klomen+Tamox+Proviron kullanılabilir mi?

PCT esnasında dışarıdan hormon almak doğru değil. Evet kullanan var ancak PCT'nin doğasına aykırı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tiger87    10
rastlantisal, 32 dakika önce yazdı:

PCT esnasında dışarıdan hormon almak doğru değil. Evet kullanan var ancak PCT'nin doğasına aykırı.

Teşekkür ederim hocam o zaman PCT esnasında kullanmıyorum. PCT tamamlandıktan sonra günde 1 tablet(25 mg) üç ay kullansam libido için katkı alır mıyım? Yoksa ters mi teper?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.585
Tiger87, 7 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim hocam o zaman PCT esnasında kullanmıyorum. PCT tamamlandıktan sonra günde 1 tablet(25 mg) üç ay kullansam libido için katkı alır mıyım? Yoksa ters mi teper?

Katkısı olur. Ama onun yerine bu forumda bitkisel kürler deniyor arkadaşlar. Çay olanlarını uygulamanı tavsiye ederim. Onlar LH ve FSH artırmaya yönelik, proviron ise free testosteronu artırmaya yönelik. Bitkisel daha iyi bir çözüm.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ironmann    427
Tiger87, 2 saat önce yazdı:

Çok kötü değilsen kullanma derim kullanıcaksanda max 1 1,5 ay yeterli bence sonra ona bağımlı kalırsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tiger87    10
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Katkısı olur. Ama onun yerine bu forumda bitkisel kürler deniyor arkadaşlar. Çay olanlarını uygulamanı tavsiye ederim. Onlar LH ve FSH artırmaya yönelik, proviron ise free testosteronu artırmaya yönelik. Bitkisel daha iyi bir çözüm.

Hocam forumu inceliyorum teşekkür ederim 

Ironmann, 3 saat önce yazdı:

Çok kötü değilsen kullanma derim kullanıcaksanda max 1 1,5 ay yeterli bence sonra ona bağımlı kalırsın 

Tamam hocam çok teşekkür ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    21
Askabar, 26.07.2022 - 20:16 yazdı:

Dostum küre girmeden kür de kullanılan ilaçları kullanmak bence en saçma olay. Proviron tek başına libido artırmaktan başka bir iş yapmaz. Oda 1-2 ay bazen biraz daha uzun süre sonra shgb yi aşırı düşürdüğü İçin tam tersi negatif libido , gelişmeyen kas vs sorunlar olur. Lütfen ilaç kullanacaksanız adam akıllı kür yapın yoksa tek başına şu ilaç bu ilaç diyip kullanıp uzun vadede kendinize zarar vermeyin.  Olay basit ya hiç bişry kullanmayıp naturel devam edersin yada kür yaparsın. Kür İçin destek ilaçı alıp naturel takılamazsın. Yada bu ilaçlarla tek başına ilerleme elde edemezsin. Bence hissettiklerinden libido dışı unsurlar plasebodan başka bir şey değil. 

Testislerin provironla büyümesi ihtimal mi veya mümkün mü ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    980
Ahmet1212, Bir saat önce yazdı:

Testislerin provironla büyümesi ihtimal mi veya mümkün mü ?

Provironun öyle bir etkisi olduğuna dair bir araştırmaya ben hiç denk gelmedim. Proviron benim için basitçe  sadece libido artışı yapan bir yardımcı. Ülkede e2 düşürmek için bile kullanan var. Testis büyümesi için Hcg kullan. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Tiger87    10
sietre, 26.07.2022 - 20:17 yazdı:

Proviron ben genelde pct bitene yakın başlarım 1 2 kutu pct den sonra güzel etkisi olduğuna inanıyorum o boşluğa düşme hissini gideriyor 😀

Bende o şekilde düşünüyorum. PCT sonrası 25 mg 30 gün kullansak nasıl olur? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.