Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Markus Rühl

Tren e. küründe dikkat edilmesi gerekenler

Önerilen İletiler

Markus Rühl    142

Kür içeriği 

0-25 500 mg test e. 

5-25 200 mg tren e. 

Tren novalife aldım en iyi ihtimal %50 hammadde olsa 100 mg tren e. kullanmış olucam belkide daha az 

Tren küründe nelere dikkat etmeliyim daha önce nor 19 ilaç kullanmadım cabaser hangi aralıklarla almalıyım meme ucunda kaşıntı batma olmaya başlayınca bunun prolaktin den mi östrojen den mi olduğunu nasıl anlayabiliriz

Kür öncesi ve kür sonrası test vericeğim.

Tren ve test e. Aynı enjektore çekilebilir mi ?

@metinav

tarihinde Markus Rühl tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

hectordoyle    638
Markus Rühl, 25 dakika önce yazdı:

Kür içeriği 

0-25 500 mg test e. 

5-25 200 mg tren e. 

Tren novalife aldım en iyi ihtimal %50 hammadde olsa 100 mg tren e. kullanmış olucam belkide daha az 

Tren küründe nelere dikkat etmeliyim daha önce nor 19 ilaç kullanmadım cabaser hangi aralıklarla almalıyım meme ucunda kaşıntı batma olmaya başlayınca bunun prolaktin den mi östrojen den mi olduğunu nasıl anlayabiliriz

Kür öncesi ve kür sonrası test vericeğim.

Tren ve test e. Aynı enjektore çekilebilir mi ?

@metinav

Düzenli olarak cabaser veya dostinex kullanıyorsan meme ucunda kaşıntı genelde östrojenden kaynaklanıyor. (önerim 2 haftada 1 tam tablet dostinex ya da yarım tablet cabaser) 

Trenbolon küründe beslenmene, içinde bulunduğun çevre koşullarına, antrenman ve kardiyolarına oldukça dikkat etmen lazım yan etkilerini minimalize etmek için. Çoğu kişide sorun yaratan bir ilaç (ruh halinde dengesizlik, enjeksiyon sırasında akciğerlerinde daralma hissi ve öksürme, kardiyovasküler egzersizlerde dayanıklılığın düşmesi, tren rage, paranoya, uykusuzluk, geceleri uykunun bölünmesi, eğer ilişkideysen kıskançlık seviyenin artması, bazı insanlarda cinsel yönelimi değiştirmesi gibi yan etkileri mevcut). Bazı bünyeler yüksek testo düşük trende yan etkileri daha fazla deneyimlerken bazıları neredeyse hiç yan etki deneyimlemiyor bunu kendi üzerinde deneyip görmen gerekiyor. Misal yüksek testo düşük trenden yan etki görüyorsan testoyu trenbolonun dozajına yakın bir dozaja çekersin( 500 testoyu 250-300 mg civarına çekmek) böylelikle belki de çok daha az yan etki yaşarsın. Hangi ilaç olursa olsun üstünde deneyip psikolojine ve genel olarak vücuduna etkilerini gözlemlemek oldukça önemli çünkü her bireyin verdiği tepki çok farklı.

Son soruna gelicek olursak evet, aynı enjektörde çekebilirsin sorun yok

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
hectordoyle, 2 saat önce yazdı:

Düzenli olarak cabaser veya dostinex kullanıyorsan meme ucunda kaşıntı genelde östrojenden kaynaklanıyor. (önerim 2 haftada 1 tam tablet dostinex ya da yarım tablet cabaser) 

Trenbolon küründe beslenmene, içinde bulunduğun çevre koşullarına, antrenman ve kardiyolarına oldukça dikkat etmen lazım yan etkilerini minimalize etmek için. Çoğu kişide sorun yaratan bir ilaç (ruh halinde dengesizlik, enjeksiyon sırasında akciğerlerinde daralma hissi ve öksürme, kardiyovasküler egzersizlerde dayanıklılığın düşmesi, tren rage, paranoya, uykusuzluk, geceleri uykunun bölünmesi, eğer ilişkideysen kıskançlık seviyenin artması, bazı insanlarda cinsel yönelimi değiştirmesi gibi yan etkileri mevcut). Bazı bünyeler yüksek testo düşük trende yan etkileri daha fazla deneyimlerken bazıları neredeyse hiç yan etki deneyimlemiyor bunu kendi üzerinde deneyip görmen gerekiyor. Misal yüksek testo düşük trenden yan etki görüyorsan testoyu trenbolonun dozajına yakın bir dozaja çekersin( 500 testoyu 250-300 mg civarına çekmek) böylelikle belki de çok daha az yan etki yaşarsın. Hangi ilaç olursa olsun üstünde deneyip psikolojine ve genel olarak vücuduna etkilerini gözlemlemek oldukça önemli çünkü her bireyin verdiği tepki çok farklı.

Son soruna gelicek olursak evet, aynı enjektörde çekebilirsin sorun yok

Normalde en ufak kaşıntı da ben hemen arimidex alırım lakin diyelim tespit etmek istedim prolaktin den mi östrojen den mi diye arimidex aldım geçmedi ertesi gün uyandığımda kitle oluşmasının ihtimali varmı kitle oluşumu (jinekomasti) yavaş gelişen bir şey mi yoksa ertesi gün uyandığımda meme ucunda kitleyle uyanma gibi bi durum olur mu. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

bende sinir yapıyor, çok fazla sinirlenmiyorum ama kaliyo sinir sabit 30dk 45dk geçmiyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75

1. sinire dikkat etmen lazım arkadaşlar da yazmış gerçekten en sevdiğin insanları bile boğazlamak an meselesi tabi ilk haftalardan sonra doz da aynıysa vücut alışıyo ama her zaman sinirli oluyosun.

2. bitmeyen korkunç bir cinsel istek. eğer evli değilsen istersen 10 tane sevgilin olsun ki sanmıyorum :) yine de gerekli ve düzenli cinsel birliktelik sayısına ulaşamıyorsun. aslında trende sinire neden olan şey tam olarak bu millet farkında değil. adam tatmin olamadığı için evde kalmış karılar gibi sürekli öfkeli oluyor. genelde evlilerde pek sinir sorunu olmuyor. :)

3. bunalım bu cidden çok ciddi bir sorun. daha önce inanılmaz stabil bir ruh halim vardı yani kolay kolay üzülmez kolay kolay sevinmezdim. ama dün akşam intihar etmek istiyordum şuan ise ömrümün uzamasını istiyorum :) bizi bipolar etti bu meret.

4. sonuncusu ve bence en önemlisi karaciğer değerleri. eğer tren küründeysen karaciğer değerlerine her hafta düzenli baktırmalısın. daha 1 hafta önce konu açmıştım profilimden bakabilirsin. haftalık 200mg la başladım ALT-AST 300 lere çıktı. nac 900 le düşürdüm. sonra dedim vücut alışır. normal doz kabul edilen haftalık 400mg a geçtim karaciğer değerlerim 600 lere çıktı. yine ara verdim düşürdüm. şuan haftalık 100mg kullanıyorum değerlerim 100-150 bandında. yine referansın üstünde ancak azıcık üstünde karaciğerin absorbe edebileceği değerler. he sende bunlar olmayabilir. kullandığın markanın hammaddesi doluluk oranı bu durumu değiştirebilir. ancak her hafta ALT,AST GTT bu değerlere baktır. bu 3 değere özel hastanede hiç sıra filan uğraşmadan 80 liraya baktırıyorum ben. değerlerini kontrol altında tut. karaciğeri eline alma. bu arada bu tren dozu konusunda ilerde konusunu açmayı düşünüyorum. trenin asıl kullanım amacı herkesin malumu kesimlik danaları büyütmek. ve bu danalarda kullanılan doz kulaktan takılan kart gibi bir şeyle 1 ayda 150-200 mg buraya dikkat çekeyim ayda 150-200 mg ve bu hayvanlar normalde bile 800kg-1000kg arası hayvanlar. biz ise 80 kiloluk adamlar haftalık 400 mg normal doz diyoruz(senin konundan bağımsız.) bu tren dozajı konusunda bu milletin bilinçlenmesi lazım. tren şaka değil adamın eline karaciğeri böbreği verir Allah korusun.

tarihinde fert tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
fert, Bir saat önce yazdı:

1. sinire dikkat etmen lazım arkadaşlar da yazmış gerçekten en sevdiğin insanları bile boğazlamak an meselesi tabi ilk haftalardan sonra doz da aynıysa vücut alışıyo ama her zaman sinirli oluyosun.

2. bitmeyen korkunç bir cinsel istek. eğer evli değilsen istersen 10 tane sevgilin olsun ki sanmıyorum :) yine de gerekli ve düzenli cinsel birliktelik sayısına ulaşamıyorsun. aslında trende sinire neden olan şey tam olarak bu millet farkında değil. adam tatmin olamadığı için evde kalmış karılar gibi sürekli öfkeli oluyor. genelde evlilerde pek sinir sorunu olmuyor. :)

3. bunalım bu cidden çok ciddi bir sorun. daha önce inanılmaz stabil bir ruh halim vardı yani kolay kolay üzülmez kolay kolay sevinmezdim. ama dün akşam intihar etmek istiyordum şuan ise ömrümün uzamasını istiyorum :) bizi bipolar etti bu meret.

4. sonuncusu ve bence en önemlisi karaciğer değerleri. eğer tren küründeysen karaciğer değerlerine her hafta düzenli baktırmalısın. daha 1 hafta önce konu açmıştım profilimden bakabilirsin. haftalık 200mg la başladım ALT-AST 300 lere çıktı. nac 900 le düşürdüm. sonra dedim vücut alışır. normal doz kabul edilen haftalık 400mg a geçtim karaciğer değerlerim 600 lere çıktı. yine ara verdim düşürdüm. şuan haftalık 100mg kullanıyorum değerlerim 100-150 bandında. yine referansın üstünde ancak azıcık üstünde karaciğerin absorbe edebileceği değerler. he sende bunlar olmayabilir. kullandığın markanın hammaddesi doluluk oranı bu durumu değiştirebilir. ancak her hafta ALT,AST GTT bu değerlere baktır. bu 3 değere özel hastanede hiç sıra filan uğraşmadan 80 liraya baktırıyorum ben. değerlerini kontrol altında tut. karaciğeri eline alma. bu arada bu tren dozu konusunda ilerde konusunu açmayı düşünüyorum. trenin asıl kullanım amacı herkesin malumu kesimlik danaları büyütmek. ve bu danalarda kullanılan doz kulaktan takılan kart gibi bir şeyle 1 ayda 150-200 mg buraya dikkat çekeyim ayda 150-200 mg ve bu hayvanlar normalde bile 800kg-1000kg arası hayvanlar. biz ise 80 kiloluk adamlar haftalık 400 mg normal doz diyoruz(senin konundan bağımsız.) bu tren dozajı konusunda bu milletin bilinçlenmesi lazım. tren şaka değil adamın eline karaciğeri böbreği verir Allah korusun.

Çok teşekkürler bir de prolaktin mevzusuna değinir misiniz düzenli test yapmadan nasıl anlayabilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Markus Rühl, 23 dakika önce yazdı:

Çok teşekkürler bir de prolaktin mevzusuna değinir misiniz düzenli test yapmadan nasıl anlayabilirim.

Açıkcası kür içinde hiç prolaktin testi yaptırmadım çünkü tek başına 180 tl istiyolar. Ancak prolaktin gebelik hormonu olarak tanınıyor. Yani gebelikteki hormonel durumların çoğundan sorumlu. Yukarıda yazdığım psikolojik durumların nedenlerinden biri prolaktin. 2 durumda yükseldiği belli oluyor ruhsal dalgalanmalar ve jinekomasti. Bende ruhsal dalgalanmalar var fakat jineko belirtisi yok. Buna göre kendini tart. Ama en iyisi tabiki test yaptırmak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142

Hocam 

0-25  500 mg Test e. gideceğim 

Treni 20 hafta kullanacağım

0-10 200 mg (1ml)  

10-20  400 mg (2ml) devam edip 20 haftayı bu şekilde bitirip

son 5 hafta da 500 test e. ile devam edip kürü sonlandırmayı planlıyorum

(Son enjeksiyondan 2 hafta sonrasında ovitrelle 3 e bölüp pazartesi çarşamba cuma kullanıp 30 gün boyunca klomen tamoksifen le de pct yapacağım)

400 mg tren e. çok fazla gibi gözükebilir ama nova life olduğu için çok etki alacağımı sanmıyorum 1ml vurup 0 etki veya çok az etkiyle kürü bitirmek istemiyorum

bu kürle beraber de lantus kullanacağım kaç ay on / off yapmalıyım , forumdaki kullananlara sorduğumda 1 ay on 1 hafta off yeterli dediler küre girmeden önce sizin de tavsiyelerinizi almak istiyorum. 

Bir de son bi sorum olacak hemşire arkadaşımdan iğne getirmesini rica ettim,  hepsini yeşil almış enjeksiyonlarda sıkıntı yaşar mıyım ben hep bacaktan enjeksiyon yapardım ama bu iğneler çok uzun duruyor yarısı girse yeterli midir.

@metinav

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
Markus Rühl, 26.07.2022 - 17:07 yazdı:

Hocam 

0-25  500 mg Test e. gideceğim 

Treni 20 hafta kullanacağım

0-10 200 mg (1ml)  

10-20  400 mg (2ml) devam edip 20 haftayı bu şekilde bitirip

son 5 hafta da 500 test e. ile devam edip kürü sonlandırmayı planlıyorum

Hiç kür deneyimin yoksa trenbolon ağır gelir.Bahsettiğin markanın kısa esterini salonda kullanan bir kardeşimiz var, omuzlar falan baya patlamış hayvan olmuş :)Ama psikolojisi iyi değil sanki her an patlamaya hazır bomba gibi.Boş mu dolu mu bilmiyorum ama yeterli tecrübe yoksa ağır geleceği kesin...

bu kürle beraber de lantus kullanacağım kaç ay on / off yapmalıyım , forumdaki kullananlara sorduğumda 1 ay on 1 hafta off yeterli dediler küre girmeden önce sizin de tavsiyelerinizi almak istiyorum. 

Lantusu arkadaşların dediği gibi kullanabilirsin.Aslında bu uzun etkili insülin, bildiğin ömür boyu şeker hastası olanlar için üretilmiş bir ilaç.Yani kolay kolay reseptör alışkanlığı veya işlevsizlik yapmaz.Hiç bırakmasan bile olur.Fakat deneyimleri göz ardı etme, değerlendir...

Bir de son bi sorum olacak hemşire arkadaşımdan iğne getirmesini rica ettim,  hepsini yeşil almış enjeksiyonlarda sıkıntı yaşar mıyım ben hep bacaktan enjeksiyon yapardım ama bu iğneler çok uzun duruyor yarısı girse yeterli midir.

@metinav

Yeşil uçlu enjektör hem uzun hem de kalın çap olarak.Kalça için kullanılan standart bir enjektör.Bacağa kullanımı acı verebilir.Enjektör uzun olduğu için bacakta hepsini sokmana gerek yok.Kasa giriyorsa ve 1-2 santim ilerlediyse sorun yaratmaz.Emilim bölgesi kas dokusu olduğu için kasın ortalarına kadar girmeli.

Bende iğne korkusu olduğundan ve acıya tahammülsüz biri olmamdan en acısızı ve kansızını tercih ettim :) 

Turuncu uçlu enjektörle kalça, omuz kullandım.Yeri geldi triceps biceps de denedim, enjektörü ayarlayarak.Ama ağrılı oluyor genelde bu iki bölge...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
NamasteGodDamnİt, 1 saat önce yazdı:

Novalife tren boş değil 200 250 ml tren e alıyorum ve çok hırpalıyor yakında konu oluşturacağım detaylı bir şekilde. 

o zaman boşa masraf yapmamayayım 1ml vuruyum 20 hafta etkisi varsa ,  2ml de ne gibi sorunlar yaşarım daha önce hiç tren deca tecrübem yok değerler fırlamasın birde :D.

Markus Rühl, 1 saat önce yazdı:

çok hırpalıyor yakında konu oluşturacağım detaylı bir şekilde

beklemedeyim hocam , küre girmeden konunuzu okumak çok isterim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl, 14 dakika önce yazdı:

beklemedeyim hocam , küre girmeden konunuzu okumak çok isterim.

20 hafta 400 mg deca yaptım novalife yine testlere göre ilaç boş değil ama decayı vücudum kokladı sadece ve bazı vücutlarda gerçekten böyleymiş ama tren ile vücudum resmen cebelleşiyor daha hiç doz arttırmadım niyetim de yok birkaç haftaya detaylı bir şekilde formumla beraber yazacağım senin yerinde olsam tren ile başlamazdım paran varsa al kenara koy treni ilaç boş değil ama ilk kürde tavsiye etmem. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
metinav, 34 dakika önce yazdı:

Hiç kür deneyimin yoksa trenbolon ağır gelir.Bahsettiğin markanın kısa esterini salonda kullanan bir kardeşimiz var, omuzlar falan baya patlamış hayvan olmuş :)Ama psikolojisi iyi değil sanki her an patlamaya hazır bomba gibi.Boş mu dolu mu bilmiyorum ama yeterli tecrübe yoksa ağır geleceği kesin..

hocam yalan söylemeyeyim hiç kür tecrübem yok ama 5 yıldır doğal şekilde yapıyorum her türlü diyeti programı denedim artık küre girmek istiyorum ,  son zamanlarda vücudumda değişiklik olmuyor  ,  nova life tren ile bolde aynı fiyat neredeyse 200 mg bolde vursam 0 etki alacağım ama 200 mg tren en azından gözle görülür sonuç verir bu yüzden tren e. satın alacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

ben kanattan yapıyorum turuncuyla 

insülin iğnesinin 1 büyüğü 

ne kanama ne apse hiçbir sorun yaşamadım sadece 1 kere kapı çalmıştı iğneyi sok çıkar olmasın diye öyle açmıştım kapıyı iğnenin olduğu kanat bir kasıldı iğneyi çıkarip fırlattim reflex olarak

• ahahaha 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, Bir saat önce yazdı:

Hiç kür deneyimin yoksa trenbolon ağır gelir.Bahsettiğin markanın kısa esterini salonda kullanan bir kardeşimiz var, omuzlar falan baya patlamış hayvan olmuş :)Ama psikolojisi iyi değil sanki her an patlamaya hazır bomba gibi.Boş mu dolu mu bilmiyorum ama yeterli tecrübe yoksa ağır geleceği kesin...

Lantusu arkadaşların dediği gibi kullanabilirsin.Aslında bu uzun etkili insülin, bildiğin ömür boyu şeker hastası olanlar için üretilmiş bir ilaç.Yani kolay kolay reseptör alışkanlığı veya işlevsizlik yapmaz.Hiç bırakmasan bile olur.Fakat deneyimleri göz ardı etme, değerlendir...

Yeşil uçlu enjektör hem uzun hem de kalın çap olarak.Kalça için kullanılan standart bir enjektör.Bacağa kullanımı acı verebilir.Enjektör uzun olduğu için bacakta hepsini sokmana gerek yok.Kasa giriyorsa ve 1-2 santim ilerlediyse sorun yaratmaz.Emilim bölgesi kas dokusu olduğu için kasın ortalarına kadar girmeli.

Bende iğne korkusu olduğundan ve acıya tahammülsüz biri olmamdan en acısızı ve kansızını tercih ettim :) 

Turuncu uçlu enjektörle kalça, omuz kullandım.Yeri geldi triceps biceps de denedim, enjektörü ayarlayarak.Ama ağrılı oluyor genelde bu iki bölge...

Hangi salondasin metin abii 😄

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
Markus Rühl, 4 saat önce yazdı:

Tren e. Haftada 1 yapılması ve testo ile aynı enjektöre  çekilmesi doğrumudur.

Evet yağ bazlı ise ikiside muhtemelen öyledir testo ile tren aynı enjektöre çekilebiliyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
scorocco, 6 saat önce yazdı:

Evet yağ bazlı ise ikiside muhtemelen öyledir testo ile tren aynı enjektöre çekilebiliyor.

haftada 1 enjeksiyon sıkıntı olur mu hocam tren e. yarılanma süresi ne kadardır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
holyland, 4 dakika önce yazdı:

ben 3 yapıyorum pahalı ilaç tam çalışsın

tren e. mi tren a. mı haftada 3 yapıyorsunuz eğer haftada 2 gerekiyorsa insulin iğnesiyle omuza vurmak mantıklı geliyor ama ince uçtan gider mi tren e. , yarılanma süresi ne kadar acaba.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321

valla benim üst vucut yağsız insülin ignesiyle 3 kere hafada omuzdan tren e yapıyorum kanattan da turuncu uçla test e 3 kere

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
Markus Rühl, 23 saat önce yazdı:

hocam yalan söylemeyeyim hiç kür tecrübem yok ama 5 yıldır doğal şekilde yapıyorum her türlü diyeti programı denedim artık küre girmek istiyorum ,  son zamanlarda vücudumda değişiklik olmuyor  ,  nova life tren ile bolde aynı fiyat neredeyse 200 mg bolde vursam 0 etki alacağım ama 200 mg tren en azından gözle görülür sonuç verir bu yüzden tren e. satın alacağım.

Bende şunu söylüyorum, gözle görülür etki verenin, gözle görülür yan etkileri de olur.Göze alıyorsan diyecek bir şey yok...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
metinav, 1 saat önce yazdı:

Bende şunu söylüyorum, gözle görülür etki verenin, gözle görülür yan etkileri de olur.Göze alıyorsan diyecek bir şey yok...

psikolojik yan etkilerini kabullendim hocam , benim asıl merak ettiğim organlarda sıkıntı olucak mı , ona da girdikten sonra bakıcaz artık sağlık ocağında tüm testleri yaptırıcam tiroid , tam kan hemogram vs 

tarihinde Markus Rühl tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Psikolojik yan etkileri herkeste olacak diye bir kaide yok. Terlettiği , kalp ritmini arttırdığı , tansiyonu yükselttiği , kanı yogunlaştırdığı aşikar. Cabaser konusu bence ara ara prolaktin için test almak daha mantıklı çünkü prolaktin 0 lanırsa uzun bir süre normal haline dönmüyor. Organlara zarar tabiki de veriyor. Tam hemogramda HGB değerine dikkat et. 18.0 seviyelerine yakınsa sıkıntı yaşayabilirsin. Trenin pozitif etkilerine gelirsek beni aşırı mutlu bi insan yapıyordu. Libidomu hep tavanda tutuyordu inanılmaz bir azgınlık oluyordu. Verdiği gün boyu pump vs ...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Markus Rühl    142
steroidnediryahu, 2 dakika önce yazdı:

Psikolojik yan etkileri herkeste olacak diye bir kaide yok. Terlettiği , kalp ritmini arttırdığı , tansiyonu yükselttiği , kanı yogunlaştırdığı aşikar. Cabaser konusu bence ara ara prolaktin için test almak daha mantıklı çünkü prolaktin 0 lanırsa uzun bir süre normal haline dönmüyor. Organlara zarar tabiki de veriyor. Tam hemogramda HGB değerine dikkat et. 18.0 seviyelerine yakınsa sıkıntı yaşayabilirsin. Trenin pozitif etkilerine gelirsek beni aşırı mutlu bi insan yapıyordu. Libidomu hep tavanda tutuyordu inanılmaz bir azgınlık oluyordu. Verdiği gün boyu pump vs ...

Kaçıncı haftadan sonra etkiler başlıyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.