Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Kunteper

Ilacı kesince ani kilo verimi

Önerilen İletiler

Kunteper    0

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 20 haftadır Test E Kullanıyordum 3 hafta oldu ilacı keseli ve 5 6 kilo verdim psikolojik olarak çok çöktüm.İran enantat kullanıyordum ilacımın orjinalliğinden eminim fakat neden bu kadar hızlı kilo verdim anlam veremiyorum bilgili kişileri bekliyorum iyi forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kayhan035    36
Kunteper, 11 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 20 haftadır Test E Kullanıyordum 3 hafta oldu ilacı keseli ve 5 6 kilo verdim psikolojik olarak çok çöktüm.İran enantat kullanıyordum ilacımın orjinalliğinden eminim fakat neden bu kadar hızlı kilo verdim anlam veremiyorum bilgili kişileri bekliyorum iyi forumlar.

Selamlar ilacı keseli 3 hafta 21 gün olmuş yani kanından cıkmış olabilir. 5-6 kilo vermenin sebebi  PCT protoklune gecmemiş olman veyatta , ilacların steril degildir. bunu anlamamızın yolu E2 PROLAKTİN LH VE FSH t.testesteron testlerini yaptırıp forumda bizimle paylaşırsanız duruma göre plan oluşturabiliriz.

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.538
kayhan035, Bir saat önce yazdı:

Selamlar ilacı keseli 3 hafta 21 gün olmuş yani kanından cıkmış olabilir. 5-6 kilo vermenin sebebi  PCT protoklune gecmemiş olman veyatta , ilacların steril degildir. bunu anlamamızın yolu E2 PROLAKTİN LH VE FSH t.testesteron testlerini yaptırıp forumda bizimle paylaşırsanız duruma göre plan oluşturabiliriz.

Kilo kaybının pct  yapmamakla, ilaçların sterilliği ile herhangi bir alakası yok.

Kürde beslenme ve antrenman dışında ilacın dozajına kadar bir çok etkene bağlı olarak kilo alınır ve kür bitiminde kilo verilir. Alınan kilolar yine bahsettiğim protokollere göre kas su ve yağdan oluşur.

Önemli olan en fazla kas kütlesini kazanıp en az yağ ve su tutumunu başarmaktır. Kürlerde genellikle E2 yükselir ve vücut su tutmaya başlar, kür bittikten sonra E2 normal değerlere döndükçe vücut suyu atar kilo kaybı gerçekleşir.

Bunlar küre giren herkesin bilmesi gereken temel şeyler. 

Kunteper, Bir saat önce yazdı:

Yukarıda da bahsettim vücudun tuttuğu suyu kaybediyor. Giden gidecek kalan sağlar ile idare edeceksin. Vücut yapmak bir küre girmekle olacak bir süreç değil. Eğer kalıcı kas kütlesi eklemek istiyorsan defalarca küre girip aynı beslenme ve antrenman protokollerini hayat tarzı haline getirmelisin.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
Rdm, 16 dakika önce yazdı:

Kilo kaybının pct  yapmamakla, ilaçların sterilliği ile herhangi bir alakası yok.

Kürde beslenme ve antrenman dışında ilacın dozajına kadar bir çok etkene bağlı olarak kilo alınır ve kür bitiminde kilo verilir. Alınan kilolar yine bahsettiğim protokollere göre kas su ve yağdan oluşur.

Önemli olan en fazla kas kütlesini kazanıp en az yağ ve su tutumunu başarmaktır. Kürlerde genellikle E2 yükselir ve vücut su tutmaya başlar, kür bittikten sonra E2 normal değerlere döndükçe vücut suyu atar kilo kaybı gerçekleşir.

Bunlar küre giren herkesin bilmesi gereken temel şeyler. 

Dedemin yazısının altına imza atarım. Kürde hacim almak ile kas kütlesi kazanmak çok çok başka konular. Genelde spor salonlarında "10 kilo alırsın bunun 7si kalır" şeklinde sallamasyon ve asılsız bilgiler var. Eğer natural gelişiminin tepesine yaklaştı isen 20 hafta 1-2kg kas ekledi isen ne güzel. Ne kadar kazandığını ise PCT bitiminden 2-3 ay sonra anlarsın. Hadi 2kg kas kazandın diyelim. Bu sende kalacak mı? 

Kürde iken proteinin metabolize olma oranı natural halinden daha iyi oluyor. Çok dikkatli beslenmez ise o da zaman içinde gidecek ve natural zirvene döneceksin. Hayal satmaya gerek yok.

Ayrıca yine @Rdmdedemin dediği gibi bunlar en temel bilgiler. Bunları bilmeden küre girmek hiç doğru değil.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
otopsicikedi    1.400
Kunteper, Bir saat önce yazdı:

Dostum ilaç kullanırken aldığın her kilo maalesef kas olmuyor kullandığımız suplementlerin bile su tutma etkisi varken ilaçların bu yöndeki etkisi daha fazla 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kunteper    0

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim umarım 1 2 kilo kas eklemişimdir buna duacı kalacagım gibi duruyor. Pct Klomen + Tamoxifen yapıcaktım fakat suan kullandıgım SSRI yuzunden tamoxifen kullanamıyorum etkisini 0 lıyor.(Paroksetin) Önerebileceğiniz bir protokol var mıdır ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
Kunteper, 4 dakika önce yazdı:

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim umarım 1 2 kilo kas eklemişimdir buna duacı kalacagım gibi duruyor. Pct Klomen + Tamoxifen yapıcaktım fakat suan kullandıgım SSRI yuzunden tamoxifen kullanamıyorum etkisini 0 lıyor.(Paroksetin) Önerebileceğiniz bir protokol var mıdır ? 

@metinav hocam bence bu işi çözer.

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
rastlantisal, 19 dakika önce yazdı:

@metinav hocam bence bu işi çözer.

@Rdm gerekeni yazmış :)

Hızla alınan ve hızla verilen tek şey sudur...Kaslar sünger gibi suyu tutar veya bırakır.Kendi yapıları hemen bozulmaz baya zaman gerekir.Herşey kötü ve yetersizse ancak o durumda çöküş olabilir.Testosteronun östrojene dönen kısmı yükseldiği için kürlerde su tutumu artıyor.Bu kas içinde veya dışında olabilir.Terazide ağırlık ayna da hacim olarak algılanıyor.Ama bu gerçekçi değil ve bırakıldığında bir süre sonra külkedisine-balkabağına geri dönüş yaşanabiliyor :)

Beslenmeye ve östrojen kontrolüne dikkat edilmeli, antrenmana ve uyku kalitesine de özen gösterilmeli ki, bu giden şeyin miktarı insanı üzecek seviyelerde olmasın...

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kunteper    0
metinav, 19.07.2022 - 15:22 yazdı:

@Rdm gerekeni yazmış :)

Hızla alınan ve hızla verilen tek şey sudur...Kaslar sünger gibi suyu tutar veya bırakır.Kendi yapıları hemen bozulmaz baya zaman gerekir.Herşey kötü ve yetersizse ancak o durumda çöküş olabilir.Testosteronun östrojene dönen kısmı yükseldiği için kürlerde su tutumu artıyor.Bu kas içinde veya dışında olabilir.Terazide ağırlık ayna da hacim olarak algılanıyor.Ama bu gerçekçi değil ve bırakıldığında bir süre sonra külkedisine-balkabağına geri dönüş yaşanabiliyor :)

Beslenmeye ve östrojen kontrolüne dikkat edilmeli, antrenmana ve uyku kalitesine de özen gösterilmeli ki, bu giden şeyin miktarı insanı üzecek seviyelerde olmasın...

Abi SSRI ve Tamoksifen konusunu yazmamışın. PCT için. Testislerde ufalma var az olmakla beraber LH. 04 FSH 0.7 E2 38 Total test : 250 kürden çıkalı 4 hafta oldu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
swager    43

Hocam 20 hafta kaç mg kulladınız kaç kg aldınız da 5-6kg kaybettiniz merak ettim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.600
Kunteper, 10 saat önce yazdı:

Abi SSRI ve Tamoksifen konusunu yazmamışın. PCT için. Testislerde ufalma var az olmakla beraber LH. 04 FSH 0.7 E2 38 Total test : 250 kürden çıkalı 4 hafta oldu 

Pct yapmalısın tam zamanı senin için...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Kunteper    0
swager, 9 saat önce yazdı:

Hocam 20 hafta kaç mg kulladınız kaç kg aldınız da 5-6kg kaybettiniz merak ettim. 

Hocam 8 kg aldım - 5 6 kilo verdim 500 mg 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.