Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ahmetyldz

Protein tozu alternatif

Önerilen İletiler

holyland    321

230tl 16 servis proteinoceon da 

ben shake gibi proteinli tarifler için aldım 

yoksa gereksiz tavuk ye yeter

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    902
holyland, 1 dakika önce yazdı:

ben gecen sene ucuzken bıraz stok yaptım protein ocean 2 tane buyuk 1 tane torq büyük boy toz var. geçen protein ocean lasmandan 16 servis 109 tl ye 3 tane daha aldım. baya götürür beni ama dediğini %100 katılıyorum. toza para vermektense hergun 500 gr tavuk yemek daha mantıklı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Ahmetyldz, Bir saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Supplement maaliyetleri belli. Protein tozuna alternatif ant sonrası kullanım için önerebileceğiniz ürünler var mı? Peynir altı suyu tozu baktım 100grama düşen protein miktarı tatmin edici değil. https://www.trendyol.com/katki-dunyasi/peynir-alti-suyu-tozu-pst-70-1-kg-p-6736379

Bu linkini yolladığın üründe protein oranı çok düşük, hatta proteini ayırıp protein tozu yapıyorlar geri kalan kısmı pasta börek için kullanıyorlar.

Süt tozuna bakabilirsin, protein oranı daha yüksek oluyor genellikle.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18
holyland, 42 dakika önce yazdı:

Ben de yıllardır spor sonrası kullanmıyorum ama bi noktada acaba gerekli mi dedim açıkçası 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hikmetb    59

İdman sonu 100gr süt tozu tüketilebilir 26gr protein 38gr şeker içeriyor. Şeker kısmı kilo vermek isteyen biri için biraz sıkıntı ama bulk için bence protein tozundan bile mantıklı bir tercih. 2 kg si 180 lira 

1_org.jpg

tarihinde hikmetb tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18

Fiyat performans iyimiş ama şeker bozuyor belki tatlandırıcılısı vardır araştırayım gerçi süt sindirimi uzun onun yerine normal öğün yenilmesi aynı şey bence

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    902
Ahmetyldz, 1 saat önce yazdı:

Fiyat performans iyimiş ama şeker bozuyor belki tatlandırıcılısı vardır araştırayım gerçi süt sindirimi uzun onun yerine normal öğün yenilmesi aynı şey bence

Bence kötü ağa. Mantıken protein tozuna kıyasla 1 servisi 100 gr olarak Alman lazım oda porsiyonu 9 TL He filan geliyor. Nette servisi 9 TL ye gelen bir sürü marka var. Hem bir serviste 100 gr almak zorunda kalmazsın hemde o kadar şeker olmaz 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
hikmetb, 4 saat önce yazdı:

İdman sonu 100gr süt tozu tüketilebilir 26gr protein 38gr şeker içeriyor. Şeker kısmı kilo vermek isteyen biri için biraz sıkıntı ama bulk için bence protein tozundan bile mantıklı bir tercih. 2 kg si 180 lira 

1_org.jpg

%70-80 oranında kazein var içinde.Çok uzun sürede sindirilir o yüzden whey proteinin yerini tutamaz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

Piyasada güvenilir protein tozu olduğuna inanmıyorum.Bu iş te anabolik olayına döndü.Sup.. ile başlayan malum web sitesi piyasayı domine etmiş istediği gibi at koşturuyor.

Daha önce bir mesaj da bunu yazdım,anabolikler gibi sahte olan besin takviyeleri de ifşa edilsin diye,ancak zannediyorum forumdaşlarım da artık bunun farkında ki mücadele etmenin anlamsız olduğunu düşünüp kimse ilgilenmedi.Aynı şekilde ben de takip etmiyorum bayadır.

O yüzden et,tavuk,yumurtaya abanmaya devam beyler.

Takviye kullanmayın,kendinizi enayi yerine koydurtmayın.

En iyisi Burak Hoca gibi güvenilir kaynaklardan ilaç temin edip yatırımınızı doğru yapın.

Selamlar..

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Preworkout    104
foss, 18 dakika önce yazdı:

Mrb. Burak hocaya nasıl ulaşırız? 

sağ altta wp bilgi al var bas ona.Sürekli nasıl ulaşırım diye sorup spam yaparsan ulaşamadan ban yersin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.