Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

splitbro

Myoblast pharma

Önerilen İletiler

splitbro    2

Herkese iyi forumlar..

Bildiğiniz üzere bir kaç fenomen bu markanın "reklamını" yaptı ve ben de merak ettim piyasaya göre fiyatları nasıl ve etkisi ne derecede iyi. Forumda daha önce konusu açılmış fakat yeterince bilgi içerdiğini düşünmüyorum. Testosterone Enanthate + Boldenone kürüne girmeyi düşünüyorum ürünlerini kullanan var mı? Varsa etkilerini yazabilir mi lütfen..

Teşekkürler şimdiden

resim_2022-07-13_111302936.thumb.png.718b0d42a00b4a90e6eebaa3e6b261b5.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Leepriest35    736
splitbro, 13.07.2022 - 11:13 yazdı:

Herkese iyi forumlar..

Bildiğiniz üzere bir kaç fenomen bu markanın "reklamını" yaptı ve ben de merak ettim piyasaya göre fiyatları nasıl ve etkisi ne derecede iyi. Forumda daha önce konusu açılmış fakat yeterince bilgi içerdiğini düşünmüyorum. Testosterone Enanthate + Boldenone kürüne girmeyi düşünüyorum ürünlerini kullanan var mı? Varsa etkilerini yazabilir mi lütfen..

Teşekkürler şimdiden

Reklamlar...  

Çöp peptidlerin fiyatlar komedi 

Oxandrlone 350 TL? :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan33    24

Bu fiyatlara bu ürünler neredeyse imkansız. Ya boştur ya da underdose’dur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gokham_G.    4

Fragment icin ne düsünüyorsunuz? Yani fiyatı normal mi 5mg icin? Baska sitelerde de 2mg ler 300 ₺ civarı. Bilemedim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    887
Gokham_G., 1 dakika önce yazdı:

Fragment icin ne düsünüyorsunuz? Yani fiyatı normal mi 5mg icin? Baska sitelerde de 2mg ler 300 ₺ civarı. Bilemedim. 

Boş muhtemelen yoksa bu fiyata imkansız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gokham_G.    4

Peki hocam bunun dolusu yani orjinal 5mg hgh fragment bulursak ne kadardır fiyatı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Gokham_G.    4

Oraya yazdım ama f..t vermek yerine sesli arayarak bilgi almamı istediler. Bu gizlilik cok hosuma gitmedi ondan dolayı vazgectim. Yani whatsapp üzerinden f..t şu stok var yada yok demek cok zor olmamalıydı. Mail attım gelen cevapta whatsapptakinin aynısıydı :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Berkzengn    32

O zaman arayarak bilgi almalısın 1 yıldır destek alıyorum. Bir ara tanış konuş zaten içine sinecektir

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.225
Berkzengn, 20.07.2022 - 13:24 yazdı:

O zaman arayarak bilgi almalısın 1 yıldır destek alıyorum. Bir ara tanış konuş zaten içine sinecektir

Berk merhaba; defalarca söyledim tekrar ve umarım son kez burada söylemek isterim ki '' KİMSEYE BENİ ÖNERMEYİN '' 

12 Yıldır hormon ve benzeri konularda Türkiye'nin en köklü platformu olabilmeyi başarmış peptid türkiye platformu üzerinden bir kullanıcı bana nasıl ulaşacağını bilmiyor veya bulamıyorsa zaten benden destek almamalı. 21. yüz yılda teknolojinin altın çağında sol alttaki wp butonunu göremiyor veya her yerde belirttiğim gibi forumun tüm alanlarında yer alan banner üstlerin de yazan '' destek almak için ; info@peptidturkiye.com '' alanında farkına varmamış, varamamış kişilerin zaten bana ulaşmaları en son tercihim. 

Çünkü okuduğunu anlamayan veya bakıp göremeyen birine bir şeyleri izah etmek veya anlatmak için ne yazık ki mesleki bir defarmasyona sahibim ve kafam kaldırmıyor. Tıpkı bu kullanıcı gibi;

Gokham_G., 20.07.2022 - 13:23 yazdı:

Oraya yazdım ama fiyat vermek yerine sesli arayarak bilgi almamı istediler. Bu gizlilik cok hosuma gitmedi ondan dolayı vazgectim. Yani whatsapp üzerinden fiyat şu stok var yada yok demek cok zor olmamalıydı. Mail attım gelen cevapta whatsapptakinin aynısıydı :)

Hesap özellikleriniz de 36 yaşında olduğunuz var sayımı üzerinden gideceğim.

( 36 - 12 = 24 ) Siz daha 24 yaşında gençliğinizin bağrındayken ben bu platformu kurmuş ve 12 yıldır aynı grupların (eczane) desteğini sağlamakla yetinmeyip hakkında tek bir şikayet bulunmayan insanlara 12 yıldır güven aşılamış bir platforma diyeceksiniz ki; ''   Bu gizlilik cok hosuma gitmedi ondan dolayı vazgectim. '' siz bu sektörü elma, armut, çilek tezgahı sanıyorsunuz galiba? Veya eczaneden aspirin almakla karıştırıyorsunuz? 

Öyle ki her kuruluş, markanın vizyon ve misyonu doğrultusunda hedefleri vardır. Bu misyonlardan birisi de kurguladığım '' ÇÜRÜK ELMALARI SİSTEMDEN UZAKLAŞTIRACAK BİR EYLEM '' otomatik mesaj sistemi. Yani daha konuşma yeteneği olmayan veya ne istediğini bilmeyen kişileri kendimden uzak tutabilmek adına geliştirdiğim bir unsur. Görüyorum ki gayet başarılı çalışıyor. 

293974578_5355817781141504_3171683566088983925_n.thumb.jpg.286db554c8ce1af67dfc6a74d12cd48c.jpg

Ya bir insan ne istediğini bilen karışışındaki ile iletişim kurmaktan neden çekinir? Mağazalara gidince satış danışmalarından whatsapp üzerinden mi fiyat alıyorsunuz yazışarak yoksa sözel olarak beden, kampanya, fiyat veya merak ettiğiniz unsurları sorular halinde karşınızdakine ulaştırıyorsunuz? Siz bir işletmeye girdiğiniz de sizin isteklerinize göre mi şartlarını belirliyor marka yoksa kendi misyon ve vizyonu çerçevesinde mi? 

MESELA DIOR 'DAN ÖRNEK VERELİM;

dior-store-new-york-feburary-people-walk-th-street-following-snowfall-manhattan-139824054.jpg

En popüler kadın, erkek aksesuar ve giyim markalarından birisidir bu veya bu kalibredeki bir çok markanın '' MAĞAZALARININ KAPILARI KAPALIDIR '' neden biliyor musunuz? Mağazanın daha doğrusu markanın sistemi şudur; '' benim kapılarım kapalı kalsın müşterim merak etsin ve içeri gelsin ben müşterimin ciddiyetini,  heyecanını görüp bu doğrultuda bir enerji ile sunumumu yapayım '' hah benim ki de öyle işte.

Siz aaa mağazanın kapısı kapalı ama der bir de çamur atarsanız üstü kapalı ben derim ki; '' Tamam benim sistemim doğru çalışıyor! '' 

Tekrar ve son kez söylüyorum; Benim oluşturduğum bu sistemde '' BENİM KANUNLARIM GEÇER '' 

• İLETİŞİM KURMAKTAN KAÇINAN
  • NE İSTEDİĞİNE KARAR VEREMEMEKTEN
  • DEVAMLI FİKİRLERİ DEĞİŞEN
  • HER OKUDUĞUNA VEYA ANLATILANA İNANLAR
  • SAĞLIK, DESTEK İLE FİYAT İLİŞKİSİ ARASINDAKİ BAĞI KURAMAYANLAR 

Platformu www.peptidturkiye.com sonsuza kadar diledikleri gibi kullanabilirler zira lütfen benim sunduğum ticari destek alanlarından uzak dursunlar.

Çünkü sizlerin sağlığınız ve paranız ne kadar değerli ise benim de zamanım o kadar değerli.

Keyifli forumlar (KONU KİLİT)

• Beğen 10
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Diver
      Selam arkadaşlar.
      @Loving hocamın desteğiyle büyümeye kaldığımız yerden devam edicez inşallah  Ramazanda istediğim diyeti yapamadım. İşte çok yoğun bir dönemdeyiz uzun süreli dalışlar hem yoruyor hemde sıfır karbonhidrat çekilmez kıldı gözümü açamıyordum 1-2 kere bayılma derecesinde şekerim düşünce iftara pilav ekledim. Antrenman konusunda kendimi iyi hissettiğimde yaptım genel olarak dinlendirdim vücudumu.İstediğim yağ oranına inemedim lakin hocamın tavsiyesiyle hem mental hemde fiziki olarak dinlendim. Ramazandan sonra karbonhidratı 200gr pirinç ile sınırladım hem işte hemde sporda kendime geldim. Neden bilmiyorum antrenmanda aşırı derecede pump oluyorum tabi şikayetçi değilim 😁 Kütlemde çok bir değişiklik olmadığını düşünüyorum. Şimdilik 104 kgda sabitim. Yeni kürde;
      500 Testo
      500 Bolde
      400 Deca olacak.
      @rastlantisal @Rdm @Askabar @otopsicikedi @Tr3n @GHOST @SPECTRE @SERKO @metinav @crosfredy @Semih Erarslan @Emrah
      3500 kalori ile başlayıp duruma göre yavaş yavaş artıracam.Bol yeşillik, bol balık, zeytinyağlı enginar yemeği vs cleanbulk mantığıyla ilerleyecez inşallah. 
      Yine sağlam stok yaptım😁. Sağolsun hocam hediye göndermiş çok hoşuma gitti teşekkür ederim.
      Sağlam amele yanığı olduk😄
      Tavsiyelerinizi uyarılarınızı bekliyorum saygılar.

• Yazan: necmi45
      Hocalarım merhabalar kıl batması için gittiğimde doktor yağ bezelerinden kaynaklandığını onları kurutmak için zerotanin kullanacağımızı söyledi ben halihazırda 500 mg only testo küründeydim bu benim ilk kürüm şimdi zerotanine başlıyacağım için sizce testoyu bırakmalı mıyım? @Askabar @metinav @Diver @SantoR @godofdark @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: Yaşar ramazan
      5 yıldan uzun süredir spor yapmaktayım. En son 2 yıl önce bir kürden çıktım 2 yıldır da hiçbir küre girmedim hiçbir şey enjekte etmedim. Elime çok güvendiğim bir kaynaktan güzel bir set geldi.  
      30ml tren 30ml testo.      30ml masteron mevcut. Kısa yani 2.5 3 aylık bir kür düzeni oluşturmak istiyorum.
      Siz olsanız nasıl bir düzende uygulardınız ?
      Her türlü öneriye açığım farklı bakış açılarının bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.
      Ezbere hareket etmek istemiyorum. 

• Yazan: alicengiz
      Hiç steroid veya sarms kullanmadım. 7 aydır naturel bir şekilde vücut geliştirme sporu yapıyorum. Geciktirici sprey ve kremlerin kullanımının testosteron üzerinde olumsuz yaratabileceğini okudum yukarıda. Bu tür ürünleri ilişki öncesi kullanıyorum ve total testosteronum 4.8 çıktı. En azından tavan seviyesi olan 8 bölgesinde olmasından memnun olurdum. @rastlantisal @metinav @Askabar @Diver @otopsicikedi @GHOST
      1. Testosteronu yükseltmem için geciktirici kullanmayı bırakmalı mıyım?
      2. Yükseltmek için önerebileceğiniz bir takviye var mıdır?

• Yazan: dornm7890
      İran testo 4. Haftam bitti hala hiçbir fark göremiyorum 650tl gibi bir fiyata aldım haftalik pazartesiden pazartesiye 500mg enjeksiyon yaptım gözle görülür bir fark yok güç libido kas sertliği olarakta daha önce sitede konusu dönen bir satıcı sahte olduğunu söyleyen yoktu. Yaşım 19 184boy 92 kilo yardımcı olursanız sevinirim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.