Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Selocan01

Libido sorunu yaşiyorum/proviron

Önerilen İletiler

Selocan01    0

Bu konu biraz karisik ama siz sevgili abilerim yardimci olursaniz beni cok mutlu edersiniz

Ben kure girmeden once yag oranimi natural dip yaptim bildiginiz ayni yarismaci diyetini natural 12 hafta uyguladim ve yag oranim asiri asiri dustu ben bu kan degerlerini verdigim gun diyeti bitirdim ve direk kure girdim kurun 5.gunu kan tahlillerimi aldim. Suanda kurde -500 testo en -300 bolde -200 npp aliyorum bugun 3.haftam doldu yarin 4.haftama giricem ama libidomda en ufak artis yok 3 haftada 7 kg aldim agirliklarimda cabasi artti ereksiyon sorunj vs yasamiyorum ama sizce neden libidoda artis yok// (bu yazdigim 3 ilac haricinde +ilave olarak ben baska markanim testo probunu vurdum 100 mg 3 gun oldu baska marka ve kisa ester vurdugum halde libido yine artmadi) salondaki degerli hocamiz proviron kullan gunde 1 adet testonun hucrelere baglanip libidonu arttirmasi icin armidexe biraz ara ver ve hic kullanma dedi diger bi kiside testo ile alakasi yok ilaclar resoptorlere baglanmiyor sorunu cozmek basit ama 1000 tl ver soyliyim dedi //bu proviron hakkinda ne dusunuyorsunuz yarin baslicam provina gunde 1 adet seklinde. kure girmeden onceki fotomuda koyuyorum

Ilk kurumde 300 testo prob 750 npp 750 bolde alirkn duz duvara tirmaniyodum biliyorum bu mg icin sasircak herkes iste salak birine denk edim hic sormayin

Screenshot_20220711-010931_WhatsApp.jpg

20220709_132159.jpg

20220709_132235.jpg

tarihinde Selocan01 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kayhan035    36
Selocan01, 7 saat önce yazdı:

Bu konu biraz karisik ama siz sevgili abilerim yardimci olursaniz beni cok mutlu edersiniz

Ben kure girmeden once yag oranimi natural dip yaptim bildiginiz ayni yarismaci diyetini natural 12 hafta uyguladim ve yag oranim asiri asiri dustu ben bu kan degerlerini verdigim gun diyeti bitirdim ve direk kure girdim kurun 5.gunu kan tahlillerimi aldim. Suanda kurde -500 testo en -300 bolde -200 npp aliyorum bugun 3.haftam doldu yarin 4.haftama giricem ama libidomda en ufak artis yok 3 haftada 7 kg aldim agirliklarimda cabasi artti ereksiyon sorunj vs yasamiyorum ama sizce neden libidoda artis yok// (bu yazdigim 3 ilac haricinde +ilave olarak ben baska markanim testo probunu vurdum 100 mg 3 gun oldu baska marka ve kisa ester vurdugum halde libido yine artmadi) salondaki degerli hocamiz proviron kullan gunde 1 adet testonun hucrelere baglanip libidonu arttirmasi icin armidexe biraz ara ver ve hic kullanma dedi diger bi kiside testo ile alakasi yok ilaclar resoptorlere baglanmiyor sorunu cozmek basit ama 1000 tl ver soyliyim dedi //bu proviron hakkinda ne dusunuyorsunuz yarin baslicam provina gunde 1 adet seklinde. kure girmeden onceki fotomuda koyuyorum

Ilk kurumde 300 testo prob 750 npp 750 bolde alirkn duz duvara tirmaniyodum biliyorum bu mg icin sasircak herkes iste salak birine denk edim hic sormayin

esto ile alakasi yok ilaclar resoptorlere baglanmiyor sorunu cozmek basit ama 1000 tl ver soyliyim dedi bu gülme garanti :)))))))

dostum armidexi bırak e2in yerlerde sorun bana kalırsa e2 den kaynaklanıyor ne süre armidex kullandın bunu acıklayabilir misin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Selocan01    0
kayhan035, 5 dakika önce yazdı:

esto ile alakasi yok ilaclar resoptorlere baglanmiyor sorunu cozmek basit ama 1000 tl ver soyliyim dedi bu gülme garanti :)))))))

dostum armidexi bırak e2in yerlerde sorun bana kalırsa e2 den kaynaklanıyor ne süre armidex kullandın bunu acıklayabilir misin

Kurun 3.haftasindayim suanda 1.hafta 1.5 mg 2.hafta 1 mg 3.hafta 1.mg abi bi sorumda sana su olucak Kür icerisinde Libido dusuklugu olmasinin Büyümeye adele koymaya yani kas gelisimine bi etkiai varmi bi kisi Libidon kur icinde yuksekse adele gelisimi max olur eger dusukse olmaz dedi bi kiside Hayir boyle bisi yok libidoyla alakali dedi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak23822    10
Selocan01, 7 saat önce yazdı:

2-3 hafta arimidex alma proviron dht yükselten bir ilaç eger dht düşüklügün varsa masteron ekleyebilirsin 200 primobolan alıyorsan masteronada gerek yok illa masteron alacaksan primobolan çıkar proviron kullanma ilaçlar herkesin tahlilinde 1500-3000 gelecek diyede bir kaide yok burak hocanın bu konu hakkında bir paylaşımı var onuda inceleyebilirsin. Kür içinde libidon artmasın ama eksilmesinde yerinde kalsın güzelce kütlenide koy başka şeye gerek yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Selocan01    0
burak23822, 7 saat önce yazdı:

2-3 hafta arimidex alma proviron dht yükselten bir ilaç eger dht düşüklügün varsa masteron ekleyebilirsin 200 primobolan alıyorsan masteronada gerek yok illa masteron alacaksan primobolan çıkar proviron kullanma ilaçlar herkesin tahlilinde 1500-3000 gelecek diyede bir kaide yok burak hocanın bu konu hakkında bir paylaşımı var onuda inceleyebilirsin. Kür içinde libidon artmasın ama eksilmesinde yerinde kalsın güzelce kütlenide koy başka şeye gerek yok 

Dht dusuklugu derken neyi kasettiniz asil sorum su Libidonun dusuk olmasinin kurden alinicak max verimi etkilermi yokss hicbir alakasi yokmudur 

@metinav hocam kan testim de orada kurden onceki suanda 4.haftaya giriyorim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.678
Selocan01, 16 saat önce yazdı:

Dht dusuklugu derken neyi kasettiniz asil sorum su Libidonun dusuk olmasinin kurden alinicak max verimi etkilermi yokss hicbir alakasi yokmudur 

Kardeşim ilk mesajından bazı şeyler net olarak anlaşılmıyor.Bu testi küre başlamadan önce yaptırdıysan östrojenin diplerde.Hadi zayıfladın ve östrojen aromatize enzimi sentezleyen yağ hücrelerin azaldı-küçüldü ve bir miktar düştü ama seninki dip seviyede.Bu libidoyu yani cinsel isteği baskılar...

Eğer küre başladıktan sonraki test değerinse böyle olduğunu düşünüyorum lh, fsh baskılanmış, o halde testosteronun neden vasat ? Bunlar bana kürdeki bazı anaboliklerin çalışmadığını düşündürüyor...Gelişiyorum diyorsan ne şekilde ve ne yönde olduğunu düşünüyorsun ?

Kürdeyken libido testosteronun normalin üstünde olmasından artar bu normaldir.Fakat kas gelişimi için daha çok östrojen, igf 1 ve insülin başrolde...

Sen östrojeni diplerde tutarsan kas gelişimin su tutumunun düşmesiyle yavaşlayacaktır.Dolayısıyla verim azalır...

Arimidex kullandığını söylemişsin bunun için bir gereklilik ve sebep yok.Neden kullanıyorsun ? Proviron kullanımı için defalarca yazıldı forumda, deca gibi anaboliklerin yanında östrojeni dengelemek için önemli olan shbg proteinini azaltmak amaçlı kullanım mümkün.Ne kadar katkısı olur orası tartışılır ama bir olumsuzluğu olmaz.

Libido sorunun östrojen kaynaklı olması muhtemel.Onun dışında küründeki bazı steroidlerin boş veya under doz olabileceğini düşünebilirsin...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burak23822    10
Selocan01, 11.07.2022 - 00:55 yazdı:

Dostum kişiden kişiye göre değişir yani libido tavan yapıp hiç kas koyamasan dahamı iyi olucak libido ile kas olayının alakası yok proviron hangi amaçla ekliyorsun ben dht düşüklügün var zannettim dht shbg serbest testo testlerini özel kliniklerden yaptırabilirsin ona göre daha doğru yorumlanır östrojene gelincede arimidexi kes biraz yükselsin benim kendi vücudumda östrojen 110-140 lara çıktığında daha çok isteklilik vardı ama genel olarak gözlemlediğim 40 civarlarında libido sorunu olmuyor. çok yükselince ve 40 lara gelince gözlemle sorunun östrojense kendine göre arimidex ayarlaması yaparsın 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: kaaneth
      Merhaba değerli hocalarım.
      İlk 2 ay only iran testo 250 mg, sonraki 2 ay sustanon 500mg, sonraki 2 ay da 200 rimo, 500 iran testo ile bir kür yaptım. En son enjeksiyonumu 1 hafta önce 250 mg şeklinde yaptım. Kan testlerim aşağıdaki şekilde.
      Ostrojen ve prolaktin için yapmam gereken ne var? Cruise ya da trt yapmam gereken bir durum var mı? Kür içerisinde kalıp kalmamak konusunda kararsızım fsh lh değerlerim bana ne söylüyor yardımcı olursanız sevinirim.
      Yaş 21 1.80 78-80kg 1,5 yıl spor geçmişi    
    • Yazan: serefsimsek
      Herkese merhabalar,
      15 Haftalık Bolde, Testo ve Anadrol kürü için daha önce PCT hakkında konu açmıştım. PCT bittikten 1,5 ay sonra yaptırmış olduğum kan tahlilim:

22 Temmuz son Testo yu vurunduktan sonra kan tahlili ve akabinde 12 Ağustos'ta iki gün ara ile 1600iu Choriomon tedavisine ve 25 Ağustos'ta 1 aylık Pct tedavisine başladım. Şu şekilde; 
      1-5 gün 100mg Klomifen ,40mg Tamoxifen  5-10 gün 100mg Klomifen, 30mg Tamoxifen 10-20 gün 50mg Klomifen, 20mg Tamoxifen 20-30 gün 50mg Klomifen, 10mg Tamoxifen buna ek olarak Pct ile birlikte günde 3 tablet Tribulus(sabah/öğle/akşam), 1 kaşık harnup pekmezi, Vitamin C, Omega 3 ve yatmadan önce en az 45mg Çinko ve yeterli miktarda magnezyum almaya dikkat ettim. Hala almaya devam etmekteyim bu arada..
      Bana göre sonuçlar pek iç açıcı gelmedi onun için siz değerli hocalarımın yorumlarını da almak için sizinle paylaşmak istedim. Bu durumda nasıl bir yol izlemem gerekiyor? Mesela FSH yükseltmek için tekrar kısa süreli Pct yapmama gerek var mı? veya müdahale için Cabaser ve AI gibi ek ilavelere bir an önce başlamalı mıyım? yardımcı olursanız çok sevinirim.  Kıyaslamak amaçlı kürden önce vermiş olduğum kan tahlilinide atıyorum.

• Yazan: beyoglu
      Merhaba, Bir yıl içinde; 11 ay testo, 2 ay tren-acet, 2 ay gh, daha sonrasında 1 ay trt gidip bulk kürüne npp 5 hafta ve boldenen 6hafta ekledim. 
      Haziran ayında kürü bazı sebeplerden kesip sporu bıraktım lakin; şu an cinsel isteksizlik, libido sorunu ve en önemlisi sertleşme sorunu yaşıyorum. Sertleşme %60-65 oluyor. Kür sonrası pct yapmadım önce tüm değerler kırmızı düşük idi ama daha sonra tahmin edileceği üzerine; değerlerin hepsi normale döndü. Daha sonrası düzelir diye bekledim lakin değerler normal olmasına rağmen düzelmedi. Önce ürolojiye daha sonrasında  yönlendirmesi ile  ENDOKRINOLOJI gittim. Değerlerim yine normal çıktı. Yalnız şöyle bir detay var proviron kullandığımda her şey normale dönüyor eskisi gibi oluyor. Bu konuda yardımcı veya öneride bulunabilir misiniz? (yaşım27) 2020 den beri kür yapıyorum ve ilk kez böyle bir şey yaşıyorum. @metinav

• Yazan: serefsimsek
      Herkese merhabalar,
      1-5 hafta 50 mg Anadrol (kademeli olarak arttırdım max son hafta 150mg)
      1-6 hafta 500 mg Testo E ve Boldenone
      7-8 hafta 750 Boldenone ve 500 Testo
      9-15 hafta 750 Bolde ve 750 Testo olarak kürümü bitirdim ve son enjeksiyondan 18 gün sonra son kan testimi oldum. 
      Kür içinde libido kaybı olmadı ama ciddi bir ereksiyon kaybı oldu. Önceki Deca kürümde bile bu kadar sorun yaşamadım. Kür içinde ilk haftadan son haftaya kadar günde 2 tablet NAC, 3 tablet Milk thistle( son haftalar 2), 2 tablet 1000mg Omega3, 30mg çinko ve 400mg magnezyum.
      Estradiol yüksek çıkmasına rağmen kürden yüksek verim almak için kür içinde herhangi Aromataz inhibitör ilaçları kullanmadım çünkü herhangi yan etki görmedim.
      7. hafta kan tahlili verdim. Kür ortası tahlilde Prolaktin yüksek çıktığı ve ereksiyondan şüphelendiğim için test amaçlı 6-7 hafta kadar pazartesi ve perşembe yarımşar tablet olmak üzere Dostinex kullandım ve son kan tahlilimden 30-35 gün önce bıraktım.
      E2 için Anastrozol'a gerek var mı? yoksa PCT'de Tamoxifen sadece yeterli olur mu?
      Elimde tüm ilaçlar mevcut birkaç gün sonra tedaviye başlamadan önce 5000IU Choriomon kullanmayı düşünüyorum. İnsülin iğnesiyle günde 1000IU olarak 5 gün içinde mi vurmalıyım? yoksa araya bir gün boş koyarak 10 güne mi tamamlayayım? ve PCT' de nasıl bir yol izlemeliyim bu konuda siz büyüklerimin ve hocalarımın yardımlarını bekliyorum.
      Kür sonrası tahlilde Boldenone için kapsamlı Hemoglobin testide yaptırdım. Sırasıyla vermiş olduğum kan tahlillerim; @metinav @otopsicikedi @Askabar

• Yazan: ToraBora
      Merhaba 27 yaşındayım 3 senelik spor geçmişim var 1.73 boy 85 kiloyum yağ oranım %15 civarı daha önce anabolik maddeler kullanmadım  herhangi bir küre girmedım temmuz başı only testo başlayıp 2-3 ay vucudumu gözlemledikten sonra  deca başlamak istiyorum bugün tahlil verdim sonuçlarım bunlar doktora sonuc gösterdiğimde sorun olmadığını söyledi sizce only testo başlamadan önce bir tedavi uygulamam gerekekirmi ? prolaktinim referans üstü çıktı nasıl bir yol izlemeliyim tavsiyelerinizi bekliyorum ayrıca 
      Trigliserid (Serum/Plazma)         19.06.2023 Bu İşlem Bana Ait Değil!     Trigliserid 186 mg/dL 50-150  bu değerim de yüksek çıktı fotoğrafta gözükmemiş 
      Ayrıca trigliserid değerim 186 referans üstü çıktı gözükmemiş

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.