Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ahmetyldz

Actos 30mg

Önerilen İletiler

Ahmetyldz    18

Merhaba arkadaşlar. Yakında ilk defa gh başlıyıcam inşallah. İnsülin eklemek istedim ancak gh kadar basit olmadığını gördüm. Bir İnsülin konusunda @metinav hocamızın actos önerdiğini gördüm. Dışardan insülin almayıp hali hazırdakini daha efekif kullandırıyormuş. Demeyimleyen oldu mu bunu yada buna benzer eş değer tabletleri? Ne kadar verimli olur. Bazı insülin çeşitleri daha basit kullanım gibi gördüm böyle bir durum varsa kullanım metodu en kolay olan hangisidir ne önerirsiniz. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim iyi sporlar iyi bayramlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

batuhan33    24

Metformin öyle pek bir işe yaramıyor. Hatta insülin direncini gereğinden fazla düşürebiliyor. Pioglitazone da benzer bir etki şemasına sahip, hacim anlamında ciddi birşey katacağını düşünmüyorum. GH insülin direncini artırabileceği için bir yerden sonra kullanmak mantıklı olabilir ama.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140

İnsülin hassasiyetini artırayım derken, IGF-1 üretimini baskılayabilirsiniz. O yüzden metformin tarzı ilaçlar genelde 40 yaş sonrasında daha verimli olabiliyor. Çünkü IGF-1 aynı zamanda yaşlandırmaktan sorumlu.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18

Anladım teşekkür ederim. Peki diyer türlü insülin alımı konusunda düşünceleriniz nelerdir. Başımda bi koç olmadan sıkıntı yaratmıycak insülin kullanım metodu ne olabilir?  (varsa; diyerlerine nazaran kullanımı daha basit insülin türevi uzun ester kısa ester vs)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140

İnsülin kullanımı konusunda yetkin değilim. Ancak insülin hassasiyetini artırmak istersen bildiklerimi paylaşabilirim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18
Delice, 47 dakika önce yazdı:

İnsülin kullanımı konusunda yetkin değilim. Ancak insülin hassasiyetini artırmak istersen bildiklerimi paylaşabilirim.

Memnun olurum dostum teşekkür ediyorum şimdiden vakit ayırdığın için ✋

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140
Ahmetyldz, 10 saat önce yazdı:

Memnun olurum dostum teşekkür ediyorum şimdiden vakit ayırdığın için ✋

Bilgisayar başına gectigimde bir başlık altında toparlamaya çalışacağım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18
Delice, 4 saat önce yazdı:

Bilgisayar başına gectigimde bir başlık altında toparlamaya çalışacağım 

Tamamdır dostum beklemedeyim

tarihinde Ahmetyldz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.471
Ahmetyldz, 21 saat önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar. Yakında ilk defa gh başlıyıcam inşallah. İnsülin eklemek istedim ancak gh kadar basit olmadığını gördüm. Bir İnsülin konusunda @metinav hocamızın actos önerdiğini gördüm. Dışardan insülin almayıp hali hazırdakini daha efekif kullandırıyormuş. Demeyimleyen oldu mu bunu yada buna benzer eş değer tabletleri? Ne kadar verimli olur. Bazı insülin çeşitleri daha basit kullanım gibi gördüm böyle bir durum varsa kullanım metodu en kolay olan hangisidir ne önerirsiniz. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim iyi sporlar iyi bayramlar. 

Genelde "diamicron" kullananlar olmuş yabancı sporcular arasında.O daha uygun olacaktır kilo alamama problemleri için...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18
metinav, 29 dakika önce yazdı:

Genelde "diamicron" kullananlar olmuş yabancı sporcular arasında.O daha uygun olacaktır kilo alamama problemleri için...

Hocam kilo alamama problemim yok aslında amacım alınan kaloriyi daha etkili kullanmaktı bu halde gereksiz mi olur dışarıdan insülin alımı

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
batuhan33    24
metinav, 1 saat önce yazdı:

Gliclazide etki mekanizması açısından metformin ve pioglitazone’dan biraz farklı. Bu ikisi insülin salgısını artırmazken gliclazide insülin salgısını artırarak çalışır. Bir süre kullanıp açlık insülini seviyesine bakmak gerek. Gliclazide sanki daha efektif olacak gibi görünüyor bana. Araştırmalarım devam ediyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.471
Ahmetyldz, 1 saat önce yazdı:

Hocam kilo alamama problemim yok aslında amacım alınan kaloriyi daha etkili kullanmaktı bu halde gereksiz mi olur dışarıdan insülin alımı

Bence gereksiz olur.Beslenme ve gıda tercihlerini gözden geçirip insüline duyarlı bir planlama hazırlayabilirsin.Vucudunun verdiği tepkilere göre de ilerlersin.Doğal olarak insülin sistemimiz bir yere kadar gayet de yeterlidir.Ektomorf bünyelerde harici insülin alımı gerekebilir, belki...Belli bir seviyenin üzerinde pro seviyelerde doğal insülin seviyemiz yetmeyebilir o durumlarda anabolikler gibi insülin de alınabilir, belli kullanım prosedürlerine göre...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140
Ahmetyldz, 6 saat önce yazdı:

Tamamdır dostum beklemedeyim

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.