Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

zzmurat

En iyi testosteron markası lütfen yardım edin

Önerilen İletiler

zzmurat    5

Merhaba Hocalarım ve Arkadaslarim.ilk kürüme yakın zaman da başlıyorum yıllardır tanıdıgım hocam var.ilacı ondan alıcam. testo enantat kullanıcam fakat kendisi elinde birtek iran oldugunu iranın çok kaliteli iyi çalıştıgını soyluyor . fakat ben iran testo istemiyorum kaliteli bir testosteron markası ne yazikki arastırdım boyle bir konu bulamadim.

bir arkadasımın dediği iran testo dandik saçını daha fazla döker o yüzden kaliteli al dedi bu nekadar dogru?

sizce en iyi testo markası hangisi?

ben balkan ,thaiger, alpha pharma , yada bir arkadasım cok onerdi GEP pharma testo enantat. sizce hangisi bunlardan kaliteli birde bu markaları veya sizin soyleyeceeginiz markaları birtek internetten alabilirim baska tanıdıgım kişi yok. internet sitesi adı veriliyormu bilmiyorum o yüzden vermiyorum verilir diyosanız yazicam siteyi. Sizce internetten alınırmı testo nekadar güvenlidir. security kodları var diyor site orjinalliğini test edin diyor ama genede korkuyorum sizden yardim istiyorum cok teşekkürler şimdiden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Kardesm 1 hafta icinde bende 12 haftalik testo enantat 250 mg kurume basliyacam insallah Iran markasi orjinalsa iyidir problem olmaz ama BVS,balkan pharma ve alpha pharma bu uc marka efsanedir iyidir 3 markadan birini tercih edebilirsin ben balkan pharma aldim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

orjinal olsun

çalışsın

gerisine takılma pek üst segment ilaçların orjinalini bulmak hali zor unutmamak lazım tamam gep falan alıyorsun 3. sınıf ama onun çakması ile pek uğraşmıyorlar zaten 5 10 liraya alıp 100 150 liraya satıyorlar ama diğerleri sıkıntı biraz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
spele06    0
En iyi marka diye birşey yoktur.Eczane ürünü vardır ve diğerleri vardır.Thaiger 3 yıl önce kapandı.Check kodu olan köklü markalardan almaya çalış

Thaiger labs işe yaramıyor mu ? Köklü marka derken tavsiyeniz hangi marka olurdu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
dark_night    6

Thaiger labs thaiger pharma farkli ürünler ..isim benzerliğinden thaiger labs meşhur olma peşinde

Ayrıca arkadaşlar piyasada yok kapandı yok taşındı yok bılmem ne oldu gibi şeylere inanmayın kulak asmayın .. Çok yakın zamanda yaşadıgımız bir durum .. Optimum pharma vakası .. Optımum pharma nın uretıcı dagıtıcıları cıktı dediki biz bu işi bıraktık eger sosyal medyada takıp ettıysenız . Ama sanıyormusunuz bırakıcaklar . 1-2 sene sonra ya baska firma adiyla ki bu duşuk ihtimal , ya da başka bır ulkeye tasındıklarını soylıcekler . Belki taşınmıycaklar ama gizli kapaklı üretmeye devam edicekler ..

Şimdi balkan pharmada kapandı dediler . Sonra ukraynada yok bulgarıstanda yok moldovyada dendi .. Yok pıyasadıkler sahte vs . Ben bızzat kendım balkan pharmadan sipariş verıyorum adamlar moldovyadan bulgarıstana gonderıyor ordan teslım aldırıyorum . Yani hepsı rıvayet fırmanın kendısı bıle dıkkat cekmemek ıcın taşındı gıbı spekulasyonlar yaratabılır .

Burda sızın yapbılcegnız tek sey kare kodlu urunler tercıh etmek . Kullanıcalara sorup kendı memnuniyet anketınızı yapmak . Sonra zaten hangı urunu kullancagınıza karar verırsınız .. Ama sole dıyım kı ben çevreme baktığımda . hala thaıger pıyasada en cok tercıh edılen ve en pahalı ürün .. Kolay gelsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
spele06    0
Thaiger labs thaiger pharma farkli ürünler ..isim benzerliğinden thaiger labs meşhur olma peşinde

Ayrıca arkadaşlar piyasada yok kapandı yok taşındı yok bılmem ne oldu gibi şeylere inanmayın kulak asmayın .. Çok yakın zamanda yaşadıgımız bir durum .. Optimum pharma vakası .. Optımum pharma nın uretıcı dagıtıcıları cıktı dediki biz bu işi bıraktık eger sosyal medyada takıp ettıysenız . Ama sanıyormusunuz bırakıcaklar . 1-2 sene sonra ya baska firma adiyla ki bu duşuk ihtimal , ya da başka bır ulkeye tasındıklarını soylıcekler . Belki taşınmıycaklar ama gizli kapaklı üretmeye devam edicekler ..

Şimdi balkan pharmada kapandı dediler . Sonra ukraynada yok bulgarıstanda yok moldovyada dendi .. Yok pıyasadıkler sahte vs . Ben bızzat kendım balkan pharmadan sipariş verıyorum adamlar moldovyadan bulgarıstana gonderıyor ordan teslım aldırıyorum . Yani hepsı rıvayet fırmanın kendısı bıle dıkkat cekmemek ıcın taşındı gıbı spekulasyonlar yaratabılır .

Burda sızın yapbılcegnız tek sey kare kodlu urunler tercıh etmek . Kullanıcalara sorup kendı memnuniyet anketınızı yapmak . Sonra zaten hangı urunu kullancagınıza karar verırsınız .. Ama sole dıyım kı ben çevreme baktığımda . hala thaıger pıyasada en cok tercıh edılen ve en pahalı ürün .. Kolay gelsin

thaigerlabslar çalışmıyor mu hocam ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crash47    10

@spele06 hocam kaç flakon aldın sen thaigarlabstan. İçerik aşırı düşük sanırım benim bütün kürüm vaktim param bu marka yüzünden boşa gitti.

boşuna kullanma thaiger labsları at gitsin. isteyen olursa bir flakon testo var verebilirim. aşırı düşük ücretle

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
spele06    0
@spele06 hocam kaç flakon aldın sen thaigarlabstan. İçerik aşırı düşük sanırım benim bütün kürüm vaktim param bu marka yüzünden boşa gitti.

boşuna kullanma thaiger labsları at gitsin. isteyen olursa bir flakon testo var verebilirim. aşırı düşük ücretle

1 er flakon aldım hepsinden

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.