Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

crazymero

Yüksek kilolu birisi için tablet yağ yakımı kürü uygun mu?

Önerilen İletiler

crazymero    0

Herkese merhabalar,

Boyum 190

Kilom 160

Yağ Oranım: %36

Benim kilomdaki diğer bireylere göre kas oranım daha yüksek ve daha zayıf duruyorum. Resimde görülen tablet kürler ciddi yan etkiler veya ölüm riski oluşturur mu? Teşekkür ederim.

IMG_20220629_152004.jpg

tarihinde crazymero tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

scorocco    113

Yohimbe deneyebilirsiniz alt da bulunan wp butonunda satıcıya ve bilgi için olaşabilirsiniz.

etkili olduğunu duydum ve bende tedarik etdim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527

Öncelikle spor ve diyet ile çok hızlı kilo verebilecek kadar aşırı kilolusunuz. İlk aylarda güzel kilolar verebilirsiniz. Vücut spor ve diyet temposuna alıştıktan sonra farmokolojik desteklere başvurmanız daha mantıklı olacaktır.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140

Bir insanın vücut kitle indeksi ne kadar yüksekse, o kadar fazla kaloriye ihtiyaç duyar ve o metabolizması o kadar çok çalışır. Dolayısıyla basit egzersizler yaparak ve biraz egzersizler yaparak kilonuzu çok hızlı bir şekilde düşürebilirsiniz. Ki, bu benim tavsiyem olur. Steroid tarzı ilaçları eğer kullanmak istiyorsanız, kilo vermenin tamamen durduğu noktada devreye sokabilirsiniz. Bu gibi durumlar da genelde tek haneli vücut yağ oranları oluyor. 

Bu tarz ilaçları kullananlardan yorum alabilirsiniz. Benim gördüğüm şey şu ki; steroidler bu kadar yüksek yağ oranı olan bireylerde pek de etkili çalışmıyor. Ya da istenen sonuç alınamıyor. Kaldı ki diyetinize değişiklik yapmadan sadece steroidlere güvenirseniz işiniz epey zorlaşmış olur. O yüzden bence ilk adımı doğal bir şekilde atın, devamında steroidlere yönelin. 

Eğer ki yukarıdaki steroidlerden seçim yapacak olursak, bence Winstrol müsabık değilseniz kesinlikle yanaşmamanız gereken bir steroid. Oxandralone diğerlerine göre çok daha masum bir oral steroid (!) eğer böbrekleriniz sağlamsa. Clenbuterol e gelecek olursak. Kilonuz dolayısıyla östrojen seviyeniz yüksek olabilir ve vücudunuz çok su tutuyor olabilir. Bu da yüksek tansiyona neden olabilir. Dolayısıyla Clenbuterol aldığınızda kalp atışlarınız çok daha hızlanacağı için, tansiyon ve kalp-damar sorunları yaşayabilirsiniz. 

Yine karar sizin tabii ki. Umarım istediğiniz vücut yağ oranına sağlıklı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crazymero    0

Üstadlar teşekkür ederim. Gerçekten sporunu hakkını veriyorum ama diyet konusuna gelince üniversite olsun diğer özel hayat konuları olsun. Sigara alkol kullanmadığım için diyetin ucu kaçıyor. Tekrardan bir deneyeceğim. Teşekkürler tekrardan.

scorocco, 29.06.2022 - 15:49 yazdı:

Yohimbe deneyebilirsiniz alt da bulunan wp butonunda satıcıya ve bilgi için olaşabilirsiniz.

etkili olduğunu duydum ve bende tedarik etdim.

Eczanelerde satılıyor mu?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140
crazymero, 3 saat önce yazdı:

Sigara alkol kullanmadığım için diyetin ucu kaçıyor.

Bunun ne alakası var anlayamadım? Acaba bunu kendine bir mazeret olarak görüp, kendini kandırıyor olabilir misin? Çünkü kötü alışkanlıkları olmayan birinin çok yemek yemesi biraz alakasız geldi bana. Bence sorunun psikolojik olabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Muhasip    2

Hocam bence diyet ve sporu gözünüzde büyütüyorsunuz. Ben hiç bir takviye kullanmadan 7 ayda -52 kg verdim 1.70 boy 133 kg'dım diyete başlamadan önce. Sigara ve alkol kullanımım oldukça yoğundu. Alkolden uzak durmak neredeyse imkansızdı diyet öncesi. Psikolojik olarak hazırlamanız lazım kendinizi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Surrender    105

Hareketsiz bir yaşam ve yanlış beslenme alışkanlıkları bir şeylerin yolunda gitmediğinin göstergesidir.Değinmiş olduğunuz steroidlerin içeriğine girmeden size söyleyebileceğim yöntem düzenli bir spor hayatı ve düzenli beslenme ilk önceliğiniz kesinlikle bu olmalı keza bu yöntemden fayda sağlayamaz olursanız bir diyetisyenle görüşürüp fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Belirli bir kilonun altına indiğiniz taktirde bunu başarmış olmanın verdiği mutlulukla eğerki istiyorsanız bu spora gönül verebilirsiniz böylece hem daha disiplinli bir yol almış olursunuz hemde sağlığınızdan ödün vermeden belli bir aşamaya gelmiş olursunuz. 👍

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
AS1L    219
crazymero, 29.06.2022 - 15:45 yazdı:

Herkese merhabalar,

Boyum 190

Kilom 160

Yağ Oranım: %36

Benim kilomdaki diğer bireylere göre kas oranım daha yüksek ve daha zayıf duruyorum. Resimde görülen tablet kürler ciddi yan etkiler veya ölüm riski oluşturur mu? Teşekkür ederim.

https://m.supplementler.com/urun/hardline-nox-2-l-karnitin-thermo-tribulus-kombinasyonu-7293

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crazymero    0
Delice, 06.07.2022 - 18:42 yazdı:

Bunun ne alakası var anlayamadım? Acaba bunu kendine bir mazeret olarak görüp, kendini kandırıyor olabilir misin? Çünkü kötü alışkanlıkları olmayan birinin çok yemek yemesi biraz alakasız geldi bana. Bence sorunun psikolojik olabilir. 

Hocam ODTÜ Havacılık ve Uzay Mühendisliği okuyorum. Okuduğum bölüm aşırı yoğun ve çok zor bir bölüm. 4/4'lük diyet hiçbir zaman yapamıyorum. Anca bu yaz döneminde yapabilirim, o da 3 ay.

İngiliz Kemal, 06.07.2022 - 15:20 yazdı:

Sol alttaki wp butonundan bilgi alabilirsin hocam

Bağlantı yanlış diyor hocam.

Muhasip, 08.07.2022 - 10:46 yazdı:

Hocam bence diyet ve sporu gözünüzde büyütüyorsunuz. Ben hiç bir takviye kullanmadan 7 ayda -52 kg verdim 1.70 boy 133 kg'dım diyete başlamadan önce. Sigara ve alkol kullanımım oldukça yoğundu. Alkolden uzak durmak neredeyse imkansızdı diyet öncesi. Psikolojik olarak hazırlamanız lazım kendinizi.

Tebrik ederim keşke sizin kadar disiplin gösterebilsem hocam. Sporun hakkını verip diyetin hakkını veremeyenlerdenim ne yazık ki. İnsülin direncim ve karaciğer yağlanmam da var. Bununla ilgili ilaç kullanıyorum ama doktor çok acil kilo vermem gerektiğini söylüyor. Şu diyet konusunu nasıl sıkı tutabilirim? Tavsiyeleriniz nelerdir?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
crazymero    0

Update: Güncel kilom 145

1.5 aydır sıkı diyet ve spor yapıyorum neredeyse 20 kilo verdim. (165'e kadar çıktım.)

tarihinde crazymero tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: 2018..
      Merhaba arkadaşlar,
      Kürümün içeriği şu şekilde:
      Gh günde sabah akşam 3iu sutanon haftada 3 750 mg  primobalon 300mg haftada 3 Kendimce diyorum ki wistrol eklemeli miyim?
      Şuan gayet iyi gidiyor kür sizin bu konuda düşünceniz nedir?
    • Yazan: Denizci
      Merhaba arkadaşlar,
      Küre gireceğim açık söylemek gerekirse bir çok arkadaş gibi profesyonel olmasam da kendi araştırmalarım ve arkadaşlarımın desteği ile planlama yaptım.
      Kür planım şu şekilde olacak:
      2 ml boldenone 2 ml testo enant 3 tablet anavar 3 tablet winstrol  Toplamda 10 enjeksiyon yani 50 gün sürecek tabletler 30 gün sonra bitecek.
      Şimdi asıl sormak istediğim şu bu kür bitiminde hemen :
      2ml tren acetat 2ml testo prop 2ml masteron Devam edeceğim toplamda 5 enjeksiyon yani 25 gün sonra da bu kür bitecek.
      Hiç ara vermeden devam etmemin sıkıntısı olur mu ?
    • Yazan: tesrifediyorum
      Arkadaşlar selamlar,
      Yabancı forumlarda anavarı tek başına çalıştıran bir sürü kullanıcı okudum. Genelde çoğu pct yapmaya bile gerek durmuyor. Ben de anavarı 4-6 hafta 10-20 mg arasında kullanacağım. Olası bir testo kapanma durumunda neler yapabilirim, pct de hangi ilaçları ne kadar hangi dozlarla kullanmalıyım. Teşekkürler.
    • Yazan: yusufcan.34
      Merhaba, ilk definasyon kürüm olarak bunları kullanacağım;
      20 tablet Winstroll 50mg dragon pharma  Cardarine bodytech  2 ghrp-6 bodytech  Bunları kullanırken herhangi bir koruyucu falan kullanmam gerekiyor mu? Ek olarak beslenme olarak neler yapabilirim yıllardır kahvaltı yapmam kahvaltı yapmayı sevmiyorum, bu süreci 150 Pirinç, Tavuk Göğüsü, vs. tüketerek tek öğün olarak geçirmeyi düşünüyorum. Ek olarak kardiyolarımı ve antrenmanlarımı aksatmayacağım. 
      Yaş: 19 Boy: 1.85 Eğer bana verebileceğiniz öneriler vs. varsa lütfen bunları belirtin.
      @Askabar @rastlantisal @Semih Erarslan @KlasikFizik @Tr3n
      Herkese iyi günler dilerim.
    • Yazan: emrearas
      1 Yıldır clenbuterol kullanıyorum SOPHARMA BULGAR markası fakat artık başka markalar kullanmak istiyorum tavsiye edeceğiniz bir marka var mıdır?

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.