Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Jacop

Primobolan+++

Önerilen İletiler

Jacop    60

19 yaşındayım ilk kürümde rimo+testo girmeyi düşünüyorum testoyu haftalık 200 rimoyu ilk hafta 200 diğer haftalar 100 olacak şekilde kullansam efektif bir sonuc alır mıyım ?

primobolanu eczaneden mi temin etmeliyim?

kür sonrası nasıl bir tedavi uygulamalıyım hangi ilacları kullanmalıyım

tarihinde Jacop tarafından düzenlendi
  • Olumsuz 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

scorocco    113
Jacop, 37 dakika önce yazdı:

19 yaşındayım ilk kürümde rimo+testo girmeyi düşünüyorum testoyu haftalık 200 rimoyu ilk hafta 200 diğer haftalar 100 olacak şekilde kullansam efektif bir sonuc alır mıyım ?

Rimabolon eczanelerde bulaniliyor.

kürdeyken 

c vitamin 

b12 

magnezyum 

çinko

milk thsitle

nac 600

kullanabilirsiniz.

küre başlamadan önce kan tahlili vermeniz sizin için artı olacaktır

• Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60

scorocco, 20 dakika önce yazdı:

Rimabolon eczanelerde bulaniliyor.

kürdeyken 

c vitamin 

b12 

magnezyum 

çinko

milk thsitle

nac 600

kullanabilirsiniz.

küre başlamadan önce kan tahlili vermeniz sizin için artı olacaktır

teşekkürler kür sonrası pct için kan testimi paylaşacağım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
scorocco    113
Jacop, 1 dakika önce yazdı:

teşekkürler kür sonrası pct için kan testimi paylaşacağım 

Başarılar …

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.361
Jacop, 5 saat önce yazdı:

23 yaşından önce bunlara girme kardeşim. Doğal döngünü bozduğunda geriye dönüşü olmayabilir. forum kötü örnekleri ile dolu. Gelişimini tamamladıktan sonra düşün bunları. Sağlıktan önemli hiç bir şey yok. Erkek adamsın. Cinsel sağlık tüm hayat kaliteni etkiler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

23 yaşından önce bunlara girme kardeşim. Doğal döngünü bozduğunda geriye dönüşü olmayabilir. forum kötü örnekleri ile dolu. Gelişimini tamamladıktan sonra düşün bunları. Sağlıktan önemli hiç bir şey yok. Erkek adamsın. Cinsel sağlık tüm hayat kaliteni etkiler.

Hocam doğru pct yapıldıktan sonra 23 ile 19 yaş arasında nasıl bir fark olur ilaçları oldukça düşük dozlarda tutup yavaş yavaş hacimlenmek istiyorum.ilaç siparişimi daha bugün verdim.Bir abi bir hoca olarak samimi yorumunuzu merak ediyorum siparişi iptal etmeli miyim?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Dostum bi form görsek, kaç yıldır yapıyorsun ne istiyorsun daha fazla bilgi versen yardımcı olan çok insan olur ama bu şekilde spor geçmişini bilmeden yorum yapmak doğru olmaz. Bende erken yaşlarda ilaç kulanmış ve başı çok ağrımış biriyim ama kendimden biliyorum sana kulanma demek bir işe yaramaz bari bunu en iyi şekilde yap da en az yan etkiyi al git formdaki tüm yazıları oku 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Jacop    60
İngiliz Kemal, 22 dakika önce yazdı:

Dostum bi form görsek, kaç yıldır yapıyorsun ne istiyorsun daha fazla bilgi versen yardımcı olan çok insan olur ama bu şekilde spor geçmişini bilmeden yorum yapmak doğru olmaz. Bende erken yaşlarda ilaç kulanmış ve başı çok ağrımış biriyim ama kendimden biliyorum sana kulanma demek bir işe yaramaz bari bunu en iyi şekilde yap da en az yan etkiyi al git formdaki tüm yazıları oku 

Siparişi bugün iptal edeceğim.Kürü en doğru şekilde yaparsam farklı bir etki görmeyeceğimi düşünüyordum ama bu kadar insanın uyarısına kulak asmayıp bu işe girmek benim icin büyük kumar olmuş olur.Diğer eleman gibi gençlerle alay etmek yerine doğru yolu gösteren @rastlantisal hocama teşekkür ederim

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
just    8
Jacop, 1 saat önce yazdı:

Siparişi bugün iptal edeceğim.Kürü en doğru şekilde yaparsam farklı bir etki görmeyeceğimi düşünüyordum ama bu kadar insanın uyarısına kulak asmayıp bu işe girmek benim icin büyük kumar olmuş olur.Diğer eleman gibi gençlerle alay etmek yerine doğru yolu gösteren @rastlantisal hocama teşekkür ederim

Dostum illa başlayacaksan da ufak başlayabilirsin mesela 8-12 hafta arası 250mg testo only yapıp bir vucudunu dinleyebilirsin. Hem kürdeyken nasıl çalışılmalı neler farklı neler aynı nelere dikkat edilmeli kendin hissederek tecrübe edinmiş olursun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.