Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

tagaa123

Ilk kur testo enanthate danabol

Önerilen İletiler

tagaa123    1

1YILDIR SALONA GIDIP 6 AYDIR AKTİF SPOR YAPIYORUM 105 KİLODAN 86 KİLOYA DUSTUM FOTOGRAFLARDA MEVCUT VE SON DURUMUM MEVCUT.

Bi uzman eslıgınde(aktif spor yapan bir doktor) haftalık 250 testo +danabol kürüne başlıyacagız önerisi olan suna dıkkat et dıyen varmı haftalık olarak fotograf atıcam.

WhatsApp Image 2022-06-21 at 13.03.38.jpeg WhatsApp Image 2022-06-21 at 13.03.37.jpeg

WhatsApp Image 2022-06-21 at 13.03.00 (1).jpeg WhatsApp Image 2022-06-21 at 13.03.00.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    839

Bu yap oranında küre başlamanı önermem. Başlayacaksan  bile danabol önermem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hadi ülkenin doktorları donanımlı değil hastayı başından savmaya çalışıyor da spor yapan bir doktor şu görüntüye nasıl olur da danabol önerebilir.. yağlı, sulu, östrojen bombası bir vücuda niye östrojene vites arttıracak danabol eklenir ki ? 105'den 86'ya düştüm artık süreci hızlandırayım düşüncesiyle belki kür yapmak istiyorsun ama şu vücutla kesinlikle küre girilmez. 250 mg alayım ne olacak ki dersen şu görüntüyle birlikte fazlasıyla aromatize olacaktır ve yan etkileri beraberinde getirecektir gyno gibi. Düşük tempo ama günaşırı kardiyonu ihmal etme 70'e kadar düşmeni öneriyorum ki insülin direncin kırılsın.  Senin ne kürle ne de o soytarı doktorla işin yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gokalaf    134

bende şuan ilk kürümde testo enantat ve dianabol kullanıyorum ve 5 haftada gözle görülür güç artışı ve hacim artışı oldu. Yağ oranım yüzde 13'lerde olmasına rağmen vücut yavaş yavaş kapanıyor. Sana önerim enantat yerine propionat kullanman. Dianabol yerine ise clenbuterol alabilirsin. Dianabol kesinlikle östrojenini bu yağ oranında peak seviyeye fırlatır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
just    8
gokalaf, 14 dakika önce yazdı:

bende şuan ilk kürümde testo enantat ve dianabol kullanıyorum ve 5 haftada gözle görülür güç artışı ve hacim artışı oldu. Yağ oranım yüzde 13'lerde olmasına rağmen vücut yavaş yavaş kapanıyor. Sana önerim enantat yerine propionat kullanman. Dianabol yerine ise clenbuterol alabilirsin. Dianabol kesinlikle östrojenini bu yağ oranında peak seviyeye fırlatır.

clenbuterol alacak olursan aman dikkatli ol redbull / kahve preworkout vs ile fazla karıştırma geçen salonda bir çocuk kalp krizi geçirdi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tagaa123    1
NamasteGodDamnİt, 21 saat önce yazdı:

Hadi ülkenin doktorları donanımlı değil hastayı başından savmaya çalışıyor da spor yapan bir doktor şu görüntüye nasıl olur da danabol önerebilir.. yağlı, sulu, östrojen bombası bir vücuda niye östrojene vites arttıracak danabol eklenir ki ? 105'den 86'ya düştüm artık süreci hızlandırayım düşüncesiyle belki kür yapmak istiyorsun ama şu vücutla kesinlikle küre girilmez. 250 mg alayım ne olacak ki dersen şu görüntüyle birlikte fazlasıyla aromatize olacaktır ve yan etkileri beraberinde getirecektir gyno gibi. Düşük tempo ama günaşırı kardiyonu ihmal etme 70'e kadar düşmeni öneriyorum ki insülin direncin kırılsın.  Senin ne kürle ne de o soytarı doktorla işin yok.

Aynı seylerı bende soyledım hocam buradan baska sıtelerden okudugum gordugum kadarıyla ama herangi bir sıkıntıda baskılarız dedı ostrojenı ama yıne okudugum kadaryla ostrojenı baskılayacak hapı aldıgın zaman kürün etkısı azalıyor onun dedıgı önce büyü büyürken yag yakımında olıcak yag yüzden dusucek sonra daha rahat kılo verırsın goruntu daha iyi olur en azından.Cunku suan kıloyu 86 ya sabitledim kollar kuculdu spora ılk basladıgım zamanın 2-3 katı antreman yapıyorum cok bi ilerleme kaydedılmıyor 3 haftadır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testoyagiz    1
gokalaf, 22.06.2022 - 14:20 yazdı:

Ben de danabol ve propionate dün başladım hangi markayı kullanıyorsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.