Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

whystreo

Testo enanth boldenon pct

Önerilen İletiler

whystreo    3

Merhaba, 

12 haftalık,

pazartesi 250ml testo, 250 ml boldenon

Perşembe 250 ml testo, 250 ml boldenon 

kürüm bitti.

Son enjeksiyonumu 19 gün önce yaptım ve 2 gün önce yaptığım kan testi şu şekilde. Yarın tamoksifen, klomen, speman ve tribulusa başlıyorum pct olarak. 

1 ay boyunca; Her gün 1250 mg tribulus, 1 tablet speman, 1 tablet çinko, 1 tablet e ve d vitamini. Sabah 1 adet akşam 1 adet tamoksifen ve sabah 1 adet klomen kullanacağım.  Nasıl uygun mu?

a.jpg.7061ea66f447903488b9318e346facfd.jpg.ff0366dec13045b109ebfae9580ae28f.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

whystreo    3
agfitness, 1 saat önce yazdı:

Merhaba,

Değerlerine baktığım zaman E2 östradiyolünün yani östrojen kısmının yüksek olması yerine düşük olduğunu görünce bu nasıl iş ya dedim. Hadi Kolesterol ve ona bağlı olan Ldl ve Hdl kısmında epey bi yükseklik olmamasını anatomin, ve beslenme yaşam şekline bağlıyorum ama aynı zamanda ilacın çalışma kuvvetiyle de doğru orantılı olduğunu aklında tutarsan ve diğer ek olan Total testo ve serbest değerlerine de bakınca (ki gayet referans aralığında).

Lafı uzatmadan yorumlamamı tamamlayayım. Ben bu kürden yarar sağlayıp iyi bir sonuç aldığını düşünmüyorum, biraz kurusıkı olmuş resmen bi etki yapmamış klavuza göre sonuç bu.

Bu durumda da pct gerekli değil ve yapılması yok yere hormonları etkiye sokacaktır diye belirtmek isterim. Yine de pctsiz rahat edemem dersen tabi o kişinin kendi kararı. LH biraz Clomen desteği ile arzu edilirse harekete geçirilebilir tekrardan. Geçen zaman ve emeği düşünerekten geçmiş olsun diyeyim.

Sağlıklı sporlar…

Hocam 12 kilo kadar kilo aldım aslında faydasını epey gördüm. 1 ay boyunca günde 1 tablet klomen ve tamoksifen kullanmam iyi mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
agfitness, 6 saat önce yazdı:

Merhaba,

Değerlerine baktığım zaman E2 östradiyolünün yani östrojen kısmının yüksek olması yerine düşük olduğunu görünce bu nasıl iş ya dedim. Hadi Kolesterol ve ona bağlı olan Ldl ve Hdl kısmında epey bi yükseklik olmamasını anatomin, ve beslenme yaşam şekline bağlıyorum ama aynı zamanda ilacın çalışma kuvvetiyle de doğru orantılı olduğunu aklında tutarsan ve diğer ek olan Total testo ve serbest değerlerine de bakınca (ki gayet referans aralığında).

Lafı uzatmadan yorumlamamı tamamlayayım. Ben bu kürden yarar sağlayıp iyi bir sonuç aldığını düşünmüyorum, biraz kurusıkı olmuş resmen bi etki yapmamış klavuza göre sonuç bu.

Bu durumda da pct gerekli değil ve yapılması yok yere hormonları etkiye sokacaktır diye belirtmek isterim. Yine de pctsiz rahat edemem dersen tabi o kişinin kendi kararı. LH biraz Clomen desteği ile arzu edilirse harekete geçirilebilir tekrardan. Geçen zaman ve emeği düşünerekten geçmiş olsun diyeyim.

Sağlıklı sporlar…

Benimde dikkatimi çekti forumda bir çok kişide bu durum var . Keza bende aynı durumu yaşadım . İlaçların içinde e2 yi düşüren birşey olmalı . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.448

Boldenon bende sürekli kramplar girecek kadar e2 düşürüyor. Bir ihtimal arkadaşın metabolizması da böyle olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
whystreo    3
agfitness, 6 saat önce yazdı:

Dediğim gibi bu değerler niteliğinde kullanılmayabilir, ille de kullanılacak ise en hafif düzey sadece clomen ya da clomen+tamoxifen bir seçenek olabilir.

Kilo konusunda ise şaşkınım, plasebo etkisi olabilir vücuda yüklediğin karbohidrat ve su çekim etkisi diye. Kürden uzaklaştıktan sonra kayıp miktarından belli olur 3 ay içerisinde ne kadar verim alabildiğin.

Sağlıklı sporlar…

Ya LH sıfırlanmış olmasa tamamen ilaç hiç iş yapmamış denilebilir ama LH sıfırlanmış. Ama ilginç gelen iki şey var Total ve Serbest testo değerleri yüksek falan değil gayet referans değerinde bir kaç ayda ancak normallere dönmeye başlıyor değerler buradan dolayı kullandığı ilaçların veriminden aşırı derece işkillendim ki buna e2’nin yüksek kalması yerine resmen referansın altında olması asıl şoku başlatan yer oldu.

Pth genelde bizim doğrudan alanımız değil fakat araştırma sonucu şu noktayı gördüm:

Parathormon paratiroid bezleri tarafından salgılanan ve kandaki kalsiyum seviyesini kontrol eden hormondur. PthParathormonNedir? Kanda bulunan kalsiyum değerini düşürmeye yönelik çalışmaktadır. Kanda bulunan kalsiyum seviyesi arttıkça paratiroid bezleri parathormon salgısını arttırmaktadır.

Kaynak Linki

Buradan da şöyle bir çıkarım yapmak geldi içimden Pth yüksek olması vücutta Kalsiyum çok fazla diye uyarı verip onu bastırmaya çalışmasına işaret ediyor ve belki de bu uyarı ve baskılama yöntemi doğru orantılı olarak kadınlık hormonu östrojeni (e2) yi de etkisi altına alıyor. Bunu bir kaç kişinin sonuçlarında eğer ölçtürmüşlerse takip edeceğim bundan sonra ve arasındaki doğru orantıyı yakalayacağım. Ek olarak bu konuyu birkaç Endokrinoloji uzmanı ile bir gün oturup değerlendirmek istiyorum çok ilginç geldi bana.

@metinav senin perspektivin ve yorumlaman nedir bu konuda ?

Sağlıklı sporlar…

Hocam proviron da buldum. 
şu şekilde düşünüyorum 

1 ay boyunca;
Sabah, akşam 1 tamoksifen

Sabah 1 klomen 

Günde 1 proviron 

Günde 1 tablet speman 

Günde 1 tablet magnezinc

Günde 1 tablet tribulus 

5000lik Ovitrelle alıp 3e bölüp pazartwsi çarşamba cuma vurmayı düşünüyorum nasıl?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160

Ovitrelle 5000lik yok 6500 ikiyr bol iki enjeksiyonda bitir sonrasinda tamoksifen gunluk 1tablet klomen 1tablet d vitamini 20000iu haftada 3 tablet uzerine provrnda eklenebilir ve ek vitaminler tabiki cinko vs gibi gecmis olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
agfitness, 14 dakika önce yazdı:

Ben pct bile gereksiz ama ille yapılmak isteniyorsa sadece clomen yeterli olacaktır diye yorumluyorum sen hala şu da var bunu da kullanıcam nasıl diye yorumlar yapıyorsun. Bu kür, kür olmamış dolayısıyla gereksiz pct yüküne girip hormonları aksi yönde zorlamaya değmez diyorum ama hala anlaşılamıyorsa üzgünüm daha fazla bu konuya dahil olamayacağım. Geçmiş olsun.

Sağlıklı sporlar…

Total testo normal aralikta fakat lh sifirlanmis fsh goremedim bu yuzden hcg oneriyorum  ustteki yorumda cok ilginctirki nasil bi ilac anlamadim ayrica arkdas blddnn kullandim dior ama kan sayimi testini gorseydik ilac calispncalismadigi bellli olabilirdi bi sknti var ama bizmi anlamadik

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.