Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Askabar

2. kür - mutasyon kürü

Önerilen İletiler

Askabar    905
rastlantisal, 15 dakika önce yazdı:

Yavaş yavaş ve sabırla doldun. Arada yaşadığın olumsuzluklara rağmen doldun hem de. Çok takdir ediyorum kardeşim seni. 

Çok teşekkür ederim abi. Her zorluk beni biraz daha sabırlı ve disiplinli birisi yaptı. Her zorluktan güçlenerek çıkıyoruz çok şükür 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Askabar    905

Merhabalar.
Son güncellememden itibaren 2-3 hafta geçtiği için Konuyu güncellemek istedim. Şuan 100 yulaf 400 pirinç ile devam ediyoruz. İlaçlar aynı değişiklik yok. Cumartesi kan verdim. Referansta olmayan tek değer var oda alt 45 çıktı. Çok şükür her şey yolunda. Şuan tartı 100+ geliyor. Bir süre daha böyle devam edeceğim. Henüz Kısa estere geçme niyetim yok. 2-3 a daha böyle devam. Sonrasında elimde olan 5-6 kutu yomhine 6 flakon fragment ve kısa esterleri devreye sokup yarışma diyetine tam start vermek. Güncel form bu şekilde ( pumpsız) 

6E45CF01-D029-45CD-83E0-AE169B24E43D.jpeg DE15E943-EAA1-4281-877A-309501990A6D.jpeg CB780BA2-F360-404F-AECE-C15F335CCC83.png

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar, 50 dakika önce yazdı:

Merhabalar.
Son güncellememden itibaren 2-3 hafta geçtiği için Konuyu güncellemek istedim. Şuan 100 yulaf 400 pirinç ile devam ediyoruz. İlaçlar aynı değişiklik yok. Cumartesi kan verdim. Referansta olmayan tek değer var oda alt 45 çıktı. Çok şükür her şey yolunda. Şuan tartı 100+ geliyor. Bir süre daha böyle devam edeceğim. Henüz Kısa estere geçme niyetim yok. 2-3 a daha böyle devam. Sonrasında elimde olan 5-6 kutu yomhine 6 flakon fragment ve kısa esterleri devreye sokup yarışma diyetine tam start vermek. Güncel form bu şekilde ( pumpsız) 

Allah yolunu bahtını açık etsin günden güne gelisiyorsun maşallah 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

Bu işi hakkıyla yapan sayılı üç beş kişiden birisin (forum üyeleri arasında).

Emeklerinin karşılığını alırsın umarım, çok iyi gidiyorsun ve bu disiplin/azimle hedeflerine kesinlikle ulaşacaksın bence.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
Rdm, 20 dakika önce yazdı:

Bu işi hakkıyla yapan sayılı üç beş kişiden birisin (forum üyeleri arasında).

Emeklerinin karşılığını alırsın umarım, çok iyi gidiyorsun ve bu disiplin/azimle hedeflerine kesinlikle ulaşacaksın bence.

Çok teşekkür ederim abi. Biraz takıntılı bir iş ama her sürecinden zevk aldığım bir olay. Yani vücut geliştirmeye sadece spor olarak bakamıyorum. Çünkü günde sadece 1-2 saat antrenman yapıp bırakmıyorum. Sabah yaptığım kardiyodan yediğim yemeğe, içtiğim içecekten aldığım tuza kadar herşeyimi o belirliyor. Hayatıma bu kadar müdahale edebilen 2 olay var. Birisi bu spor diğeri çok sevdiğim eşim. 

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905

Merhabalar. Otururken canım sıkılınca konuyu güncellemek istedim. Hala 100+ kilolarda devam ediyorum.  Beslenme antreman konusunda bişey değişiklik yok. Kanatlara ve arka bacak&kalça bölgelerine ağırlık vererek çalışıyorum. Yarışmaya nasıl bir paket çıkar hangi siklette yarışırım hiç bilmiyorum. Hakkımızda hayırlısı 

1D9A0A1F-ADAB-42FA-80BA-92C6D43BECA1.jpeg 50CE8A01-D3AF-4F6F-B40A-F502E728600F.jpeg FD680D30-F142-4A51-8927-D568A8EAA8D1.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cemkuray    22
Askabar, 11.04.2023 - 16:29 yazdı:

Merhabalar. Otururken canım sıkılınca konuyu güncellemek istedim. Hala 100+ kilolarda devam ediyorum.  Beslenme antreman konusunda bişey değişiklik yok. Kanatlara ve arka bacak&kalça bölgelerine ağırlık vererek çalışıyorum. Yarışmaya nasıl bir paket çıkar hangi siklette yarışırım hiç bilmiyorum. Hakkımızda hayırlısı 

Boyun kaç abi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905

Merhabalar. Planlamalarımda değişiklik olduğu işin burayı güncellemek istedim. Kısa estere geçmiş bulunuyorum. Gün aşırı 1 ml prop 1 ml masteron ve 1 ml rimo ile devam ediyorum. Kilo sabah aç karna 102 civarı değişiyor. Güncel form bu şekilde. Sabahları 30-40 kardiyo dışında bir kardiyo yok. İdmanlar ppl of pp şekilde gidiyor. 

IMG_4703.jpeg IMG_4674.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905

Merhabalar. Epeydir konuyu güncellenmemiştim. Şuan yağ oranım %9 larda duruyor. Beslenme 2950 kalori ile devam ediyorum. Prop rimo ve masteron alıyorum. Eylülde deneme amaçlı gireceğim kesin. Şuan süreç hala çok keyifli aç kalacağım günler yakında. Güncel form böyle  bu arada hala 101 kiloyum :) 

IMG_6156.jpeg

• Beğen 1
  • Alkış 1
  • Ödül 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
Askabar, 12 dakika önce yazdı:

Merhabalar. Epeydir konuyu güncellenmemiştim. Şuan yağ oranım %9 larda duruyor. Beslenme 2950 kalori ile devam ediyorum. Prop rimo ve masteron alıyorum. Eylülde deneme amaçlı gireceğim kesin. Şuan süreç hala çok keyifli aç kalacağım günler yakında. Güncel form böyle  bu arada hala 101 kiloyum :) 

Vay bayağı iyi durumdasın dostum ama omuzlar bicepsleri geçmiş o durumun biraz tersine dönmesi daha tatlı olmaz mı sence de? :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
SPECTRE, 3 saat önce yazdı:

Vay bayağı iyi durumdasın dostum ama omuzlar bicepsleri geçmiş o durumun biraz tersine dönmesi daha tatlı olmaz mı sence de? :) 

Bence tam tersi kollar büyük olunca vücudun estetiği bozuluyor. Genetik olarak omuzlar büyük ve burada biraz da Pump var. Bütün bu etkenler dışında da ben kolum omuzdan küçük olması taraftarıyım. Bir phil değilsek büyük kollar omuzları baskılayınca kötü görünüyor 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905

Merhabalar.  Bir süredir yarış hazırlığı için start vermiştim. Bu süreçte çok şükür her hangi bir sağlık problemi yaşamadım. Fakat yarışmak için yeterli kütlede olmadığım kanaatine vardım. İstediğim siklet gereği (bb) arka bacak ve kalçam  ufak kalıyor. Bende eksik bir paketle çıkmak istemediğim için clen bulk startı verdim. Bu kez bu kürde hayatımda bir ilk yaparak Sustanon kullanacağım. 500 Sustanon 500 rimo 40 mg oxy 4 iü gh ile devam edeceğim. 1-2 sonra forma göre yk-11 eklenmeyi düşünüyorum. Uzun bir bulk süreci düşünüyorum. Kan testleri müsade ettikçe devam edeceğim. Aralarda 4-6 hafta insilün kullanıp ara vereceğim. Güncel yağ oranım 8-10 arası bu fotolar pumpsız 

IMG_7137.jpeg IMG_7136.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar, 7 dakika önce yazdı:

Merhabalar.  Bir süredir yarış hazırlığı için start vermiştim. Bu süreçte çok şükür her hangi bir sağlık problemi yaşamadım. Fakat yarışmak için yeterli kütlede olmadığım kanaatine vardım. İstediğim siklet gereği (bb) arka bacak ve kalçam  ufak kalıyor. Bende eksik bir paketle çıkmak istemediğim için clen bulk startı verdim. Bu kez bu kürde hayatımda bir ilk yaparak Sustanon kullanacağım. 500 Sustanon 500 rimo 40 mg oxy 4 iü gh ile devam edeceğim. 1-2 sonra forma göre yk-11 eklenmeyi düşünüyorum. Uzun bir bulk süreci düşünüyorum. Kan testleri müsade ettikçe devam edeceğim. Aralarda 4-6 hafta insilün kullanıp ara vereceğim. Güncel yağ oranım 8-10 arası bu fotolar pumpsız 

oxy hangi marka aldınız hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
aslankralmufasa, 7 dakika önce yazdı:

oxy hangi marka aldınız hocam

Optimumcuların over seri adında etiketsiz ürünleri var ondan aldım. Memnunum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75

Hocam Dihydroboldenone kullanırken nasıl bi etki aldınız? hacim ve kütle yönünden bi artısı oldu mu? Tavsiye eder misiniz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
fert, 16 dakika önce yazdı:

Hocam Dihydroboldenone kullanırken nasıl bi etki aldınız? hacim ve kütle yönünden bi artısı oldu mu? Tavsiye eder misiniz?

İştah artışı hacim artışı vs genel etkileri normal boldenon a göre çok daha hızlı ve etkili ama yinede favorim rimo. Rimo bulmazsam dhb. Rimo bulmaz yada dhb nin orjinalini bulursan kesinlikle tavsiye ederim. Cyp ile mükemmel kombin oluyor. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
fert    75
Askabar, 1 dakika önce yazdı:

İştah artışı hacim artışı vs genel etkileri normal boldenon a göre çok daha hızlı ve etkili ama yinede favorim rimo. Rimo bulmazsam dhb. Rimo bulmaz yada dhb nin orjinalini bulursan kesinlikle tavsiye ederim. Cyp ile mükemmel kombin oluyor. 

Peki hocam dhb de haftalık kulkandığın doz neydi ve kaç hafta kullandın? Açıkcası yıl sonu gibi 20 haftalık hayvani bi bulk kürü düşünüyorum o yüzden baya araştırıyorum açıkcası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
fert, 10 dakika önce yazdı:

Peki hocam dhb de haftalık kulkandığın doz neydi ve kaç hafta kullandın? Açıkcası yıl sonu gibi 20 haftalık hayvani bi bulk kürü düşünüyorum o yüzden baya araştırıyorum açıkcası.

Dostum öncelikle şöyle söyleyim hayvani kür,  mucizevi bulk vs yok. Tamamen sürece yayma ile alakalı. Ben 400 dhb kullandım. Benim ilk amacım kan testleri müsade ettikçe kürde kalmak bu yüzden abartı dozlar gereksiz ilaç kombinleri vs yapmıyorum. Şuan haftalık 500 Sustanon 100 prop 500 rimo 100 masteron alıyorum. Sustanon 2 enjeksiyon yapıyorum arada dalgalanma az olsun diye 1 günde de prop vuruyorum. Masteron 3 e bölüp her enjeksiyon da ufak dozlar alıyorum. Yüksek dht aldığım için aromataz ihb. Kullanmıyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905

Merhabalar. Bazı sebeplerden dolayı bu sene yarışı erteledim ve buna bağlı olarak uzun zamandır ilaçta olduğum için ilaçları bırakıp 2-3 ay kadar ara verdiğim döneme girdim. Tüm her şey yolunda ve pct ye 3 gündür başlamış bulunmaktayım. Amacım 40 gün pct yapıp sonrasında 2-3 hafta dinlenip test vermek ve sonrasında bedelli günüm geldiği için askere gitmek. Askerlik dönüşü için kür planım hazır ilaç ve gh stoğu yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Askerlik sonrası gireceğim yeni kürü burada paylaşmayı çok düşünmüyorum. Benim için Günlük tutmanın sonuna geldik diyebiliriz. Her gün forumda aktif olmaya devam edeceğim fakat kendim için yeni paylaşım yapmayacağım. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850
Askabar, 10 dakika önce yazdı:

Merhabalar. Bazı sebeplerden dolayı bu sene yarışı erteledim ve buna bağlı olarak uzun zamandır ilaçta olduğum için ilaçları bırakıp 2-3 ay kadar ara verdiğim döneme girdim. Tüm her şey yolunda ve pct ye 3 gündür başlamış bulunmaktayım. Amacım 40 gün pct yapıp sonrasında 2-3 hafta dinlenip test vermek ve sonrasında bedelli günüm geldiği için askere gitmek. Askerlik dönüşü için kür planım hazır ilaç ve gh stoğu yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Askerlik sonrası gireceğim yeni kürü burada paylaşmayı çok düşünmüyorum. Benim için Günlük tutmanın sonuna geldik diyebiliriz. Her gün forumda aktif olmaya devam edeceğim fakat kendim için yeni paylaşım yapmayacağım. 

Hayırlısı olsun sağ salim gidin sağ salim gelin. :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.