Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

aspendos

Yaş 36 test sonuçlarım

Önerilen İletiler

aspendos    25

Herkese merhaba.

Yaş 36   ,1,85 boy , kilom 74. Naturelim 2 yıldır düzenli beslenme, spor  ile bir yere kadar geldim .5 aylık sıkı kardiyolu bir diyet ile belimi 14 cm incelttim. Diyete başladığımda 78 kg 94 cm bele sahip idim, diyet sonunda 70 kg , belimi 79 cm ye indirdim ama tatmin olamadım , bel çevresinde biraz kalmıştı, boy kilo makası iyice açıldığından ortaya çıkan görüntü hoşuma gitmedi ve diyeti bıraktım.  Diyeti bitirdikten 2 ay sonra  özelde test yaptırdım. Merak edenler olursa 550 lira tuttu.  Malum yaşlanıyoruz , elimde bir sonucum olsun istedim, hormonlarımı eski haline gelirmi düşüncesini kafamdan silebilsem only testo kürü yapıcam. 

Merak ettiğim 36 yaşındayım , bu sonuçlar normalmi, referans aralıklarını anlayamadım. 

@Rdm    @rastlantisal   yorumlarsanız  sevinirim.

t1.jpg

t2.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Rdm    2.539

Değerlerin gayet normal, yaş ilerledikçe testosteron seviyesi azalıyor maalesef. Testosteron kürüne girersen eski değerlerine gelir mi kimse garantisini veremez ama çok büyük ihtimalle gelecektir. Belki de yapacağın pct ile daha iyi seviyelere çıkacaktır.

Benim boyum 1.70  kilom 78 şu sıralar. Bel çevresini diyet döneminde bir ara 80 cm'e kadar düşürdüm ama şu sıralar yine 90'lı santimetrelerde :) Dolayısıyla testosteron kullanmak sihirli değnek değil bil diye örnek veriyorum kendimden. Yediklerin ve yaptığın antrenmanın neticesinde şekilleniyor vücut, kullanılan anabolik yardımcılar da adı üstünde yardımcı oluyorlar.

36 yaşındasın ama evlilik/çocuk durumu nedir belirtmemişsin. Evli ve çocuk sahibi isen pek kaybedeceğin bir şey olacağını sanmıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aspendos    25
Rdm, 50 dakika önce yazdı:

Değerlerin gayet normal, yaş ilerledikçe testosteron seviyesi azalıyor maalesef. Testosteron kürüne girersen eski değerlerine gelir mi kimse garantisini veremez ama çok büyük ihtimalle gelecektir. Belki de yapacağın pct ile daha iyi seviyelere çıkacaktır.

Benim boyum 1.70  kilom 78 şu sıralar. Bel çevresini diyet döneminde bir ara 80 cm'e kadar düşürdüm ama şu sıralar yine 90'lı santimetrelerde :) Dolayısıyla testosteron kullanmak sihirli değnek değil bil diye örnek veriyorum kendimden. Yediklerin ve yaptığın antrenmanın neticesinde şekilleniyor vücut, kullanılan anabolik yardımcılar da adı üstünde yardımcı oluyorlar.

36 yaşındasın ama evlilik/çocuk durumu nedir belirtmemişsin. Evli ve çocuk sahibi isen pek kaybedeceğin bir şey olacağını sanmıyorum.

Teşekkür ederim sn Rdm .Ozaman ilerleyen yıllarda gireyim, yakıtımız yettiği yere kadar gidelim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.539
aspendos, 37 dakika önce yazdı:

Teşekkür ederim sn Rdm .Ozaman ilerleyen yıllarda gireyim, yakıtımız yettiği yere kadar gidelim :)

Boyuna göre kilon ve bel ölçülerin gayet yerinde gibi, tabi fotoğraf olmadan yorumlamak da zor ama bahsettiğin boy ve kilo ile yağlı ve göbekli bir vücut tipin olmadığı belli. Gençken her şey kolay oluyor ama bizim yaşlarda karın kası yapmak için gerçekten çok azmetmek gerek. Yinede yaşıtlarına bakıp çoğundan iyi göründüğünü akıldan çıkarmaman, psikolojini sağlam tutup devamlılığı sağlayacaktır.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aspendos    25
Rdm, 4 saat önce yazdı:

Boyuna göre kilon ve bel ölçülerin gayet yerinde gibi, tabi fotoğraf olmadan yorumlamak da zor ama bahsettiğin boy ve kilo ile yağlı ve göbekli bir vücut tipin olmadığı belli. Gençken her şey kolay oluyor ama bizim yaşlarda karın kası yapmak için gerçekten çok azmetmek gerek. Yinede yaşıtlarına bakıp çoğundan iyi göründüğünü akıldan çıkarmaman, psikolojini sağlam tutup devamlılığı sağlayacaktır.

Yaşıtlarıma göre iyiyim hocam , bir çoğu yağlı vücüt duruşu bozulmuş , ve dinamik değiller. Akşam atarım fotoğraf. Benim yağ toplayan tek bölgem var , oda alt karın. 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.615

Yaşına göre değerlerin beklenen düzeyde, sıkıntı yok :)

Kür konusunda @Rdm belirttiği gibi çoluk cocuk düşüncesi varsa kullanamamak daha sağlıklı olur.Vucut kompanzasyonunu geliştirmek için, hiç kür yapmamış insanlarda ilk kür basit bile olsa hızlı ve göz doldurucu bir gelişmeye neden oluyor genellikle...Olabildiğince doğal ilerlemek ve tıkanılan yerden sonra steroid düşünmek daha mantıklı olacaktır...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
aspendos    25
metinav, 12 dakika önce yazdı:

Yaşına göre değerlerin beklenen düzeyde, sıkıntı yok :)

Kür konusunda @Rdm belirttiği gibi çoluk cocuk düşüncesi varsa kullanamamak daha sağlıklı olur.Vucut kompanzasyonunu geliştirmek için, hiç kür yapmamış insanlarda ilk kür basit bile olsa hızlı ve göz doldurucu bir gelişmeye neden oluyor genellikle...Olabildiğince doğal ilerlemek ve tıkanılan yerden sonra steroid düşünmek daha mantıklı olacaktır...

Teşekkürler hocam. İkinizinde söyledikleri çok doğru ve hak vermemek imkansız. Sizlere sağlıklı bir hayat dilerim.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.