Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ahmetyldz

Meme ucundan sıvı

Önerilen İletiler

Ahmetyldz    18

Arkadaşlar merhaba. Npp küründeyim 1 hafta bitti. Meme ucunda acı yada herhangi bir para gelmiyo elime ama öylesine bi ucunu sıkıyım dedim gördüğüm bi konuda ucundan sıvı gelme tarzı bişey hatırlıyodum bende de sıvı geliyor herhangi bir anti inhib falan kullanıp kür verimini azaltmak istemiyorum jinekoya yatkınlığım olduğunu hiç zannetmiyorum sıvı gelmesi şuan için bir problem doğurur mu önüne geçilmezse? 

Dip not olarak bu meme ucu olaylarını tek başına testo yapabilir mi sebep olabilir mi yoksa illa deca tren gIb ilaçların işi midir bu? 

Teşekkürler sağlıklı sporlar...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ahmetyldz    18
agfitness, 6 saat önce yazdı:

Prolaktin ölçümünü yaptırıyorsun ve gidip bu konuyu endokrinoloji uzmanı ile detayları aktararak değerlendiriyorsun.

Sağlıklı sporlar...

Hocam östrojenden olmuyor sanırım prolaktin yapıyor bunu değil mi?  Nppdeyim zaten prolaktinin artmasını bekliyodum. Peki doktorluk birşey var mı yani prolaktinden olduğu belliyse bir adet dosti işi çözdürmez mi

tarihinde Ahmetyldz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
samet9098    29
Ahmetyldz, 6 saat önce yazdı:

Hocam östrojenden olmuyor sanırım prolaktin yapıyor bunu değil mi?  Nppdeyim zaten prolaktinin artmasını bekliyodum. Peki doktorluk birşey var mı yani prolaktinden olduğu belliyse bir adet dosti işi çözdürmez mi

birisi çıkar arimidex yada tamoksifen kullan der ama ezbere söylemiş olur hocamında dediği gibi doktora gidip testlerini yaptırman daha sağlıklı olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18
agfitness, 31 dakika önce yazdı:

Güzel kardeşim Prolaktin zaten östrojene bağlı bir durum. İş sıvı gelme noktasına gelmiş ise hekim kontrolü gerektiğine inanıyorum. Ben ya da başkası çıkıp bir şey demesi senin vaktinden de sağlığından da çalabilir. Şundan bi tane atsam bundan sürsem çözemez miyiz gibi işleri bırakın. Her işin uzmanına görünmek en iyisidir. Uzaktan laflarla işlerle bazı şeyler olmaz. Yine de sen bilirsin ben yardımcı olmak adına nacizane yorumlamamı yaptım bundan daha öteye de bir şey diyemeyeceğim.

Sağlıklı sporlar…

Yorumlarınıza katılıyorum hocam tabiki çok teşekkür ediyorum sadece burda da çok denk geldim sıvıyla ilgili o yüzden sormak istedim doktor gerekliliğini

@rastlantisal  hastane randevusu aldım ama hocam sizin görüşünüz nedir onu da merak ediyorum 

Bu arada ürolojiye aldım ama endokronoloji yada nörolojiye hangisine gitmem daha sağlıklı olur

Bu arada 1 haftadır npp küründeyim 400 prop 400 npp aldım vücuda daha ve küre başlamadan bir gün önce kan vermiştim 3 haftadır da only propdaydım tren aceden çıkmıştım.

E2 52

Prolaktin 16.5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
Ahmetyldz, 59 dakika önce yazdı:

Yorumlarınıza katılıyorum hocam tabiki çok teşekkür ediyorum sadece burda da çok denk geldim sıvıyla ilgili o yüzden sormak istedim doktor gerekliliğini

@rastlantisal  hastane randevusu aldım ama hocam sizin görüşünüz nedir onu da merak ediyorum 

Bu arada ürolojiye aldım ama endokronoloji yada nörolojiye hangisine gitmem daha sağlıklı olur

Bu arada 1 haftadır npp küründeyim 400 prop 400 npp aldım vücuda daha ve küre başlamadan bir gün önce kan vermiştim 3 haftadır da only propdaydım tren aceden çıkmıştım.

E2 52

Prolaktin 16.5

Trenbolone kürlerinde bu durum olduğunda ezbere dostinex ve arimidex kullanıyorlar. Ben bu konuda kesinlikle @agfitnesshocam gibi düşünüyorum. Hani 4-5 küre girmişsindir, önceki kürlerde testlerini yaptırmışsındır ve yan etki yaşadığında neyin yükseldiğini eski yaşadığın yan etkilere ve testlere bakarak tecrübe edip çözmüşsündür işte o zaman evet tecrübeye dayalı olarak bir şeyler kullan derdim. Ama o durumda söz konusu değil. Hem ilerisi içinde elinde referans olur. Artık gğüs ucu akıntısı olduğunda neyin ne kadar arttığını az çok tahmin edersin ve ileride bunu yaşarken şimdiki çözümü uygularsın. 

Çok yüksek ihtimalle prolaktin ve östrojen yükseldi. Tahlillerle bundan emin olalım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Kür esnasında herhangi bir AI ve prolaktin inhibitörü kullanmadıysan böyle olması muhtemel. 19-nor grubu ilaçların yan etkisini  o 19-nor'un yanında kullandığımız yüksek doz testosteron (+400-500 mg) önemli ölçüde arttırabilir. Düşük testo yüksek tren veya deca taktiğini kullanarak yan etkileri önemli ölçüde düşüren kişiler var, tabii ki bu durum kişiye göre de değişiyor. Deneyip görmek lazım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmetyldz    18
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Trenbolone kürlerinde bu durum olduğunda ezbere dostinex ve arimidex kullanıyorlar. Ben bu konuda kesinlikle @agfitnesshocam gibi düşünüyorum. Hani 4-5 küre girmişsindir, önceki kürlerde testlerini yaptırmışsındır ve yan etki yaşadığında neyin yükseldiğini eski yaşadığın yan etkilere ve testlere bakarak tecrübe edip çözmüşsündür işte o zaman evet tecrübeye dayalı olarak bir şeyler kullan derdim. Ama o durumda söz konusu değil. Hem ilerisi içinde elinde referans olur. Artık gğüs ucu akıntısı olduğunda neyin ne kadar arttığını az çok tahmin edersin ve ileride bunu yaşarken şimdiki çözümü uygularsın. 

Çok yüksek ihtimalle prolaktin ve östrojen yükseldi. Tahlillerle bundan emin olalım.

Haklısınız hocam üroloji randevusu aldım bakalım 

Hocam peki bu göğüs ucu sertliği olsun ele sertlik gelme olsun sıvı olsun bunlara deca tren vs testo hariç ilaçların yan etkisi olduğunu söyleyebiliyor muyuz yoksa bu meme olayını tek başına testesteron alımı da yapabilir mi öğrenmek açısından soruyorum 

hectordoyle, 53 dakika önce yazdı:

Kür esnasında herhangi bir AI ve prolaktin inhibitörü kullanmadıysan böyle olması muhtemel. 19-nor grubu ilaçların yan etkisini  o 19-nor'un yanında kullandığımız yüksek doz testosteron (+400-500 mg) önemli ölçüde arttırabilir. Düşük testo yüksek tren veya deca taktiğini kullanarak yan etkileri önemli ölçüde düşüren kişiler var, tabii ki bu durum kişiye göre de değişiyor. Deneyip görmek lazım.

Evet dostum herhangi bir şey kullanmadım bilerek zaten ve küre girerken prolaktin ve e2 referans üstündeydi. Bakalım ikisi de iyice yükselmiştir diye düşünüyorum zaten yine emin olalım kanla

tarihinde Ahmetyldz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.416
Ahmetyldz, 13 saat önce yazdı:

Haklısınız hocam üroloji randevusu aldım bakalım 

Hocam peki bu göğüs ucu sertliği olsun ele sertlik gelme olsun sıvı olsun bunlara deca tren vs testo hariç ilaçların yan etkisi olduğunu söyleyebiliyor muyuz yoksa bu meme olayını tek başına testesteron alımı da yapabilir mi öğrenmek açısından soruyorum 

Evet dostum herhangi bir şey kullanmadım bilerek zaten ve küre girerken prolaktin ve e2 referans üstündeydi. Bakalım ikisi de iyice yükselmiştir diye düşünüyorum zaten yine emin olalım kanla

Tek başına testo ile de jinekomasti vs yaşanabilir. Bu bünye ile alakalı.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Lynx    160
rastlantisal, 9 saat önce yazdı:

Tek başına testo ile de jinekomasti vs yaşanabilir. Bu bünye ile alakalı.

Jino belirtilerinden biride memeden skinca kanli veya kansiz iirin tarzi veya normal sivi gelmesi diye biliyorum tabi kurde olmasi npp gibi ilaclarida goz onunde bulundurursak jino baslangici olmasi muhtemel ve buna bagli olarak asil sebep hormonal dengesizlikten kaynaklaniyorda olabilir ani inis cikislar gibi gecmis olsun....

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.