Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

tiranazor

Testosteron enantat ve boldenon kürü

Önerilen İletiler

tiranazor    2

Merhaba elimde hilma biocare marka Boldenon var bunun yanına Alpha Pharma Testosteron enantat ile 12 hafta kür yapmayı düşünüyorum haftalık 1ml 250mg enantat 1ml 250mg boldenon vuracağım ikisini bir enjektöre çekip omuzdan kahverengi uçlu küçük iğne ile vuracağım kür içinde kullanmak için (Boldenon kan oluşumu yaptırdığı için Haftada 2 defa Benexol), Zinco,Dvit, ve birtakım supplementler aldım. Bunun dışında Kalori takibi yaparak makroları alacağım.

5 yıldır düzenli olarak antrenman yapıyorum 23 yaşındayım 179 boy 87kg yım ilk kürüm olacak.

Sizlerin de değerli görüşlerinizi almak isterim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Merhaba haftaya bende boldenon kürüne başlıyorum.Yaptigim araştirmalar da hocalarımızın özellikle Burak hocamın tavsiyesi boldenonu uzun yapman dostum ben kendim 24 hafta yapacağım çünkü en iyi sonucu 15 den sonra veriyor 12 haftada tam ilac açılırken kürü bitiriyorsun bence istersen bak araştır sende kafana hangisi yatıyorsa onu yapabilirsin 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tiranazor    2
Mutlucanelcin, 53 dakika önce yazdı:

Merhaba haftaya bende boldenon kürüne başlıyorum.Yaptigim araştirmalar da hocalarımızın özellikle Burak hocamın tavsiyesi boldenonu uzun yapman dostum ben kendim 24 hafta yapacağım çünkü en iyi sonucu 15 den sonra veriyor 12 haftada tam ilac açılırken kürü bitiriyorsun bence istersen bak araştır sende kafana hangisi yatıyorsa onu yapabilirsin 

Çok teşekkür ederim evet bende bir sorun yaşamaz isem kürü sizin gibi uzatacağım.  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
tiranazor, 4 saat önce yazdı:

Merhaba elimde hilma biocare marka Boldenon var bunun yanına Alpha Pharma Testosteron enantat ile 12 hafta kür yapmayı düşünüyorum haftalık 1ml 250mg enantat 1ml 250mg boldenon vuracağım ikisini bir enjektöre çekip omuzdan kahverengi uçlu küçük iğne ile vuracağım kür içinde kullanmak için (Boldenon kan oluşumu yaptırdığı için Haftada 2 defa Benexol), Zinco,Dvit, ve birtakım supplementler aldım. Bunun dışında Kalori takibi yaparak makroları alacağım.

5 yıldır düzenli olarak antrenman yapıyorum 23 yaşındayım 179 boy 87kg yım ilk kürüm olacak.

Omzumda ödem oldu diye konu açacakmışsın gibi hissediyorum 😄

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tiranazor, 2 saat önce yazdı:

Çok teşekkür ederim evet bende bir sorun yaşamaz isem kürü sizin gibi uzatacağım.  

Kalça iyidir ve basit 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
bysabri1    37
hectordoyle, 6 dakika önce yazdı:

Bir tek bana kalça zor geliyor galiba :D 

Valla +1 bende bugün başladım bacak devam 3 ML e kadar problem yaşamadım hiç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
bysabri1, 23 dakika önce yazdı:

Valla +1 bende bugün başladım bacak devam 3 ML e kadar problem yaşamadım hiç 

En fazla 2 ml vurdum bacaktan, 3 ml de deneriz nolcak :D  

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    632
tiranazor, 8 saat önce yazdı:

Benexol'a gerek yok, Bemiks-C de işini görür. Onun dışında Çinko, magnezyum, omega-3 ve d vitamini takviyelerini kullansan yeterli olacaktır. Supplement konusunda da protein tozu yeterli olur. Kür dozajları konusuna gelirsek, boldenonu çıkarıp 12 hafta boyunca haftalık sadece 500 mg testosteron yapsan işini görür. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
tiranazor    2
agfitness, 55 dakika önce yazdı:

Merhaba,

1- Kendinle ilgili bilgi ve form paylaşımın eksik

2- Ilacların dozajı trt seviyesinde, o seviyede hem hormonları yok yere bloke etmiş olursun hem de aşırı yavaş ilerlersin

3- Boldenon kan oluşumu yapıyormuş ne demek ya? Domates mi bu kan yapsın xD Kırmızı kan hücrelerini arttırıcı etkisinden defalarca bahsetmiştim oradan esinlendin sanırım.

Son olarak, Kan oluşumu yapıyormuş diye haftada 2 defa Benexol yazmışsın. Benexol ne alaka kan durumu ne alaka? Benexol genellikle vitamin eksikliği ve romatizmal rahatsızlıklar ile ilgili kullanılan bir tür takviye B vitamin komplexi, yorgunluğa ve eklemlere iyi geldiğinden ötürü. 

Anlıyorum, hepiniz ben de biliyorum sizler gibi, boş tabanca değiliz yani… havalarındasınız genç arkadaşlar ama maalesef ki çoğu biliyorum dediğiniz şey yanlış ve sürüyle eksiğiniz var.

Ben şahsen biraz daha bilgilenmeden net bir adım atma derim. Yok illa ben kafaya koydum diyorsan da bunları göze al ve formunu paylaş ki arkadaşlar da görsün yardımcı olsunlar, senin de kafan da fikir oluşabilsin en azından kafana göre bodoslama deryaya açılmadan.

Sağlıklı sporlar…

Evet sizin yazınızdan okumuştum benexol olayını hiç kullanmamak yerine haftada 1 2 zarar vermez diye düşündüm hiç kullanmamak gerekirse kullanmam tabiki. kafamda bu olduğu için öyle yazmıştım. eski bir Türk steroid forumunda bu dozajların başlangıç seviyesi için yeterli olacağını bir sorun çıkmaz ise vücudun tepkisine göre sonraki kürlerde doz artırılabileceğini okumuştum yakın zamanda bu kür için YouTube de video çeken bir hocadan kür rehberliği için hizmet satın almıştım ancak dolandırıldım param boşa gitti bende forumlarda araştırarak kendi başıma ufak dozlarda ilerlemek istedim. 

Ayriyeten estağfurullah boş tabanca değilim gibi bir imada bulunmadım kesinlikle havalı takılan biri değilimdir sizlerin yıllanmış tecrübe ve bilgi birikiminizin yanında biz sadece peşinizden geliyoruz naçizane bilgilerinizi edinmek istediğim için konu oluşturdum zaten. Teşekkürler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
symbol    16
tiranazor, 12 dakika önce yazdı:

Evet sizin yazınızdan okumuştum benexol olayını hiç kullanmamak yerine haftada 1 2 zarar vermez diye düşündüm hiç kullanmamak gerekirse kullanmam tabiki. kafamda bu olduğu için öyle yazmıştım. eski bir Türk steroid forumunda bu dozajların başlangıç seviyesi için yeterli olacağını bir sorun çıkmaz ise vücudun tepkisine göre sonraki kürlerde doz artırılabileceğini okumuştum yakın zamanda bu kür için YouTube de video çeken bir hocadan kür rehberliği için hizmet satın almıştım ancak dolandırıldım param boşa gitti bende forumlarda araştırarak kendi başıma ufak dozlarda ilerlemek istedim. 

Ayriyeten estağfurullah boş tabanca değilim gibi bir imada bulunmadım kesinlikle havalı takılan biri değilimdir sizlerin yıllanmış tecrübe ve bilgi birikiminizin yanında biz sadece peşinizden geliyoruz naçizane bilgilerinizi edinmek istediğim için konu oluşturdum zaten. Teşekkürler 

Hocamızın dediği gibi 250 ml ile verim alamazssın boş yere hormonları la oynamış olursun biraz daha oturup araştırman senin açından çok daha iyi olur şimdiden başarılar dilerim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.