Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Endmion

Tavsiye only sustanon?

Önerilen İletiler

Endmion    4

Öncelikle herkesin ramazanı mübarek olsun.Uzun süredir buraya girmiyorum girmediğim süre boyunca sevdiklerimi kaybettim, toprağa verdim mental olarak zor zamanlar geçirdim. Sporu hiç bırakmadım ama sağlıklı bir düzende de yapamadım beslenmeme dikkat ettiğim söylenmez. Artık geri dönmek istiyorum içinde bulunduğum karanlıktan çıkmak istiyorum uzun zaman oldu bu yüzden sizden tavsiyelerinizi bekliyorum .

Bir seneden aşkın bir süre önce ilk kürüm olarak sustanon primabolan yapmıştım ondan sonra bir daha bir şey yapmadım.Şuan form olarak 85 kgyım vücudum bir sene önceki kadar detaylı değil ama daha büyüğüm bulk bir formum var diyebilirim.

Tekrar bir küre girmek istiyorum ve burda size danışmak istedim bir süre only sustanon mu vurmalıyım yoksa artık vitesi yükseltip başka bir küre mi girmeliyim? Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler iyi akşamlar .

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.563
Endmion, 41 dakika önce yazdı:

Öncelikle herkesin ramazanı mübarek olsun.Uzun süredir buraya girmiyorum girmediğim süre boyunca sevdiklerimi kaybettim, toprağa verdim mental olarak zor zamanlar geçirdim. Sporu hiç bırakmadım ama sağlıklı bir düzende de yapamadım beslenmeme dikkat ettiğim söylenmez. Artık geri dönmek istiyorum içinde bulunduğum karanlıktan çıkmak istiyorum uzun zaman oldu bu yüzden sizden tavsiyelerinizi bekliyorum .Bir seneden aşkın bir süre önce ilk kürüm olarak sustanon primabolan yapmıştım ondan sonra bir daha bir şey yapmadım.Şuan form olarak 85 kgyım vücudum bir sene önceki kadar detaylı değil ama daha büyüğüm bulk bir formum var diyebilirim.Tekrar bir küre girmek istiyorum ve burda size danışmak istedim bir süre only sustanon mu vurmalıyım yoksa artık vitesi yükseltip başka bir küre mi girmeliyim? Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler iyi akşamlar .

Foruma hoş geldin,

Aynı kürü tekrarlayabilirsin, eczane garantili olur.

Bu arada başın sağolsun, maalesef geçtiğimiz yıl çoğumuz için kayıplarla geçti.Ama elden bir şey gelmiyor, ve geride kalanların kendilerini toparlayıp bir şekilde ayakta durmaları lazım.Özellikle kendilerine dayanan güvenen aile bireyleri varsa...

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endmion    4
metinav, Bir saat önce yazdı:

Foruma hoş geldin,

Aynı kürü tekrarlayabilirsin, eczane garantili olur.

Bu arada başın sağolsun, maalesef geçtiğimiz yıl çoğumuz için kayıplarla geçti.Ama elden bir şey gelmiyor, ve geride kalanların kendilerini toparlayıp bir şekilde ayakta durmaları lazım.Özellikle kendilerine dayanan güvenen aile bireyleri varsa...

hocam öncelikle vakit ayırdığınız için ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Ben ilk kürde primobolandan etki alamadığımı hissediyordum belki vurduğum mgler düşük olduğu içindir. Şimdi 8 10 hafta sadece sustanon vursam nasıl olur 

agfitness, Bir saat önce yazdı:

Ağzına sağlık @metinav, gayet kısa öz belirtmişsin.

Ben de Baş sağlığı diliyorum, sevdiklerini kaybetmek insanın canından gitmesi demek.

Ve bu dönemde zaten zedelenmişsin ve ilk kürü geçirmişsin. Vites arttırmaya çalışman zor. Aracın devrine göre vites yükseltilir. Bu dönemde yüksek devire çıkamadığından dolayı vites arttırmayı falan unutmalısın. 

Aslında bana kalsa bir süre daha toplanmayı bekle demek gelir içimden ama belki de aynı kürü tekrarlayıp bu senin mental olarak daha hızlı toparlanmana da yardımcı olabilir o açıdan da düşününce yapma etme diyemiyorum da. Ama madem yapılacaksa evet ben de only sustanon, veya susta+primo derdim.

Sağlıklı sporlar…

hocam teşekkür ederim vakit ayırdığınız için dediğinizde haklısınız ama artık uzun zaman olduğunu hissediyorum ve bir yerden başlamam gerek ben de yeni bir kürün getirdiği sorumluluğun mental olarak beni ileriye götüreceğine inandığım için bu kararı aldım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.563
Endmion, 23 dakika önce yazdı:

hocam öncelikle vakit ayırdığınız için ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Ben ilk kürde primobolandan etki alamadığımı hissediyordum belki vurduğum mgler düşük olduğu içindir. Şimdi 8 10 hafta sadece sustanon vursam nasıl olur 

Olur tabi, neden olmasın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.362
Endmion, 1 saat önce yazdı:

Öncelikle herkesin ramazanı mübarek olsun.Uzun süredir buraya girmiyorum girmediğim süre boyunca sevdiklerimi kaybettim, toprağa verdim mental olarak zor zamanlar geçirdim. Sporu hiç bırakmadım ama sağlıklı bir düzende de yapamadım beslenmeme dikkat ettiğim söylenmez. Artık geri dönmek istiyorum içinde bulunduğum karanlıktan çıkmak istiyorum uzun zaman oldu bu yüzden sizden tavsiyelerinizi bekliyorum .

Bir seneden aşkın bir süre önce ilk kürüm olarak sustanon primabolan yapmıştım ondan sonra bir daha bir şey yapmadım.Şuan form olarak 85 kgyım vücudum bir sene önceki kadar detaylı değil ama daha büyüğüm bulk bir formum var diyebilirim.

Tekrar bir küre girmek istiyorum ve burda size danışmak istedim bir süre only sustanon mu vurmalıyım yoksa artık vitesi yükseltip başka bir küre mi girmeliyim? Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler iyi akşamlar .

Başın sağ olsun. Gidenler senin dağılmış halini görse çok üzülürlerdi. Bunu aklından çıkarma ve ona göre yaşa.

Yüksek testosteron moralmen de hızlı toparlanmanı sağlar.

Ancak prolaktin ve E2 düzeylerine dikkat etmelisin. Sırf bu ikisini gidip özelde ölçtürebilirsin. 100 lira ya tutar ya tutmaz. Bu ikisi çok düştüğünde yada çok yükseldiğinde modunu aşağı çekebilirler. 

Ben 16 hafta only sustanon gittim. Çok da verimli oldu. Şuanda da sustanonun merdiven altı türevini kullanıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endmion    4
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Başın sağ olsun. Gidenler senin dağılmış halini görse çok üzülürlerdi. Bunu aklından çıkarma ve ona göre yaşa.

Yüksek testosteron moralmen de hızlı toparlanmanı sağlar.

Ancak prolaktin ve E2 düzeylerine dikkat etmelisin. Sırf bu ikisini gidip özelde ölçtürebilirsin. 100 lira ya tutar ya tutmaz. Bu ikisi çok düştüğünde yada çok yükseldiğinde modunu aşağı çekebilirler. 

Ben 16 hafta only sustanon gittim. Çok da verimli oldu. Şuanda da sustanonun merdiven altı türevini kullanıyorum.

hocam öncelikle vakit ayırdığınız için teşekkür ederim ben 8 10 hafta arası kullanmayı planlıyorum sizce kaç mg vurmalıyım ilk kürde 4 hafta 1, 2 hafta 2, son 2 hafta tekrar 1 vurup bıraktım pct yapmadım vücudum kendini çabuk toparlamıştı ama bu sefer ne olur bilmediğim için sizden pctde ne kullandığınız hakkında da bilgi alabilirsem çok işime yarar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endmion, 2 dakika önce yazdı:

hocam öncelikle vakit ayırdığınız için teşekkür ederim ben 8 10 hafta arası kullanmayı planlıyorum sizce kaç mg vurmalıyım ilk kürde 4 hafta 1, 2 hafta 2, son 2 hafta tekrar 1 vurup bıraktım pct yapmadım vücudum kendini çabuk toparlamıştı ama bu sefer ne olur bilmediğim için sizden pctde ne kullandığınız hakkında da bilgi alabilirsem çok işime yarar 

sustanon.thumb.jpeg.5089f8bc5f71b651f732053e164699a5.jpeg

Ben hafta'da 500 vurduğum'da kendimi çok kötü hissetmiştim güç artışı yerine değişik tuaf bir hal aldım ama hafta'da 250 vurmaya devam ettiğim'de inanılmaz güç artışı ve kütle artışı olmuştu anlam veremediğim şekil'de

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endmion    4
screamsofhell, 37 dakika önce yazdı:

sustanon.thumb.jpeg.5089f8bc5f71b651f732053e164699a5.jpeg

Ben hafta'da 500 vurduğum'da kendimi çok kötü hissetmiştim güç artışı yerine değişik tuaf bir hal aldım ama hafta'da 250 vurmaya devam ettiğim'de inanılmaz güç artışı ve kütle artışı olmuştu anlam veremediğim şekil'de

kaç hafta devam etmiştiniz ve pct yapmış mıydınız hocam 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.362
Endmion, 5 saat önce yazdı:

500mg haftada 2 enjeksiyonla başla bitir. PCT süreci hızlandırır.  O yüzden muhakkak yap. 

Ben son PCT'mi 1 ovitrelle ve 30 gün 1 klomen 1 tamoksifenle yaptım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endmion, 10 saat önce yazdı:

kaç hafta devam etmiştiniz ve pct yapmış mıydınız hocam 

12 hafta kullandım son 2 enjeksiyonum kala göreve göndermişlerdi 6 ay evden uzak kaldığım için ptc yapamamıştım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endmion    4

@metinavhocam bi kaç gün içinde başlıyorum sizce haftada 250 mi 500 mi vurmalıyım ve ilkinde proviron kullanmıştım bunda da kullanayım mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.563
Endmion, 1 saat önce yazdı:

@metinavhocam bi kaç gün içinde başlıyorum sizce haftada 250 mi 500 mi vurmalıyım ve ilkinde proviron kullanmıştım bunda da kullanayım mı 

Vucudun, hücrelerin tüketimi + extra gelişim için gereken miktar kişiden kişiye değişebilir.Bana 500 altı çerez gibi geliyor 750 üstü sarsıyor :)

Proviron shbg yi düşük tutmak için en masum ilaçlardan biri...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endmion    4

@rastlantisalhocam iyi akşamlar yarın ilk iğneyi vurucam uzun zaman olduğu için bir tedirginlik var bi kaç kere çok fazla ödem yapmıştı hatta geçmeyince doktora gitmek zorunda kaldığım olmuştu, ödemi min seviyeye çekmek için ne önerirsiniz ve kürdeyken neler kullanmıştınız koruyucu olarak nac600 vb. tavsiyeleriniz benim için önemli 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Endmion, 2 saat önce yazdı:

@rastlantisalhocam iyi akşamlar yarın ilk iğneyi vurucam uzun zaman olduğu için bir tedirginlik var bi kaç kere çok fazla ödem yapmıştı hatta geçmeyince doktora gitmek zorunda kaldığım olmuştu, ödemi min seviyeye çekmek için ne önerirsiniz ve kürdeyken neler kullanmıştınız koruyucu olarak nac600 vb. tavsiyeleriniz benim için önemli 

İlacı günlere bölüp farklı bölgelere vurabilirsin. Örneğin tek seferde yapılan 2 ml ilaç ile 0.5 ml ilacın yaptığı ödem farklı olacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.362
Endmion, 9 saat önce yazdı:

1) Turuncu enjektör ucu

2) Yavaş enjeksiyon

3) 0,5 ila 1ml arası Evigen Ampül (E vitamini)

4) Enjeksiyon yapacağın bölgeyi alkol / kolonya ile iyice sil. Sonra kurumasını bekle.

MCT serisini tam teşekküllü kullanman bence lehine olur. NAC600 karaciğer değerlerinin stabil tutulmasında faydalı bir ürün ama vitamin ve mineral takviyelerini de almayı unutma. Geçen forumumuzda bir kardeşimin konuya cevabı üzerine Kingsize Nutrition Monster Pak isimli ürünü gördüm. İçindekilere ve miktarına baktım. Bizim kullanımımız için çok uygun. Lazım olan her şeyi bir kalemde toplamışlar ki bu oldukça iyi.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endmion    4

hocam doğrudan mesaj atamadığım için burdan yazıyorum kusura bakmayın. siz uzun süre sustanon kullandığınız ve türeviyle devam ettiğiniz için sizin fikirleriniz oldukça önemli benim için. Ne gibi yan etkilerini gördünüz ben ilk haftamdayım daha şuan aşırı olmamakla birlikte yüzde sivilce ve duygu değişimi yaptı ayrıca kuru öksürüğüm var ama böyle bir etkisi var mı diye size de danışmak istedim. Bu etkileri min. indirmek için ne önerirsiniz yüzümü beyaz sabunla yıkıyorum nac 600 ve vitaminlerimi alıyorum tüketmem gereken su miktarı sizce ne olmalı. Son olarak da güç ve fiziksel değişim kaçıncı haftadan sonra kendini belli eder. Şimdiden teşekkür ederim iyi akşamlar. @rastlantisal

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.362
Endmion, 10 saat önce yazdı:

hocam doğrudan mesaj atamadığım için burdan yazıyorum kusura bakmayın. siz uzun süre sustanon kullandığınız ve türeviyle devam ettiğiniz için sizin fikirleriniz oldukça önemli benim için. Ne gibi yan etkilerini gördünüz ben ilk haftamdayım daha şuan aşırı olmamakla birlikte yüzde sivilce ve duygu değişimi yaptı ayrıca kuru öksürüğüm var ama böyle bir etkisi var mı diye size de danışmak istedim. Bu etkileri min. indirmek için ne önerirsiniz yüzümü beyaz sabunla yıkıyorum nac 600 ve vitaminlerimi alıyorum tüketmem gereken su miktarı sizce ne olmalı. Son olarak da güç ve fiziksel değişim kaçıncı haftadan sonra kendini belli eder. Şimdiden teşekkür ederim iyi akşamlar. @rastlantisal

Sırası ile cevaplayayım.

1) Sivilce yapabilir. Bende yapmadı. Ama ilk haftadan yapması normal değil.

2) Duygu değişimi normal. Bir süre sonra o değişim azalıyor.

3) Grip gibi bir hale sokması normal. İlk başlarda yapabiliyor. Bende yapmadı ama başkalarında yaptığını okudum.

4) La roche posay isimli sabundan da al. Asıl o fayda ediyor. Daha da olmadı Sivex kullanırsın. Eğer kullanırsan dudaklara yakın bölgeye sürme dudakları çatlatır. Bu ara yer fıstığından uzak dur.

5) 3-4 litre bence çok yeterli. İdrar renginden buna karar verebilirsin. 

6) kısa esterlerinden dolayı ilk haftadan duygu değişimini yaşadın. 3. haftada iyiden kendini hissettirir. Diğer esterleri de çalışmaya başlayacağı için duygu değişimi azalıyor zaten.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.