Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kartalbrs

İlk kür ve spor hayatına başlangıç için destek...

Önerilen İletiler

kartalbrs    0

Herkese merhaba arkadaşlar, yaklaşık 1 aydır, Vücut geliştirme ile ilgili bir merakım oluştu ve bununla ilgili araştırmalar yaptım kendi çapımda. Kısacası ifade etmem gerekirse , 26 yaşında , 1.81 boyunda 80 kg, göbek , bel ve göğüs kısmı yağlı bir yapıdayım. Spor salonu geçmişim max. 2ay. Askerde yaptığım 4 aylık eğitimleri saymazsam öyle pek bir spor geçmişim yok. Steroid veya gh ile spora başlamayı düşünüyorum, ama nasıl bir kür yapmalıyım, bu konuyla ilgili engin bilgilerinizden yardım rica ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.240

Hoş geldiniz bende yılllarrr önce (20 yıl kadar) spor geçmişime kür ile başlamıştım delilik olarak nitelendirilen bu durum beni kısa zaman da yüksek tecrübeler edinmeme sebebiyet vermişti fakat yinede tavsiyem min en azından 6 ay kadar veya 1 yıl kadar natural şekilde spor geçmişi edinmeniz akabinde kür için girişimlerde bulunmanız çünkü bu ilaçlar evet sizi ileriye taşıyacak ama kullanmadan önce ürünleri bol bol araştırmanız lazım çünkü her ürünün farklı yan etkileri ve tepkimeleri var bunları bilmeden girerseniz misal ilk kür tecrübelerim küre girdim bomba bir patlama vs. sonra kür bitti eski halime dönünce resmen intiharın eşiğine geldim (espiri yapıyorum) neden çünkü her şey kalıcı sanıyordum beslenmeyi bozmuştum sıkı idman atmıyordum sonra tekrar hemen kür toparlanmak için vs derken nice tecrübeler edinip bu günlere geldik. Şunu demeye çalışıyorum iğneler kurtarıcı değildir beslenmeyi idmanı kestiğiniz an 4-6 ayda eski halinize dönersiniz o yüzden natural tabanı ne kadar sağlam tutarsanız o kadar iyi.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
corey    40
Hoş geldiniz bende yılllarrr önce (20 yıl kadar) spor geçmişime kür ile başlamıştım delilik olarak nitelendirilen bu durum beni kısa zaman da yüksek tecrübeler edinmeme sebebiyet vermişti fakat yinede tavsiyem min en azından 6 ay kadar veya 1 yıl kadar natural şekilde spor geçmişi edinmeniz akabinde kür için girişimlerde bulunmanız çünkü bu ilaçlar evet sizi ileriye taşıyacak ama kullanmadan önce ürünleri bol bol araştırmanız lazım çünkü her ürünün farklı yan etkileri ve tepkimeleri var bunları bilmeden girerseniz misal ilk kür tecrübelerim küre girdim bomba bir patlama vs. sonra kür bitti eski halime dönünce resmen intiharın eşiğine geldim (espiri yapıyorum) neden çünkü her şey kalıcı sanıyordum beslenmeyi bozmuştum sıkı idman atmıyordum sonra tekrar hemen kür toparlanmak için vs derken nice tecrübeler edinip bu günlere geldik. Şunu demeye çalışıyorum iğneler kurtarıcı değildir beslenmeyi idmanı kestiğiniz an 4-6 ayda eski halinize dönersiniz o yüzden natural tabanı ne kadar sağlam tutarsanız o kadar iyi.

merhaba bay t. ilk kür ile ilgili bir şey sormak istiyorum size. ilk kür sonrasında beslenme ve idmanı kesmezsek yine büyük çöküşe geçer miyiz? yani kür bitince eski halimize her durumda (beslenme ve egzersizleri kesmesek bile) döner miyiz?

bu sorum aslında klasik ilk kür olan enantat, boldenon ve danabol kürü için...

cevaplarsanız minnettar olurum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.240

merhaba bay t. ilk kür ile ilgili bir şey sormak istiyorum size. ilk kür sonrasında beslenme ve idmanı kesmezsek yine büyük çöküşe geçer miyiz? yani kür bitince eski halimize her durumda (beslenme ve egzersizleri kesmesek bile) döner miyiz?

bu sorum aslında klasik ilk kür olan enantat, boldenon ve danabol kürü için...

cevaplarsanız minnettar olurum.

Yağlanırsın ve ortalama 4,5 kg kaybedersin (vücut suyu atar)

Mantık şu neden kür yapıyorsunuz protein sentezlemesi daha fazla olsun vücut su tutsun vb.

İlaçlar'da boldenon size fazlaca yedirecek değil mi ?

Testo hem yağ yakımına yardımcı olacak hemde güç seviyenizi üst katlara çekecek

Danabol sizi ateşleyecek ek güç.

Ve kür bitti diyelim sonrasını gözlemleyelim

Vücut boldenon üretmez GH gibi dışardan aldığın için yemekten kesileceksin

Testo vücut üretir ama zaten kendine gelmesi uzun sürecek güç kaybı çok fazla olacak idmanlar eski kg lar hayal olacak

Danabol keza öyle istekliliğin azalacak

Tüm bunların yokluğunda misal kürdeki gibi beslendin zaten fok balığı gibi olursun özür dilerim ama yağlanmaktan. Ne kas kalır ne hat.

Vs vs vs 20 yılın deneyimlerini bir kaç satıra sığdırmaya çalıştım. Kür nedir biliyor musunuz ?????

Kür şu demektir; Bir düğününüz var damatsınız ve smokini giyip nikah masasına oturacaksınız değil mi ?

Nikah bittikten sonra bir daha o smokini giyecek misniz ? Gardrop koyacaksınız kalacak. Steroid de böyle işte kullanıyorsunuz gayet şık güzel enfes karizma

Ama düğün bittiğinde (kür süresi) ceket dolaba kalkaca ve o manken gibi çocuk eski sıradan haline dönecek ..

Umarım anlatabilmişimdir :kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kartalbrs    0

Engin bilgi ve tecrübelerinizi paylaşmanızdan dolayı teşekkür ederim. Dikkate alacağım elbette, lâkin şunu belirtmek isterim, natural şekilde başlayıp çok çabuk sürede verim alamayacağımı düşündüğümden ötürü , bir kere kafamda yer ettim kürle başlamayı. Bu fikrim ve kararım kesin. Kendimi belli bir formda ve fizikte gördükten sonra kür bittiği andan itibaren aynı şekilde antrenmanlara ve yediklerime dikkat etmeye devam etmeyi planlıyorum. Bu aşamada benim esas sorum şöyle olacak, aslına bakarsanız çok araştırdım ve kendime göre bir kür kombini yapamadım. Yukarıda yazdığım fiziksel özelliklerim baz alındığında nasıl bir kür ile başlamalıyım bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Yan etkileri biliyorum fakat bir kür'den öteye geçmeyeceğim için bu tarz riskleri göz önüne aldım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kartalbrs    0
Selamlar,

Vücut gelistirme bilgi sporudur öncelikle temel konulardaki bilgilerinizi arttırıp uygulamanizi oneririm.

Öneriniz için teşekkür ederim. Zaten sıkı bir araştırma içerisindeyim, burada bilgi danışmamda bu araştırmanın ufak bir parçası.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Anlıyorum. Biz de bildigimiz en verimli yontemleri paylasiyoruz. Genelde spora yeni baslayan üyelere ilac ve gh onermiyoruz diye bizi pek takan olmuyo :) Ama bizim tavsiyelerimiz uzun vadede verimli oldugu icin kısa vadede kulağa hoş gelmeyebiliyor.

Buraya yeni gelenlere 500 testosteron 500 deca 200 trenbolon 50 anapolon 100 folli 100 ghrp6 yazsak adam 3 ay bize dua edecek ama sonra puff :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kartalbrs    0
Anlıyorum. Biz de bildigimiz en verimli yontemleri paylasiyoruz. Genelde spora yeni baslayan üyelere ilac ve gh onermiyoruz diye bizi pek takan olmuyo :) Ama bizim tavsiyelerimiz uzun vadede verimli oldugu icin kısa vadede kulağa hoş gelmeyebiliyor.

Buraya yeni gelenlere 500 testosteron 500 deca 200 trenbolon 50 anapolon 100 folli 100 ghrp6 yazsak adam 3 ay bize dua edecek ama sonra puff :)

Sizin ki tabi daha kalıcı ve sağlıklı olsa gerek. İlk kür için deca kullanmayın diye çok forumda okudum ama :) şimdi ben bu kürle spora başlayabilir miyim kısa vadede görünüm kazanmayı kafama koymuş biri olarak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    753

Sizin ki tabi daha kalıcı ve sağlıklı olsa gerek. İlk kür için deca kullanmayın diye çok forumda okudum ama :) şimdi ben bu kürle spora başlayabilir miyim kısa vadede görünüm kazanmayı kafama koymuş biri olarak

Kısa vade de derken ne kadar kısa vade de ne kadar gelişim planlıyorsunuz mesela ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kartalbrs    0

Kısa vade de derken ne kadar kısa vade de ne kadar gelişim planlıyorsunuz mesela ?

4-6 ay diliminde kas yapım belirginleşmiş bir gelişim yeterli benim için. boy 1.81. kilo 80 , yaş 26 , bel göbek ve göğüs çevresi hafif yağlı bir yapıdayım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kartalbrs    0
Anladım. Isterseniz kurun üstüne konuşalım ama herşeyin sonunda vucudunuzu, bilgi ve iradeniz sekillendirecek.

Nasıl bir kür'le başlamalıyım? testo + boldenon +dbol uygun olur mu başlangıç için

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
DeMoNhUnTeR    233

Yaglanmaya yatkin oldugunuz icin ilk kurde boldenon yerine primobolan oneririm.

Test. E. ve Primobolan iyi bir kombine olacaktır. Dianabol kullanmanizi simdilik onermem.

12 hafta boyunca Haftada

250 mg. Test e.

400 mg primobolan olabilir.

Gunasiri çeyrek tb. Arimidex ve koruyucularla birlikte uygulanabilir. Para sikintiniz yoksa 12 hafta gunde 5ui gh yag yakimi saglayacaktir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.