Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Herkül

Libido düşüklüğü ve ereksiyon sorunu

Önerilen İletiler

Ahmet1212    20
Herkül, 15.02.2023 - 00:00 yazdı:

Ereksiyona hiç bir etkisi olmadı ama libidoya etki etti devam ediyorum şuan 

ben 21 yaşında küre girdim daha erken yaşta giripte toparlayanlar var sorun çözüm yolları denemek provirondan sonra masteron denerim büyük ihtimal ardından bende pct başlatırım yaptık bir hatalar bedelini ödüyoruz.

Kral durumun ne ben kendimi güncelleyeyim

pct sürecimi 5.gün bitirmek zorunda kaldım

ovitrelle 250 iu tek seferde vurdum 

daha sonra 3-4 gün sonra klomen tamo başladım

hiç bir etki göremedim pozitif pct erken bitirme zorunda kalmama sebebim de nezle oldum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkül    29
Ahmet1212, 5 saat önce yazdı:

hiç bir etki göremedim pozitif pct erken bitirme zorunda kalmama sebebim de nezle oldum

Pct döneminde libido ve ereksiyon sıkıntılı olur zaten kral pct bitirdikten bir süre sonra kendine gelirsin keşke devam etseydin 

Ben önümüzdeki hafta testo enant. Rimobolan kürüne giriyorum ardında pct yapıcam bakalım biraz toparladık zaten inşallah bu sefer  tam toparlarız 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Biped    18

Dostum rimobolan kıtlığı var piyasada. Eczaneler depolarda da yok diyor sen nerden buldun ki

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
Ahmet1212, 25.02.2023 - 19:56 yazdı:

Ben böyle bir mazeret görmedim. Nezle yüzünden PCT bitirmek nedir arkadaşlar. 

PCT boyunca zaten libidon olmaz. Bu bir süreçtir ve sürecin sonunda nihayete bakılır. Yani bir PCT bile yapmayacaksanız niye kürlere giriyorsunuz arkadaşlar.

• Beğen 4
  • Olumsuz 1
  • Alkış 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
gönderildi (düzenlendi)
rastlantisal, 28.02.2023 - 16:31 yazdı:

Ben böyle bir mazeret görmedim. Nezle yüzünden PCT bitirmek nedir arkadaşlar. 

PCT boyunca zaten libidon olmaz. Bu bir süreçtir ve sürecin sonunda nihayete bakılır. Yani bir PCT bile yapmayacaksanız niye kürlere giriyorsunuz arkadaşlar.

Herkül, 26.02.2023 - 01:01 yazdı:

Pct döneminde libido ve ereksiyon sıkıntılı olur zaten kral pct bitirdikten bir süre sonra kendine gelirsin keşke devam etseydin 

Ben önümüzdeki hafta testo enant. Rimobolan kürüne giriyorum ardında pct yapıcam bakalım biraz toparladık zaten inşallah bu sefer  tam toparlarız 

Son durumun nedir kral

tarihinde Ahmet1212 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Herkül    29
gönderildi (düzenlendi)
Ahmet1212, 16 saat önce yazdı:

Son durumun nedir kral

Pazartesi küre başlıyorum 10/12 haftalık kür yapıcam sonra pct 

Ramazan’a denk gelmesi kötü oldu nasıl yapıcam bilmiyorum ama ayarlıcaz bir şekilde 

Biped, 28.02.2023 - 16:18 yazdı:

Dostum rimobolan kıtlığı var piyasada. Eczaneler depolarda da yok diyor sen nerden buldun ki

Her eczaneye soruyorum birer tane toplaya toplaya gidiyorum çoğu eczanede yok ama zor toplanılıyor 

tarihinde Herkül tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
turboakif    69
Herkül, 28 dakika önce yazdı:

Her eczaneye soruyorum birer tane toplaya toplaya gidiyorum çoğu eczanede yok ama zor toplanılıyor 

Hani sorunu düzeltince bidaha girmeyecektin küre? Naptın sorun devam ediyor mu hala, yoksa düzeldi mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
Herkül, 5 saat önce yazdı:

Pazartesi küre başlıyorum 10/12 haftalık kür yapıcam sonra pct 

Ramazan’a denk gelmesi kötü oldu nasıl yapıcam bilmiyorum ama ayarlıcaz bir şekilde 

Hayırlısı olsun umarım bekledigin tedavi ve iyileşmeyi alırsın durumlarını güncelleyebilir misin zaman geçtikçe 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Herkül    29
turboakif, 03.03.2023 - 04:27 yazdı:

Hani sorunu düzeltince bidaha girmeyecektin küre? Naptın sorun devam ediyor mu hala, yoksa düzeldi mi?

Yok aynı sıkıntılar devam ediyor başka konu üzerinden (rastlantısal) hocayla görüştük tedavi amaçlı küre giricem iyileşirsem daha girmem küre filan. 

Ahmet1212, 03.03.2023 - 09:44 yazdı:

Hayırlısı olsun umarım bekledigin tedavi ve iyileşmeyi alırsın durumlarını güncelleyebilir misin zaman geçtikçe 

Dostum benim durum günden güne iyiye gidiyor gibi ramazanın sonuna kadar durumu gözlemlicem olmadı Ramazan’dan sonra giricem küre gelişme olursa haber veririm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
Herkül, 3.03.2023 - 20:01 yazdı:

Yok aynı sıkıntılar devam ediyor başka konu üzerinden (rastlantısal) hocayla görüştük tedavi amaçlı küre giricem iyileşirsem daha girmem küre filan. 

Dostum benim durum günden güne iyiye gidiyor gibi ramazanın sonuna kadar durumu gözlemlicem olmadı Ramazan’dan sonra giricem küre gelişme olursa haber veririm 

Çok sevindim senin adına, bir ilaç kullanıyor musun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Herkül    29
Ahmet1212, 7.03.2023 - 23:32 yazdı:

Çok sevindim senin adına, bir ilaç kullanıyor musun 

Yok en son proviron kullandım işte 2 ay şuan bitkisel takviyeler dışında birşey kullanmıyorum tribulus çinko d3 multivitamin omega3 ve arjinin kullanıyorum şuan 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Reftar    30
Herkül, 09.03.2023 - 02:06 yazdı:

Yok en son proviron kullandım işte 2 ay şuan bitkisel takviyeler dışında birşey kullanmıyorum tribulus çinko d3 multivitamin omega3 ve arjinin kullanıyorum şuan 

Hocam proviron bende kullandim bir hafta guzel istek geldi sonra 3 4 gun bulamadim eczaneler de sonra buldum iciorum 4 5 gundur ama istek ilkindeki gibi yok biraz daha kullanmam mi lazim yükselmesi icin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
never    3
Herkül, 09.03.2023 - 02:06 yazdı:

Dostum yarın 10 haftalık küre başlayacaktım nerdeyse 1.5 saattir senin hikayeni baştan sona okudum tüm yorumları artık dizi gibi oldu sonraki sayfaya geçip ne olmuş diye okumaya devam ettim :) 

bugün akşam üzeri 9 gibi küre girmeye karar vermiştim sabah 7 oldu nerdeyse bu saate kadar araştırdım şuan doğrusu vazgeçtim. 
anladığım kadarıyla dışardan aldığın testo ne kadar zaman geçerse geçsin eski haline dönmesi zaman alıyor veya dönmüyor  ve bu süreç içerisinde insanda oluşturduğu bilinç altı kaygılar endişeler kök salıyor Buda seni istediğin kadar psikolojik olarak iyi olduğunu düşünsende temelde kök saldığı için bilinç altına yerleşiyor  ve bu durumu hiç hafife alma bizzat kendim yaşadım

2 sene öncesine kadar çok iyidi libido ve ereksiyon sorunum yoktu aksine maymun iştahı vardı. 
ama 2 sene önce kendime bir iş kurdum ve işimin stresi o kadar yüksek ki son 1.5 sene içinde çöktüm hiç Dokunmadığım halde haftada 1 kez dahi kızla ilişkiye girerken 1 den fazla olmuyor ve kısa sürüyor  tamamen stres kaygılar endişeler  psikolojik süreç. 

iyi tarafı çok iyi para kazandım iyi araba iyi ev var ama sex hayatı nerdeyse ölmek üzere : ) 

Proviron ve çakşır suyu kullanmayı düşünüyorum iyi gelebilir sanırım birde spor hareket ile toparlarım vücudu 

bence bi durumu sal gerçekten sal sen farkında değilsin ama her ilişki ye girmeden önce o gün belki içinde bilinç altında kaygılar endişeler oluşuyor olacak mı olmayacak mı diye işte asıl sorun burda başlıyor 

takip edicem sürecini haberdar et gelişmelerini 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Herkül    29
Reftar, 11.03.2023 - 01:59 yazdı:

Hocam proviron bende kullandim bir hafta guzel istek geldi sonra 3 4 gun bulamadim eczaneler de sonra buldum iciorum 4 5 gundur ama istek ilkindeki gibi yok biraz daha kullanmam mi lazim yükselmesi icin

1 ay düzenli kullan günde bir adet al yanında çakşır suyu ve bitkisel takviyeler kullan büyük ölçüde libidoya etki ediyor ben  provironu 2 ay  bitkisel takviyeleri 5 aydır düzenli kullandım eskiye göre bâyâ artış var. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
proviron35    0
Herkül, 13.03.2023 - 06:06 yazdı:

1 ay düzenli kullan günde bir adet al yanında çakşır suyu ve bitkisel takviyeler kullan büyük ölçüde libidoya etki ediyor ben  provironu 2 ay  bitkisel takviyeleri 5 aydır düzenli kullandım eskiye göre bâyâ artış var. 

düzeldin mi knk bendede sorun oldu sertlesme pctde 2. ayım arada gelip gidiyor alet

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Herkül    29
proviron35, 15 dakika önce yazdı:

düzeldin mi knk bendede sorun oldu sertlesme pctde 2. ayım arada gelip gidiyor alet

Yok en son proviron kullandım bâyâ işe yaradı ama bırakınca yine fos ramazan bitsin tedavi amaçlı küre giricem bakalım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Herkül    29

Herkese tekrardan merhaba tedavi amaçlı küre girdim Testo enant.-Rimobolan haftalık 250 Testo 300 rimobolan kullanıyorum kürün 5. Haftasındayım test sonuçlarım bu şekilde 

Kür içi kullandığım takviyeler 

multivitamin- Omega3- Keçiboynuzuözü- çinko- C vitamin- Bcomplex- magnezyum- D3vitamin- Zma- Arjinin- Gingseng- Nac600

Kingsize Alpha King (tribulus)   LH bu yüzden biraz yüksek çıkmış olabilir  

Kingsize Nutrition on cycle (Deve dikeni) 

Hocam değerler bu şekilde Östrojen yeni yeni yükseliyor gibi serbest Testo uçmuş bu konu hakkında fikriniz nedir @rastlantisal @metinav @Rdm

Şuanki durumum libido hâlâ zayıf ama ereksiyon 3 yıl sonra ilk defa bukadar sertleşme oldu ama hâlâ olması gerektiği gibi değil 

10 haftalık bir kür yapıcam 5. Haftasındayım 

E2 için kaç günde bir armidex almalıyım? 
Serbest Testo için ne yapmalıyım hocam? 

FE79073B-4887-4900-84BF-F0663D6886DA.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Herkül, 42 dakika önce yazdı:

Herkese tekrardan merhaba tedavi amaçlı küre girdim Testo enant.-Rimobolan haftalık 250 Testo 300 rimobolan kullanıyorum kürün 5. Haftasındayım test sonuçlarım bu şekilde 

Kür içi kullandığım takviyeler 

multivitamin- Omega3- Keçiboynuzuözü- çinko- C vitamin- Bcomplex- magnezyum- D3vitamin- Zma- Arjinin- Gingseng- Nac600

Kingsize Alpha King (tribulus)   LH bu yüzden biraz yüksek çıkmış olabilir  

Kingsize Nutrition on cycle (Deve dikeni) 

Hocam değerler bu şekilde Östrojen yeni yeni yükseliyor gibi serbest Testo uçmuş bu konu hakkında fikriniz nedir @rastlantisal @metinav @Rdm

Şuanki durumum libido hâlâ zayıf ama ereksiyon 3 yıl sonra ilk defa bukadar sertleşme oldu ama hâlâ olması gerektiği gibi değil 

10 haftalık bir kür yapıcam 5. Haftasındayım 

E2 için kaç günde bir armidex almalıyım? 
Serbest Testo için ne yapmalıyım hocam? 

FE79073B-4887-4900-84BF-F0663D6886DA.jpeg

E2 nin arimidexlik bir durumu yok...Birimler ve referanslar sanki karısmış gibi...Free testosteron olması istenen gibi yüksek bu kas gelişimi için istenen bir şey.Dht den dolayı shbg artısşından kaynaklanıyor...

Lİbido ve ereksiyon için östrojenin yükselmesi gerekli.Çünkü hassasiyeti arttıran şey östrojen...Çok düşük olmamalı, çok yüksek de...İstersen kürüne 30-40 mg danabol yada 10-20 mg tamoksifen ekle bir kaç hafta bak duruma...

Hergün arginin yada sitrülin al 5-10 gram...3-4 günde bir bebek aspirini iç...kan akışını nox arttırır faydası olur...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Herkül    29
metinav, 16 dakika önce yazdı:

E2 nin arimidexlik bir durumu yok...Birimler ve referanslar sanki karısmış gibi...Free testosteron olması istenen gibi yüksek bu kas gelişimi için istenen bir şey.Dht den dolayı shbg artısşından kaynaklanıyor...

Lİbido ve ereksiyon için östrojenin yükselmesi gerekli.Çünkü hassasiyeti arttıran şey östrojen...Çok düşük olmamalı, çok yüksek de...İstersen kürüne 30-40 mg danabol yada 10-20 mg tamoksifen ekle bir kaç hafta bak duruma...

Hergün arginin yada sitrülin al 5-10 gram...3-4 günde bir bebek aspirini iç...kan akışını nox arttırır faydası olur...

Şuanlık bir problem yok ozaman hocam danabol neden ekle dediniz öğrenmek için soruyorum e2 yi yükseltmezmi amacım kas gelişimden çok tedavi olmak. 

libidoda ufak bir yükselme oldu normaldir ama düşük seviyede hâlâ ereksiyon durumum 3 yıl sonra  ilk defa bukadar sertleşme oldu ama olması gerektiği gibi değil 

tam ereksiyon halinde bile penis eski boyutuna ulaşmıyor 

birimler ve referanslar karışmış derken hatamı var yani hocam ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Herkül, 1 dakika önce yazdı:

hocam danabol neden ekle dediniz öğrenmek için soruyorum e2 yi yükseltmezmi

E2 yi arttırsın biraz daha, böylece nox üretimine ve libidona katkısı olur reseptör hassasiyeti için...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Herkül    29
metinav, 2 dakika önce yazdı:

E2 yi arttırsın biraz daha, böylece nox üretimine ve libidona katkısı olur reseptör hassasiyeti için...

Anladım hocam teşekkür ederim dediklerinizi uygulucam 3-4 hafta sonra tekrar test vericem 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet1212    20
Herkül, 09.12.2023 - 03:21 yazdı:

Şuanlık bir problem yok ozaman hocam danabol neden ekle dediniz öğrenmek için soruyorum e2 yi yükseltmezmi amacım kas gelişimden çok tedavi olmak. 

libidoda ufak bir yükselme oldu normaldir ama düşük seviyede hâlâ ereksiyon durumum 3 yıl sonra  ilk defa bukadar sertleşme oldu ama olması gerektiği gibi değil 

tam ereksiyon halinde bile penis eski boyutuna ulaşmıyor 

birimler ve referanslar karışmış derken hatamı var yani hocam ? 

Yakından takip ediyorum kanka inşallah iyi olursun ben 8 senedir çözemedim umarım bu kür sana yarar bana da ışık olur.

@Herkülkanka hayırlı geceler durumlar nasıl

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Herkül    29
gönderildi (düzenlendi)

9. Hafta test sonuçlarım

hocam dediğiniz gibi küre dainabol ekledim günlük 30 mg alıyorum e2 ve alt çok yüksek armidex ile müdahale edeyimmi ?

Alt değeride çok yükselmiş takviye olarak kingsize nutrition  on cycle kullanıyorum (deve dikeni) 

şuanlık libido eskisinden iyi ama hâlâ çok eksik ereksiyon ilk defa düşünme gücüyle bile yüzde yüz ereksiyon olabiliyorum ama bazı günler tekrar düşüşe geçiyor

değerler hakkında  tavsiyeleriniz nedir hocam. @metinav @rastlantisal @Rdm

haftaya perşembe son enjeksiyonu yapıp kürü bitiriyorum.

hocam bu arada ereksiyon olamadan boşalma durumu oluyor bu e2 seviyesi bana çok yüksek geliyor gibi.   E0FC3C15-CCCE-4728-9F1E-C5444F363213.jpeg.5253bd3e9c142fa5b675430853dcedfe.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.396
Herkül, 2 dakika önce yazdı:

9. Hafta test sonuçlarım

hocam dediğiniz gibi küre dainabol ekledim günlük 30 mg alıyorum e2 ve alt çok yüksek armidex ile müdahale edeyimmi ?

Alt değeride çok yükselmiş takviye olarak kingsize nutrition  on cycle kullanıyorum (deve dikeni) 

şuanlık libido eskisinden iyi ama hâlâ çok eksik ereksiyon ilk defa düşünme gücüyle bile yüzde yüz ereksiyon olabiliyorum ama bazı günler tekrar düşüşe geçiyor

değerler hakkında  tavsiyeleriniz nedir hocam. @metinav @rastlantisal @Rdm

haftaya perşembe son enjeksiyonu yapıp kürü bitiriyorum.  E0FC3C15-CCCE-4728-9F1E-C5444F363213.jpeg.5253bd3e9c142fa5b675430853dcedfe.jpeg

E2 düşüreceksen neden danabol alıyorsun? :)

Nac600 + enginar extratı yeterli gelir. 

Kür esnasında libidonun dalgalanması normal.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Herkül    29
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

E2 düşüreceksen neden danabol alıyorsun? :)

Nac600 + enginar extratı yeterli gelir. 

Kür esnasında libidonun dalgalanması normal.

Nox üretimi ve libidoya katkı için danabol ekledim metin hocanın tavsiyesi üzerine. 
Tedavi amaçlı küre girdiğim için düşürsek iyi olmazmı hocam ? 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.