Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

desperado

Ilk kür only testo

Önerilen İletiler

desperado    104
desperado, 28.05.2022 - 23:41 yazdı:

Burak hocadan göğüsler için mgf peptid siparişi verdim 2 3 ay kadar kullanmayı planlıyorum etkisini merak ediyorum umarım parasına değer 😅

Bu sabah ilk defa kullandım pump artışı hissettim onun dışında antrenman sonrası pump uzun süre devam ediyor. Göğüslerimde dolgunluk hissi var hala. Göğüs antrenmanı yaptım tricepslerim bile ufaktan ağrıyor ama göğüslerim hiç çalışmamışım gibi sanırım recovery oldular.

Yarın kollarıma da deneyeceğim. Göğüslere 100-100 haftada 2 kollara 50-50 haftada 1 şeklinde kullanacağım uzun vadede etkilerini merak ediyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

desperado    104

Herkese selam bu mgf fena bişi pumplı 39-40cm arası dolaşan kollar ilk kullanımda pumplı 41 cm oldu göğüslerim de şimdiden gözle görülür şekilde dolgun duruyor hala.

Kürün de 11. Haftasındayım enanthateı bıraktım sustanondan devam ediyorum sustanon nedense daha çok hoşuma gitti hissiyat, güç olarak. Yalnız ilk defa dün sabah sustanon bacağımda ödem yaptı neden acaba...

IMG_20220603_182312.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104

Herkese merhabalar geçen hafta pazar günü paten kayerken el bileğimi sakatladım geçen hafta sadece bacak çalıştım bu hafta da hafif kilolarla bileğimin sabit durduğu makinelerde çok kısıtlı olarak çalışmaya başladım.

Beslenmeyi hiç aksatmadım aksine iyileştirdim bile. Daha önce tenisçi dirseği sakatlığından dolayı 2 aya yakın antenman yapamamıştım o yüzden böyle küçük sakatlıklar motivasyonumu çok fazla etkilemiyor. Umarım en yakın zamanda iyileşirim.

Birazcık söndüm ama pumpsız güncel form atayım.

Güncel kilo 85-86

IMG_20220614_115615.jpg IMG_20220613_112148.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140

Selamlar. Kür gayet verimli geçiyor gibi. Ben de yakında (muhtemelen sene başında) sadece sustanon kürüne başlamayı düşünüyorum. Maksimum tolere edebileceğim dozdan ziyade, minimum etkili dozda başlamayı hedefliyorum. Konunuzda dikkatimi çeken şey hiç bacak fotoğrafı olmaması. 

Beni şuan başlamaktan alıkoyan şey; bacaklardaki androjenik reseptörlerin üst bölgeye göre daha az olması. Bu yüzden de Ocak ayına kadar bacak antrenmanlarımı çok sıkı yapıp, bacaklarımı kalınlaştırmadan küre başlamak istemiyor oluşum. Siz 250mg sustanon kürü ile üst ve alt bölgede orantısızlık yaşıyor musunuz?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Delice, 3 saat önce yazdı:

Selamlar. Kür gayet verimli geçiyor gibi. Ben de yakında (muhtemelen sene başında) sadece sustanon kürüne başlamayı düşünüyorum. Maksimum tolere edebileceğim dozdan ziyade, minimum etkili dozda başlamayı hedefliyorum. Konunuzda dikkatimi çeken şey hiç bacak fotoğrafı olmaması. 

Beni şuan başlamaktan alıkoyan şey; bacaklardaki androjenik reseptörlerin üst bölgeye göre daha az olması. Bu yüzden de Ocak ayına kadar bacak antrenmanlarımı çok sıkı yapıp, bacaklarımı kalınlaştırmadan küre başlamak istemiyor oluşum. Siz 250mg sustanon kürü ile üst ve alt bölgede orantısızlık yaşıyor musunuz?

Selam.Bacaklarınız zayıf bölgenizse ne yaparsınız yapın geride kalacaklar. Bacaklar ve üst vücudunuzda orantısızlık varsa üst vücudu biraz salıp bacaklara konsantre olursanız daha işe yarar olur. Örneğin bacağı ön arka olarak ayırıp 2 farklı günde çok ağır şiddetli antrenman yapıp üst vücudu büyütmeden korumaya yetecek belki de geriye düşmesine izin verecek şekilde antrenman yaparsanız işe yarayabilir.

Kür fena gitmiyor diye düşünüyordum sürekli aynada kendimi gördüğüm için ama kür öncesi fotoğrafımla karşılaştırma yapınca epey fark olduğunu gördüm.

Bacak fotoğrafı atmamışım evet 😅 12. Haftadayım şuan 13. Haftaya geçerken before after güncellemesi yapacağım bacak da çekerim.

Bu süreçte açıkçası üst vücuda daha çok önem verdim bacaklarım üst vücuduma göre nispeten daha kolay gelişiyor diye düşünüyordum lakin şöyle bir durum farkettim. Vücudum suyu ve yağı bacaklarıma ve kalçama oldukça fazla depoluyormuş yağ oranım düştükçe bacaklarımın ölçüsü aynı kaldı hacim olarak büyümediler sadece biraz parçalandılar. Boyum 186 ama topuktan leğen kemiğime kadar 109-110 cm civarı olması lazım. Bacak boyum uzun olduğu için kasları doldurmak çok zor oluyor.

Tüm bunlara rağmen bacaklarımla üst vücudumun orantılı olduğunu söylüyorlar salondaki arkadaşlar. O yüzden sorunuza tam cevap veremiyorum maalesef ama farkettiğim şey testosteron omuzları trapezleri kalfleri ciddi anlamda geliştiriyor. Trapez çalışmıyorum hiç kendi kendilerine büyüyorlar. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140
desperado, 18 saat önce yazdı:

Selam.Bacaklarınız zayıf bölgenizse ne yaparsınız yapın geride kalacaklar. Bacaklar ve üst vücudunuzda orantısızlık varsa üst vücudu biraz salıp bacaklara konsantre olursanız daha işe yarar olur. Örneğin bacağı ön arka olarak ayırıp 2 farklı günde çok ağır şiddetli antrenman yapıp üst vücudu büyütmeden korumaya yetecek belki de geriye düşmesine izin verecek şekilde antrenman yaparsanız işe yarayabilir.

Kür fena gitmiyor diye düşünüyordum sürekli aynada kendimi gördüğüm için ama kür öncesi fotoğrafımla karşılaştırma yapınca epey fark olduğunu gördüm.

Bacak fotoğrafı atmamışım evet 😅 12. Haftadayım şuan 13. Haftaya geçerken before after güncellemesi yapacağım bacak da çekerim.

Bu süreçte açıkçası üst vücuda daha çok önem verdim bacaklarım üst vücuduma göre nispeten daha kolay gelişiyor diye düşünüyordum lakin şöyle bir durum farkettim. Vücudum suyu ve yağı bacaklarıma ve kalçama oldukça fazla depoluyormuş yağ oranım düştükçe bacaklarımın ölçüsü aynı kaldı hacim olarak büyümediler sadece biraz parçalandılar. Boyum 186 ama topuktan leğen kemiğime kadar 109-110 cm civarı olması lazım. Bacak boyum uzun olduğu için kasları doldurmak çok zor oluyor.

Tüm bunlara rağmen bacaklarımla üst vücudumun orantılı olduğunu söylüyorlar salondaki arkadaşlar. O yüzden sorunuza tam cevap veremiyorum maalesef ama farkettiğim şey testosteron omuzları trapezleri kalfleri ciddi anlamda geliştiriyor. Trapez çalışmıyorum hiç kendi kendilerine büyüyorlar. 

Adınıza sevindim :) Eğer ki testo kalfleri büyütüyorsa harika olur. Dediğiniz gibi haftada 3 gün bacak çalışacağım. Bu cuma spor salonuna başlıyorum. Kendi vücut ağırlığımla büyütemedim kalfleri pek. Ancak ben çok ağır antrenmanlar yapmıyorum açıkçası. Kendime göre bir yöntemim var ağırlık ve setleri ayarlamak için onu kullanıyorum.

Spor salonuna başlamadan önce yarın sabah ölçüleri ve fotoğrafları çekip kendime referans olması için buraya konu açacağım. Antrenman ve Diyet programımı da beraberinde paylaşacağım eğer sonuç iyi gider de uygulamak isteyen olursa diye :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Delice, 5 saat önce yazdı:

Adınıza sevindim :) Eğer ki testo kalfleri büyütüyorsa harika olur. Dediğiniz gibi haftada 3 gün bacak çalışacağım. Bu cuma spor salonuna başlıyorum. Kendi vücut ağırlığımla büyütemedim kalfleri pek. Ancak ben çok ağır antrenmanlar yapmıyorum açıkçası. Kendime göre bir yöntemim var ağırlık ve setleri ayarlamak için onu kullanıyorum.

Spor salonuna başlamadan önce yarın sabah ölçüleri ve fotoğrafları çekip kendime referans olması için buraya konu açacağım. Antrenman ve Diyet programımı da beraberinde paylaşacağım eğer sonuç iyi gider de uygulamak isteyen olursa diye :) 

Yeni başlıyorsan çok şiddetli antrenmanlar yapmayacaksan 2 günde 1 full body çalışmanı tavsiye ederim. Nedeni de şuanda split çalışıyorum ve hareketlerin son setlerinde daha ilk tekrarda bile zorlanıyorum 3. 4. Tekrarda ciddi anlamda canım yanıyor bırakasım geliyor ancak bunu 10-12 tekrara kadar götürüyorum. Kendini bu şekilde yormadığın zaman kas gelişimi sınırlı oluyor ve o bölgeyi haftada 1 çalışmak yeterli olmuyor.

Bunun dışında hareketleri yaparken kası hissetmek doğru yeri çalışmak çok önemli. Göğüs çalışırken göğüsü aktif etmek sırt çalışırken bicepsle çekmemek arka omuzla çekmemek vs. Düzgün antrenman yapmayı öğrenmeden 1 kas grubunu haftada 1, 2 çalışmak pek de yararlı olmayacaktır.

Kalf içinse haftada 2 gün 2 hareket 4 set tükenişe kadar gitmeni tavsiye ederim. Ben bu şekilde büyüttüm

250 mg sustanon kürümün 12. haftasının son günündeyim. Toplamda 20 hafta yapmayı düşünüyorum. Yarın sabah kan idrar tahliline gideceğim. Küre devam etmeme engel bi durum yoksa tam gaz yola devam.

Şimdi before after zamanı 🙃 Eleştirilere tavsiyelere açığım.

Screenshot_2022-06-15-14-30-13-68.jpg

Screenshot_2022-06-15-14-30-21-75.jpg

Screenshot_2022-06-16-13-38-17-24.jpg

IMG_20220613_112148.jpg

Screenshot_2022-06-15-20-11-07-81.jpg

IMG20220615201255.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140

Split çalışmayı pek sevmiyorum açıkçası. İtiş, çekiş, bacak, üst bölge, alt bölge olarak ayarladım programımı. Ancak gitmek istediğim spor salonu henüz açılmadı. Sanırım Temmuz'a kaldı :) 

Formun öncesine göre çok fark etmiş. Beslenmeni nasıl yapıyorsun? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
Delice, 41 dakika önce yazdı:

Split çalışmayı pek sevmiyorum açıkçası. İtiş, çekiş, bacak, üst bölge, alt bölge olarak ayarladım programımı. Ancak gitmek istediğim spor salonu henüz açılmadı. Sanırım Temmuz'a kaldı :) 

Formun öncesine göre çok fark etmiş. Beslenmeni nasıl yapıyorsun? 

Anladım o şekilde de iş görür bence.

Teşekkür ederim 🙃

Beslenmem günü gününü tutmuyor tabiki ama 2-3 haftaya kadar günlük 300-400 Gr civarı tavuk 3-5 yumurta 3-4 yk zeytinyağı ve 1 YK tereyağı bazen kuruyemiş hemen hemen her gün de 600-700 Gr pirinç/makarna/yulaf/bulgur falan yemeye çalıştım. İştahımın olmadığı günlerde eksiği pirinç mısır patlağıyla, kuru üzümle falan tamamladım ama çoğunluk pirinçten oldu. Ektomorf olduğum için yağlanma problemim pek olmuyor kürün ilk haftalarında her gün fast food yediğim bile oldu. Ama temiz beslenmek kasları daha iyi dolduruyor net bunu deneyerek gördüm. 1-1.5 haftadır ise günlük 500 Gr tavuk 350 Gr tam yumurta 200 Gr pirinç 100 Gr yulaf yiyorum yulafın üzerine az bişi meyve falan da atıyorum yağ olarak da 2-3 yk zeytinyağı bazen canım çekerse karışık kuruyemiş yiyorum bi avuç falan. Temmuz sonuna kadar böyle devam etmeyi düşünüyorum. Eğer ölçü kaybım olmazsa karbonhidratı biraz daha düşürebilirim. Tabi her öğün salata yeşillik vs. yemeye çalışıyorum. Protein tozu Aminoasit falan kullanmıyorum sadece kürde gerekli mct ürünlerini kullanıyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Delice    140
desperado, 9 saat önce yazdı:

Anladım o şekilde de iş görür bence.

Teşekkür ederim 🙃

Beslenmem günü gününü tutmuyor tabiki ama 2-3 haftaya kadar günlük 300-400 Gr civarı tavuk 3-5 yumurta 3-4 yk zeytinyağı ve 1 YK tereyağı bazen kuruyemiş hemen hemen her gün de 600-700 Gr pirinç/makarna/yulaf/bulgur falan yemeye çalıştım. İştahımın olmadığı günlerde eksiği pirinç mısır patlağıyla, kuru üzümle falan tamamladım ama çoğunluk pirinçten oldu. Ektomorf olduğum için yağlanma problemim pek olmuyor kürün ilk haftalarında her gün fast food yediğim bile oldu. Ama temiz beslenmek kasları daha iyi dolduruyor net bunu deneyerek gördüm. 1-1.5 haftadır ise günlük 500 Gr tavuk 350 Gr tam yumurta 200 Gr pirinç 100 Gr yulaf yiyorum yulafın üzerine az bişi meyve falan da atıyorum yağ olarak da 2-3 yk zeytinyağı bazen canım çekerse karışık kuruyemiş yiyorum bi avuç falan. Temmuz sonuna kadar böyle devam etmeyi düşünüyorum. Eğer ölçü kaybım olmazsa karbonhidratı biraz daha düşürebilirim. Tabi her öğün salata yeşillik vs. yemeye çalışıyorum. Protein tozu Aminoasit falan kullanmıyorum sadece kürde gerekli mct ürünlerini kullanıyorum. 

MyFitnessPal uygulamasını öneririrm. Ben şuan kalorisi kalorisine herşeyi hesaplıyorum. Tabii ki makroları baz alarak. İnanılmaz faydasını gördüm. Bence sen de görürsün. Bu arada doymamış yağlar kas kazanımında büyük rol oynuyor. O yüzden ara öğünlerinde özellikle ceviz ve badem eksik etme derim. Yorgunluk çekiyorsan brezilya cevizi deneyebilirsin. Bir de somon yemiyorsun sanırım. Onun yerine avokado ve semiz otu tüketebilirsin. Hatta sana mükemmel bir sandviç tarifi vereyim :D 

Tam buğday veya çavdar ekmeğinin üzerine avokado sür. Üzerine muz dilimle. Üzerine bal dök ve arı poleni ile son dokunuşu yap :D günde 4 sandviç yiyorum bu şekilde. Polen yoğun antrenman/kardiyo sessionlarından sonra dinlenmeye çok yardımcı oluyor. Her gün mutlaka 3 kaşık yerim. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104

Günaydın 2 haftadır 100 Gr yulaf 300gr pirinç 500 Gr tavuk 2 tam yumurta 50 Gr zeytinyağı ve her öğünde bol bol yeşillik salata ile diyetime devam ediyorum. Canım isteyince arada tatlı fastfood vs de yiyorum çok sıkı diyette değilim.

Şuan gayet iyi gidiyor pek de ölçü kaybetmeden 83 kiloya indim bel ve karındaki yağlar ciddi oranda eridiler.

Karnımda karın kaslarımın arasında ele gelen bi şişlik var ağrı da yapıyordu karın fıtığından şüphelendim ama hastaneye gittim tahlil ultrason vs birşey yok dedi doktor neden olduğunu anlayamadı kendi kendine geçer umarım 🙄

Geçen hafta kan tahlilinde alt,ast bi tık yüksek çıkmıştı Burak hocamın tavsiyesiyle nac900 kullanmaya başladım ve her öğünde yeşilliği ihmal etmedim dünkü kan tahlillerinde referans değerinin en üstüne kadar gerilediğini gördüm burdan kendisine teşekkürler 😊

Bileğim sakatlanmıştı 3 hafta önce antrenmanları çok sert yapamadım 2 hafta sırt çalışamadım kol da çok sert çalışamıyorum zaten tenisçi dirseğim olduğu için curl çalışamıyorum hepten sıkıntı oldu 😄 Ama sıkıntı yok en iyisini yapmaya çalışıyorum.

Geçen hafta 300mg rimabolan/hft ekledim 8-10 hafta civarı belki 12 hafta devam etmeyi düşünüyorum. Prostat açısından problem yaşamam diye umuyorum. Sadece babamın babası prostat olmuştu ailede ve ben baba tarafına hiç benzemiyorum anne tarafına çekmişim. Anne tarafında da prostat öyküsü olan kimse yok. Sık idrara çıkma gibi yan etkiler de hissetmedim. Bakalım 8-10 hafta sonra ultrasonla prostatıma baktırırım duruma göre devam ederim. Bu konuda tavsiyesi olan varsa yazarsa sevinirim.

Son olarak taze form atalım.

IMG_20220627_100818.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104

1,1.5 aydır sakatlıklarla uğraşmaktan çok sert antrenmanlar yapamıyorum ama iyi gidiyorum yine de.

Karın kaslarını sıkmadım çünkü karnımda bir kitle var sanki ıkındıkça ve sıktıkça daha belirgin gibi oluyor. Yarı pumplı form kilo 81-82 civarı. 

IMG-20220719-WA0000.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104

Genel kürün 19 rimabolanın da 7. Haftasındayım küçük bir definisyon sonrası bu hafta clean bulka başladım 4000 kalori yiyorum. Şuan aç karnına 82 kiloyum. 2023 Mayıs'a kadar 95-100 kilo bandına çıkmayı hedefliyorum bakalım.

Rimabolanı 10 yada 12 haftaya tamamlayıp cruise dönemine geçiş yapacağım. Rimonun etkisini almaya başladığımı hissediyorum. 

Güncel form atıp herkese iyi forumlar diliyorum.

IMG_20220729_221927_860.webp

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado, 19 dakika önce yazdı:

Genel kürün 19 rimabolanın da 7. Haftasındayım küçük bir definisyon sonrası bu hafta clean bulka başladım 4000 kalori yiyorum. Şuan aç karnına 82 kiloyum. 2023 Mayıs'a kadar 95-100 kilo bandına çıkmayı hedefliyorum bakalım.

Rimabolanı 10 yada 12 haftaya tamamlayıp cruise dönemine geçiş yapacağım. Rimonun etkisini almaya başladığımı hissediyorum. 

Güncel form atıp herkese iyi forumlar diliyorum.

IMG_20220729_221927_860.webp

Rimodan herhangi bir yan etki aldın mı hocam cildin yağlı olması ve sivilce gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
desperado    104
ardaulucay1111, 1 saat önce yazdı:

Rimodan herhangi bir yan etki aldın mı hocam cildin yağlı olması ve sivilce gibi

Herhangi bir yan etki hissetmedim. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.