Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

trustco

Düşük testosteron ve kan tahlili

Önerilen İletiler

trustco    1

Merhaba, benim testosterone seviyem hep düşüktü, cinsel anlamda etkisini pek hissetmiyordum ama genelde depresif ve psikolojisi bozuk oluyordum. 2 sene önceye kadar testosterone değerlerim 5-6 arasında geliyordu, yaza doğru sporu bıraktım ve ciddi kilo aldım. 118 120 kiloları gördüm, daha sonra tekrar başladım ve şu an 99kg'yim. bugün kah tahlili verdim ve

testosterone değerim 3.89. 

prolaktin: 12.28

estradiol: 27.87

lh: 2.17

fsh: 2.86

durum bu şekilde :( yardımlarınızı bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    856
trustco, 12 dakika önce yazdı:

Merhaba, benim testosterone seviyem hep düşüktü, cinsel anlamda etkisini pek hissetmiyordum ama genelde depresif ve psikolojisi bozuk oluyordum. 2 sene önceye kadar testosterone değerlerim 5-6 arasında geliyordu, yaza doğru sporu bıraktım ve ciddi kilo aldım. 118 120 kiloları gördüm, daha sonra tekrar başladım ve şu an 99kg'yim. bugün kah tahlili verdim ve

Total testosteron düşükse hangi belirtiler var tavsiye edilenler neler bunu okuyabilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592
trustco, 29 dakika önce yazdı:

Dengeli ve sağlıklı bir beslenme planı eşliğinde diyet+spor, özellikle kardiyo ağırlıklı çalışarak kilo ver.Kilonun her düşüşünde göreceksin, testosteron seviyen artacak...Testosteron düşmanı hayatında ne varsa uzak dur.Alkol, uyuşturucu, antidepresan, plastiklerden yayılan bisfenol-a, hormonlu civcivler ve stres yükünden uzaklaş.Kısa zamanda sağlıklı hormon seviyelerini elde edebilirsin...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trustco    1
metinav, 1 saat önce yazdı:

Dengeli ve sağlıklı bir beslenme planı eşliğinde diyet+spor, özellikle kardiyo ağırlıklı çalışarak kilo ver.Kilonun her düşüşünde göreceksin, testosteron seviyen artacak...Testosteron düşmanı hayatında ne varsa uzak dur.Alkol, uyuşturucu, antidepresan, plastiklerden yayılan bisfenol-a, hormonlu civcivler ve stres yükünden uzaklaş.Kısa zamanda sağlıklı hormon seviyelerini elde edebilirsin...

yaklaşık 1.5 aydır diyetime devam ediyorum itiş çekiş çalışıyorum. geldiğimde ise kardiyo 3 gün. kilom zaten artık düşmüyor 2 haftadan beri aynı yerdeyim yaklaşık 2300 kalori alıyorum. alkol sigara vb türev hiçbir şey kullanmıyorum ara sıra kola içiyorum 3.5 litreye yakın su içiyorum. 130-140gr protein, 200gr karb alıyorum. maalesef elde edemedim sağlıklı hormon seviyelerinmi. bu gidişat ise beni depresyona sürüklüyor. o kadar emek verip elinde bir şey olmaması üstelik enerjin olacağına yorgun oluşun daha çok bitiriyor insanı.

tarihinde trustco tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592
trustco, 3 saat önce yazdı:

yaklaşık 1.5 aydır diyetime devam ediyorum itiş çekiş çalışıyorum. geldiğimde ise kardiyo 3 gün. kilom zaten artık düşmüyor 2 haftadan beri aynı yerdeyim yaklaşık 2300 kalori alıyorum. alkol sigara vb türev hiçbir şey kullanmıyorum ara sıra kola içiyorum 3.5 litreye yakın su içiyorum. 130-140gr protein, 200gr karb alıyorum. maalesef elde edemedim sağlıklı hormon seviyelerinmi. bu gidişat ise beni depresyona sürüklüyor. o kadar emek verip elinde bir şey olmaması üstelik enerjin olacağına yorgun oluşun daha çok bitiriyor insanı.

Öğlen 12 de kahvaltı yada yemek ye.İlk öğün bu olsun....İkinci öğünü 7-8 gibi yap.Bundan başka öğün yapma.Ara öğün atıştırma vb. hiç bir şey olmasın...Sadece öğleden sonra 3-4 gibi sert bir kahve yanında bir parça bitter ye.Öğünlerde alacağın protein karbonhidrat ve yağı dengele.Günlük harcadığın kaloriyi internetten hesaplat.400-500 kalori eksilt ona göre beslen.Yorgunluk oluyorsa karbonhidratı fazla düşürdüğün için olabilir.Karbonhidratları koplex almaya çalış kan şekerini hızlı düşürenler çabuk acıktırabilir...Sporu akşam yapıyorsan eğer, son öğünü spor sonrasına bırak.Sabah yapıyorsan da ilk öğünden önceye denk getir.

Çok fazla önermesem de clenbuterol yorgunluk ve fazla enerji harcanmasında etkili bir ilaç.Kullanabilirsen daha fazla efor ve daha az acıkma yaşatır.Ayrıca gıdayı azaltmanın sonucu olarak metabolizma hızın düşeceğinden sabahları 1-2 tablet tiromel adlı ilaçtan faydalanabilirsin.

Kardiyo, özellikle kondisyon bisikletiyle ve terletici şekilde, yüksek tempolu çalışmayla kilo kaybetmen kaçınılmaz olur...Hergün kardiyo çalışma, bir gün arayla çalış ve haftada 3 gün de hiç spor yapma vucut stresi düşsün...Bu şekilde 1 ay devam edebilirsen takıldığın kilodan düşmeye başlarsın diye umuyorum.

Son öğünden sonra açlık krizi falan olursa, küçük bir kase yarım yağlı yoğurt tüketebilirsin...

tarihinde metinav tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trustco    1
metinav, 13 saat önce yazdı:

Öğlen 12 de kahvaltı yada yemek ye.İlk öğün bu olsun....İkinci öğünü 7-8 gibi yap.Bundan başka öğün yapma.Ara öğün atıştırma vb. hiç bir şey olmasın...Sadece öğleden sonra 3-4 gibi sert bir kahve yanında bir parça bitter ye.Öğünlerde alacağın protein karbonhidrat ve yağı dengele.Günlük harcadığın kaloriyi internetten hesaplat.400-500 kalori eksilt ona göre beslen.Yorgunluk oluyorsa karbonhidratı fazla düşürdüğün için olabilir.Karbonhidratları koplex almaya çalış kan şekerini hızlı düşürenler çabuk acıktırabilir...Sporu akşam yapıyorsan eğer, son öğünü spor sonrasına bırak.Sabah yapıyorsan da ilk öğünden önceye denk getir.

Çok fazla önermesem de clenbuterol yorgunluk ve fazla enerji harcanmasında etkili bir ilaç.Kullanabilirsen daha fazla efor ve daha az acıkma yaşatır.Ayrıca gıdayı azaltmanın sonucu olarak metabolizma hızın düşeceğinden sabahları 1-2 tablet tiromel adlı ilaçtan faydalanabilirsin.

Kardiyo, özellikle kondisyon bisikletiyle ve terletici şekilde, yüksek tempolu çalışmayla kilo kaybetmen kaçınılmaz olur...Hergün kardiyo çalışma, bir gün arayla çalış ve haftada 3 gün de hiç spor yapma vucut stresi düşsün...Bu şekilde 1 ay devam edebilirsen takıldığın kilodan düşmeye başlarsın diye umuyorum.

Son öğünden sonra açlık krizi falan olursa, küçük bir kase yarım yağlı yoğurt tüketebilirsin...

akşam 8'de yatıp sabah 5'te kalkıyorum. kahvaltımı 6 gibi yapıyorum, 5 yumurta soğan ve 1 adet patates. antrenmana kahvaltı öğününden 2-2.5 saat sonra gidiyorum. antrenmanda bol terlemek için terletici bel kemeri, üstüne 2 tişört üstüne de kalın sweat giyiyorum. terliyorumda. gitmeden önce kreatin, c vit, d vit, aspirin, şekersiz fıstık ezmesi(1 kaşık), 5 gram kahve alıyorum. buna rağmen bazen esniyorum. geldikten hemen sonra 3 tane öğünüm oluyor. her öğünde basmati pirinç, tavuk, brokoli, soğan ve havuç bulunmakta. 3 öğündeki bütün değerler eşit ve hepsini 3 saat arayla yiyorum. ara öğünlerde herhangi bir yiyecek tüketmiyorum. clenbuterolum vardı fakat nabzı 140lara kadar çıkardığı için bıraktım. belki tekrar başlamayı düşünebilirim.

tarihinde trustco tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.537
trustco, 13 dakika önce yazdı:

akşam 8'de yatıp sabah 5'te kalkıyorum. kahvaltımı 6 gibi yapıyorum, 5 yumurta soğan ve 1 adet patates. antrenmana kahvaltı öğününden 2-2.5 saat sonra gidiyorum. antrenmanda bol terlemek için terletici bel kemeri, üstüne 2 tişört üstüne de kalın sweat giyiyorum. terliyorumda. gitmeden önce kreatin, c vit, d vit, aspirin, şekersiz fıstık ezmesi(1 kaşık), 5 gram kahve alıyorum. buna rağmen bazen esniyorum. geldikten hemen sonra 3 tane öğünüm oluyor. her öğünde basmati pirinç, tavuk, brokoli, soğan ve havuç bulunmakta. 3 öğündeki bütün değerler eşit ve hepsini 3 saat arayla yiyorum. ara öğünlerde herhangi bir yiyecek tüketmiyorum. clenbuterolum vardı fakat nabzı 140lara kadar çıkardığı için bıraktım. belki tekrar başlamayı düşünebilirim.

Kilo almak için günde 4-5 veya gerekiyorsa 6 öğün kilo vermek için günde 2 öğün yemek gerekli.

@metinav ağabey çok güzel açıklamış yukarıda. Kısacası az ve sık yemek aslında güzel bir beslenme tarzı değil diyette iken. İF tarzı beslenmek hedefine daha kolay varmana yardımcı olur.

tarihinde Rdm tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592
trustco, 3 saat önce yazdı:

Burada esas mesele az öğün ve uzun süreli açlık.Senin insülinin bu beslenme şekliyle pek düşmez...Ben önerimi yaptım gerisi sana kalmış...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
trustco    1
metinav, 25.03.2022 - 13:31 yazdı:

Burada esas mesele az öğün ve uzun süreli açlık.Senin insülinin bu beslenme şekliyle pek düşmez...Ben önerimi yaptım gerisi sana kalmış...

ha anladım. kahvaltı dışında mı 2 öğün yoksa kahvaltiyla beraber mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: n4s1bxx
      Merhabalar ekte eklediğim fotoğrafta gördüğünüz üzere tah tahlillerim mevcut ve total testo referans dışı bu durumda ne yapmalıyım? Uzun süredir her hangi bir anabolik kullanmadım ve bırakma evresi de çok bilinçsiz olduğundan böyle bir durumla karşı karşıya kaldığımı düşünüyorum.
      Yardımcı olur musunuz? Düşük dozaj testo ile bu durum düzeltilebilir mi?
    • Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      18 yaşlındayım ve ilk kürüm olacak. Spor geçmişim yarım yıl kadar.
      trenbolone acethat testesterone cyp Kullanacağım yan etkilerini vs biliyorum ve kabulüm her şeyine lütfen algı yapmayalım boy 170 kilo 65 şu anlık yeme uyku düzenim yok elimde ki koruyucular, vitaminler :
      liv52 omega 3 milk thistle  Abilerim bana öğüt vermeyip lütfen yardımcı olur musunuz dozajlama hakkında 4-5 ayda baya fark görmek istiyorum o yönden bir dozajlama önerebilirseniz ikisiyle beraber ve vitaminleri de nasıl kullanabileceğimi söylerseniz sevinirim teşekkürler🥰
    • Yazan: huseyinatas7
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      İlk kürüm olacak definasyon kürüm 4-8 hafta arasında kullanmak istiyorum spor geçmişim 2 yıl
      trenbolone testesteron Kullanmayı düşünüyorum ilk kürde 10 haftayı geçmeyeceği için çok fazla yan etki görür müyüm veya neler olacak veya bunun yanı sıra önerdiğiniz daha az yan etkili ve en az bu kadar güçlü ilaçlar var mı cutting dönemi için definasyon kürü olarak değerlendirmenizi rica edeceğim.
      Tüm yorumlar için teşekkürler.
    • Yazan: havabukucu
      Abilerim hepinize merhabalar
      Yakın zamanda:
      Adlı konuyu açtım 250 mg’den 750 mg’ye çıkmayı istiyorum sizce bu karar mantıklı mı? Biraz sabırsız bir insanım hızlı verim almak istiyorum bu yüzden böyle düşündüm sizlerin fikirlerini çok merak ediyorum? Jinekomastiye yatkınlığım olduğunu düşünüyorum bu yüzden anti-östrojen kullanmam gerekir mi? Kür içerisinde. Şimdiden cevaplarınız için hepinize teşekkür ediyorum (11 haftadır 250 mg kullanıyorum)
    • Yazan: Nynex
      Arkadaşlar selam,
      5 haftadır testo bolde küründeydim kan testi sonucu ilaçların çalışmadığını görünce iran testo ve zphc boldeye geçiş yaptım ancak ilk enjeksiyon kalçada ağrı ve ödem yaptı dün sol kalçadan ikinci enjeksiyonu oldum oda enjeksiyon sırasında felaket yaktı ve şimdi bölge ağrıyor bu neden olmuş olabilir acaba sonuçta enjeksiyonları aynı kişi yaptı ilaç değiştirdiğimden beri ikidir sıkıntılı oluyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.