Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ibrahim035

Sustanon ve libido nasıl olur

Önerilen İletiler

ibrahim035    8

Selamın aleyküm hayırlı cumlar dostlarım ve abilerim rimabolan ve sustanon kürü yapmak istiyorum sustanon daha önce kullanmadığım için reseptörlere ne kadar sürede bağlanır libido da düşüş olur mu bunları bilen varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim 
Kürümü nasıl dizayn etmeliyim?

Akıl akıldan üstündür engin tecrübelerinizi ve bilgi paylaşımlarınızı bekliyorum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.389
ibrahim035, 1 dakika önce yazdı:

Selamın aleyküm hayırlı cumlar dostlarım ve abilerim rimabolan ve sustanon kürü yapmak istiyorum sustanon daha önce kullanmadığım için reseptörlere ne kadar sürede bağlanır libido da düşüş olur mu bunları bilen varsa bilgilendirirseniz çok sevinirim 

Akıl akıldan üstündür engin tecrübelerinizi ve bilgi paylaşımlarınızı bekliyorum.

Kimisinde yapar kimisinde yapmaz. İlle de böyledir denemez çünkü bünyeden bünyeye her şey değişir.

Sana tavsiyem 500mg/hafta sustanon 300mg rimabolon kullanman olur.

Sustanonu haftada 3 kere enjeksiyon yaparsan olası dalgalanma sorunlarını daha az yaşarsın.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ibrahim035    8

sustanonun fazla su tutması nedeniyle düşük kullanmak istedim abi rimabolan içinde 300 mg ve üzeri düşünmüştüm sence nasıl olur

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104

Rimobolan kgx4 mg yeterli.

Sustanon yerine test e al dalgalanma falan yapmasın kanında testo. Sustanon mix testesteron uzun kullanımlarda ciddi ereksiyon sorunu yaptığını duymuştum bı hocadan gerek yok yani. Bunu ayrıca tam bı öğreneyim konu olarak açayım nedenleriyle beraber açıklayım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389
ibrahim035, 3 saat önce yazdı:

sustanonun fazla su tutması nedeniyle düşük kullanmak istedim abi rimabolan içinde 300 mg ve üzeri düşünmüştüm sence nasıl olur

Öyle de olur. Doz konusuna kendin karar ver. Çok su tutması çok dalgalanmadan kaynaklanıyor. Enjeksiyon sıkılığını artırırsan o da bir nebze azalır. Rimabolon 300 yeterli bence. DHT türevi anaboliklerde yüksek dozlara girerken 2 kere düşünmelisiniz.

Müfit Can, 3 saat önce yazdı:

Rimobolan kgx4 mg yeterli.

Sustanon yerine test e al dalgalanma falan yapmasın kanında testo. Sustanon mix testesteron uzun kullanımlarda ciddi ereksiyon sorunu yaptığını duymuştum bı hocadan gerek yok yani. Bunu ayrıca tam bı öğreneyim konu olarak açayım nedenleriyle beraber açıklayım 

Müfit bu kişiye göre değişiyor. Onca hafta 500mg kullandım, bırak ereksiyon sorununu aşırı istekli halde idim. :)

Ama demek değil ki bir başkasında böyle olacak. Bu senin hormon sisteminin bu işlere ne kadar yatkın olduğu ile alakalı. Yani hocanda sorun yapmış ama bir başkasında yapmıyor da olabilir. Hocan bunu kendi deneyimlerine göre anlatacaktır. Misalen benim arkadaşıma göre boldenon kesinlikle sivilce yapmıyor. Adam 800mg dozlara girdi çıktı onca zaman 1 tane sivilcesi olmadı. Ama yapıyor :)))

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Müfit bu kişiye göre değişiyor. Onca hafta 500mg kullandım, bırak ereksiyon sorununu aşırı istekli halde idim. :)

Ama demek değil ki bir başkasında böyle olacak. Bu senin hormon sisteminin bu işlere ne kadar yatkın olduğu ile alakalı. Yani hocanda sorun yapmış ama bir başkasında yapmıyor da olabilir. Hocan bunu kendi deneyimlerine göre anlatacaktır. Misalen benim arkadaşıma göre boldenon kesinlikle sivilce yapmıyor. Adam 800mg dozlara girdi çıktı onca zaman 1 tane sivilcesi olmadı. Ama yapıyor :)))

Sivilce oluşumu DHT dönüşümün artması E2 ni düşmesiyle artar boldenon DHT dönüşmez. Ama yapabilir dediğiniz gibi. Şöyle ki bilimsel bı makale vardı sohbet arası konuştuğumuz da söylemişti mix testesteronlarla alakalı +1 yıl ve üstü tam hatırlamıyorum ciddi sıkıntılar yaratabilecegi ile alakalı tam anlamıyla makalesi araştırmasını öğrenip paylaşayım burdan en azından maksimum ne kadar kullanılmali falan . bu arada 800 boldenon nedir ya 😁

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389
Müfit Can, 20 dakika önce yazdı:

Sivilce oluşumu DHT dönüşümün artması E2 ni düşmesiyle artar boldenon DHT dönüşmez. Ama yapabilir dediğiniz gibi. Şöyle ki bilimsel bı makale vardı sohbet arası konuştuğumuz da söylemişti mix testesteronlarla alakalı +1 yıl ve üstü tam hatırlamıyorum ciddi sıkıntılar yaratabilecegi ile alakalı tam anlamıyla makalesi araştırmasını öğrenip paylaşayım burdan en azından maksimum ne kadar kullanılmali falan . bu arada 800 boldenon nedir ya 😁

Müfit boldenon zaten DHT türevi bir anabolizan. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Müfit boldenon zaten DHT türevi bir anabolizan. 

DHT dönüşümünden bahsediyorum çok az dönüşür , dönüşmez biraz abes olmuş evet 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Phenom68    0
Müfit Can, 2 saat önce yazdı:

800 boldnon nedir ya demişsiniz bilgi almak amacıyla soruyorum ben 300 mg boldenon kullanıyordum 600 mg testo e ile birlikte siteye konu açtığımda 300 mg bolde az boldenondan tam verim alabilmek için 600 mg kullanmak gerekir gibi yorumlar geldi bende boldenonu 600 mg a çıkarttım sizce fazlamı ilk kürüm bu arada

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Qubi    4
Müfit Can, 7 saat önce yazdı:

DHT dönüşümünden bahsediyorum çok az dönüşür , dönüşmez biraz abes olmuş evet 

Dht dönüşmez 5 alfa ile dihidroboldenona dönüşür testo lar dht dönüşür enzim ile 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Qubi, 9 saat önce yazdı:

Dht dönüşmez 5 alfa ile dihidroboldenona dönüşür testo lar dht dönüşür enzim ile 

Bak 2-3 yorum yukarı çık daha açıklamali aynısını yazdım oran çok düşük yok denecek kadar ama az da olsa DHT dönüşümü var , etkilemiyor yani pek

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Phenom68, 22 saat önce yazdı:

800 boldnon nedir ya demişsiniz bilgi almak amacıyla soruyorum ben 300 mg boldenon kullanıyordum 600 mg testo e ile birlikte siteye konu açtığımda 300 mg bolde az boldenondan tam verim alabilmek için 600 mg kullanmak gerekir gibi yorumlar geldi bende boldenonu 600 mg a çıkarttım sizce fazlamı ilk kürüm bu arada

Fazla 400 ideal üstüne çıkmana gerek yok çok ilaç çok gelişim değil minimal dozlarda gitmek enjeksiyon sıklığını artırmak çok daha güzel yöntem. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Phenom68, 23 saat önce yazdı:

Tabi fazla kardeşim bana kalırsa 200 kullan hadi en fazla olsun 300 biz kendi üstümüzde denemediğimiz yapmadığımiz birşeyi söylemiyorum ki zaten olması gereken doz bu hep alışılagelmiş ezber kürler çok rahat söylüyorlar çok rahat hemde 600 kullan aman kardeşim sen biraz akıllı ol bak 100 kilo oldum %13 -15 civarı yağ oranım var şimdi hazırlık kürüme baslicam bu kiloda aldığım boldenon 400 büyük ihtimal 2 ay sonra 500 olur , bi daha üstünü de görmem imkansız kullanacağim sürede 16 hafta , sen sen ol her zaman ideal dozlarda git yağ oranın azalır kas kutlen artar o zaman minik minik artır 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

müfit can bolde markası ne 500 bende burun kanaması yapmıştı bilgin olsun ...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
Testocu, 5 dakika önce yazdı:

müfit can bolde markası ne 500 bende burun kanaması yapmıştı bilgin olsun ...

IMG_20220312_133300.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

bu markayı duymadım bilemiyorum ben meditech kullanmıştım 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Phenom68    0
Müfit Can, 2 saat önce yazdı:

Tabi fazla kardeşim bana kalırsa 200 kullan hadi en fazla olsun 300 biz kendi üstümüzde denemediğimiz yapmadığımiz birşeyi söylemiyorum ki zaten olması gereken doz bu hep alışılagelmiş ezber kürler çok rahat söylüyorlar çok rahat hemde 600 kullan aman kardeşim sen biraz akıllı ol bak 100 kilo oldum %13 -15 civarı yağ oranım var şimdi hazırlık kürüme baslicam bu kiloda aldığım boldenon 400 büyük ihtimal 2 ay sonra 500 olur , bi daha üstünü de görmem imkansız kullanacağim sürede 16 hafta , sen sen ol her zaman ideal dozlarda git yağ oranın azalır kas kutlen artar o zaman minik minik artır 

Ben ilk hafta 600 testo 300 boldenon aldım burda gelen yorumlardan sonra 2. Ve 3. Haftada 600 testo 600 boldenon aldım şuan tekrar 300 e düşürmemde bi sorun olurmu ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638

Boldenon şu vücut geliştirmedeki en overrated ilaçlardan biri bana kalırsa. Orijinalini bulmak zor ve şuanki kura göre baktığımız zaman pahalı. Kullanılıcaksa 400-500 arası kullanılabilir. 200 boldenon zaten bunun belli bir kısmı ilacın esteri, ester de uzun olduğu için aktif hormon diğer ilaçlara kıyasla daha az. Aktif hormonun kendisi de güçlü bir anabolizan değil. 

Phenom68, 10 dakika önce yazdı:

Ben ilk hafta 600 testo 300 boldenon aldım burda gelen yorumlardan sonra 2. Ve 3. Haftada 600 testo 600 boldenon aldım şuan tekrar 300 e düşürmemde bi sorun olurmu ?

600 devam ediver bir şey olmaz ancak aldığın boldenon orijinal ise. Eğer bolde yerine testo varsa içinde 1200 testo alıyormuş gibi oluyorsun :D  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
hectordoyle, 34 dakika önce yazdı:

Boldenon şu vücut geliştirmedeki en overrated ilaçlardan biri bana kalırsa. Orijinalini bulmak zor ve şuanki kura göre baktığımız zaman pahalı. Kullanılıcaksa 400-500 arası kullanılabilir. 200 boldenon zaten bunun belli bir kısmı ilacın esteri, ester de uzun olduğu için aktif hormon diğer ilaçlara kıyasla daha az. Aktif hormonun kendisi de güçlü bir anabolizan değil. 

600 devam ediver bir şey olmaz ancak aldığın boldenon orijinal ise. Eğer bolde yerine testo varsa içinde 1200 testo alıyormuş gibi oluyorsun :D  

Kardeşim benim haftalık ne kadar almam lazım sence peki ? 100 kiloyum 13-15 arası yağ oranı 5 yıldır kür yapıyorum 26 yaşındayım. 14 yaşından beri bu sporla uğraşıyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Müfit Can, 2 dakika önce yazdı:

Kardeşim benim haftalık ne kadar almam lazım sence peki ? 100 kiloyum 13-15 arası yağ oranı 5 yıldır kür yapıyorum 26 yaşındayım. 14 yaşından beri bu sporla uğraşıyorum 

Ben senin ne kadar kullanıp kullanmaman gerektiğini bilemem, sadece boldenon konusundaki fikirlerimi beyan ettim. Herkesin vücudu farklı sonuçta.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
hectordoyle, 17 dakika önce yazdı:

Ben senin ne kadar kullanıp kullanmaman gerektiğini bilemem, sadece boldenon konusundaki fikirlerimi beyan ettim. Herkesin vücudu farklı sonuçta.

Birşeyleri biliyorsunuz bence ilacın içindeki esterin mg sine kadar soylediniz. kardeşim ilk başlayan adama 600 diyorsunuz hiç bir bilgisini bilmeden ben size tüm bilgilerimi spor geçmişimi herşeyimi söyledim isterseniz formda atarım , aynı forumdayiz sonuçta banada yardımcı olun , testo ve boldenon ne kadar gerekli sizce benim gelişimim için 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736

İan valliere bir podcastinde ortadoğuluların çok fazla dozda ilaç kullandığını söylemişti bundan dolayı spor hayatları hep kısa oluyor bu konuda onun bir kanıtı gibi arkadaşlae paranızı yemeğe ekipmanlar dizlik kemer harcayın ant şiddeti üzerinde düşünün yurtdısı sporcularını araştırın VIZYON YOK İSE isterseniz haftalık 4 5 gram ilaç alın bir bok olmayacağını garanti edebilirim. 

Bir de kesinlikle aynada kendinize yalan söylemeyin herkesi dinleyin konuşun bilginizi geliştirin ama bu sporunda herkese uygun olmadığını hatırlayın kendimden örnek vericek olursak hayatım boyunca basket oynamayı denedim ama hiç bir zaman yeni başlamış 4 5 aylık arkadaşım kadar dahi oynayamadım yetenek olarak.  

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389
Leepriest35, 4 dakika önce yazdı:

İan valliere bir podcastinde ortadoğuluların çok fazla dozda ilaç kullandığını söylemişti bundan dolayı spor hayatları hep kısa oluyor bu konuda onun bir kanıtı gibi arkadaşlae paranızı yemeğe ekipmanlar dizlik kemer harcayın ant şiddeti üzerinde düşünün yurtdısı sporcularını araştırın VIZYON YOK İSE isterseniz haftalık 4 5 gram ilaç alın bir bok olmayacağını garanti edebilirim. 

Bir de kesinlikle aynada kendinize yalan söylemeyin herkesi dinleyin konuşun bilginizi geliştirin ama bu sporunda herkese uygun olmadığını hatırlayın kendimden örnek vericek olursak hayatım boyunca basket oynamayı denedim ama hiç bir zaman yeni başlamış 4 5 aylık arkadaşım kadar dahi oynayamadım yetenek olarak.  

Basketi çok seven ve gönül vermiş bir büyüğün olarak,

Arka bacak kaslarını geliştir. zıplamanda çok fark edecek. Aynı şekilde ayak bileklerini de geliştir. Gerisi sadece bol bol tecrübe etmek :))

Doz konusunda kesinlikle katılıyorum. Yahu verim aldığın doz dururken niye kat be kat fazlasını yüklüyorsun. Bu hızlı yan etki ve yıpranma demek aynı zamanda. Bu iş bir süreçtir. Sürece saygı duymak gerekir. Yoksa hızlıca başlar tezden kesilirsin. Salonda da örneklerini görüyorum. 2 sene müsabakalara katıldı diye bunu daimi yapabileceğini sanıyor veya hoca sanıyor kendisini. En son karaciğer testine baktığımda nutkum tutulmuştu. Acilen ilacı TRT doza düşürüğ tedaviye başla dedim ama dinlemedi tabi. Şuan son kütlesinin ancak yarısı, vücudunun her yeri yara bere içinde ve spordan komple soğumuş halde. 75 kg insanın girdiği tren dozu 600mg civarı. Diğer anabolikleri, oral steroidleri saymıyorum bile. 

Bir başkası yine uyarmama rağmen yüksek doz decaya girip üstüne bilmem kim hoca PCT yapmaya gerek yok dedi diye PCT yapmadı. 1 sene öyle gezmiş adam. Ruh halini düşünün... Ortak tanıdık rica etti ilgilendim PCT başlattım rahatladı.

Ez cümle, arkadaşlar bu uzun soluklu bir iştir. Arkadaşlar bu yaşam biçimidir. İster kürle isterseniz natural gidin. Senelerce sabırla gıdım gıdım doku oluşturarak ilerlediğiniz ve kazançlarınızı elde etmek için geçen sürenin çok daha kısasında kazanımları kaybedeceğiniz bir sinir harbi. Lütfen yarının da olduğunu unutmadan, mantıklı dozlarla kürlerinizi planlayın. Lütfen çok uzatmayın. Bu da fayda sağlamayacak. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
xerxes    1
ibrahim035, 3/11/2022 - 09:51 yazdı:

testo only kürümün 1. haftasındayım (haftada 2 kez total 500mg sustanon) 2. enjekteyi pazartesi günü yaptım daha 1. haftada sertleşme sorunu yaşattı yarın ürolojiye kan vermeye gideceğim değerlere baktırmak için fakat belki bana özel bir durumdur yine de tedbirli olmakta fayda var

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: janbertozen
      Merhabalar bir süredir rimo stokluyorum  bugün son kullanma tarihlerine bakarken 8 tanesinin  2024 mart olduğunu gördüm. Nisan başı gibi kullanmaya başlayacağım bir sıkıntı olur mu olacağını düşünmüyorum ama başlangıçta 300 alacaktım haftalık 1.5ml-1.5ml şeklinde ilacı şırıngada bekletmek de ayrı sıkıntı olabilir gibime geliyor ne düşünürsünüz bu konuda. @metinav
    • Yazan: fiorentina
      Selamun aleyküm. Biliyorum bu konu hakkında çok fazla konu açıldı ama bende danışmak istiyorum size. 3 yıla yakındır agırlık kaldırıyorum (ameliyat süreçten dolayı uzun süre sporsuz kalmıstım) ve haftada 200mg only rimabolan girmeyi istiyorum süreci nasıl ilerletmem gerek ve süre sonunda nasıl davranmalıyım? Bu sporda tek amacım ulaşabileceğim en iri halime ulaşmak pek estetik takıntım yok şuanki ölçülerim
      Omuz 136 
      Kol 40 
      Bel 100 
      Başlangıçta 64 kiloydum ve kol 27ydi omuz 107ydi. Yaşadıgım yerde spor salonu olmadıgı için evde idman atıyorum. 
      @otopsicikedi @rastlantisal
    • Yazan: raretesto
      2 farklı eczaneden 4 kutu rimabolon aldım hepsinin son kullanma tarihi aynı etiketleri de düzgün yapıştırılmış 4 tane eczane dolaştım 1 inde 1 tane diğerinde 3 tane vardı elinde. 3 tane olan adamdan önce 2 tane almak istedim okuttu verdi. sonra ben sordum rimabolan stoğa ne zaman gelir eczacı bana çok nadir geliyor depota 1 tane var gözüküyor sipariş ediyim onu da istersen dedi et dedim (orjinal ise onu da alırım) 2 eczaneden de 119 tl ye aldım ürünlerin fotoğrafını bırakıyorum sahte olma ihtimali var mı yardımcı olursanız sevinirim (ilk 1 kutu aldığım eczaneye de sordum stok gelir mi diye belli olmaz sana şu zaman gelir diyemem dedi). başka bir eczane hiç dur bakayım bile demeden satışı yok dedi.

• Yazan: benneyaptımmdd
      DEĞERLİ DOSTLARIM ABİLERİM KARDEŞLERİM ÖNCELİKLE MERHABA.
      Buraya ekte belirttiğim kan değerleri ile beraber neredeyse hepsi var şuan kürün 2. haftasındayım 16-20 haftalık bir bulk kürü planladım 3. Kürüm olacak bundan önceki ilk 2 kürümde maalesef under dose ilaçların ve satıcıların kurbanı oldum ve hiçbir gelişim sağlayamadım o yüzden artık kimseye güvenim açıkçası yok.Bu küre başlamadan önce formum neredeyse 1-2 hafta içinde yarışmaya çıkacak kadar açık ama kütle bakımından az kuru bir formdu diyetimi bozdum depolar dolu şuanda kuru formumda 79-81 arasıydım şuanda 93-94 civarıyım deri baya su tuttu hatlar kapalı genel olarak sulu ve biraz da yağlandım ön genel bir bilgi olması amacıyla yazıyorum 
      1-20 hafta arası sustanon haftalık 3 ampül 
      2-18hafta arası rimabolon(bayern) eczane.haftalık 3 ampül
      3-11 hafta arası anapolon (abdi-ibrahim) eczane.
      1. Hafta 25 mg idmandan 4 saat önce 2. Haftadan itibaren 50mg üzerine tolere etme durumuma göre belki çıkarım 
      proviron daha eklemedim 
      3 günde 1 arimidex ve günlük 10 mg tamoxifen östrojenik bir yapım olabilir güçlü ilaçlar alıyorum riske atmak istemiyorum 3 haftada bir dostinex alıyorum gece yatmadan önce 1 tablet nac 600
      bunun dışında günlük 1 olacak şekilde omega-3 multi vit 500mg c vit 1000 iu d vit ,3 kapsül milk thistle complex 
      beslenme olarak kendimi tanıyorum iştah sorunum yok makrolar tertemiz. Merak ettiğim eczaneden daha güçlü ne alabilirim veya gerçekten emin olursam küre uzun süreye yayacak şekilde deca veya tren e koymayı düşündüm 2-10   14-20 haftalar arasında 150 mg haftalık olacak şekilde.
      Düşünceleriniz ve tecrübeleriniz benim için çok önemli şimdiden teşekkür ederim hayırlı ramazanlar iyi forumlar herkese @Rdm @rastlantisal @galicik

• Yazan: mokarper
      Arkadaşlar merhaba. Ben ilk kürümdeyim anlık olarak only susta gidiyorum haftalık 250mg. Yanına primabolan eklemek istiyorum haftalık 100mg için değer mi yoksa en az 200mg mi olsun sizce? Düşük dozajlı gaza çok yavaş basarak ilerlemek istiyorum.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.