Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

DEĞERLİ DOSTLARIM ABİLERİM KARDEŞLERİM ÖNCELİKLE MERHABA.

Buraya ekte belirttiğim kan değerleri ile beraber neredeyse hepsi var şuan kürün 2. haftasındayım 16-20 haftalık bir bulk kürü planladım 3. Kürüm olacak bundan önceki ilk 2 kürümde maalesef under dose ilaçların ve satıcıların kurbanı oldum ve hiçbir gelişim sağlayamadım o yüzden artık kimseye güvenim açıkçası yok.Bu küre başlamadan önce formum neredeyse 1-2 hafta içinde yarışmaya çıkacak kadar açık ama kütle bakımından az kuru bir formdu diyetimi bozdum depolar dolu şuanda kuru formumda 79-81 arasıydım şuanda 93-94 civarıyım deri baya su tuttu hatlar kapalı genel olarak sulu ve biraz da yağlandım ön genel bir bilgi olması amacıyla yazıyorum 

1-20 hafta arası sustanon haftalık 3 ampül 

2-18hafta arası rimabolon(bayern) eczane.haftalık 3 ampül

3-11 hafta arası anapolon (abdi-ibrahim) eczane.

1. Hafta 25 mg idmandan 4 saat önce 2. Haftadan itibaren 50mg üzerine tolere etme durumuma göre belki çıkarım 

proviron daha eklemedim 

3 günde 1 arimidex ve günlük 10 mg tamoxifen östrojenik bir yapım olabilir güçlü ilaçlar alıyorum riske atmak istemiyorum 3 haftada bir dostinex alıyorum gece yatmadan önce 1 tablet nac 600

bunun dışında günlük 1 olacak şekilde omega-3 multi vit 500mg c vit 1000 iu d vit ,3 kapsül milk thistle complex 

beslenme olarak kendimi tanıyorum iştah sorunum yok makrolar tertemiz. Merak ettiğim eczaneden daha güçlü ne alabilirim veya gerçekten emin olursam küre uzun süreye yayacak şekilde deca veya tren e koymayı düşündüm 2-10   14-20 haftalar arasında 150 mg haftalık olacak şekilde.

Düşünceleriniz ve tecrübeleriniz benim için çok önemli şimdiden teşekkür ederim hayırlı ramazanlar iyi forumlar herkese @Rdm @rastlantisal @galicik

574BE32A-CBD7-4549-B56E-A72CE2485410.png FC8E7756-B67A-4CB5-BAD1-95045F34541A.png F89E3B2D-FD6F-4687-BF31-40CDC791A8B4.png 2F143784-E2DB-4917-BF7B-B95670426F74.png 341D8753-894B-43AE-807F-23D43376EF1A.png F59E9DD8-742D-4683-85FE-8D7EEC6C96CD.png E6609D8A-D02F-4708-B341-93774727FA24.png FEE9D259-F6A0-4C5C-A049-6451FF5C1520.png B41A9DD7-C888-42C2-B19D-89B99ADF733A.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

galicik    762
benneyaptımmdd, 55 dakika önce yazdı:

Buraya ekte belirttiğim kan değerleri ile beraber neredeyse hepsi var şuan kürün 2. haftasındayım 16-20 haftalık bir bulk kürü planladım 3. Kürüm olacak bundan önceki ilk 2 kürümde maalesef under dose ilaçların ve satıcıların kurbanı oldum ve hiçbir gelişim sağlayamadım o yüzden artık kimseye güvenim açıkçası yok.Bu küre başlamadan önce formum neredeyse 1-2 hafta içinde yarışmaya çıkacak kadar açık ama kütle bakımından az kuru bir formdu diyetimi bozdum depolar dolu şuanda kuru formumda 79-81 arasıydım şuanda 93-94 civarıyım deri baya su tuttu hatlar kapalı genel olarak sulu ve biraz da yağlandım ön genel bir bilgi olması amacıyla yazıyorum 

1. Hafta 25 mg idmandan 4 saat önce 2. Haftadan itibaren 50mg üzerine tolere etme durumuma göre belki çıkarım 

proviron daha eklemedim 

3 günde 1 arimidex ve günlük 10 mg tamoxifen östrojenik bir yapım olabilir güçlü ilaçlar alıyorum riske atmak istemiyorum 3 haftada bir dostinex alıyorum gece yatmadan önce 1 tablet nac 600

bunun dışında günlük 1 olacak şekilde omega-3 multi vit 500mg c vit 1000 iu d vit ,3 kapsül milk thistle complex 

beslenme olarak kendimi tanıyorum iştah sorunum yok makrolar tertemiz. Merak ettiğim eczaneden daha güçlü ne alabilirim veya gerçekten emin olursam küre uzun süreye yayacak şekilde deca veya tren e koymayı düşündüm 2-10   14-20 haftalar arasında 150 mg haftalık olacak şekilde.

Düşünceleriniz ve tecrübeleriniz benim için çok önemli şimdiden teşekkür ederim hayırlı ramazanlar iyi forumlar herkese @Rdm @rastlantisal @galicik

574BE32A-CBD7-4549-B56E-A72CE2485410.png FC8E7756-B67A-4CB5-BAD1-95045F34541A.png F89E3B2D-FD6F-4687-BF31-40CDC791A8B4.png 2F143784-E2DB-4917-BF7B-B95670426F74.png 341D8753-894B-43AE-807F-23D43376EF1A.png F59E9DD8-742D-4683-85FE-8D7EEC6C96CD.png E6609D8A-D02F-4708-B341-93774727FA24.png FEE9D259-F6A0-4C5C-A049-6451FF5C1520.png B41A9DD7-C888-42C2-B19D-89B99ADF733A.png

Dozları sana bırakıyorum ama kür planlamanda, yaptığın kürde ilaçlarında testlerinde bir problem söz konusu değil bu noktada verebileceğim tavsiyeler şu şekilde olur;

1- 750 susta değilde ben olsam 500 kullanırdım. Testo sadece kür içerisinde bizim koruma elemanımızdır bunu arttırmak bize bir size kazandırmayacak daha fazla aromatizan daha fazla yükten başka bir şey değil, anabolikleri arttırma ihtiyacımız olduğu zaman androjenlerde doz arttırımına gitmenin doğru olduğunu düşünüyorum. Bu noktada 300 primo varken 750 susta sana size olarak doku olarak herhangi bir artıda bulunacağını düşünmüyorum bu noktada bu dediğimi testoda doz artırımına kendim gitmeden deneyimleyemediğim için net bir şey söyleyemeyeceğim ama forumda deneyip test etmiş bir kişi yorum yaparsa sevinrim.

2- Blocker kullanımı aşırı aşırı yanlış prolaktini 0 lamışsın bildiğin küründe tren yok deca yok kısacası nor19 grubu ilaç yok test vermeden prolaktine müdahale etmek, bu ilaçlar özellikle yokken aşırı yanlış bir hamle, dostinex cabaser gibi ilaçlar aşırı ağır ilaçlardır en basitinden 8 adetinin fiyatı ve korumalı kutusundan bile insanın bilgisi olmasa bile bunu rahatlıkla anlayabiliyor.

3- arimidex tamoksifen bir belirti yoksa 3 günde 1 kullanılabilecek ürünler değil testonun çalışması için e2 ye ihtiyacımız vardır e2 kür içerisinde düşmanımız değil dostumuzdur hayat konforumuzu etkileyene kadar, nedir bunlar jinekomasti, ereksiyon problemleri kısacası cinsel birliktelik problemleri, bu durumlardan kür içerisinde ki kişi müzdarip değilse kullanmak çok mantıksız, aromatizeye müsait bir vücut yapınız var ise bırakın bunu gözlemleyin belki öyle değilsiniz öyleyseniz de şanslısınız aromatize olmaya müsait kimi gördüysem çok kolay size alan kişiler oluyor.

4- Tren ekleyeceksen anapolonu kesmeni öneririm bu kadar organlara ve vücuda yük bindirmenin bir anlamı yok tren kullanacaksan keza burak hocamızdan almanı tavsiye ederim zaten ilaçların ürünlerin pırıl pırıl, kafan rahat clean bir şekilde ilerliyorsun ne gerek var strese aksiyona zaten onun ile tekrar kür içerisinde bir motive yapıp eklersiniz benden bu kadar sağlıklı sporlar.. 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Değerli yorumun için teşekkür ederim @galicik

ilk kürüm değil dediğim gibi östrojen için kullandıklarım dolayısıyla östrojen bu seviyede normalde tamoxifen almıyordum fakat geçen hafta başlayan gyno hissiyatı ile el altında bulundurduğum için aldım muhtemelen geçtiğinden emin olana kadar almaua devam edeceğim e2 gerçekten önemli sadece 4 sustanon vurduktan sonra 3 günde bir arimidex almama rağmen bir anda oluştu bundan dolayı naturelken verdiğim testlerde yine biraz e2 yüksekti dostinex de evet dediğin gibi keza ama bazen insan emin olamıyor genelde nor19 grubu olmadığında ben de kullanmıyorum sustanona gelicek olursak da esterker çıktığında 176 mg gibi bir test kalıyor elimizde aslında bakıldığında 750 olarak düşünmemek lazım sanırım daha önce kullanan veya bilen varsa sevinirim rimabolanı 400 e çekmeyi düşündüğüm için sustanonda şuanda bu doz yeterli gibi görünüyor gözüme saygılar.

@rastlantisal @Jacop @mcanmeco abilerim düşünceleriniz benim için önemli 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
benneyaptımmdd, 17 saat önce yazdı:

proviron daha eklemedim 

Merhabalar.

Yeni kürün hayırlı olsun.

80KG ve bel çevresi 94cm olan yani yağlı sayılacak biri için 750MG sustanon çok fazla. Kolestrolden beslenme alışkanlığındaki bozukluğu da görebiliyoruz. Bu beslenme ile evet kaslanırsın ama daha da çok yağlanırsın. Senin kütlende biri için 300-350mg testosteron yeter.

300mg rimabolon gayet uygun doz.

Zaten sulu ve yağlı birinin neden anapolon kullandığını anlamak zor. Küründen direk çıkarmalısın. Anapolon ile gelecek suyun kıymeti yok. 

Prolaktini gereksiz yere sıfırlamışsın. Bunun sana psikolojik zorlukları, eklem bölgesinde zorlanma vs gibi geri dönüşleri olur. Test vermeden dostinex kullanman doğru değil. Aynı şeyi arimidex için de söyleyebilirim. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532

@rastlantisal ve @galicik gerekli herşeyi zaten yazmışlar.

Ek olarak gerçekten 750 mg fazla çoğu aromatize olacaktır. Armidex ve dostinex her kürde ve her zaman kullanılacak ilaçlar değiller, proviron kullanmayı tercih edebilirsin.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 4 saat önce yazdı:

@rastlantisal ve @galicik gerekli herşeyi zaten yazmışlar.

Ek olarak gerçekten 750 mg fazla çoğu aromatize olacaktır. Armidex ve dostinex her kürde ve her zaman kullanılacak ilaçlar değiller, proviron kullanmayı tercih edebilirsin.

80 kg 94 cm bel değil 80 kg idim şuan 93 kg civarındayım bel ölçüm değildi  diyeti bozduğumu fakat şuan temiz gittiğimi söyledim.

arimidex konusunu da yazdım açıkça gyno başlangıcından dolayı ve ayrıca östrokene yatkınım bunu daha önce deneyimledim kür içi aromasin kullanmaktan neden bu kadar kaçınıyoruz evet biliyorum e2 lazım ve buna göre de e2 yi düzgün baskılamak gerekli tamamen değil ama aldığımız test neden aromatoz olsun gyno yapmasa bile cevaplarsanız sevinirim teşekkürler iyi günler çalışmalar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
benneyaptımmdd, 1 saat önce yazdı:

80 kg 94 cm bel değil 80 kg idim şuan 93 kg civarındayım bel ölçüm değildi  diyeti bozduğumu fakat şuan temiz gittiğimi söyledim.

arimidex konusunu da yazdım açıkça gyno başlangıcından dolayı ve ayrıca östrokene yatkınım bunu daha önce deneyimledim kür içi aromasin kullanmaktan neden bu kadar kaçınıyoruz evet biliyorum e2 lazım ve buna göre de e2 yi düzgün baskılamak gerekli tamamen değil ama aldığımız test neden aromatoz olsun gyno yapmasa bile cevaplarsanız sevinirim teşekkürler iyi günler çalışmalar

Bu tamamen tercih meselesi, ama hem E2 lazım hemde niye Armidex kullanmaktan çekiniyorsunuz diyerek zaten cevaplamış oluyorsun kendi sorunu.

Jinekomastiye yatkınlığın var ise yukarıda da belirttiğim gibi tamoksifen meme dokusunda seçici olduğu için daha mantıklı. E2 çok çok yükselir ise o zaman armidex kullanılabilir belki ama kür boyunca 3 günde bir diye kendi kendine bir periyot belirleyerek değil test sonuçlarına göre karar verilir.

Tabiki yinede sen bilirsin :) 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Jonturk
      Merhaba arkadaşlar,
      Kişisel özelliklerim:
      42 yaşındayım. 1.78 cm boyunda. 94 kg. Gençlik yıllarım olan 25 yaşındayken:
      DecaDroboloin Primobolan Kürü yapmıştım 6 hafta boyunca. 2017'den beri doğal şekilde sporumu yapıyorum. O zamanlar pct böyle bilinen, uygulanan bir yöntem değildi pek haliyle sorunda yaşamamıştık, verimde almıştık o dönem. Haftada 3 gün antrenman ile bu süreci desteklemiştim. Daha sonra 2017 yılında evlendim.  Bu durum spora tekrar dönmemede  vesile oldu. Fakat ben Troid hastasıyım arkadaşlar (aileden gelen, genetik bir durum) 
      Şimdi ise doktor kontrolünde sustanon uygulaması yapıyorum. 2. dozu aldım fakat herhangi bir pozitif etki görebildiğimi düşünmüyorum an itibarı ile. Yarın tekrar doktora gideceğim çünkü 2. enjeksiyondan sonra beni davet etmişti. (Muhtemelen doz yükseltecek). 
      Size sormak istediğim sustanonun faydası olur mu?
      Bende ne tür değişikliklere sebep olur sustanon?
      Şimdiden katkılarınız için teşekkürler.
    • Yazan: boziko
      Merhaba,
      Uaşılması kolay olduğundan sustanonu tercih etmek istiyorum fakat forumlarda ve internette okuduğum sustanon yorumları biraz soğuttu beni. pct nin zor geçtiğini , ateş , baş dönmesi yaptığını , elde titreme , vurulan bölgede ağrı . bunları yaşar mıyım ? önerilerinize açığım.
    • Yazan: supzero
      Merhabalar hocalarım kolay gelsin öncelikle
      susta 250 mg bolde 200 mg anapolon ise günlük 50 mg (sabah akşam yarım alıyorum) Konuya gelecek olursak üç gün önce ilk enjeksiyonumu yaptım ve o günden sonra sürekli acıkma ve sürekli susama geliyor normalde sabah öğlen akşam yerken yemeğimi bu sefer daha fazla yiyesim geliyor (yiyorum ve içiyorumda) daha çok susuyorum bunun nedeni nedir acaba yardım gerekiyor?
    • Yazan: turhanoğlu
      Merhaba arkadaşlar,
      Güncel olarak şu an gün aşırı 0.5 sustanon alıyorum.
      Yani bu düzende bir hafta 1.5 cc diğer hafta 2cc ye denk geliyor. Bunu hiç bozmadan yanına :
      300 tren a (10 hafta) 200 masteron (10 hafta) Yapmayı düşünüyorum. Uygun mudur arkadaş masteron genelde son 6 hafta ekliyorlar. Benim eklememdeki amaç e2 yi kontrol altında tutmak serbest testodan faydalanmak. Anavar bende çook büyük etki yapıyor definasyonda anlayamadığım şekilde. Masteron da onun enjeksiyon versiyonu yanlış bilmiyorsam.
      Tren mg olarak yeterli gelecektir. Masteron ilk defa kullancam kaç mg uygundur bu durumda.
    • Yazan: Türkaygırı99
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Bir sorum olacak başlıktan da anlaşılacağı gibi '' PROVIRON LH SEVİYESİNİ BASKILAR MI? ''
      Teşekkürler

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.