Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

firatcngz

8.Hafta testo bolde küründeyim tahlillerim rezalet

Önerilen İletiler

firatcngz    2

Öncelikle merhaba herkese forumda yeniyim, haftalık 500 testo enat 400 mg boldenon küründeyim 8.haftamdayım sağlıkçı olduğum için kendi çalıştığım yerde kan vereyim dedim vermez olaydım AST ALT 2500-2600 çıktı bilenler bilir karaciğer değerleri bunlar dünyam başıma yıkıldı bu kadar beklemiyordum referans 40-50 gözüküyor  doktorum acilen kesmelisin yoksa karaciğeri eline alırsın dedi baya korkuttu kafam çok karışık ilk kürüm bu arada koruyucu olarak sadede 1200mg asist kullanıyorum günde 1 tane . 

sizce kürü sonlandırmalı mıyım yoksa sadece testo alıp ekstra enginar suyu falan devam etmeli miyim ? 12.haftada sonlandırmayı düşünüyordum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.578
firatcngz, 13 dakika önce yazdı:

Öncelikle merhaba herkese forumda yeniyim, haftalık 500 testo enat 400 mg boldenon küründeyim 8.haftamdayım sağlıkçı olduğum için kendi çalıştığım yerde kan vereyim dedim vermez olaydım AST ALT 2500-2600 çıktı bilenler bilir karaciğer değerleri bunlar dünyam başıma yıkıldı bu kadar beklemiyordum referans 40-50 gözüküyor  doktorum acilen kesmelisin yoksa karaciğeri eline alırsın dedi baya korkuttu kafam çok karışık ilk kürüm bu arada koruyucu olarak sadede 1200mg asist kullanıyorum günde 1 tane . 

sizce kürü sonlandırmalı mıyım yoksa sadece testo alıp ekstra enginar suyu falan devam etmeli miyim ? 12.haftada sonlandırmayı düşünüyordum 

Kullandığın steroidlerin temiz olmadığını düşünüyorum.Riske girme bence...Enginarla şunla bunla olacak iş değil.Millet testo bolde yapıyor herşeyi tertemiz çıkıyor.Kürde olmayan biri kadar iyi değerlere sahip oluyor iç organların durumu.Bir şey dokunuyor olmalı.Bunu tesbit edemeyeceğine göre kürü sonlandırman mantıklı olur....

Not: karaciğeri en çok zorlayan oral steroidlerdir.Sindirim sisteminde kayba uğramamaları için metilleme işleminden geçirildiklerinden karaciğere toxic etki oluşturuyorlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
firatcngz    2
gönderildi (düzenlendi)
metinav, 3 dakika önce yazdı:

Kullandığın steroidlerin temiz olmadığını düşünüyorum.Riske girme bence...Enginarla şunla bunla olacak iş değil.Millet testo bolde yapıyor herşeyi tertemiz çıkıyor.Kürde olmayan biri kadar iyi değerlere sahip oluyor iç organların durumu.Bir şey dokunuyor olmalı.Bunu tesbit edemeyeceğine göre kürü sonlandırman mantıklı olur....

Not: karaciğeri en çok zorlayan oral steroidlerdir.Sindirim sisteminde kayba uğramamaları için metilleme işleminden geçirildiklerinden karaciğere toxic etki oluşturuyorlar.

oral olarak da turinabol alıyordum günde 30 mg onun dışında bişey kullanmıyorum. 

dediğiniz gibi en iyisi sonlandırayım çünkü korkmaya başladım 400-500 civarı değer çıksa neyse dicem ama 2600 baya gözümü korkuttu ben en iyisi sonlandırıp detox falan yapayım temizlensin başka çare yok :( 

tarihinde firatcngz tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
firatcngz, 5 dakika önce yazdı:

oral olarak da turinabol alıyordum günde 30 mg onun dışında bişey kullanmıyorum. 

dediğiniz gibi en iyisi sonlandırayım çünkü korkmaya başladım 400-500 civarı değer çıksa neyse dicem ama 2600 baya gözümü korkuttu ben en iyisi sonlandırıp detox falan yapayım temizlensin başka çare yok :( 

hangi markayı kullanıyorsunuz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
firatcngz, 5 dakika önce yazdı:

Aynen...Sağlık herşeyden önemli.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
firatcngz    2
NamasteGodDamnİt, 2 dakika önce yazdı:

hangi markayı kullanıyorsunuz

Body Balance 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
firatcngz    2

ilk 3 hafta elysian pharma kullandım bende inanılmaz ödem yaptı günlük yaşantımı çok etkiliyordu ondan sonra body balance kullanmaya başladım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
firatcngz, 35 dakika önce yazdı:

Şahsi fikrim kürü sonlandır. Sonrasında milk thistle (deve dikeni), nac-900, bol bol su ve yeşillik tüketmeye başla. Belli ki vücudun aldığın ilaçlara gereğinden fazla tepki vermiş bir nedenden dolayı. Kullandığın markanın test prop ve masteronunu kullanmıştım alt ve ast değerlerim 200 çıkmıştı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
firatcngz    2
hectordoyle, 36 dakika önce yazdı:

Şahsi fikrim kürü sonlandır. Sonrasında milk thistle (deve dikeni), nac-900, bol bol su ve yeşillik tüketmeye başla. Belli ki vücudun aldığın ilaçlara gereğinden fazla tepki vermiş bir nedenden dolayı. Kullandığın markanın test prop ve masteronunu kullanmıştım alt ve ast değerlerim 200 çıkmıştı.

aynen doktor da öyle dedi zaten vücudum çok hassastır en ufak ilaca reaksiyon gösteriyor bakalım temizliğe başladım umarım kısa sürede toparlar 

Witcher, 34 dakika önce yazdı:

Sarılığınız var mı ?

sarılığım yok ten rengim normal sadece aşırı sivilcelendim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104

Eğer ciddi bir karaciğer sorununuz yoksa genelde sadece enjeksiyona bağlı kürler ( metribolone wins) içermeyen karaciğere ve böbreklere toksik etki yapmaz. Tabletler değerleri aşırı uçurur. Bı ultrasonla iç organlarina baktır , şakaya gelecek bir durum değil. Sivilce için ise DHT dönüşümü artıp E2 düşüyorsa sivilcelenme artabilir. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
firatcngz    2
Müfit Can, 7 dakika önce yazdı:

Eğer ciddi bir karaciğer sorununuz yoksa genelde sadece enjeksiyona bağlı kürler ( metribolone wins) içermeyen karaciğere ve böbreklere toksik etki yapmaz. Tabletler değerleri aşırı uçurur. Bı ultrasonla iç organlarina baktır , şakaya gelecek bir durum değil. Sivilce için ise DHT dönüşümü artıp E2 düşüyorsa sivilcelenme artabilir. 

anladım hocam bilgileriniz tavsiyeleriniz için teşekkür ederim, doktorum bana 1 ay günde 3 kere olmak üzere asist içmemi söyledi ekstra olarak enginar suyu tüketmemi söyledi tekrar tahlil yapıcam düzelme yoksa film çektir dedi bakalım umarım düzelir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104

Turinabol o dozlarda o etkiyi yaratacağını düşünmüyorum , bı diğer ihtimal su ve yeşillik tüketimi çok azdı . Eğer değilse bence direk bi filme gir , hiç mantıklı değil o sonuçlar bekleme hiç 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
firatcngz    2
Müfit Can, 14 dakika önce yazdı:

Turinabol o dozlarda o etkiyi yaratacağını düşünmüyorum , bı diğer ihtimal su ve yeşillik tüketimi çok azdı . Eğer değilse bence direk bi filme gir , hiç mantıklı değil o sonuçlar bekleme hiç 

evet hocam yeşillik tüketimim yoktu maalesef salaklık yaptım yeşilliği küçümsedim yemedim :(

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Müfit Can    104
firatcngz, 44 dakika önce yazdı:

evet hocam yeşillik tüketimim yoktu maalesef salaklık yaptım yeşilliği küçümsedim yemedim :(

Şu detoksfit var ondan kullan çok iyi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
STALOB    126
firatcngz, 2 saat önce yazdı:

Body Balance 

Alabileceğin en boş marka 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
firatcngz    2
STALOB, 15 saat önce yazdı:

Alabileceğin en boş marka 

peki hocam hangi markayı kullanalım kimseye güvenemiyorum artık s..r a..a bile kendi eliyle ilaç verse bile şüphe oluşuyor içimde 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
firatcngz, 1 saat önce yazdı:

peki hocam hangi markayı kullanalım kimseye güvenemiyorum artık s..r a..a bile kendi eliyle ilaç verse bile şüphe oluşuyor içimde 😅

Abdominal ultrason istemedi mi doktor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
firatcngz    2
agfitness, 1 dakika önce yazdı:

Metinav’a katılıyorum.

Kür içerisinde Ast-Alt artışı elbet normal fakat aşırı artışı ise enfekte bir duruma geçişin işaretidir genellikle. Hijnenik olmayan bir duruma yönelik vücudun alarma geçtiğini düşünüyorum. Kürü sonlandırmak için bizlerin söylemesini beklemeye dahi gerek yok. Sağlığı kötü etkiliyorsa burada yedi düvel korkma devam et dese dahi o riski kimseler almamalı. Anında kesmeni, önceden de belirttiğim gibi bol antioksidan ve esansiyel yağlar ağırlıklı beslenmeyi, bol su tüketimini, sabahları limonlu soğuk su akşam yatmadan 2 saat kadar önce bir bardak soğuk su içerisine 1 tatlı kaşığı elma sirkesi karıştırıp içmeyi. Supplement kullanılıyor ise arınma döneminde değerleri etkilemesi adına kesilmesini ve haftada 1-2 kere kısa süreli orta şiddetli sauna yapılmasını, imkanlar doğrultusunda bir kaç ay düzenli hacamat veya kan verme işlemini doğru buluyorum.

Bütün uygulamaların başından sonuna sonuçların hekim eşliğinde takibi yapılmalı diye düşünüyorum.

Geçmiş olsun.

Sağlıklı sporlar…

hocam tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim iyiki varsınız forumu çok sevdim 

bu arada hijyen demişken kullandığım şişelerden biraz dışarı akıntı vardı yani üstündeki kapağı açarken zorladım hafiften yamulttum enjektöre çekerken elime geliyordu ilaç  bende çok takmadım çünkü çöpe atıp yeni ilaç alamazdım bütçeden dolayı  , sterilliği bozuldu sanırım ondan dolayı vücutta dediğiniz gibi enfekte durumu oldu :( 

bütün tavsiyeleri dinleyip uygulamaya başladım hayırlısı olsun…

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
firatcngz, 36 dakika önce yazdı:

hocam tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim iyiki varsınız forumu çok sevdim 

bu arada hijyen demişken kullandığım şişelerden biraz dışarı akıntı vardı yani üstündeki kapağı açarken zorladım hafiften yamulttum enjektöre çekerken elime geliyordu ilaç  bende çok takmadım çünkü çöpe atıp yeni ilaç alamazdım bütçeden dolayı  , sterilliği bozuldu sanırım ondan dolayı vücutta dediğiniz gibi enfekte durumu oldu :( 

bütün tavsiyeleri dinleyip uygulamaya başladım hayırlısı olsun…

Bro bidaha kan testi yaptırsana o değerlerde kulakta siyah yaralar kabuklar oluşur sende yoksa test yanlıştır bilgisayar hatalar kan gazında pıhtılaşmalar yanlış sonuçlar verebiliyor bidaha tekrarlat istersen kullandığın ilaçlar ağır ilaçlar değil bende sağlıkçıyım bu arada 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydın    3

Su ve yeşillik tüketimi az olabilir bunlara dikkat ettiniz mi bilemiyorum. İğneler tek başına mucize ya da felaket yaratmıyor sonuçta antreman beslenme ve kür hepsi bir plan dahilinde olmalı diye düşünüyorum. Kürü bırakırsanızda pct ve mct için yine doktorunuzdan yardım alın bunun dışında vesvese yapmadan vücudunuzun sesini de dinlemeyi ihmal etmeyin sağlıkla kalın.

soru : asist ne için verdi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
firatcngz    2
Aydın, 1 dakika önce yazdı:

Su ve yeşillik tüketimi az olabilir bunlara dikkat ettiniz mi bilemiyorum. İğneler tek başına mucize ya da felaket yaratmıyor sonuçta antreman beslenme ve kür hepsi bir plan dahilinde olmalı diye düşünüyorum. Kürü bırakırsanızda pct ve mct için yine doktorunuzdan yardım alın bunun dışında vesvese yapmadan vücudunuzun sesini de dinlemeyi ihmal etmeyin sağlıkla kalın.

soru : asist ne için verdi?

haklısınız hocam teşekkür ederim 

asist hem balgam sökücü hemde karaciğeri temizleyen asetilsistein içeren madde var yoğun bakımda çalıştığım dönemlerde hastalara veriyorduk  karaciğeri temizlesin diye o mantıkla kullanıyorum doktor da önerdi 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Favorit    39

sivilcelenme oldu mu, aynı markayı 2 sene önce kullandım hayatımda görmediğim sivilceleri çıkardı sırtımda izleri hala geçmedi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
firatcngz    2
Favorit, 16 dakika önce yazdı:

sivilcelenme oldu mu, aynı markayı 2 sene önce kullandım hayatımda görmediğim sivilceleri çıkardı sırtımda izleri hala geçmedi

oldu olmaz mı kollarım omuzlarım full sivilce 

bidaha bilmediğim markayı kullanmicam ders olsun bana 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
firatcngz    2
Ozgur511, Bir saat önce yazdı:

Bro bidaha kan testi yaptırsana o değerlerde kulakta siyah yaralar kabuklar oluşur sende yoksa test yanlıştır bilgisayar hatalar kan gazında pıhtılaşmalar yanlış sonuçlar verebiliyor bidaha tekrarlat istersen kullandığın ilaçlar ağır ilaçlar değil bende sağlıkçıyım bu arada 

aklıma gelmedi değil geldi ama diğer değerler normal çıktı eğer kanlar hemoliz olsaydı diğer değerlerde de anormallik olurdu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.