Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ozgur511

Novalife ox

Önerilen İletiler

Ozgur511    38

Arkadaşlar F.B isimli biri var steroidlerle ilgili bir sürü videosu var novalife markası ürün satıyor güvenilirmi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hyperionman    2

Merhaba Kardeşim, bende ürünleri F.B den tedarik etmiştim. Kürün 10. haftasındayım tahlil sonuçlarına bakıldığında ilaçlar çalışıyor etkisi iyi, ama herkeste aynı etki yapar demek zor. Marka analiz bölümü var oradan diğer üyelerin yaptığı yorumları da okuyarak kararını verebilirsin.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
Hyperionman, 12 saat önce yazdı:

Merhaba Kardeşim, bende ürünleri F.B den tedarik etmiştim. Kürün 10. haftasındayım tahlil sonuçlarına bakıldığında ilaçlar çalışıyor etkisi iyi, ama herkeste aynı etki yapar demek zor. Marka analiz bölümü var oradan diğer üyelerin yaptığı yorumları da okuyarak kararını verebilirsin.

Kollar kaç cm aldı ve kaç kilo aldın kür sonu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hyperionman    2

Kür henüz bimedi, şu anda 11. haftadayım yaklaşık 9kg aldım. Kol olarak senin çalışma sistemine bağlı kullandığın ilaçlar durduk yere seni şişirmez. Ama ben kollarda 1,5cm kadar artış gördüm. Şöylede bir gerçek var, benim gördüğüm etkiyi belki senin vücudun görmeyecek yada çok daha fazlasını görecek. 

İlaçlar mucize değil, beslenme + antreman sertliği + uyku bu 3 lü ilaçla birleşince asıl etkiyi o zaman alabiliyorsun

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
Hyperionman, 4 saat önce yazdı:

Kür henüz bimedi, şu anda 11. haftadayım yaklaşık 9kg aldım. Kol olarak senin çalışma sistemine bağlı kullandığın ilaçlar durduk yere seni şişirmez. Ama ben kollarda 1,5cm kadar artış gördüm. Şöylede bir gerçek var, benim gördüğüm etkiyi belki senin vücudun görmeyecek yada çok daha fazlasını görecek. 

İlaçlar mucize değil, beslenme + antreman sertliği + uyku bu 3 lü ilaçla birleşince asıl etkiyi o zaman alabiliyorsun

Yanlış anlama ama ürünler sanki kalitesiz gibi çünkü kollar 3 cm falan alması lazım bence dimi ama kür bitmemiş gerçi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511, 1 saat önce yazdı:

Yanlış anlama ama ürünler sanki kalitesiz gibi çünkü kollar 3 cm falan alması lazım bence dimi ama kür bitmemiş gerçi 

Kolların büyümesi kriter alınamaz. Mesela gym k...g adlı spor salonunun sahiplerinden E.. Ç...n'a bakalım instagram hesabından da görebilirsin. Adamın biceps genetiği korkunç.. herkesin altyapısı ve gelişim gösterdiği bölgeler farklılık gösterir. Steroid kullananların yarısından fazlasının bacakları da çok kötü şimdi bacaklar 10 cm büyümüyor diye ilaçları çöpe mi atalım.. bende novalife kullanıyorum benim de hala şüphelerim var ama bakış açısı yanlış. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
NamasteGodDamnİt, Bir saat önce yazdı:

Kolların büyümesi kriter alınamaz. Mesela gym k... adlı spor salonunun sahiplerinden E... Ç...n'a bakalım instagram hesabından da görebilirsin. Adamın biceps genetiği korkunç.. herkesin altyapısı ve gelişim gösterdiği bölgeler farklılık gösterir. Steroid kullananların yarısından fazlasının bacakları da çok kötü şimdi bacaklar 10 cm büyümüyor diye ilaçları çöpe mi atalım.. bende novalife kullanıyorum benim de hala şüphelerim var ama bakış açısı yanlış. 

Kullanma nedenin oiyasada Çok sahte ilaç var kimseye güvenemediğinden novalife kullanıyon dimi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511, Şimdi yazdı:

Kullanma nedenin oiyasada Çok sahte ilaç var kimseye güvenemediğinden novalife kullanıyon dimi 

F.B'yi şahsen tanımıyorum yani elini sıkmışlığım yok. Youtube videolarından içim ısındı ya tutarsa diyerek kendisiyle iletişime geçtim ve aldım. Kasım ayından beni novalife kullanıyorum. O günden bu yana birçok kez forumda konusu açıldı, yorumu yapıldı. Yakında test yaptırıcam sonuçlarını buradan da paylaşırım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
NamasteGodDamnİt, Şimdi yazdı:

F.B'yi şahsen tanımıyorum yani elini sıkmışlığım yok. Youtube videolarından içim ısındı ya tutarsa diyerek kendisiyle iletişime geçtim ve aldım. Kasım ayından beni novalife kullanıyorum. O günden bu yana birçok kez forumda konusu açıldı, yorumu yapıldı. Yakında test yaptırıcam sonuçlarını buradan da paylaşırım.

İyi olur sen hangi ilaçları kullandın ama şuanki verim nasıl kilo ve kollar kaç cm aldı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511, Şimdi yazdı:

İyi olur sen hangi ilaçları kullandın ama şuanki verim nasıl kilo ve kollar kaç cm aldı 

Arama sekmesine 6 aylık gelişim diye yazarsan benim gönderime ulaşabilirsin. Resim de yükledim novalife hakkında görüşlerimi de dile getirdim ama en garantisi test sonuçlarına göre konuşmak onu da yakında yükleyeceğim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.389
NamasteGodDamnİt, 32 dakika önce yazdı:

Kolların büyümesi kriter alınamaz. Mesela gym kong adlı spor salonunun sahiplerinden Emin Çapan'a bakalım instagram hesabından da görebilirsin. Adamın biceps genetiği korkunç.. herkesin altyapısı ve gelişim gösterdiği bölgeler farklılık gösterir. Steroid kullananların yarısından fazlasının bacakları da çok kötü şimdi bacaklar 10 cm büyümüyor diye ilaçları çöpe mi atalım.. bende novalife kullanıyorum benim de hala şüphelerim var ama bakış açısı yanlış. 

Al benden de o kadar. 

23-24 cmden soğuk 38e kadar geldi kollar. Gerisi gıdım gıdım. Bu ne beslenmemi kötü yapar ne de kürdeyken kürümü. Çünkü genetiğim böyle. 

300kg leg pressle çalışırken zorlanmıyorum bile. Çünkü makineye başka ağırlık takamıyorsun. Ama bacaklar ince. Çünkü bu genetik. Ha ilk haline göre çok iyi. Ama üste göre zayıf. 

Kişisel tavsiyem, biceps hareketlerini uzat. Kısa eksende hareket etme. Long head ve short head kas grubunu ayrı ayrı ele al. Mesela scot curl peşine dinlenmeden hummer curl ekle. Google da basit bir arama ile long head ve short head hareketlerini bulabilirsin.

Diğer yandan benim gördüğüm en büyük hata onarabileceğinden çok fazla yıpratılması. Kürdesin diye sonsuz sette ve tekrarda çalışmak doğru değil. Kür, sentezi biraz artırıyor. Yani natural yoğunluğun biraz üstünde çalışmalısın. Her antrenmana da biceps + triceps ekleme ki kaslarının dinlenip onarılacak zamanı olsun. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ozgur511    38
rastlantisal, 11 dakika önce yazdı:

Al benden de o kadar. 

23-24 cmden soğuk 38e kadar geldi kollar. Gerisi gıdım gıdım. Bu ne beslenmemi kötü yapar ne de kürdeyken kürümü. Çünkü genetiğim böyle. 

300kg leg pressle çalışırken zorlanmıyorum bile. Çünkü makineye başka ağırlık takamıyorsun. Ama bacaklar ince. Çünkü bu genetik. Ha ilk haline göre çok iyi. Ama üste göre zayıf. 

Kişisel tavsiyem, biceps hareketlerini uzat. Kısa eksende hareket etme. Long head ve short head kas grubunu ayrı ayrı ele al. Mesela scot curl peşine dinlenmeden hummer curl ekle. Google da basit bir arama ile long head ve short head hareketlerini bulabilirsin.

Diğer yandan benim gördüğüm en büyük hata onarabileceğinden çok fazla yıpratılması. Kürdesin diye sonsuz sette ve tekrarda çalışmak doğru değil. Kür, sentezi biraz artırıyor. Yani natural yoğunluğun biraz üstünde çalışmalısın. Her antrenmana da biceps + triceps ekleme ki kaslarının dinlenip onarılacak zamanı olsun. 

Kaç kür geçmişin var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    993

621df8ffa26ec_WhatsAppImage2022-02-16at23_02_47.thumb.jpeg.e28a6d8f982407a44608ed8ed7c1ca15.jpeg

Fiyatına göre iyi ürünler masada spden oxygene novaya kadar hepsi var.Nova ile oxygen aynı sayılır.Spyi söylemeye gerek yok.Paran varsa sp.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Ozgur511, Bir saat önce yazdı:

Özgür sen önce forumda 1-2 ay konuları incele oku. Yoksa bu bilgilerle küre girip de kendini de yakma bizim de vaktimizi çalma.

Novalife ve F.B. hakkında forumda onlarca konu ve mesaj var. 

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Hyperionman    2
Ozgur511, 3 saat önce yazdı:

İlaçların kalite yada kalitesiz olduğunu yaptıracağın test sonucunda görebilirsin, diğer kısımlar arkadaşların dediği gibi genetik etkenler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915

Ben testo bolde masteron ve decasını kullandım. Testo uzun kısa ester ikisinden de memnunum ama deca boş gibi geldi. Bolde de yarı dolu bence ama piyasada fiyat performans olarak gözü kapalı alınacak marka 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
warpaez    0

Beyler aranızda Novalife ox ve clen kullanan var mı definasyon için, kullanan yada yakın çevresinde kullanmış birisi bilgi verebilir mi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Aydınbaba    18

Ox hammaddesi yüksek ve fiyatını hak ettiğini düşünmüyorum ya içinde azcık vardır veya yoktur veya winstrol falan olabilir 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
rastlantisal, 7 saat önce yazdı:

Al benden de o kadar. 

Abi bizim kol ve bacak ne yaparsak yapalım ince duruyor ya :D  Ben artık takmıyorum kafaya oluruna bıraktım bu iki bölgeyi

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.