Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Zodi

Testo bolde turinabol kürü

Önerilen İletiler

holyland    321
Zodi, 3 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim hocam dikkate alacağım peki jinekomasti ile alakalı görüntüye dayanarak bi gözlem yapma şansınız var mı?

yağ dan sarkmış gibi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Zodi, 15.04.2022 - 17:59 yazdı:

@rastlantisal @Müfit Can @Rdm 

Hocam sizler ne önerirsiniz bu durumda

Başlangıç halinin fotoğrafları yok konuda, dolayısıyla iyi yoldasın diyemez kimse. Ama açık konuşmak gerekirse, küre girmiş bir vücut gözükmüyor fotoğraflarda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
Rdm, 11 saat önce yazdı:

Başlangıç halinin fotoğrafları yok konuda, dolayısıyla iyi yoldasın diyemez kimse. Ama açık konuşmak gerekirse, küre girmiş bir vücut gözükmüyor fotoğraflarda.

Haklısınız hocam teşekkür ederim yine de

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Zodi, 12 saat önce yazdı:

Haklısınız hocam teşekkür ederim yine de

Yanlış anlamadın beni umarım, şevkini kırmak asla istemem. Çok yağlı bir vücudun varsa zaten Bolde Testo kürü yaparken beslenmeye azami dikkat etmek lazım. Biraz sıkı çalışma ve katı beslenme ile amacına ulaşabilirsin. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
Rdm, 19.04.2022 - 10:57 yazdı:

Yanlış anlamadın beni umarım, şevkini kırmak asla istemem. Çok yağlı bir vücudun varsa zaten Bolde Testo kürü yaparken beslenmeye azami dikkat etmek lazım. Biraz sıkı çalışma ve katı beslenme ile amacına ulaşabilirsin. 

Hayır hocam dedikleriniz de aksi bir şey yok durumda ortada zaten daha iyisi için çalışmaya devam :)

Hocalarım konuda ki fotolardan da görüldüğü üzere definasyon yapıp vücudu temizleyip kışa kesinlikle clen bulk girmek üzere kendimi şartlandırarak bi diyet sürecine girdim. 10 haftalık bir süreç oluşturdum. İdman mantalitemi çok değiştirmedim düşük çok fazla tekrar şeklinde çalışmıyorum girebildiğim maks ağırlık maks tekrar şeklinde devam ediyorum antreman da nabzı düşürmeden girmeye çalışıyorum antreman sonrası 45 dakika bisiklet ile bitiriyorum. Kürümde 14. Günüm ve 2.5 kilo verdim şuana kadar. Beslenmem ise  Karbı 300 GR pirinç ile başladım bu hafta itirabiyle 250 ye düşürdüm ve 2-3 hafta bu şekilde gitmeyi düşünüyorum yağ ihtiyacımı 50-60 gr zeytinyağı ile kapatıyorum protein ise 170-180 gr arası tüketiyorum ( fazlası da olabiliyor ) 

Kombinasyon ise şu şekilde; 

Salı/perşembe/cumartesi şeklinde 

T. Prop haftada 300Mg

Masteron haftada 300Mg 

tablet olarak wins ve clen arasında fazlasıyla ikilemde kalmıştım winsi tercih etmem söylendi fakat ben winsi kesip clen almalımıyım diye size de sormak istiyorum veya wins bitikten hemen sonra 4 hafta clen kullanımı uygun mu? Cuma günü tahlil vermeye gideceğim izlediğim yol kullandığım ilaç ve dozajlarda düzeltmem gereken bişey var mıdır? Ayrıca cuma günü teste gitmeden perşembe günü enjeksiyon yapmam doğru olur mu? Konuyla ilgili düşünceleriniz için şimdiden teşekkürler. 

Ufak bi düzeltme ilk hafta kardiyolar 20-25 dk idi 7. Gün itibariyle 40-45 dk bandına çıkardım.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    881
Zodi, 7 dakika önce yazdı:

Hocalarım konuda ki fotolardan da görüldüğü üzere definasyon yapıp vücudu temizleyip kışa kesinlikle clen bulk girmek üzere kendimi şartlandırarak bi diyet sürecine girdim. 10 haftalık bir süreç oluşturdum. İdman mantalitemi çok değiştirmedim düşük çok fazla tekrar şeklinde çalışmıyorum girebildiğim maks ağırlık maks tekrar şeklinde devam ediyorum antreman da nabzı düşürmeden girmeye çalışıyorum antreman sonrası 45 dakika bisiklet ile bitiriyorum. Kürümde 14. Günüm ve 2.5 kilo verdim şuana kadar. Beslenmem ise  Karbı 300 GR pirinç ile başladım bu hafta itirabiyle 250 ye düşürdüm ve 2-3 hafta bu şekilde gitmeyi düşünüyorum yağ ihtiyacımı 50-60 gr zeytinyağı ile kapatıyorum protein ise 170-180 gr arası tüketiyorum ( fazlası da olabiliyor ) 

Kombinasyon ise şu şekilde; 

Salı/perşembe/cumartesi şeklinde 

T. Prop haftada 300Mg

Masteron haftada 300Mg 

tablet olarak wins ve clen arasında fazlasıyla ikilemde kalmıştım winsi tercih etmem söylendi fakat ben winsi kesip clen almalımıyım diye size de sormak istiyorum veya wins bitikten hemen sonra 4 hafta clen kullanımı uygun mu? Cuma günü tahlil vermeye gideceğim izlediğim yol kullandığım ilaç ve dozajlarda düzeltmem gereken bişey var mıdır? Ayrıca cuma günü teste gitmeden perşembe günü enjeksiyon yapmam doğru olur mu? Konuyla ilgili düşünceleriniz için şimdiden teşekkürler. 

Öncelikle imkanın varsa hergün 50 mg testo ve masteron yapmanı öneririm. Daha stabil kan hormon dengesi için. Tahlil için sorun olmaz. Wins son 4-6 hafta kullanmanı öneririm daha efektif olur. Clen de başlarda 4-5 hafta kadar piramit kullanıp sonra ara vermeni öneririm 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21

Anladım hocam enjeksiyonu bölmeyi düşündüm evet ama uygun olmadı haftada üç yapıyorum o yüzden. Şuan 2 haftadır wins kullanıyorum direkt kesip clene 4 haftalık mı başlamam gerek doğru mu anladım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Winstrol clenle birlikte kullanılabilir diye biliyorum kendimde winny enj kullandım diet yapmama ragmen pek bir fayda göremedim bilgin olsun 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21

Hocalarım merhaba definasyonda ikinci haftam ve sonuçlarım bu şekilde. Değerleri yorumlarsanız çok sevinirim. @rastlantisal @metinav

Değerleri ilaçları aldığım hocama da attım cabaser kullanmam gerektiğini söyledi ama nedenini söylemedi yardımcı olabilir misiniz

676C6BFC-C1D2-49C5-AC04-3CE42DB1C9C2.png 4997F50E-251E-4841-B447-A4F14AA4B0FE.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mertt    12

Cabaser kullanılacak bi prolaktin seviyesi değil e2de normal seviyede 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.408

Prolaktin gayet normal seviyede şu seviyede prolaktin kullanmana gerek yök kür içeriğin neydi?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
Emrahtkty, 1 dakika önce yazdı:

Prolaktin gayet normal seviyede şu seviyede prolaktin kullanmana gerek yök kür içeriğin neydi?

Propionat 300 masteron 300 wins tablet günlük 30mg hocam diğer değerler de kür için normal mi peki 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.408
Zodi, 4 dakika önce yazdı:

Propionat 300 masteron 300 wins tablet günlük 30mg hocam diğer değerler de kür için normal mi peki 

Evet anormal bi durum yok 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21
Emrahtkty, Şimdi yazdı:

Evet anormal bi durum yok 

Teşekkür ederim hocam 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi    21

İyi akşamlar kafama ufak bi soru takıldı sizlere danışmak istedim tekrar. 

Enjeksiyon günlerim Salı/Perşembe/Cumartesi normalde bugün enjeksiyonu yaptım fakat perşembe günü evde olamayacağım için yapamayacağım bunun yerine yarın tekrar 100-100 testo ve masteron vurup cumartesi tekrar devam etsem bi problem olur mu veya enjeksiyon günlerini benim gibi bazen kaçıran arkadaşlarımız hocalarımız nasıl bir yol izliyor bilgi alabilir miyim şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Zodi, 17.05.2022 - 22:26 yazdı:

İyi akşamlar kafama ufak bi soru takıldı sizlere danışmak istedim tekrar. 

Enjeksiyon günlerim Salı/Perşembe/Cumartesi normalde bugün enjeksiyonu yaptım fakat perşembe günü evde olamayacağım için yapamayacağım bunun yerine yarın tekrar 100-100 testo ve masteron vurup cumartesi tekrar devam etsem bi problem olur mu veya enjeksiyon günlerini benim gibi bazen kaçıran arkadaşlarımız hocalarımız nasıl bir yol izliyor bilgi alabilir miyim şimdiden teşekkürler.

Kankam üstünden bir yıl geçmiş kürlerinin kür yapmaya devam ettinmi yoksa bu bir yıl içerisinde kas kaybettinmi kazandınmı sürecini anlatırmısın

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Yavuz    6
Zodi, 06.05.2022 - 13:58 yazdı:

Hocalarım merhaba definasyonda ikinci haftam ve sonuçlarım bu şekilde. Değerleri yorumlarsanız çok sevinirim. @rastlantisal @metinav

Değerleri ilaçları aldığım hocama da attım cabaser kullanmam gerektiğini söyledi ama nedenini söylemedi yardımcı olabilir misiniz

ilaç markası ne?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.