Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Sinbad24

Ilk Cycle

Önerilen İletiler

Sinbad24    0

Merhaba herkese,

Yas:37

Kilo:74.5KG

Boy:171cm

BF:%8-9

5 yildir crossfit yapmaktayim.

ilk kur olarak sunu dusunmekteyim. Buna birseyler eklemek ya da degisitirilmesini dusundugunuz seyler varsa belirtirseniz sevinirim.

1-12. Haftalar: Testosterone -Enanthate : 250-300mg haftalik (pazartesi ve persembe)

1-12. Haftalar: hCG @ 500 iu haftalik ( pazartesi ve persembe 250'ser)

1-14. Haftalar: Arimidex 0.25mg 2 gunde bir

Son TestE'den 14 ya da 16 gun sonra 4 hafta boyunca:

PCT (Clomid @ 75/50/50/50 & Nolvadex @ 40/40/20/20)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.247

Mantıklı ben probem oluşturacak bir şey göremedim. Son TestE'den 14 ya da 16 gun sonra neden ? neden 14 yada 16. gün buna açıklık getirirmisin ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247
Okuduklarim biraz celiskiliydi. iki hafta sonra diyen de vardi, bir de 16 gun lafinin gectigini gordum, o yuzden emin olamadim.

1 hafta sonra kafi macera aramaya gerek yok derim bende ;):nol:kah

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sinbad24    0

Biraz daha soru sorarak ayip mi ediyorum bilmiyorum ama iste biraz soru daha.

PCT'y uygularken ara nede verilir? Uygulanan diyetin kur sirasinda onemli oldugu soyleniyor, buna gore benim nasil bir kur uygulamam nasil bunu nasil ogrenebilirim? Vitamin takviyesi olarak yine Bay-T'nin dedigi seyleri uygulamam mi lazim? Eger oyleyse ne sıklıkla?

Bir de peptid kuru mu daha iyi dersiniz yoksa steroid mi?

Son olmayarak da internet sitelerinden satilan ilaclara kesinikle guvenmemek mi lazim? en iyisi Balkan midir?

Tesekkurler

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sinbad24    0

Bu arada ilk sorularimin cevaplarini gec de olsa buldum. Kusuruma bakmayin.

PCT için (Testosterone Enanthate yarılanma süresi 10,5 gün. Bundan dolayı 11 veya 14 gün sonra PCT başlatılır.)

PCT planı oluşturulurken, kan testlerine göre hareket edilmelidir. Bundan dolayı PCT için konu açıp, kan testleri sonuçlarını da paylaşarak, forumumuzdakilerin fikrini almanız daha doğru olur. PCT'yi ezbere yapmaya çalışmak sağlığınız için risk yaratabilir. Ondan dolayı bu konuya ezbere yaklaşılmamasının önemli olduğunu düşünüyorum.

Koruyucu ilaçlar ve bitkisel destekler

Kür boyunca + PCT bekleme süresince + PCT boyunca : Zinco 220 (Çinko) - Hepsinden 1 tablet

Kür boyunca : NAC (Karaciğer koruyucu), Saw Palmetto (Prostat Koruyucu), Omega 3 (Kalp sağlığı) - Hepsinden 1 tablet

PCT boyunca : Ester C (C Vitamin- kortizol yükselmesini önleme amaçlı), Tribulus Terrestris (LH uyarıcı-Yüksek saponinli olacak.) - Hepsinden 1 tablet

Not: Boldenon küründe özellikle B kompleks vitamin almak zararlıdır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247

Yani bir kere mesaj yazın bilen varsa cevap verir zaten forum kirliliğini önlemek adına. 1 hafta 2 hafta sorun olmaz ama 1 ay ve üzeri sorun olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
Bir de kur sirasinda 1 haftanin bile atlanmamasi cok mu onemlidir? Atlanirsa ne olur?

çok sorun olmazda düzen bozulur sadece bu arada HCG niye vuruyorsun ? amaç ne ?

ve haftalık 250 300 mg testo çok düşük rakamlar 500'e çekmeni öneririm ayrıca sade testo değil yanına en basitinden boldenon vs.. de koyabilirsin ve kesinlikle pregnyl önermiyorum doğrusu kendine zarar vermekten başka bir işe yaramaz only testo kürlerinde gereksiz bir ilaçtır çatır çatır millet kullanıyor lakin çok tehlikeli bir ilaç her kürde kullanmaya gerek yok ptc olarak test yaptırırsın ama muhtemelen sadece nolvadex bile işini görür kür boyu proviron alabilirsin. ( 2 tablet )

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

1haftadan birşey olur diye dusunme sakın ama sakın ara verme o 1 hafta ara vermem beslenmemide sıkıntıya soktu sonra sosyal hayatında etkisiyle kür benım icin 6.haftada bitti

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sinbad24    0

500mg Test-e ile kaslarin cok sertlestigini ve kondisyonun dustugunu okudumdu, hcg ile olarak da gordugum kadariyla artik ya kur icinde ya da kur sonunda genelde herkes kullaniyor. kullanmayanina pek rastlamadim ama dedigim gibi daha hic kur yapmamis biri olarak bunlar sadece okuduklarim. daha onceden deneyip de sonuclarini gorenler daha iyi biliyorlardir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
500mg Test-e ile kaslarin cok sertlestigini ve kondisyonun dustugunu okudumdu, hcg ile olarak da gordugum kadariyla artik ya kur icinde ya da kur sonunda genelde herkes kullaniyor. kullanmayanina pek rastlamadim ama dedigim gibi daha hic kur yapmamis biri olarak bunlar sadece okuduklarim. daha onceden deneyip de sonuclarini gorenler daha iyi biliyorlardir.

dostum sana en basit hali ile şöyle diye bilirim gereksiz yere hcg kullanır isen kısır kalırsın. Her kürde kullananlar ezbere iş yapıyor çoğu daha sonra sperm sorunları ile uğraşıyor boş yere testislere vurmaya gerek millet ciklet gibi alıyor lakin aşırı yük bindiren bir ilaçtır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    830

dostum sana en basit hali ile şöyle diye bilirim gereksiz yere hcg kullanır isen kısır kalırsın. Her kürde kullananlar ezbere iş yapıyor çoğu daha sonra sperm sorunları ile uğraşıyor boş yere testislere vurmaya gerek millet ciklet gibi alıyor lakin aşırı yük bindiren bir ilaçtır.

Merhaba hocam bu yazdıklarınız için kaynak göstermeniz mümkün müdür acaba ? HCG dair.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3

Merhaba hocam bu yazdıklarınız için kaynak göstermeniz mümkün müdür acaba ? HCG dair.

lh ve fsh'ı taklit ettiği için aynı anda yüksek doz alımı veya gereksiz alımlarda leydig hücrerlerini şok'a uğratır şok'a uğratacağı için ölümlerine neden olur / olabilir leydig hücreleride sperm üretiminde önemli faktördür. O yüzden her zaman düşük iu parça parça kullanımı ve gereksiz yere kullanılmaması taraftarayım takdir edeceksin bu konu hakkında direk akademik bir makale olmaz lakin leydig hücrerlerini araştırıp hcg'i araştırır isen bu sonuca ulaşırsınız hocam.

Denk gelmedim değil 2500 iu aynı anda çat diye vuranlar oluyordu bunlar riskli hareketler hiç gerek yok

ek olarak arkadaşın konuya baktım şimdi Clomid'de demiş buda çok riskli bir ilaç göz retinasına zarar verdiğine dair bir çok rapor var yanaşılmaması daha iyi gece körlüğü yapabiliyor. araştırırsanız bu konu hakkında çok sonuca ulaşabilirsiniz.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    830

Teşekkürler ben araştırdım bulamadım'da o yüzden muhtemelen kaynağa dayalı konuşuyorsunuzdur bende bilgilenmiş olurum diye size kaynak sordum.

Boş vaktiniz olursa bu kaynakları paylaşırsanız seve seve okumak isterim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sinbad24    0

Bu bilgiler cok aydinlatici oldu da, yine bilmedigim icin sorma ihtiyaci hissediyorum. Bu kurde hcg ve clomid'i nasil uygulamami veya ne yonde degistirmemi onerirsiniz?

Crossfit yaptigimi ve kondusyonun da cok onemli oldugunu tekrar hatirlatayim.

Tabii ki de sizin disinizda bilgili ve deneyimli arkadaslarin goruslerini de alabilirsem cok mutlu olacagim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sinbad24    0

Bir yandan da soyle bir kur buldum bilmiyorum buna ne dersiniz?

1-8 osta 25 mg day dosed once a day in the a.m.

1-8 s4 50 mg day... split doses... 25 mg in the a.m. and 25 mg in the p.m.

1-8 gw 10-20 mg day... split doses 12 hours apart

1-8 hcgenerate

OPTIONAL: 3-8 albuterol 12-18 mg day

mini pct 9-12

unleashed/post cycle combo

clomid at 25mg/day

nolvadex at 20mg/day

HCGenerate ES at 5 capsules/day

n2guard at 3 capsules/day

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
Teşekkürler ben araştırdım bulamadım'da o yüzden muhtemelen kaynağa dayalı konuşuyorsunuzdur bende bilgilenmiş olurum diye size kaynak sordum.

Boş vaktiniz olursa bu kaynakları paylaşırsanız seve seve okumak isterim.

https://scholar.google.com.tr/scholar?q=hcg+leydig+cell+desensitization&hl=tr&as_sdt=0&as_vis=1&oi=scholart&sa=X&ved=0ahUKEwiOr4aw1o_PAhUBBSwKHW5WDp4QgQMIGTAA

Aramadakilerin hepsi akademik verilerdir ünv yazıları.

Bu bilgiler cok aydinlatici oldu da, yine bilmedigim icin sorma ihtiyaci hissediyorum. Bu kurde hcg ve clomid'i nasil uygulamami veya ne yonde degistirmemi onerirsiniz?

Crossfit yaptigimi ve kondusyonun da cok onemli oldugunu tekrar hatirlatayim.

Tabii ki de sizin disinizda bilgili ve deneyimli arkadaslarin goruslerini de alabilirsem cok mutlu olacagim.

hcg tren yada deca gibi ilaçlar alıyorsanız o zaman kullanmak daha mantıklı çünkü onlar testo kadar basit ilaç değilir clomid ben pek yanaşma taraftarı değilim dediğim gibi çoğu zaman ptc de hcg ve nolvadex fazlası ile iş görür kür esnasındada arimidex işe yarayacaktır.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SaVaS    3
Bir yandan da soyle bir kur buldum bilmiyorum buna ne dersiniz?

1-8 osta 25 mg day dosed once a day in the a.m.

1-8 s4 50 mg day... split doses... 25 mg in the a.m. and 25 mg in the p.m.

1-8 gw 10-20 mg day... split doses 12 hours apart

1-8 hcgenerate

OPTIONAL: 3-8 albuterol 12-18 mg day

mini pct 9-12

unleashed/post cycle combo

clomid at 25mg/day

nolvadex at 20mg/day

HCGenerate ES at 5 capsules/day

n2guard at 3 capsules/day

bu kür hakkında ise fikrim yok daha doğrusu bilgim yok pek yorum yapamayacağım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sinbad24    0

Benin anlamadigim soyle birsey var. Bu ilaclari yabanci firmalardan alirken Turkiye'ye giriste problem cikmiyor mu? Bir de bu ikinci kur ile ilgili deneyimi olan var midir diye hala merak etmekteyim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247
Benin anlamadigim soyle birsey var. Bu ilaclari yabanci firmalardan alirken Turkiye'ye giriste problem cikmiyor mu? Bir de bu ikinci kur ile ilgili deneyimi olan var midir diye hala merak etmekteyim.

Yakalanırsanız hem ürünlerden olursunuz hemde ceza alıyorsunuz yakalanan arkadaşlarım var 120 bin tl gh yakalatmıştı birisi 1 yıl önce mesela.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Sinbad24    0

Benim merak ettigim 120bin tl'lik bir mal degil, sadece kendi kurume yetecek kadar olacak bir maldan bahsediyordum. Balcan pharma'dan ismarlarken Turkiye'ye nasil getirttiriyoruz ki? Yine kacak mi? Pardon sorularim cok embesilce geliyor olabilir size.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.