Jump to content
  • Duyurular

• Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ardaulucay1111

Tahlilden öncesi gün ilişki

Önerilen İletiler

merhabalar. yarın kan tahlili için randevum var.Bugün ilişki yaşadım kan tahlilini büyük ölcüde yanıltır mı? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

symbol    16

Vermeden önce 4 5 gün bir şey yapmayın diyorlar dalgalandırıyor çünkü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    1.091
ardaulucay1111, 38 dakika önce yazdı:

merhabalar. yarın kan tahlili için randevum var.Bugün ilişki yaşadım kan tahlilini büyük ölcüde yanıltır mı? 

Testoyu yanıltır. Genelde vermeden 3 gün önce ilişki yapma iyi uyu stres yapma en verimli sonuç o olur. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar, 1 dakika önce yazdı:

Testoyu yanıltır. Genelde vermeden 3 gün önce ilişki yapma iyi uyu stres yapma en verimli sonuç o olur. 

randevusuz ürolojiye gittiğimizde bakıyolar mı devlette randevu 1 aydan önce gözükmüyor bulunduğum yerde. 

aslında merak ettiğim daha cok e2 ve prolaktin bu testlerde yanıltma durumu olur mu

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    870
Askabar, 2 dakika önce yazdı:

Sex prolaktini düşürür e2 için fikrim yok 

Sex prolaktini yükseltir hocam düşürmez. İlişkide boşalınca veya mast. yapıp ereksiyon olunca hemen ikinciye hızlıca adapte olamıyor olmamızın sebebi prolaktinin yükselmesi. Düşseydi durmadan sabaha kadar çiftleşirdik. :) Yüksek prolaktinide cabaserle düşürüyoruz veya uzun süre mast yapmıyoruz kürlerde.

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit, 1 saat önce yazdı:

Sex prolaktini yükseltir hocam düşürmez. İlişkide boşalınca veya mast. yapıp ereksiyon olunca hemen ikinciye hızlıca adapte olamıyor olmamızın sebebi prolaktinin yükselmesi. Düşseydi durmadan sabaha kadar çiftleşirdik. :) Yüksek prolaktinide cabaserle düşürüyoruz veya uzun süre mast yapmıyoruz kürlerde.

24 saat gibi bir sürede normale döner mi peki hocam test sonucu olarak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
burakk    6
forbit, 3 saat önce yazdı:

Hocam bir şey soracağım, biraz konu dışı sayılabilir ama kusur bakmayın. Ben korona oldum, haliyle spora vs. gidemedim. Yaklaşık 15 gündür beslenme düzenimde bozuldu. Ve küre girmeyi düşünüyorum. Şimdi vücudum biraz yağlandı bu durumdayken test yaptırırsam sorun yaşar mıyım? Yani vücut yağlandı spor yapmayı bıraktım bu yüzden aklıma takıldı. Spora geri döndükten sonra mı tahlil yaptırmalıyım? Yoksa direkt bu şekilde yaptırsam bir sorun yaşar mıyım? Teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cantarkn    9
forbit, 4 saat önce yazdı:

Cabaser ile prolaktini düşürüp ilişki sıklığını arttırmak mümkün müdür o zaman ? Prolaktini sıfırlarsak nasıl bir sonuç alırız ? :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82
cantarkn, 5 saat önce yazdı:

Cabaser ile prolaktini düşürüp ilişki sıklığını arttırmak mümkün müdür o zaman ? Prolaktini sıfırlarsak nasıl bir sonuç alırız ? :D

Dopamini dengelemek için vücudunda bir miktar Prolaktin olması lazım sıfırlarsan psikiyatrik yan etkilerle karşılaşabilirsin

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.543
cantarkn, 6 saat önce yazdı:

Libido sadece prolaktin veya e2 ile alakalı bir konu değil.

Testosteron ve E2 neyse de, prolaktin değerleri ile  oynamak kendinize yapacağınız en kötü şeylerin başında gelir.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.758

ardaulucay1111, 2 saat önce yazdı:

bugün test sonuçlarım çıktı her şey yolunda gibi geldi sizce nasıl 

Kürdesin sanırım, evet iyi görünüyor...

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.