Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

EmRLanD    0

Efendim herkese merhabalar. 

28 yaşında yurtdışında yaşıyorum. Pilotum haliyle bir gün orda birgün burdayım sürekli seyahat halindeyiz... Ben kendimi bildim bileli spor yapan biriyim. 8 yaşından beri amatör olarak bugune kadar hiç bırakmadan spor yaptım. Malumunuz covid herkesi fena etkiledi bizler de evde otur otur kilo aldık diyen yüzbinlerdeniz. Bizler sürekli bir yerlerde otellerde kaldığımız ve her ülkenin regülasyonu farklı olduğundan dolayı herkesten daha fazla kapalı kaldık aslına bakılırsa haliyle ne gym e gidebildik ne başka birşey. 

Uzun lafın kısası:

186 cm boyunda 110 kilo %20 yağ oranına sahip günde yaklaşık 1 kg et tüketen, şekerin o tatlı tadından nefret eden protein tozunu bile unflavored (tatsız) alan biriyim. Daha öncelerde Burak beyden hgh frag temin ettim hatta yanında hediyesi ile gönderdi sağolsun. Bir amaç uğruna kullanmıştım. Hgh ve clen kullanımlarım sonucunda 40 kilo verdim. Kaslarımı da korjyabildiğim kadar korudum. Şuan tekrar 85-90 kilolara düşmem gerekiyor yağ ornaımon da %10-12 şere gerilemesi gerekiyor. Bunun sebebi tamamen işim ve şirketin ile alakalı. 

Gelelim sorumuza... 

Elimde hali hazırda yurtdışından eczaneden temin ettiğim enanthate 250mg bulunmakta (10 ampul) 

Aynı şekilde Bulgaristan'a eczaneden temin ettiğim 2 kutu clenbuterolüm var. 

Hgh frag 176 191 tekrardan temin edeceğim bu başlığa cevap aldıktan sonra. 

Şimdi bu güzel arkadaşlarımızın yanına eklemek istediğim yohimbe + ghrp2 ve/veya cjc 1295 gibi güzel kardeşlerimiz var... 

8 haftalık bol etli, balıklı, temiz yağlı, sabah kardiyolu, biraz yorucu, sürekli uçup gezdiğim ama sporumu ve uykumu ihmal etmediğim bir kür yapacağım. Yapma aman ne gerek var diyen arkadaşlar olacaktır siz yorum yapmayın dostlar. Vucut benim, karar benim :)

Sizleirn tavsiyesi nedir? Ne ekleyebilirim ne çıkarabilirim? Nasıl ne zaman ne dozda kullanabilirim? 

Lütfen işimi ve uzun çalışma saatlerini göze alınız... Yanımda her ülkeye gh taşıyamam. Soğuk tutamam. Her gün 5 kere enjeksiyon yapamam. Yarı ömrü uzun kardeşlerle iş yapmamız gerekiyor... Tavsiyelerinizi, önerilerinizi ve tecrübelerini paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum dostlar 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

AS1L    221
EmRLanD, 11.02.2022 - 10:28 yazdı:

Efendim herkese merhabalar. 

28 yaşında yurtdışında yaşıyorum. Pilotum haliyle bir gün orda birgün burdayım sürekli seyahat halindeyiz... Ben kendimi bildim bileli spor yapan biriyim. 8 yaşından beri amatör olarak bugune kadar hiç bırakmadan spor yaptım. Malumunuz covid herkesi fena etkiledi bizler de evde otur otur kilo aldık diyen yüzbinlerdeniz. Bizler sürekli bir yerlerde otellerde kaldığımız ve her ülkenin regülasyonu farklı olduğundan dolayı herkesten daha fazla kapalı kaldık aslına bakılırsa haliyle ne gym e gidebildik ne başka birşey. 

Uzun lafın kısası:

186 cm boyunda 110 kilo %20 yağ oranına sahip günde yaklaşık 1 kg et tüketen, şekerin o tatlı tadından nefret eden protein tozunu bile unflavored (tatsız) alan biriyim. Daha öncelerde Burak beyden hgh frag temin ettim hatta yanında hediyesi ile gönderdi sağolsun. Bir amaç uğruna kullanmıştım. Hgh ve clen kullanımlarım sonucunda 40 kilo verdim. Kaslarımı da korjyabildiğim kadar korudum. Şuan tekrar 85-90 kilolara düşmem gerekiyor yağ ornaımon da %10-12 şere gerilemesi gerekiyor. Bunun sebebi tamamen işim ve şirketin ile alakalı. 

Gelelim sorumuza... 

Elimde hali hazırda yurtdışından eczaneden temin ettiğim enanthate 250mg bulunmakta (10 ampul) 

Aynı şekilde Bulgaristan'a eczaneden temin ettiğim 2 kutu clenbuterolüm var. 

Hgh frag 176 191 tekrardan temin edeceğim bu başlığa cevap aldıktan sonra. 

Şimdi bu güzel arkadaşlarımızın yanına eklemek istediğim yohimbe + ghrp2 ve/veya cjc 1295 gibi güzel kardeşlerimiz var... 

8 haftalık bol etli, balıklı, temiz yağlı, sabah kardiyolu, biraz yorucu, sürekli uçup gezdiğim ama sporumu ve uykumu ihmal etmediğim bir kür yapacağım. Yapma aman ne gerek var diyen arkadaşlar olacaktır siz yorum yapmayın dostlar. Vucut benim, karar benim :)

Sizleirn tavsiyesi nedir? Ne ekleyebilirim ne çıkarabilirim? Nasıl ne zaman ne dozda kullanabilirim? 

Lütfen işimi ve uzun çalışma saatlerini göze alınız... Yanımda her ülkeye gh taşıyamam. Soğuk tutamam. Her gün 5 kere enjeksiyon yapamam. Yarı ömrü uzun kardeşlerle iş yapmamız gerekiyor... Tavsiyelerinizi, önerilerinizi ve tecrübelerini paylaşırsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ediyorum dostlar 

Merhaba, bir çok üründen bahsettiğiniz görüyorum şahsen çok karışık ve kafa yoran bir ürün ağı olduğunu düşünüyorum o yüzden en basit en kullanışlı ve size uygun olduğunu düşündüğüm “HGH FRAGMENT+IPAMORELIN” istediğiniz sonucu almanıza yardımcı olabilir. Ekstra belirttiğiniz peptidleri baktığımız da

GHRP 6 & GHRP 2; Doğal GH ve kas gelişimine yarar.

CJC-1295 DAC & NO DAC; En iyi HGH alternatifi - Doğal HGH !

IPAMORELIN; Büyüme hormonu salgılayan performans artışı gösteren bir üründür.

Ipamorelin ekstra farkında belirttiğim gibi performans artışı yüzünden faydası daha çoktur.

Yohimbe ve Clean tamamen sizin iş hayatınıza ve tercihinize kalmış isterseniz önerdiğim ikili kombini en az 3 ay kullandıktan sonra sonuçtan istediğiniz verimi almazsanız  ekleyebilirsiniz. (Ekstra not olarak hangi peptid kullanırsanız kullanım en az 3 ay ve üzeri kullanımlarda etkisini ve verimini tam gösterdiği bilinmektedir.)

İstediğiniz sonucu olmak için Testo E kullanmam bazı sporcular definasyonda Testo E kullanıyor ve definasyon yaptığını söylüyorlar ancak ürünü tek ele aldığımızda definasyondan çok Bulk uygun olduğunu görürsünüz.

HGH FRAGMENT+IPAMORELIN Dozaj Bilgisi;

Peptidleri enjekte etmek için 1'lik insülin şırıngası kullanmanız gerekiyor. İnsülin şırıngasında 10iu yazan miktar 200mcg yapmaktadır. 10iu hgh fragment ve 10iu ipamorelin tek şırıngaya çekilip göbek çevresinden deri altı enjekte edilecektir. Günlük tek sefer veya 2 sefer enjekte yapabilirsiniz.

Ekonomik sıkıntı ve ürünü tedariği konusunda sıkıntı yaşamayacağınız düşünürseniz maximum veri almak için ikisinide sabah/akşam veya gece yatmadan önce alırsanız. Daha hızlı sonuç alabilirsiniz.

Beslenme konusunda herhangi bir sorunuz olduğunu görmüyorum o yüzden o konuya değinme gereği görmedim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: arnoldşıngırmıngır
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Arkadaşlar içerisinde yohimbe bulunan lipo6 gibi kombine ürünler mi yoksa eczane yohimbe mi daha etkilidir? Tecrübesi olan var mı? Teşekkürler
    • Yazan: reviaces
      Merhaba arkadaşlar, nasılsınız?
      Pfizer genotropin kullanıyorum, ilk hafta 3 ünite kullandım her ay 1 ünite arttırmam gerekiyordu 5 e kadar. Ben ilk haftadan sonra kalemde son 5 ünite kaldığı için direk onu bastım diğer haftalarda 5 ünite kullandım yani 1 haftadır 5 ünite basıyorum. @rastlantisal @Askabar @otopsicikedi @Diver
      SORULARIM:
      Kademeli dozaj arttırmam gerekiyordu yeniden 3 üniteden başlayabilir miyim şuan yoksa 5 devam mı etmeliyim? Kalemde 3 ünite 5 ünite 6 ünite kalıyor bunları tek seferde basıyorum sıkıntı çıkarır mı? Teşekkürler.
    • Yazan: ibrahimkrtpn
      merhaba, instagramda birisinden clenbuterol aldım volume pharma markalı internette araştırdım hiçbirşey bulamadım nerdeyse marka hakkında bugün ilk kez içtim bir yan etki görmedim henüz bilgisi olan var mı sahte mi gerçek mi merak ediyorum?

• Yazan: MhanYhag
      Cümleten selamın aleyküm hayırlı akşamlar.
      2-3 sene aralıklı Spor yaptım ne adam akıllı kilo verebildim ne de kas kütlesi inşa edebildim çünkü sürekli bir taraflarımda sağlık sorunları yaşadım. Şimdiye kadar 5 kere kıl dönmesi iki kere yağ bezesi ameliyatı oldum bunlar ara vermeme neden oldu.Hayalimdeki ve istedim forma bir türlü giremedim tekrardan spora yazıldım 3-4 ay çalışma disiplinini elde ettikten sonra bu sefer ne olur acaba diye merak ederken şu an yaygınlaşan ve bilinçsiz kullanılan steroid camiasının steroid satıcıları denk gelmeye başladı denesem ne olur acaba diye düşünmeye başladım arkadaşların gazı ve hastanedeki tahlil sonuçlarımla girebileceğimi düşündüm. 
      Aldığım ilaç isimleri ve miktarları görselde belirtildiği gibi dozajlamasını bir hocam göndermişti fakat bana biraz fazla geldiğini düşündüm. Ilacı aldığım Hoca bana 12 haftalık bir planlama yaptı ama bu planlamada Testosteron ve boldenon miktarları bazı haftalar bayağı yükseliyor ve bu da beni düşündürüyordu 12 hafta değil 15 haftaya yayarak böyle bir enjeksiyon çizelgesi çıkardım eminim hatalarım vardır bana yardımcı olabilir misiniz?
      Yaşadığım il ilçede kullananı görmedim spor hocalarıma soracak olsam hemen Çöpe atmamı söyleyecekler tam anlamıyla sporcu olmayabilirim Bir yarış için hazırlık yapmıyor olabilirim ama dediğim gibi sağlık sorunlarım sürekli bana engel oldu tüm riskleri kabul ederek kafama koydum Sizden isteğim dozlarda ve kullanım şeklinde bir hata varsa kardeşinize yardımcı olabilir misiniz? Görselde de yazıldığı gibi boldenon ve Testosteron almam lazım satıcı öneriniz varsa o konuda da yardımlarınızı bekliyorum.
      Yaş 27 Boy 189 Kilo 100
    • Yazan: ozgur32
      Merhabalar,
      23 yaşında 1.88 boyunda 104 kg %23 yağ oranıyla Spor yapan birisiyim. Basketbol geçmişim var şu anda da vücut ile uğraşıyorum. Diyet dönemindeyim yaklaşık 2-3 haftadır ilerliyorum güzel yağ atıyorum damarlarım belirginleşti. Bu yolu naturel ilerlemeyi düşünüyorum. Ek takviye protein tozu vitamin mineral alıyorum. Grenade thermo yağ yakıcı kullanıyorum. İnternette yohimbine diye bir supp gördüm ve naturel olarak ilerleyenler için biçilmiş kaftan olduğu söyleniliyor. Salonumdaki hocalar biz getiririz dert etme 600-700e diyorlar ancak güvenemedim satmak için oldukları belli ve ayrıca yohimbin sanırım türkiyede satışı yokmuş. Marka önemsiz en güvenilir ve kaliteli olmasından yanayım fiyatı isterse 2bin-3bin olsun. Yohimbin hakkında bilgi verip bana marka önerisinde bulunur musunuz nerelerden temin edebilirim ya da yohimbin tarzı yan etkisi düşük önerebileceğiniz bir ürün var mı? 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.