Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

kayhan035

Ilk küre başladim

Önerilen İletiler

kayhan035    36

Merhaba abilerim, kardeşlerim bugün itibari ile  ilk kürüme girmiş bulunuyorum. Kürden önce vucudun durumu bu sonra ne olacak hayırlısı olsun

Screenshot_20211225-121646_Gallery.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

kayhan035    36
NamasteGodDamnİt, 30 dakika önce yazdı:

Merhaba küründe neler bulunuyor, hangi marka ile çalışıyorsun kg kaç şu an

Merhaba sayın hocam, pazartesi sustanon rimabolan 1 er flakon

carsamba sustanon boldenon 1 er flakon

cuma sustanon deca 

onun yanı sıra dıanabol  30 mg sabah ogle aksam 

NamasteGodDamnİt, 30 dakika önce yazdı:

Merhaba küründe neler bulunuyor, hangi marka ile çalışıyorsun kg kaç şu an

marka ilk normal eczane sustanon rımabalon sonra balkan pharma sipariş verecegim

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035, 1 dakika önce yazdı:

marka ilk normal eczane sustanon rımabalon sonra balkan pharma sipariş verecegim

Haftalık 750 sustanon 200/250 deca 200/250 boldenon 100 mg primo ve günlük 30 mg dianabol alacaksın yani.

750 sustanon 100 mg primo eczane, deca ve boldenon merdivenaltı olacak sanırım. İlaçların hazır değilse ve kürüna başlamadıysan sana 500 mg sustanon 30 mg dianabol ile başlamanı öneriyorum. 4 hafta 500 mg sustanon devam edersin her şey yolunda ise 750'e çıkarsın. Boldenon ve deca beklesin derim ben. Az az olsun masada çeşit olsun misali düşünüyor olabilirsin ama 2. küründe boldenonu +400 mg ile başlatırsın, sonra deca ile vites arttırırsın olmaz mı.. 100 mg primo için bütçe ayırmaya değer mi tecrübesi olanlar yazsın ama anabolic penceresi son derece zayıf ben olsam tercih etmezdim. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
NamasteGodDamnİt, 9 dakika önce yazdı:

Haftalık 750 sustanon 200/250 deca 200/250 boldenon 100 mg primo ve günlük 30 mg dianabol alacaksın yani.

750 sustanon 100 mg primo eczane, deca ve boldenon merdivenaltı olacak sanırım. İlaçların hazır değilse ve kürüna başlamadıysan sana 500 mg sustanon 30 mg dianabol ile başlamanı öneriyorum. 4 hafta 500 mg sustanon devam edersin her şey yolunda ise 750'e çıkarsın. Boldenon ve deca beklesin derim ben. Az az olsun masada çeşit olsun misali düşünüyor olabilirsin ama 2. küründe boldenonu +400 mg ile başlatırsın, sonra deca ile vites arttırırsın olmaz mı.. 100 mg primo için bütçe ayırmaya değer mi tecrübesi olanlar yazsın ama anabolic penceresi son derece zayıf ben olsam tercih etmezdim. 

Sayın hocam degerlı bılgılerınız ile beni aydınlattıgınız ıcın birmukabele teşekkür ederim sizden. Lakın merdıven altı ürün degıl orjınal ürün bi zati yıllardır kullanan bi abimin arkadaşından alacaz orjinal  ürün olmazsa ben kullanmam.

bugun 250 mg susta ve 100 mg rımbalon enjekte ettim kalcadan 

Ayrıca sayın hocam mct nasıl gotureyım bılgınız dahılınde bana yardımcı olabılır msıınız

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035, 3 dakika önce yazdı:

Sayın hocam degerlı bılgılerınız ile beni aydınlattıgınız ıcın birmukabele teşekkür ederim sizden. Lakın merdıven altı ürün degıl orjınal ürün bi zati yıllardır kullanan bi abimin arkadaşından alacaz orjinal  ürün olmazsa ben kullanmam.

bugun 250 mg susta ve 100 mg rımbalon enjekte ettim kalcadan 

İlaçlar orjinal dahi olsa ilk aşamada vücudun testesterondan olabildiğince faydalansın. Aşama, aşama düşünelim. 200 mg boldenonu şimdi alacağına ki çok düşük bir doz, ilk kürün bittiğinde 10/12 hafta sonra başlarsın 400 mg ile başlatırsın 600 ile bitirirsin vs. Mct için bir adet multivitamin, omega 3 alabilirsin. Günlük soğan ve sarımsak tüketmeyi ihmal etme. İstersen elinin altında arimidex bulundur, göğüs kaşıntın başlarsa diye, ben de kısa bir zaman önce sustanon kullandım ihtiyacım olmadı, akne şikayetim çok olmuştu. Aslında bu akne problemi için boldenon dengeleyici olabilir ama tabi sende akne şikayeti olacak mı bilmiyoruz. Forumdaki arkadaşlar da sana yardımcı olacaktır. Benim görüşüm ilk 4 hafta 500 sustanon her şey yolunda gidersen 750'e çıkılması. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
NamasteGodDamnİt, 1 dakika önce yazdı:

İlaçlar orjinal dahi olsa ilk aşamada vücudun testesterondan olabildiğince faydalansın. Aşama, aşama düşünelim. 200 mg boldenonu şimdi alacağına ki çok düşük bir doz, ilk kürün bittiğinde 10/12 hafta sonra başlarsın 400 mg ile başlatırsın 600 ile bitirirsin vs. Mct için bir adet multivitamin, omega 3 alabilirsin. Günlük soğan ve sarımsak tüketmeyi ihmal etme. İstersen elinin altında arimidex bulundur, göğüs kaşıntın başlarsa diye, ben de kısa bir zaman önce sustanon kullandım ihtiyacım olmadı, akne şikayetim çok olmuştu. Aslında bu akne problemi için boldenon dengeleyici olabilir ama tabi sende akne şikayeti olacak mı bilmiyoruz. Forumdaki arkadaşlar da sana yardımcı olacaktır. Benim görüşüm ilk 4 hafta 500 sustanon her şey yolunda gidersen 750'e çıkılması. 

Sayın hocam sizin degerlı görüşlerinizin üzerine boldenonu cıkaryım. peki deca ve rımabalon hakkında düşünceleriniz nedir ? sustanon ve dıanabol kesindir ozaman

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035, 1 dakika önce yazdı:

Sayın hocam sizin degerlı görüşlerinizin üzerine boldenonu cıkaryım. peki deca ve rımabalon hakkında düşünceleriniz nedir ? sustanon ve dıanabol kesindir ozaman

Yukarıdaki yorumumda decayı 3. küre saklamıştım. Yani testesteron, boldenon ve deca şeklinde. İlk kür için decaya gerek yok. Vücudun decaya gelene kadar gelişeceği kadar gelişsin sonra decayı devreye sokarsın. Bak şöyle düşün ilk kürünü yapıyorsun ama 4 5 farklı ilaç var.. ilk kürüne dahil etmediğin bir tren kalmış. 500 sustanon başla ilk 4 hafta, herşey yolunda gidere 750'e çıkarsın. 8-10 hafta böyle devam edersin. İlk kür sustanon, dianabol. Sonra hiç beklemeden 2. kürüne başlarsın bu sefer boldenon olur küründe. Sustanon veya enant + boldenon 2. kür. Elinde kaç adet primo var bilmiyorum ama enjektöre çekip çekip vurursun neticede almışsın artık.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
NamasteGodDamnİt, 16 dakika önce yazdı:

Yukarıdaki yorumumda decayı 3. küre saklamıştım. Yani testesteron, boldenon ve deca şeklinde. İlk kür için decaya gerek yok. Vücudun decaya gelene kadar gelişeceği kadar gelişsin sonra decayı devreye sokarsın. Bak şöyle düşün ilk kürünü yapıyorsun ama 4 5 farklı ilaç var.. ilk kürüne dahil etmediğin bir tren kalmış. 500 sustanon başla ilk 4 hafta, herşey yolunda gidere 750'e çıkarsın. 8-10 hafta böyle devam edersin. İlk kür sustanon, dianabol. Sonra hiç beklemeden 2. kürüne başlarsın bu sefer boldenon olur küründe. Sustanon veya enant + boldenon 2. kür. Elinde kaç adet primo var bilmiyorum ama enjektöre çekip çekip vurursun neticede almışsın artık.

Hocam mct soyledınız 8-10 hafta aralıgında ılk  kürümüzü yaptıktan sonra ne zaman pregnly yapalım kac iu olsun hocam ? pregnleyden sonra 2 kür için giriş zamanı nasıl olsun hocam acaba... teşekkürler hocam

Forumdaki hocalarda forma katılıp değerli bilgilerini biz ögrencılere yansıtırsa bir mukabele mutlu oluruz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035, Şimdi yazdı:

Hocam mct soyledınız 8-10 hafta aralıgında ılk  kürümüzü yaptıktan sonra ne zaman pregnly yapalım kac iu olsun hocam ? pregnleyden sonra 2 kür için giriş zamanı nasıl olsun hocam acaba... teşekkürler hocam

Kayhan dostum eczanelerde pregnly bulunmuyor. Ovitrelle ile o işlemi uyguluyoruz bu konuda da forumda detaylı anlatım var. Senden biraz forumu kurcalamanı, merak ettiklerini arama motoruna yazmanı rica ediyorum. Sustanon kullanımı sonrası prengly, ovitrelle kullanımına ihtiyaç duyacağını sanmıyorum, kürüne devam edersin. Kür esnasında da sık sık buraya girip okuyamayı ihmal etme. Mct hakkında onlarca konu açıldı, endişeleneceğin, panikleyeceğin bir durum yok. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
NamasteGodDamnİt, Şimdi yazdı:

Kayhan dostum eczanelerde pregnly bulunmuyor. Ovitrelle ile o işlemi uyguluyoruz bu konuda da forumda detaylı anlatım var. Senden biraz forumu kurcalamanı, merak ettiklerini arama motoruna yazmanı rica ediyorum. Sustanon kullanımı sonrası prengly, ovitrelle kullanımına ihtiyaç duyacağını sanmıyorum, kürüne devam edersin. Kür esnasında da sık sık buraya girip okuyamayı ihmal etme. Mct hakkında onlarca konu açıldı, endişeleneceğin, panikleyeceğin bir durum yok. 

Sayın hocam bılgılerınız cok degerlı tesskur derım. rımabalonu da onermıyorsunuz peki sebebı nedır hocam  sustayla ıkısı cok iyi kombınasyon oluyor 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035, Şimdi yazdı:

Sayın hocam bılgılerınız cok degerlı tesskur derım. rımabalonu da onermıyorsunuz peki sebebı nedır hocam  sustayla ıkısı cok iyi kombınasyon oluyor 

Kayhancığım, Primobolan anobolic penceresi, yani vücutta doku oluşumuna yardımcı olma konusunda çok yetersiz. 500 mg bir doz bile başlangıç seviyesi sayılıyor. Haftalık 500 mg primobolan dahi almaya kalksan bütçeyi zorlaması sebebiyle saçma görünüyor. 500 mg doz bile başlangıç seviyesi sayılıyorken 100 mg primo almak sanıyorum çamurda patinaj çekmekten farksız. Aslında primoyu önermiyor değilim, ama f/p ürünü değil. Ampül fiyatı 10 tl olsa idi 800 mg primo kullanırdım şahsen.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
NamasteGodDamnİt, 7 dakika önce yazdı:

Kayhancığım, Primobolan anobolic penceresi, yani vücutta doku oluşumuna yardımcı olma konusunda çok yetersiz. 500 mg bir doz bile başlangıç seviyesi sayılıyor. Haftalık 500 mg primobolan dahi almaya kalksan bütçeyi zorlaması sebebiyle saçma görünüyor. 500 mg doz bile başlangıç seviyesi sayılıyorken 100 mg primo almak sanıyorum çamurda patinaj çekmekten farksız. Aslında primoyu önermiyor değilim, ama f/p ürünü değil. Ampül fiyatı 10 tl olsa idi 800 mg primo kullanırdım şahsen.

cok teşekürler hocam degerlı bılgılerınız benı aydınalttı kürü tekrar dusunecegım ama buyuk ıhtımalle sızın yaptıgınız gıbı yapacagım sonucları atarım hayrılısı ile

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035, Şimdi yazdı:

cok teşekürler hocam degerlı bılgılerınız benı aydınalttı kürü tekrar dusunecegım ama buyuk ıhtımalle sızın yaptıgınız gıbı yapacagım sonucları atarım hayrılısı ile

Rica ederim. Küründe başarılar diliyorum. 20'li yaşlarının başında görünüyorsun her türlü gelişimi sağlayacak vaktin de altyapın da var. Adım adım giderek, problem yaşamayarak bu gelişimi maksimize edersin umarım. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
NamasteGodDamnİt, 4 dakika önce yazdı:

Rica ederim. Küründe başarılar diliyorum. 20'li yaşlarının başında görünüyorsun her türlü gelişimi sağlayacak vaktin de altyapın da var. Adım adım giderek, problem yaşamayarak bu gelişimi maksimize edersin umarım. 

23 hocam teşeküür ederım saygılar ve sevgiler <3

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82

bence Decadan tamamen uzak dur hele ki ilk küründe, onun yerine ilerleyen kürlerinde farklı anabolizanlar tercih etmeni öneririm.Fazla gaza gelme aldıkların şeker değil yapay hormon.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
Endanger, 16 dakika önce yazdı:

bence Decadan tamamen uzak dur hele ki ilk küründe, onun yerine ilerleyen kürlerinde farklı anabolizanlar tercih etmeni öneririm.Fazla gaza gelme aldıkların şeker değil yapay hormon.

Hocam ilk kürde @NamasteGodDamnİthocamın önerdiği haftada 500 mg susto rimbalon ve dianabol ile başlamayı düşünüyorum. Sizin bi zati düşünceniz nedir aydınlatırsanız müteşekkir olurum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913
kayhan035, 3 saat önce yazdı:

Merhaba sayın hocam, pazartesi sustanon rimabolan 1 er flakon

carsamba sustanon boldenon 1 er flakon

cuma sustanon deca 

onun yanı sıra dıanabol  30 mg sabah ogle aksam 

Dostum sen bilirsin ama ilk kür için sence de biraz ağır olmamış mı? Bjnu her bünye her psikoloji kaldırmaz. İlaçlar kullanırken değil sadece bırakınca ilaçsız yeterli pump hissetmeme vs vs durumlardan bağımlılık yapıyor ve sen ilk kürden çoğu pro sporcunun 10. Kürünü yapıyorsun 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
Askabar, 19 dakika önce yazdı:

Dostum sen bilirsin ama ilk kür için sence de biraz ağır olmamış mı? Bjnu her bünye her psikoloji kaldırmaz. İlaçlar kullanırken değil sadece bırakınca ilaçsız yeterli pump hissetmeme vs vs durumlardan bağımlılık yapıyor ve sen ilk kürden çoğu pro sporcunun 10. Kürünü yapıyorsun 

Saygılar hocam biraz agır evet  bana nasıl bir kür önerisi sunarsanız peki sustanon kombınasyonu hocam nasıl olur acaba ? sizden bi akıl alabılır mıyım lütfen

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913
kayhan035, 12 saat önce yazdı:

Saygılar hocam biraz agır evet  bana nasıl bir kür önerisi sunarsanız peki sustanon kombınasyonu hocam nasıl olur acaba ? sizden bi akıl alabılır mıyım lütfen

testo olarak sustanon kullanacaksan primo olur yanına yada bolde olur. yada bence en güveniliri sadece sustanon kullanmak 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
Askabar, 1 dakika önce yazdı:

testo olarak sustanon kullanacaksan primo olur yanına yada bolde olur. yada bence en güveniliri sadece sustanon kullanmak 

Susta + primo ve dianabiol ile devam edeceğim 10 hafta bittikten kaç gün sonra pct yapayim peki?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82

Küre girmeden önce detaylı kan testi yaptır , LH,FSH,Total Testosteron,Serbest Testosteron, E2, Prolaktin, Progesteron olmazsa olmazlar daha detaylı yapabilirsen daha iyi olur. Kürden sonra ilaçların yarılanma süresi bitince yine detaylı kan testi yaptır kan sonuçlarına göre PCT protokolü belirlenir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    913
kayhan035, 2 saat önce yazdı:

Susta + primo ve dianabiol ile devam edeceğim 10 hafta bittikten kaç gün sonra pct yapayim peki?

dianabolu 5 -6 haftadan fazla kullanma. son enjeksiyondan 10 gün sonra kan verirsin değerlerine göre pct için yardımcı oluruz

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
kayhan035    36
Askabar, 5 saat önce yazdı:

dianabolu 5 -6 haftadan fazla kullanma. son enjeksiyondan 10 gün sonra kan verirsin değerlerine göre pct için yardımcı oluruz

Dianabol ve anapolon da var ikisi karışık.  Anapolon da bir hafta dianabol bir hafta anapolon

Endanger, 7 saat önce yazdı:

Küre girmeden önce detaylı kan testi yaptır , LH,FSH,Total Testosteron,Serbest Testosteron, E2, Prolaktin, Progesteron olmazsa olmazlar daha detaylı yapabilirsen daha iyi olur. Kürden sonra ilaçların yarılanma süresi bitince yine detaylı kan testi yaptır kan sonuçlarına göre PCT protokolü belirlenir.

Hocam pazartesi 1 ampul sustanon ve 1 ampul primobolan vurdum yani yaptirayimmi test yoksa kür ortasında ve kür sonunda mi ekleyeyim

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Endanger    82
kayhan035, 23 dakika önce yazdı:

Hocam pazartesi 1 ampul sustanon ve 1 ampul primobolan vurdum yani yaptirayimmi test yoksa kür ortasında ve kür sonunda mi ekleyeyim

Geçti artık , kendi normal değerlerini bilmen için kür öncesinde bu testleri yapman gerekliydi , kür sonunda yaptırırsın artık

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.