Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

NamasteGodDamnİt

6 aylık kür sonrası sırt ve bacak gelişimim

Önerilen İletiler

Herkese selamlar.

Bundan yaklaşık 6 ay önce only testesteron ile kür hayatıma 26 yaşında adım attım. Öncesinde altyapım, antreman bilgim ve iyi kötü beslenme alışkanlığım vardı futbol geçmişim var aynı zamanda uzun yıllar oynadım. 6 ay önce only test e başladım sonrasında only sustanona geçtim 7 hafta kadar sustanon devam ettim sonra novalife pharma test ve deca kürüne girdim 10 haftalık kürün 8. haftasında anapolon dahil ettim ve şu an itibariyle kür de anapolon da bitti. Test ve deca kürünü 20 haftaya uzatma kararı aldım çünkü düşük doz olduğunu düşünüyorum ilaçların ama fiyatı epey uygun olunca şikayetim yok açıkcası 2 ileri 1 geri devam ediyorum. 6 ay önce 80 82 kg'idim boyum 172 cm şu an 90-91 arasındayım. Büyüdüm, sulandım, yağlandım ama only testo ve yarım yamalak deca ile iyi sonuç aldığımı düşünüyorum. İlerleyen bir zamanda tren yapma fikrim var bazı testler sonrası onu da yapmak istiyorum. Şu an için herhangi bir fiziksel,psikolojik şikayetim yok. Anapolon sonrası testislerim tekrar dolmaya başladı, libidom gayet iyi. Gücümde rahatlıkla bir yüzde 10'luk artış olduğunu söyleyebilirim.

17.thumb.jpg.922b3c7a835d5c567ce76bda70a772d5.jpg 15.jpg 18.jpg

19.jpg 16.jpg

Kusura bakmayın resimlerin sırasını yanlış yüklemişim :) En alttaki sırt 6 ay öncesi

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

NamasteGodDamnİt, 33 dakika önce yazdı:

Kusura bakmayın resimlerin sırasını yanlış yüklemişim :) En alttaki sırt 6 ay öncesi

düşük dozla bile mükemmel değişim göstermişsiniz tebrik ederim çok iyi bi kütle görünüyor. mct kullanımınızı paylaşmanız mümkün mü 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ardaulucay1111, 3 dakika önce yazdı:

düşük dozla bile mükemmel değişim göstermişsiniz tebrik ederim çok iyi bi kütle görünüyor. mct kullanımınızı paylaşmanız mümkün mü 

Teşekkür ediyorum.  MCT kullanımına testislerim küçülmeye başladığı dönem yani 2. ayın sonunda başladım. Eczaneden magnezinc alıyorum, ligone multivitamin, Ocean orzax omega 3 alıyorum. Günlük olarak mutlaka soğan tüketimim var o olmazsa sarımsağı 4 5 parçaya bölüp hap gibi su ile yutuyorum hem testis boyuna hem de genel sağlığa ciddi faydaları var. Supplement olarak creatine ve protein tozu kullanıyorum. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363

Tebrik ederim. Gayet güzel gelişmişsin.

Bu dozda etki aldığın sürece hiç sıkıntı yok. Deca çalıştığını hissettirir. O hissi aldı isen ne güzel. Almadı isen tüm gelişim testosterondan. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, 6 dakika önce yazdı:

Tebrik ederim. Gayet güzel gelişmişsin.

Bu dozda etki aldığın sürece hiç sıkıntı yok. Deca çalıştığını hissettirir. O hissi aldı isen ne güzel. Almadı isen tüm gelişim testosterondan. 

Teşekkürler Ümit abicim.

Özelliikle bacak antremanlarından sonra quads bölgemde damarlanmalar başladı. İtme,çekme,bacak yapıyorum önceleri itiş antremanları sonrası eklem ağrılarım olurdu ister istemez onlar epey azaldı. Bunlar sanıyorum bir miktar anabolizan aldığımın işaretleri ama yine de haftada 400 mg deca aldığımı sanmıyorum. Havalar soğuk, iştah açık kürü 20 haftaya uzattım umarım herşey daha güzel olur sorunsuz,sıkıntısız bir %5 daha eklersem ne mutlu bana diyelim :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.363
NamasteGodDamnİt, 3 dakika önce yazdı:

Teşekkürler Ümit abicim.

Özelliikle bacak antremanlarından sonra quads bölgemde damarlanmalar başladı. İtme,çekme,bacak yapıyorum önceleri itiş antremanları sonrası eklem ağrılarım olurdu ister istemez onlar epey azaldı. Bunlar sanıyorum bir miktar anabolizan aldığımın işaretleri ama yine de haftada 400 mg deca aldığımı sanmıyorum. Havalar soğuk, iştah açık kürü 20 haftaya uzattım umarım herşey daha güzel olur sorunsuz,sıkıntısız bir %5 daha eklersem ne mutlu bana diyelim :)

Etki aldığın sürece, yan etki yaşamadığın sürece bölme zaten. Deca bende şiddetli göğüs ucu kaşıntısı yapıyordu. İlaveten biraz paranoya başlayabilir. Olmayan kıskançlıklar peydahlanabilir vs. Bunlara dikkat et. Kürdeyim diye kendine hatırlat. Bacak işi biraz genetik. Benim gibi çok güçlü ama inatçı bacaklar sinir bozabiliyor :))

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Herkese selamlar. Novalife 500 test 400 deca kürünün 16. haftasındayım hiç bozmadan bu dozları almaya devam ediyorum. 16 hafta boyunca 89-91 kg arasında gidip geliyorum ama vücudum ufak ufak doluyor, gayet güzel pump yakalıyorum. Bir 4 hafta daha böyle devam edip testlerin sonucuna göre 750 test 600 deca bir 10 15 hafta daha devam etmeyi planlıyorum. Şu an herhangi bir fiziksel, psikolojik şikayetim yok. Testis boyu iyi, libidom çok çok iyi. Herhangi bir kür içi inhibitör kullanmıyorum. Futbol geçmişim olduğunu yukarıda belirtmiştim yıllar önce bir maç esnasında belimin üstüne düştüm ve lower back pain dedikleri o şey hayatıma girdi. Bunu o bölgeye yönelik basit egzersizlerle dizginlesem de yıllardır hayatımın bir parçası haline geldi. Deca ile birlikte bunun da gözle görülür azaldığını fark ettim.. deca dolu mu en başından beri şüphe ile yaklaşıyorum ama içinde deca olduğu muhakkak. 

20100104_045635_Momentoo.jpg 20100104_045930_Momentoooo.jpg 20100104_050115_Momento.jpg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
NamasteGodDamnİt, 2 saat önce yazdı:

Herkese selamlar. Novalife 500 test 400 deca kürünün 16. haftasındayım hiç bozmadan bu dozları almaya devam ediyorum. 16 hafta boyunca 89-91 kg arasında gidip geliyorum ama vücudum ufak ufak doluyor, gayet güzel pump yakalıyorum. Bir 4 hafta daha böyle devam edip testlerin sonucuna göre 750 test 600 deca bir 10 15 hafta daha devam etmeyi planlıyorum. Şu an herhangi bir fiziksel, psikolojik şikayetim yok. Testis boyu iyi, libidom çok çok iyi. Herhangi bir kür içi inhibitör kullanmıyorum. Futbol geçmişim olduğunu yukarıda belirtmiştim yıllar önce bir maç esnasında belimin üstüne düştüm ve lower back pain dedikleri o şey hayatıma girdi. Bunu o bölgeye yönelik basit egzersizlerle dizginlesem de yıllardır hayatımın bir parçası haline geldi. Deca ile birlikte bunun da gözle görülür azaldığını fark ettim.. deca dolu mu en başından beri şüphe ile yaklaşıyorum ama içinde deca olduğu muhakkak. 

Deca 25 hafta mı olacak ben mi yanlış anladım. Ki öyleyse sonuçları merakla takip ediyorum. Başarılar. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38, 1 dakika önce yazdı:

Deca 25 hafta mı olacak ben mi yanlış anladım. Ki öyleyse sonuçları merakla takip ediyorum. Başarılar. 

500 test 400 decayı 20 haftaya tamamlayıp 750 test 600 decayı 8 10 hafta devam ettirmek istiyorum toplamda 28 30 hafta sürecek tabi öncesinde 20. haftada testleri yaptırıcam şu an hayat kalitemi etkileyen bir şey yok. Teşekkürler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ogunozcann_    4
NamasteGodDamnİt, 2 saat önce yazdı:

500 test 400 decayı 20 haftaya tamamlayıp 750 test 600 decayı 8 10 hafta devam ettirmek istiyorum toplamda 28 30 hafta sürecek tabi öncesinde 20. haftada testleri yaptırıcam şu an hayat kalitemi etkileyen bir şey yok. Teşekkürler.

Bende çok merak ettim yakından takip edicem 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.