Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

cantarkn    9

Herkese merhaba,13 aylık kürümden çıkalı tam 1 ay oluyor. 4 adet  ovitrelle ,30 gün boyunca 50 mg klomen kullandım kan testim bu şekilde.

(Kan testi ,klomen ve hcg 1 hafta kesilip öyle yaptırılmıştır.)

-Sonuçlar hakkında yorumunuz nedir ?

-Prolaktin e müdahale etmeli miyim ?

-Daha fazla HCG kullanmama gerek var mı,klomenle devam etmek yeterli olur mu ? 

-1 ay daha günlük 50 mg klomen kullanmayı düşünüyorum düşünüyorum ,1 ay sonra tekrar bir test yaptırcam sizin fikirleriniz nelerdir ? 

Teşekkürler.

.Screenshot_1.png.79ea21b166098972a3c2ae121dd125f9.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MuscleBoxer    47

Geçmiş olsun öncelikle boşver haftalık 250 mg yaşam boyu devam kardeşim sistemin içinden geçmişsin tebrik ederim.Uzman bir urologa gözüksen iyi olur 

• ahahaha 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

4 adet ovitrelle'yi kim kullanmanızı söyledi ?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578

Pct planı ve zamanını doğru hesaplayıp uygulamadığını düşünüyorum.Zira hipofizin açılmamış, 30 gün ilaç kullandığını söylüyorsun...

Şu aşamada kafana takacağın şey LH, FSH, E2 ve TOTAL TESTOSTERON...Bunların normal seviyelerine ulaştığını görene kadar pct ni sürdürmek zorundasın.Benim şahsi gözlem ve deneyimime göre, 3 ay kür 1 ay pct gerektirir.Senin en az 3 ay pct yapman gerekiyor...Pct sadece klomenle olmaz bubub yanına tamoksifeni de koymalısın.Sinerji yaptıkları için birlikte kullanılıyor.Ayrıca sadece bunlar da yetmez, bir çok faydalı bitkisel veya suplement destekleri var.Bunları da tedavine ek olarak gün içerisine dağıtman sonuç almanı kolaylaştırır...

Bence sıfırdan klomen+tamoksifen kullanımına başla.Testislerinde klomen kullanımından sonra sertleşme ve irileşme olmuyorsa dozu arttır.İlaçların çoğu içeriği hepten kalitesizleşti.Çok da dozlara güvenmemek lazım...

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cantarkn    9
MuscleBoxer, 2 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun öncelikle boşver haftalık 250 mg yaşam boyu devam kardeşim sistemin içinden geçmişsin tebrik ederim.Uzman bir urologa gözüksen iyi olur 

Valla yol yakınken benimde aklımdan geçmiyor değil :D. Şaka bir yana hayatımda odaklanmam gereken farklı konular var bu yüzden uzun süre kür yapmayı düşünmüyorum. Eczaneye gidip sustanon almam 5 dk mı alır o iş kolay vücüda daha fazla zaman tanıyıp ne olacağını  görmek istiyorum...

Rdm, Bir saat önce yazdı:

4 adet ovitrelle'yi kim kullanmanızı söyledi ?

Kendim,1000iu eod.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cantarkn    9
metinav, Bir saat önce yazdı:

Pct planı ve zamanını doğru hesaplayıp uygulamadığını düşünüyorum.Zira hipofizin açılmamış, 30 gün ilaç kullandığını söylüyorsun...

Şu aşamada kafana takacağın şey LH, FSH, E2 ve TOTAL TESTOSTERON...Bunların normal seviyelerine ulaştığını görene kadar pct ni sürdürmek zorundasın.Benim şahsi gözlem ve deneyimime göre, 3 ay kür 1 ay pct gerektirir.Senin en az 3 ay pct yapman gerekiyor...Pct sadece klomenle olmaz bubub yanına tamoksifeni de koymalısın.Sinerji yaptıkları için birlikte kullanılıyor.Ayrıca sadece bunlar da yetmez, bir çok faydalı bitkisel veya suplement destekleri var.Bunları da tedavine ek olarak gün içerisine dağıtman sonuç almanı kolaylaştırır...

Bence sıfırdan klomen+tamoksifen kullanımına başla.Testislerinde klomen kullanımından sonra sertleşme ve irileşme olmuyorsa dozu arttır.İlaçların çoğu içeriği hepten kalitesizleşti.Çok da dozlara güvenmemek lazım...

Metin abi cevabın için çok teşekkürler,pct ye başladığımda kanımda hiçbir ilaç yoktu o yüzden zamanlamanın kendimce doğru olduğunu düşünüyorum.Uzun süre kür yapmayı düşünmüyorum o yüzden pct süresini 2-3ay daha uzatabilirim. Klomen ve tamoksifen tam olarak nasıl bir sinerji oluşturuyor ?Ben tamoksifeni klomenden kaynaklı artan östrojenin yan etkilerinden korunmak için kullanılıyor diye biliyorum,beni aydınlatırsan çok sevinirim.Zira ne Serm ne ai kullandım bu zamana kadar kür içinde. Testislerimde hiçbir zaman fark edilir şekilde küçülme olmadı bu yüzden kıyas yapamıyorum yanlızca kasıklara doğru çekilme durumu var.Doz konusunda yardımcı olursan sevinirim 100mg klomen/40 tamoksifen uygun mudur ?ilk hafta 150mg klomen de yapabilrim ancak fazla dersen 100mg kullanırım.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
cantarkn, 29 dakika önce yazdı:

Metin abi cevabın için çok teşekkürler,pct ye başladığımda kanımda hiçbir ilaç yoktu o yüzden zamanlamanın kendimce doğru olduğunu düşünüyorum.Uzun süre kür yapmayı düşünmüyorum o yüzden pct süresini 2-3ay daha uzatabilirim. Klomen ve tamoksifen tam olarak nasıl bir sinerji oluşturuyor ?Ben tamoksifeni klomenden kaynaklı artan östrojenin yan etkilerinden korunmak için kullanılıyor diye biliyorum,beni aydınlatırsan çok sevinirim.Zira ne Serm ne ai kullandım bu zamana kadar kür içinde. Testislerimde hiçbir zaman fark edilir şekilde küçülme olmadı bu yüzden kıyas yapamıyorum yanlızca kasıklara doğru çekilme durumu var.Doz konusunda yardımcı olursan sevinirim 100mg klomen/40 tamoksifen uygun mudur ?ilk hafta 150mg klomen de yapabilrim ancak fazla dersen 100mg kullanırım.

Tamoksifenin, klomenin arttırdığı östrojenin göğüs dokusuna tesir edip jineko oluşmasını önleme özelliği, evet var.Ama asıl kullanım amacı bu değil.İlacın birinde hipotalamustaki geri alım reseptörlerini köreltme özelliği varken, diğeri de hipofizdeki reseptörleri uyarıyor.Böylece istenen etki tam olarak sağlanmış oluyor.Klomen östrojeni de arttırdığı için, hipotalamusda ki östrojen seviyesinden negatif geri besleme alan bölgenin bloke edilmesi, lh seviyesinin kontrolsüz bir şekilde uyarılmasına fırsat veriyor.Vucutta östrojen seviyesi hep düşükmüş yanılgısı oluşturularak sürekli lh'ın maksimum seviyede kalması ve testislerin maksimum testosteron üretmesi sağlanıyor.Bir zaman sonra da hipotalamus+hipofiz+testis aksı kendi başına işler hale geliyor ve pct ilaçları kesildikten sonra tabiri caizse motor kendi devrinde çalışmaya devam ediyor :) Tamoksifen meme ve beyinde östrojeni bloke ediyor.Diğer bazı organlarda östrojeni arttırıyor.Onun için test yaptırırsan bu dönemde östrojen seviyen yüksek çıkar.

Basit ve kısa kürlerde tamoksifen olmadan klomenle de pct yapılabilir ama durmuş bir şey tekrar çalıştırmak için riske girmeyi mantıklı bulmuyorum.Pct de en az kür kadar önemsenmeli ve gereken herşeyin tam olarak yapılması uygulanması gerekli.

İlk on gün 100 mg klomen+40 mg tamoksifen uygundur.Sonra 50 mg klomen+20 mg tamoksifen olarak sürdürürsün...Testislerini kontrol et doluluk olması gerekiyor.Onun dışında sarkması veya toplanması durumlarını da gözlemle.Doğal durumunda çalışmalı pct süreci boyunca.Bunların ne zaman başlayacağı konusunda bir şey söyleyemem kişiden kişiye değişir.Bende 15. günde başlıyor mesela...Bu durumu hissettikten sonra klomeni 25 mg tamoksifeni 10 mg düşürüp pct sonuna kadar devam edersin.Ne kadar sürdüreceğin sana kalmış vucudunu gözlemlersin.Pct döneminde su atımı ve östrojen yükselmesinden duygusallık sinirlilik iç sıkıntısı vesaire olur.Bunlara hazırlıklı olmalısın.Kas içindeki suyu korumak için güç düşüşünü önlemek için hormon olmayan desteklerden yararlanabilirsin.Peptid sarms veya benzeri suplementler faydalı olabilir...

• Beğen 5
  • Vayyyy!! 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cantarkn    9
metinav, Bir saat önce yazdı:

Tamoksifenin, klomenin arttırdığı östrojenin göğüs dokusuna tesir edip jineko oluşmasını önleme özelliği, evet var.Ama asıl kullanım amacı bu değil.İlacın birinde hipotalamustaki geri alım reseptörlerini köreltme özelliği varken, diğeri de hipofizdeki reseptörleri uyarıyor.Böylece istenen etki tam olarak sağlanmış oluyor.Klomen östrojeni de arttırdığı için, hipotalamusda ki östrojen seviyesinden negatif geri besleme alan bölgenin bloke edilmesi, lh seviyesinin kontrolsüz bir şekilde uyarılmasına fırsat veriyor.Vucutta östrojen seviyesi hep düşükmüş yanılgısı oluşturularak sürekli lh'ın maksimum seviyede kalması ve testislerin maksimum testosteron üretmesi sağlanıyor.Bir zaman sonra da hipotalamus+hipofiz+testis aksı kendi başına işler hale geliyor ve pct ilaçları kesildikten sonra tabiri caizse motor kendi devrinde çalışmaya devam ediyor :) Tamoksifen meme ve beyinde östrojeni bloke ediyor.Diğer bazı organlarda östrojeni arttırıyor.Onun için test yaptırırsan bu dönemde östrojen seviyen yüksek çıkar.

Basit ve kısa kürlerde tamoksifen olmadan klomenle de pct yapılabilir ama durmuş bir şey tekrar çalıştırmak için riske girmeyi mantıklı bulmuyorum.Pct de en az kür kadar önemsenmeli ve gereken herşeyin tam olarak yapılması uygulanması gerekli.

İlk on gün 100 mg klomen+40 mg tamoksifen uygundur.Sonra 50 mg klomen+20 mg tamoksifen olarak sürdürürsün...Testislerini kontrol et doluluk olması gerekiyor.Onun dışında sarkması veya toplanması durumlarını da gözlemle.Doğal durumunda çalışmalı pct süreci boyunca.Bunların ne zaman başlayacağı konusunda bir şey söyleyemem kişiden kişiye değişir.Bende 15. günde başlıyor mesela...Bu durumu hissettikten sonra klomeni 25 mg tamoksifeni 10 mg düşürüp pct sonuna kadar devam edersin.Ne kadar sürdüreceğin sana kalmış vucudunu gözlemlersin.Pct döneminde su atımı ve östrojen yükselmesinden duygusallık sinirlilik iç sıkıntısı vesaire olur.Bunlara hazırlıklı olmalısın.Kas içindeki suyu korumak için güç düşüşünü önlemek için hormon olmayan desteklerden yararlanabilirsin.Peptid sarms veya benzeri suplementler faydalı olabilir...

Çok teşekkürler, parayla satın alınamayacak cinsten bilgiler emeğinize sağlık :) Ancak aklımda kalan diğer bir konu HCG nin neden işe yaramadığı ?Ovitrelle yi elimden geldiğince bölmeye çalıştım 1000-1500iu ya denk getirmeye çalıştım ancak hcg hiçbir fayda etmemiş ,en azından testislerin aşağı inmesi gerekmez miydi ?Sizce bunun sebebi nedir nerde hata yaptım ? 

Birde konu dışı  merakımdan soruyorum blast,cruse şeklinde devam etmektense neden her kür sonu sistemi tekrar açmayı tercih ediyorsunuz ?Bunu da çok merak ediyorum arkasındaki mantık nedir ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
cantarkn, 16 saat önce yazdı:

Çok teşekkürler, parayla satın alınamayacak cinsten bilgiler emeğinize sağlık :) Ancak aklımda kalan diğer bir konu HCG nin neden işe yaramadığı ?Ovitrelle yi elimden geldiğince bölmeye çalıştım 1000-1500iu ya denk getirmeye çalıştım ancak hcg hiçbir fayda etmemiş ,en azından testislerin aşağı inmesi gerekmez miydi ?Sizce bunun sebebi nedir nerde hata yaptım ? 

Birde konu dışı  merakımdan soruyorum blast,cruse şeklinde devam etmektense neden her kür sonu sistemi tekrar açmayı tercih ediyorsunuz ?Bunu da çok merak ediyorum arkasındaki mantık nedir ?

Bunların cevabı forumda verildi.Biraz araştır bulursun :)

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cantarkn    9
metinav, 3 saat önce yazdı:

Bunların cevabı forumda verildi.Biraz araştır bulursun :)

Screenshot_1.png.0ed8869b6e96634a74ed7244d57276a3.png

Total test de şimdi çıkmış üst sınırda gözüküyor anlam veremedim ? Şimdi pct ye başlamam uygun mu yoksa kalan testoyu da sert ve yoğun antrenmanlara bitirip öyle mi başlamak daha mantıklı olur ? Teşekkürler.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    915
cantarkn, 9 dakika önce yazdı:

Total test de şimdi çıkmış üst sınırda gözüküyor anlam veremedim ? Şimdi pct ye başlamam uygun mu yoksa kalan testoyu da sert ve yoğun antrenmanlara bitirip öyle mi başlamak daha mantıklı olur ? Teşekkürler.

son enjeksiyondan sonra kaç gün geçti. hangi esteri kullandın

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cantarkn    9
Askabar, 23 dakika önce yazdı:

son enjeksiyondan sonra kaç gün geçti. hangi esteri kullandın

1 aydan fazla oluyor, son kür sustan,tren e,bold.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
cantarkn, 2 saat önce yazdı:

1 aydan fazla oluyor, son kür sustan,tren e,bold.

13 aylık kürümden çıkalı tam bir ay oluyor demişsin,kürden çıktıktan kaç hafta sonra Pct'ye başlamışdınız acaba ? 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Abdullah, 1 dakika önce yazdı:

13 aylık kürümden çıkalı tam bir ay oluyor demişsin,kürden çıktıktan kaç hafta sonra Pct'ye başlamışdınız acaba ? 

Kardeşe pct zamanlaması yanlış demiştim, fakat doğru yaptığını söylemişti:)

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Abdullah    49
metinav, 1 dakika önce yazdı:

Kardeşe pct zamanlaması yanlış demiştim, fakat doğru yaptığını söylemişti:)

Sizinde dediğiniz gibi hocam, kürden çıkalı 1 ay olmuş Pct'yi de o 1 ay'a sığdırmış galiba.

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
cantarkn, 3 saat önce yazdı:

Bunun neden kaynaklandığını benim bilmem mümkün değil.Ya steroidler hala kanında ondan dolayı, yada klomenden dolayı bu seviyede görünüyor olabilir.Neyi nasıl yaptığını bilen sensin :)

Abdullah, 2 dakika önce yazdı:

Sizinde dediğiniz gibi hocam, kürden çıkalı 1 ay olmuş Pct'yi de o 1 ay'a sığdırmış galiba.

Galiba öyle olmuş...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Kürşat1453
      İyi günler hocalarım. İsim Emre yaş 30.
      8 haftadır Testo e 500mg, Bolde 500mg, oxandrolone 30 mg kürümdeyim. Elimde olmayan sebeplerden ötürü kürü Şuan için bırakmak durumundayım. Kür öncesi hormon testlerimde herhangi bir sıkıntı yoktu. Son enjeksiyonu cumartesi günü yaptım. Bundan sonra ki süreçte nasıl ilerlememi neler yapmamı önerirsiniz PCT süreci için
    • Yazan: beko0715
      Merhabalar arkadaşlar,
      Konuyu uzatmayacağım daha öncesinde 3 kez küre girdim kür sonrası azospermi oluştu çocuğum olmuyor ve bu canımı sıkıyor.
      6 kutu klomen 3 kutu proviron  1 kutu ovitrelle Takviye vitamin olarakta proxeed plus alınması önerildi bana ama kullanmasını not etmiştim kaybettim bu fotoğraftaki ürünlerin kullanımını bilen veya ekstra önerisi olan bana yardımcı olabilir mi? @metinav @rastlantisal @Diver @Askabar @godofdark  @Oathbreaker @otopsicikedi @crosfredy @AREN

• Yazan: Eampowered
      Selamlar arkadaşlar. 
      Aralığın ilk haftası başladığım kürüme bundan tam 4 hafta önce son vermiştim kullanmış olduğum ilaçlar ve dozlar şu şekilde:
      1-6 hafta arası testesteron enantha 300mg 6-18 hafta arası testesteron enanthat 500m 1-6 hafta arası boldenon 300mg 6-14 hafta arası boldenon 500mg  Bugün verdiğim kan sonucunda herhangi bir protokol uygulamama rağmen lh açılmış görünüyor (fsh ta istemiştim ama enabızda görünmüyor doktorum eklemeyi unutmuş olabilir) ayrıca ne kür boyu nede kürden sonra ne bir libido nede herhangi bir ereksiyon sorunu hiçbir şey yaşamadım sorularıma gelecek olursak:
      herhangi bir protokol uygulamam gerekiyor mu? bu tek seferlik bir şeymi yoksa hayatım boyunca yaptığım kürlerde pct yapmadan döngüm hep açılacak mı? son olarak kendim gerek görmesemde sizce gidip tekrardan bir fsh değeri istemelimiyim yoksa gerek yok mu ? Kür içi ve kür sonu değerlerimi aşağı bırakıyorum cevaplarınız benim için değerli teşekkürler şimdiden.
      @metinav @rastlantisal @GHOST @SPECTRE @otopsicikedi @crosfredy @AREN @godofdark @Diver @SantoR

• Yazan: Pnshr
      Hocalarım merhabalar.
      Ovitrelle enjeksiyonundam sonra tamoxifen ve klomen kullanımı için 6 gün beklenmeli mi ? Yoksa ovitrelleden sonraki gün tamox klomen başlanmalımıdır?
    • Yazan: merakli
      Merhabalar bugün itibariyle 12-16 haftalık kürüme başlamış bulunmaktayım bu dönemde Ghrp6 cjc1295 Dac igf lr3 yanına testo propionate ve oxandrolone ekledim bu dönemde yüzde oluşan sivilceler için de dahil olmak üzere kür içinde ve sonrasında kullanmam gerekenler nelerdir kullanımları nasıl olacaktır bilgi verirseniz çok mutlu olurum. @Diver @crosfredy @rastlantisal
      dipnot:karaciğer ve böbrek koruyucu gibi ürünler özellikle merak ettiğim konular 

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.