Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

Ouzhannn    150

Merhaba arkadaşlar 2. Kür olarak tren girmeye karar verdim ve bunu sizlerlede değişimi paylaşmak istedim @Loving Burak hocamın desteğinden dolayida teşekkürler onunla beraber planlamadan memnunum başlangıç fotoğraflarımı ekliyorum ve 10 hafta tren 20 hafta kadarda testo devam edilecek bakalım nasıl birsey çıkacak Start Pazartesi 💪🏽
Boy 172 

Kilo 82

Yas 28

016C63C1-FCA2-4BD0-871E-E04871DEA545.jpeg 2CEE93FF-28A2-45A2-9385-C2C7478B4E70.jpeg 4E31C1C9-72F8-43B3-B0C5-DC9145B20BDD.jpeg

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

forbit    828

Başarılar Oğuzhan kütlen gayet iyi daha üzerine koyman iyi olur mu bilemem ama trenle bu kütle kalemle çizilmiş gibi sonuç verecektir.

10 hafta tren yapmışsın ya bende tren kürüne @Loving ile girmiştim aynı senin gibi uzun 26 haftaya kadar. Çok güzel sonuçlar almıştık ama bana 10 hafta tren 4 hafta off verdirmişti sonra tekrar 10 hafta tren şeklinde gitmiştir ve süper bir yaz dönemi geçirmiştim uzun yapacaksan ve trenden mutlu kalırsa tavsiye ederim bu yöntem işe yarıyor. :D 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
forbit, 8 dakika önce yazdı:

Başarılar Oğuzhan kütlen gayet iyi daha üzerine koyman iyi olur mu bilemem ama trenle bu kütle kalemle çizilmiş gibi sonuç verecektir.

10 hafta tren yapmışsın ya bende tren kürüne @Loving ile girmiştim aynı senin gibi uzun 26 haftaya kadar. Çok güzel sonuçlar almıştık ama bana 10 hafta tren 4 hafta off verdirmişti sonra tekrar 10 hafta tren şeklinde gitmiştir ve süper bir yaz dönemi geçirmiştim uzun yapacaksan ve trenden mutlu kalırsa tavsiye ederim bu yöntem işe yarıyor. :D 

Burak hocam nasıl bir yol çizerse ona göre devam etmeyi planliyorum suanlik 10 hafta düşündük ve devamı testo ama sarmsda sıkıştıralecegimi söyledi bakalim insallah güzel sonuçlarla hep birlikte Karsilasicaz 🙏🏽

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150

Pazartesi başlayacaktım ama planlarım değiştiği için bugün ilk enjeksiyonumu yaptım bakalım ilerleyiş nasıl devam edecek 💪🏽

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
agfitness, 3 saat önce yazdı:

Tren gelir hoş gelir, ley ley lüm lüm ley. Hadi hayırlısı bakalım güzel sonuçlar görmek dileğiyle Oğuzhan :)

Sağlıklı sporlar…

😂😂 teşekkürler bakalim kara tren mi olacak bana yoksa ak tren mi 😂🙏🏽 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150

Oysaki sadece sırt çalışmıştım hicbir yan etki henüz olmadı 5. Gündeyim ama yerden düşen anahtarı alsam pump oluyorum yemek yerken bile bu nasıl birsey anlamadim :)

70A15A94-989D-4147-B212-34A12750C2DA.jpeg 9D5FC10E-9FD6-4DB8-A220-80E46CB97C1B.jpeg

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Enjeksiyon yaparken tren öksürüğüne rast geldin mi? 

Ayrıca haftalık kaç mg tren kullanıcaksın? Umarım en az yan etki ve maksimum kazançla kürünü bitirirsin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
hectordoyle, 6 dakika önce yazdı:

Enjeksiyon yaparken tren öksürüğüne rast geldin mi? 

Ayrıca haftalık kaç mg tren kullanıcaksın? Umarım en az yan etki ve maksimum kazançla kürünü bitirirsin

Teşekkürler insallah öyle olur burak hocamın söylediğine göre o öksürük  3-4 hafta ken kendini bariz belli etmeye başlayabileceğini söyledi ilk enjeksiyonlarda zor yada hiç olmayadabilirmis kişiye göre suanlik pump hariç bir olayim olmadi

haftada 2 enjeksiyon yapiyorum toplamda 400mg tren 500 testo 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    730
Ouzhannn, Bir saat önce yazdı:

Oysaki sadece sırt çalışmıştım hicbir yan etki henüz olmadı 5. Gündeyim ama yerden düşen anahtarı alsam pump oluyorum yemek yerken bile bu nasıl birsey anlamadim :)

70A15A94-989D-4147-B212-34A12750C2DA.jpeg 9D5FC10E-9FD6-4DB8-A220-80E46CB97C1B.jpeg

Proprosiyon çok güzel kür sonunda ünlü bir ressamın tablosu gibi olacaktır görüntü tren varsa! :) Kardiyoları sakın akasatmayın.

Ouzhannn, 3 dakika önce yazdı:

Teşekkürler insallah öyle olur burak hocamın söylediğine göre o öksürük  3-4 hafta ken kendini bariz belli etmeye başlayabileceğini söyledi ilk enjeksiyonlarda zor yada hiç olmayadabilirmis kişiye göre suanlik pump hariç bir olayim olmadi

Aynen öyle bende Burak hocadan geçen sene Balkan parabolanla çalışmıştım şansıma o zaman fiyatlarda uygundu :) Bende de hiç yan etki yapmadı ama sonuçlar harikaydı 14 hafta sonunda. Öğrencilerime sipariş vermiştik aynı ilaçtan bildiğin ağır ateş ve öksürükten çocuğu kaybedeceğiz sanmıştık (işin şakası) yani kişiden kişiye yan etkiler ve yan etikilerin şiddeti değişebiliyor. Yan etkiden ziyade etkilere odaklanın 5 haftadan sonra özellikle 8 ve sonrasında çok güzel etkiler bekleyin derim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637
Ouzhannn, 1 saat önce yazdı:

İlk tren küründe 400 mg çok yüksek geliyor bana göre. Miligram olarak düşük ancak kullandığın ilaç tren. Gerçi burak hoca gereken yardımı ediyordur elbette bir bildiği vardır. Küründe başarılar dilerim

@SPECTRE hocam haftalık kaç mg parabolan kullanmıştınız acaba

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
SPECTRE, 35 dakika önce yazdı:

Proprosiyon çok güzel kür sonunda ünlü bir ressamın tablosu gibi olacaktır görüntü tren varsa! :) Kardiyoları sakın akasatmayın.

Aynen öyle bende Burak hocadan geçen sene Balkan parabolanla çalışmıştım şansıma o zaman fiyatlarda uygundu :) Bende de hiç yan etki yapmadı ama sonuçlar harikaydı 14 hafta sonunda. Öğrencilerime sipariş vermiştik aynı ilaçtan bildiğin ağır ateş ve öksürükten çocuğu kaybedeceğiz sanmıştık (işin şakası) yani kişiden kişiye yan etkiler ve yan etikilerin şiddeti değişebiliyor. Yan etkiden ziyade etkilere odaklanın 5 haftadan sonra özellikle 8 ve sonrasında çok güzel etkiler bekleyin derim.

Teşekkürler 🙏🏽 bende öyle düşünüyorum o büyük ve sert kalem görüntüyü merak ediyorum bakalim nasil birsey çıkacak ortaya merak ediyorum aslinda yan etkileride merak ediyorum ama ne zaman gösterir kendini pek bilemiyorum öğrenciniz ne zaman yaşamıştı hatırlıyor musunuz ?

benim ürünlerde balkan tren iran testo

hectordoyle, 34 dakika önce yazdı:

İlk tren küründe 400 mg çok yüksek geliyor bana göre. Miligram olarak düşük ancak kullandığın ilaç tren. Gerçi burak hoca gereken yardımı ediyordur elbette bir bildiği vardır. Küründe başarılar dilerim

Teşekkürler düşüncelerin için dediğin gibi ben burak hocamın ellerine bıraktım kendimi o ne yapacağını bilir gerisi tabikide antreman ve beslenme olarak bana kaliyor :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    730
hectordoyle, 1 saat önce yazdı:

Yüksek değil bana göre tabi bana göre tekrar edeyim. Bende kendi kürlerimde 400,450 aralığında kullanıyorum ama kendi öğrencilerime 300 öneriyorum çünkü genelinin bırakın kür deneyimini spor deneyimi bile kendilerine göre çok iyi olduğunu sansalar bile bence değil. Ayrıca treni kimseyede tavsiye etmem profesyonellerin tercih etmesi lazım ama öğrencilerimden yok ben illede kullanacağım diyen olursa o şartlar doğrultusunda yardımcı oluyorum. Öğrencilerimde ilk hafta yaşayanda oldu kürün ortasında yaşayanda hiç yaşamayan da bende hiç yaşamadım ama tren için değil clende de çarpıntı yaşamadım genetik olarak yan etki özürlü de olabilirim :) Gerçi bu eksiklik değil mükafat oluyor orası ayrı.

@SPECTRE hocam haftalık kaç mg parabolan kullanmıştınız acaba

400 genelde ama en fazla 450 gördüm o zaman delirecek gibi oldum sinir stress hatta ilacı kessem mi diyede çok düşündüm öksürük ateş gibi şeyleri hiç yaşamadım ama sinir yaptı başıma bela alacak kadar hemde. Tabi sonraki kürlerde bu negatif durumuda zamanla telafi ettim. (anti depresan çok düşük doz)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
SPECTRE, 7 saat önce yazdı:

Yüksek değil bana göre tabi bana göre tekrar edeyim. Bende kendi kürlerimde 400,450 aralığında kullanıyorum ama kendi öğrencilerime 300 öneriyorum çünkü genelinin bırakın kür deneyimini spor deneyimi bile kendilerine göre çok iyi olduğunu sansalar bile bence değil. Ayrıca treni kimseyede tavsiye etmem profesyonellerin tercih etmesi lazım ama öğrencilerimden yok ben illede kullanacağım diyen olursa o şartlar doğrultusunda yardımcı oluyorum. Öğrencilerimde ilk hafta yaşayanda oldu kürün ortasında yaşayanda hiç yaşamayan da bende hiç yaşamadım ama tren için değil clende de çarpıntı yaşamadım genetik olarak yan etki özürlü de olabilirim :) Gerçi bu eksiklik değil mükafat oluyor orası ayrı.

400 genelde ama en fazla 450 gördüm o zaman delirecek gibi oldum sinir stress hatta ilacı kessem mi diyede çok düşündüm öksürük ateş gibi şeyleri hiç yaşamadım ama sinir yaptı başıma bela alacak kadar hemde. Tabi sonraki kürlerde bu negatif durumuda zamanla telafi ettim. (anti depresan çok düşük doz)

Teşekkürler hocam bilgiler için 🙏🏽 Bakalım bende neler yapacak :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150

10. Güne geldik ve form atmak istedim gelişim adına güzel gittiğini düşünüyorum ışıklarda sorunlu olduğu icin parlaklık ayarlarıyla birazcık oynadim ve poz sıkıntılarım var galiba zamanla düzeleceğini düşünüyorum spor öncesi tamamen hepsini pumpsiz atmayi düşünüyorum 10 günde bir aldığım ölçülere göre 10gunde 2ser cm eklendi omuz kol göğüs olarak hepsi soğuk ölçüm düşünce ve görüşleriniz icin simdiden teşekkürler 🙏🏽
Hicbir yan etkiyle daha karşılaşılmadı ☺️ 

7B466715-DF01-49C7-B1DF-DAD36040EE0E.jpeg D1426EAE-42CA-4AE0-BC67-FD3FFBB79704.jpeg 8FBD379D-2692-4337-BFFF-CA0961D3A0E8.jpeg

AE4E600C-EB3E-4C99-964C-CD1B77512AF4.jpeg DEB9DF4F-8A3F-41B9-A00A-A1A03D69FF95.jpeg 3F20A06B-5D57-463F-A9BE-517C8AA47A36.jpeg

• Beğen 4

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    730
Ouzhannn, 40 dakika önce yazdı:

10. Güne geldik ve form atmak istedim gelişim adına güzel gittiğini düşünüyorum ışıklarda sorunlu olduğu icin parlaklık ayarlarıyla birazcık oynadim ve poz sıkıntılarım var galiba zamanla düzeleceğini düşünüyorum spor öncesi tamamen hepsini pumpsiz atmayi düşünüyorum 10 günde bir aldığım ölçülere göre 10gunde 2ser cm eklendi omuz kol göğüs olarak hepsi soğuk ölçüm düşünce ve görüşleriniz icin simdiden teşekkürler 🙏🏽
Hicbir yan etkiyle daha karşılaşılmadı ☺️

1 ve 3 kare geleceğe dair o kadar güzel bir referans veriyor ki hocam muhtemelen 6. haftadan 8. haftadan sonra burada bir çok kişi olumlu yönde güzel yorumlar yapacaktır alt yapınız zaten güzeldi trenle bunu şahlandıracaksınız yan etki konusunda ise şanslısınız dediğim gibi ama yinde 3 ve 4 haftalara dikkat edin derim. Birde çok sık foto atmayın kli insanlar farkı anlayamaz devamlı gördüğü için başında ortasında sonunda atın o zaman fark ortaya çıkacaktır bence.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
SPECTRE, 2 dakika önce yazdı:

1 ve 3 kare geleceğe dair o kadar güzel bir referans veriyor ki hocam muhtemelen 6. haftadan 8. haftadan sonra burada bir çok kişi olumlu yönde güzel yorumlar yapacaktır alt yapınız zaten güzeldi trenle bunu şahlandıracaksınız yan etki konusunda ise şanslısınız dediğim gibi ama yinde 3 ve 4 haftalara dikkat edin derim. Birde çok sık foto atmayın kli insanlar farkı anlayamaz devamlı gördüğü için başında ortasında sonunda atın o zaman fark ortaya çıkacaktır bence.

görüşlerin için teşekkür ederim hocam inşallah beklediğimi alacağımı düşünüyorum bende o zaman normalde 10 günde bir olarak düşünmüştüm ama madem o zaman tam ortasında ve sonunda atayım :) evet 3 ve 4 haftalarda dahada baskın olduğunu bende duydum inşallah çokta yan etki olmadan geçiririm ama manyaklıkta hoşuma gidebilir :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    637

Abi küründeki değişime tanık olup ben de senin izinden gidicem :D Şaka bir yana umarım kürün iyi geçer Tren E 3.haftanın ortalarında açılmaya başlıyor diye biliyorum görsel olarak

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
hectordoyle, 48 dakika önce yazdı:

Abi küründeki değişime tanık olup ben de senin izinden gidicem :D Şaka bir yana umarım kürün iyi geçer Tren E 3.haftanın ortalarında açılmaya başlıyor diye biliyorum görsel olarak

İnsallah bakalim 3 yada 4 de tam etkiye başlayacağını düşünüyorum bende simdide etki var fazlasiyla full pumpli hissediyorum kendi ufacık bir haraket bile dopdolu hissettiriyor beni 😂 patlamaya hazır bomba gibi kaslarım 

forbit, 36 dakika önce yazdı:

@Semih Erarslan ile ikiniz trendesiniz bakalım sonuçlar ne olacak. :D 

Semih ustanın form daha sağlam gibi korkutuyor beni o :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150

@Ouzhannn nasıl geçiyor kürün şuan 

Bir sıkıntı yok sadece vucudum 4-5 gündür ateş gibi ama sinirsel olarak yada öksürük falan daha rastlamadim yada daha bana vurmadi ama belli olmaz daha 3 hafta bitti 4 uncu haftaya gitmekteyim sürekli pump halindeyim ve ufak tefek gelişim başladığını düşünüyorum 3 cm kadar artis var cunku ölçülerimde bide göğsümde ilk hafta sonundan beri 20kg bi dumbell oturdu :D

tarihinde Ouzhannn tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150

5. Haftayi bitirmek  üzereyim ve gelişimim güzel ilerlemekte hala sürekli pump halindeyim göğsümde ki dambuller haricinde farkli birseyler hissetmiyorum hatta kendimi cok daha mutlu pozitif hissediyorum bu treni cok sevdim galiba hic çıkasım gelmiyo :D

terleme öksürük vs hicbirsey olmadi vucudum hep sıcak üşümem hiç olmuyo sadece idrarim sabahlari koyu oluyor gun ici kendine geliyor bakalim daha ilerledikce belki olabilir belki olmaz

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Ouzhannn, 26 dakika önce yazdı:

5. Haftayi bitirmek  üzereyim ve gelişimim güzel ilerlemekte hala sürekli pump halindeyim göğsümde ki dambuller haricinde farkli birseyler hissetmiyorum hatta kendimi cok daha mutlu pozitif hissediyorum bu treni cok sevdim galiba hic çıkasım gelmiyo :D

terleme öksürük vs hicbirsey olmadi vucudum hep sıcak üşümem hiç olmuyo sadece idrarim sabahlari koyu oluyor gun ici kendine geliyor bakalim daha ilerledikce belki olabilir belki olmaz

Son form atabilir misin rica etsem tren etkilerini merak ediyorum dostum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150

Şuanki durum bu dostum

Emrahtkty, 10 dakika önce yazdı:

Son form atabilir misin rica etsem tren etkilerini merak ediyorum dostum 

1E087735-CA5B-43FF-9FCD-E517BCA2C803.jpeg EFB14290-D6EC-4ACC-B508-745DE1CC6E2C.jpeg

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.