Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Önerilen İletiler

hectordoyle    638
gönderildi (düzenlendi)
Emrahtkty, 2 dakika önce yazdı:

Tren enanth bende ufak bi öksürük yaptı nefes konusunda biraz zorluyor evet onun dışında gece uyku düzenim bozuldu mahvoldu diyebilirim bazen birden sıcak basıyor vücudumu sarıyo @hectordoyle benim de tecrübelerim bunlar benim 3.hafta bakalım neler olucak kaçıncı haftada tam görüntü olarak verimi hissettin sen @Ouzhannn?

Sıcak basma olayı da var az bir şey. Bugün rüzgarlı ve yağmurlu havada herkes titrerken ben kapşon + tişörtle kılımı kıpırdatmıyordum :D 

Genelde tren e kullanan çoğu kişi 3.haftanın başlarında görüntü olarak verim hissediyor. Sen de belki de önümüzdeki hafta verim almaya başlarsın ki büyük ihtimal böyle olur

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Ouzhannn    150
Emrahtkty, 14 dakika önce yazdı:

Tren enanth bende ufak bi öksürük yaptı nefes konusunda biraz zorluyor evet onun dışında gece uyku düzenim bozuldu mahvoldu diyebilirim bazen birden sıcak basıyor vücudumu sarıyo @hectordoyle benim de tecrübelerim bunlar benim 3.hafta bakalım neler olucak kaçıncı haftada tam görüntü olarak verimi hissettin sen @Ouzhannn?

Valla dostum ben daha çok daha fazla uyumaya başladım millet sinir stres diyo ben resmen mutluluktan öluyorum bu ara hicbirseyi takmiyorum kafama takamiyorum :) hic çıkmak istemiyorum resmen kürden ömür boyu trende kalinir kanıdı olsa kalirim galiba :) cizgilerim cikmaya basladi ben agirlik artisi güç ve olgunlugu 3 hafta baslari hissettim bayada doldu adaleler herkes gören cok fena oldun diyo ama bana ayni geliyo :)

hectordoyle, 18 dakika önce yazdı:

Çok teşekkürler 🙏🏽 Önümüzdeki mayıs gibi trenbolon  kullanmaya devam edebilirsem (ciddi bir yan etki görmezsem) ve tatminkar bir sonuç elde edebilisem tabii ki ayrı bir başlık açar orda gelişimimi paylaşırım. Normalde küre şubatın ilk haftası başladım ancak ilk 3 haftam covidden dolayı çöp oldu, sonraki 3 hafta da only testo ile idman yapmaya devam ettim ve 6.haftadan itibaren küre tren ekledim. Amacım estetik bir görüntü, karbonhidratı 150-200 gr civarında tutup bu önümdeki 8 haftalık süreçte 6-7 kg vermeyi planlıyorum. Umarım güzel geçerde yaza güzel başlarız :D 

Valla karboyu 500 en asagi tutmuyorum son 6 hafta yariya cekip definemsi kullancam parabolonda :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Ouzhannn, 3 dakika önce yazdı:

Valla dostum ben daha çok daha fazla uyumaya başladım millet sinir stres diyo ben resmen mutluluktan öluyorum bu ara hicbirseyi takmiyorum kafama takamiyorum :) hic çıkmak istemiyorum resmen kürden ömür boyu trende kalinir kanıdı olsa kalirim galiba :) cizgilerim cikmaya basladi ben agirlik artisi güç ve olgunlugu 3 hafta baslari hissettim bayada doldu adaleler herkes gören cok fena oldun diyo ama bana ayni geliyo :)

Evet bana da hatlar iyice belirginleşmiş damarlar açıldı dendi de benim istediğim o sert karın görüntüsü az karb alıyorum 5.haftadan sonra muhtemelen baya sertlesir karnım 

hectordoyle, 11 dakika önce yazdı:

Sıcak basma olayı da var az bir şey. Bugün rüzgarlı ve yağmurlu havada herkes titrerken ben kapşon + tişörtle kılımı kıpırdatmıyordum :D 

Genelde tren e kullanan çoğu kişi 3.haftanın başlarında görüntü olarak verim hissediyor. Sen de belki de önümüzdeki hafta verim almaya başlarsın ki büyük ihtimal böyle olur

Aynen bu aralar bi az karb aşmama rağmen adele daha dolu duruyor 4 den sonra bende iyice patlayacağını düşünüyorum 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
Emrahtkty, Şimdi yazdı:

Evet bana da hatlar iyice belirginleşmiş damarlar açıldı dendi de benim istediğim o sert karın görüntüsü az karb alıyorum 5.haftadan sonra muhtemelen baya sertlesir karnım 

Aynen bu aralar bi az karb aşmama rağmen adele daha dolu duruyor 4 den sonra bende iyice patlayacağını düşünüyorum 

Tek halledemeyip moralimi bozan göğsüm benim hep küçük genetiken öyle heralde artik kabullendim :) karin olayini cok önemsemiyorum ama dedigim gibi son 6 haftamda karbo düşürüp kardio karin yuklenicem yuklenebildigim kadar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Ouzhannn, Şimdi yazdı:

Tek halledemeyip moralimi bozan göğsüm benim hep küçük genetiken öyle heralde artik kabullendim :) karin olayini cok önemsemiyorum ama dedigim gibi son 6 haftamda karbo düşürüp kardio karin yuklenicem yuklenebildigim kadar

Aynı sorun bende de vardı da baya ilerlettim eskiye göre kaç gün çalışıyorsun setlerini ve hareketlerini yazarsan yardımcı olabilirim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
gönderildi (düzenlendi)
Emrahtkty, 10 dakika önce yazdı:

Aynı sorun bende de vardı da baya ilerlettim eskiye göre kaç gün çalışıyorsun setlerini ve hareketlerini yazarsan yardımcı olabilirim 

3 set 12 tekrar olacak sekilde ayarliyorum omuz-bacak

gogus 

sirt kol olarak atiyorum antremani 

goguste bench preess

dumbell press

dumbell fly

machine fly 

Cable crossover 

middle cable fly

gogus bu genelde 

Genelde haftanin 6 günü oluyo bazen 5e düşüyor isime bagli olarak haftada 2 göğüs atmaya bakiyorum

tarihinde Ouzhannn tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Ouzhannn, 8 dakika önce yazdı:

3 set 12 tekrar olacak sekilde ayarliyorum omuz-bacak

gogus 

sirt kol olarak atiyorum antremani 

goguste bench preess

dumbell press

dumbell fly

machine fly 

Cable crossover 

middle cable fly

gogus bu genelde 

Genelde haftanin 6 günü oluyo bazen 5e düşüyor isime bagli olarak haftada 2 göğüs atmaya bakiyorum

Hareket sayısı bana fazla geldi 4 harekete düşüp en verim aldığın 4 hareketi seç ilk 3 hareket 4 set. En sona crossover 3 set tükeniş seti ekleyip deneyebilirsin ve bence bench pressi bırakmalısın odak noktası göğüs ise o kadar da verimli bir hareket değil 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Emrahtkty, 4 dakika önce yazdı:

Hareket sayısı bana fazla geldi 4 harekete düşüp en verim aldığın 4 hareketi seç ilk 3 hareket 4 set. En sona crossover 3 set tükeniş seti ekleyip deneyebilirsin ve bence bench pressi bırakmalısın odak noktası göğüs ise o kadar da verimli bir hareket değil 

bende fly lar daha iyi büyütüyor diye duymuştum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
holyland, 4 dakika önce yazdı:

bende fly lar daha iyi büyütüyor diye duymuştum

Bir press bir fly bir press bir Fly benim stilim bu 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
hectordoyle, 57 dakika önce yazdı:

@Emrahtkty  uykusuzluk hala devam ediyor mu? Ediyorsa geceleri dinlenme nabzın yüksek çıkıyordur büyük ihtimal

Yok uykuda sıkıntı yok şuan biraz daha oturdu düzen ufak bi sinir var açlıktan ötürü oda :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
Emrahtkty, 18 dakika önce yazdı:

Yok uykuda sıkıntı yok şuan biraz daha oturdu düzen ufak bi sinir var açlıktan ötürü oda :) 

Ben karboyu cok kesmediğim icin belkide sinir yapmıyor ama sanmam ya bu mutluluk farklı hic çıkmak istemiyorum ilac 1 sene kullanilir deseler kullanirim galiba :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Ouzhannn, 10 dakika önce yazdı:

Ben karboyu cok kesmediğim icin belkide sinir yapmıyor ama sanmam ya bu mutluluk farklı hic çıkmak istemiyorum ilac 1 sene kullanilir deseler kullanirim galiba :)

Evet güzel ilaç büyütüyor 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Emrahtkty, 56 dakika önce yazdı:

Ben akşam antrenmandan sonra 1 tablet dideral kullanıyorum, böyle yaptığımdan beri uyku sorunu vs yaşamadım

Ben sert diyete yarından itibaren başlayacağım 8 hafta sürücek hadi bakalım :D 

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150

Valla treni diyet ilaci olarak görmüyorum ama son 5 haftaya parabolon koyduk o zaman sıkı bi diyet sart olacak :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Ouzhannn, 3 dakika önce yazdı:

Valla treni diyet ilaci olarak görmüyorum ama son 5 haftaya parabolon koyduk o zaman sıkı bi diyet sart olacak :)

Hem def hem bulk ikisinde de güzel iş yapan bi ilaç def de bu ilaçla büyürsün öyle bi ilaç salondakiler büyümüşsün yine diyo 3 haftafır diyetteyim diyorum inanmıyorlar öyle bi ilaç :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
Emrahtkty, Şimdi yazdı:

Hem def hem bulk ikisinde de güzel iş yapan bi ilaç def de bu ilaçla büyürsün öyle bi ilaç salondakiler büyümüşsün yine diyo 3 haftafır diyetteyim diyorum inanmıyorlar öyle bi ilaç :) 

Bide antreman baslamadan once gorup antremanda tekrar görenler bana sey diyo abi iki katısın suan :) 

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Ouzhannn, 2 dakika önce yazdı:

Bide antreman baslamadan once gorup antremanda tekrar görenler bana sey diyo abi iki katısın suan :) 

Emrahtkty, 4 dakika önce yazdı:

Valla ilaç tam bi açılsın ben de sabırsızlıkla bekliyorum :D 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150
hectordoyle, 37 dakika önce yazdı:

Valla ilaç tam bi açılsın ben de sabırsızlıkla bekliyorum :D 

Acilir acilir pumptan antreman yapamayinca asıl cile basliyo bana bicak batar gibi batiyo pump zor tamamliyorum bazen

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150

Kürümün ortalarından selamlar 👋🏽 
hala hiçbir yan etkiyle karşılaşmadım öksürük vb birseyde yok sadece aşırı pumptan antreman atmakta zorluk cekiyorum dinlenmeleri biraz daha uzun tutmak zorundayim o kadar :)

3BD0A960-6F58-48E3-B78F-2D1589AD1DBC.jpeg D9756F53-9A7D-4D1D-8426-20D97DFC4905.jpeg A8AC6C35-EFCE-4CA0-AF97-27B63B74BC0A.jpeg 708DD5F1-2651-4DE9-A618-6F32D32C3A23.jpeg

• Beğen 7

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150

Yavas yavas definasyona başlıyorum karboyu yarıya çektim 4 hafta sonra son 5 hafta olarak parabolon başlıcam bakalim neler olacak :) 

EF116379-564D-4653-9AA4-E7185E0B4F52.jpeg 4C16D5DF-A137-41AB-BC6F-2C8A04A8E022.jpeg 2F59100A-D27C-4D67-8E5E-6B70DDAD79C2.jpeg

• Beğen 5

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ouzhannn    150

15. Haftadan herkese selam 5 hafta daha parabolon yapip 20 haftalık tren kürümü bitiricem only testo bir kac ay devam iyi sporlar herkese :)

162325C0-BDDC-48C0-A395-52C723E1FF5F.jpeg 79C59559-BC04-489B-9FB7-1F8FF15F3FEB.jpeg 5A48C312-8B8B-4085-9330-D1C7426453B4.jpeg

• Beğen 6

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850
Ouzhannn, 15 dakika önce yazdı:

15. Haftadan herkese selam 5 hafta daha parabolon yapip 20 haftalık tren kürümü bitiricem only testo bir kac ay devam iyi sporlar herkese :)

Hocam muhteşem olmuşsun heykel gibi 1 foto efsane :) 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.