Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

NamasteGodDamnİt

Eczane anapolonu çalışıyor ( ocak 2022)

Önerilen İletiler

Selamlar. 10 12 gün kadar önce eczane anapolonu almalı mıyım başlıklı bir konu açmıştım. Öncesinde forumda bu konudaki başlıklara, üyelerin yorumlarına göz atınca fikir ayrılıkları olduğuna şahit oldum ve alıp denemek, sizlere fikirlerimi sunmak istedim. Test ve deca kürümün 8. haftasında anapolonu ekledim ki iyiden iyiye vücudumu doldurmaktı amacım. Anapolona başladığım sabah 89 kg idim. Şu an 92-92.5 arasındayım. Mantıklı olarak bu aldığım kilonun anapolondan değilde test ve decadan gelmediğini nereden biliyorsunuz sorusunu yöneltebilirsiniz ama ilk 8 hafta kilo alımım olmadı zira 7 hafta eczane sustanonu da bana kilo aldırmamıştı. Kilo almadan vücudum şekle girmişti. İlk 3 4 gün anapolonu dilaltı olarak aldım. Yani dilimin altına koydum ve o şekilde kana karışmasını bekledim ki 15 dk'yı bulabiliyor bu süre ama ağzınızın içinde şeker varmış gibi düşünmeyin eczane anapolonu gömlek düğmesinden daha küçük, konuşmanızda bir aksaklık veya ağzınızda bir kalabalık hissetmiyorsunuz sadece sonlara doğru ağızda bir miktar kireç tadı oluşuyor diyeyim size. İlk gün dilatı aldıktan birkaç saat sonra hissedilir bir baş ağrısı yaşadım ve suratım kızardı. Ertesi gün de bu durum devam etti sonra yaşamadım. Hızlıca madde madde olumlu olumsuz neler yaşadığımı listelemek istiyorum.

- Gözle görülür bir hacim, su tutumu

- Pump ve kuvvet artışı

- Omuz ve trapez bölgesinde sivilcelenme

- Libido düşüşü ve testis küçülmesinin hız kazanması ( bu yüzden dozu 100 mg'a çıkarmama kararı aldım )

Daha önce hiç oral steroid tecrübem olmadığını not düşüyorum. Anapolon gerçekten kuvvetli bir ilaç, testislerin gün içinde büyüyüp küçüldüğünü biliyorum lakin anapolon çapayı buraya da vuruyor mct eksik etmememe rağmen durum hoş değil 8 10 hap daha var hem memnunum hem tedirgin. Test ve deca kürüm bitsin Novalife pharma hakkında bir değerlendirme ve belki form paylaşırım. Herkese iyi pazarlar.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Leepriest35    736
NamasteGodDamnİt, 18 dakika önce yazdı:

Selamlar. 10 12 gün kadar önce eczane anapolonu almalı mıyım başlıklı bir konu açmıştım. Öncesinde forumda bu konudaki başlıklara, üyelerin yorumlarına göz atınca fikir ayrılıkları olduğuna şahit oldum ve alıp denemek, sizlere fikirlerimi sunmak istedim. Test ve deca kürümün 8. haftasında anapolonu ekledim ki iyiden iyiye vücudumu doldurmaktı amacım. Anapolona başladığım sabah 89 kg idim. Şu an 92-92.5 arasındayım. Mantıklı olarak bu aldığım kilonun anapolondan değilde test ve decadan gelmediğini nereden biliyorsunuz sorusunu yöneltebilirsiniz ama ilk 8 hafta kilo alımım olmadı zira 7 hafta eczane sustanonu da bana kilo aldırmamıştı. Kilo almadan vücudum şekle girmişti. İlk 3 4 gün anapolonu dilaltı olarak aldım. Yani dilimin altına koydum ve o şekilde kana karışmasını bekledim ki 15 dk'yı bulabiliyor bu süre ama ağzınızın içinde şeker varmış gibi düşünmeyin eczane anapolonu gömlek düğmesinden daha küçük, konuşmanızda bir aksaklık veya ağzınızda bir kalabalık hissetmiyorsunuz sadece sonlara doğru ağızda bir miktar kireç tadı oluşuyor diyeyim size. İlk gün dilatı aldıktan birkaç saat sonra hissedilir bir baş ağrısı yaşadım ve suratım kızardı. Ertesi gün de bu durum devam etti sonra yaşamadım. Hızlıca madde madde olumlu olumsuz neler yaşadığımı listelemek istiyorum.

- Gözle görülür bir hacim, su tutumu

- Pump ve kuvvet artışı

- Omuz ve trapez bölgesinde sivilcelenme

- Libido düşüşü ve testis küçülmesinin hız kazanması ( bu yüzden dozu 100 mg'a çıkarmama kararı aldım )

Daha önce hiç oral steroid tecrübem olmadığını not düşüyorum. Anapolon gerçekten kuvvetli bir ilaç, testislerin gün içinde büyüyüp küçüldüğünü biliyorum lakin anapolon çapayı buraya da vuruyor mct eksik etmememe rağmen durum hoş değil 8 10 hap daha var hem memnunum hem tedirgin. Test ve deca kürüm bitsin Novalife pharma hakkında bir değerlendirme ve belki form paylaşırım. Herkese iyi pazarlar.

Teşekkürler bilgilendirme için ben hiç bir zaman tablet Oral eklemeyi düşünmüyorum çok zarar verdiğini düşünüyorum kar zarar ilişkisinde durumu kontrol etmekse zorlanıyor. 

Şuan deca 

Boldenon

Testo mix kullanıyorum 

Surekli aynada kontrol ve test yaptırıyorum ani firlayan bir hormon değerim yok şuanda çok şukur ama ne zaman tablet bir Oral steroid kullansam vucudun tüm yapısı altüst oluyor. 

Clenbuterol efedrin de dahil bu ikisinin bu sporda faydadan çok zarar sağladığını düşünüyorum. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loeren    14

Prolaktine dikkat edin hocam, deca ve anapolon aynı kürde sıkıntı çıkarabilir. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    904
Feng, 32 dakika önce yazdı:

Testo mix kullanmanin sebebi ne hocam

büyük ihtimal düşük östrojenden dolayı kullanıyor. mixler daha cabuk aromaz olup östrojen seviyesini yukarda tutuyor. buda bulkta kilo alımını vs kolaylaştırıyor.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Askabar, Bir saat önce yazdı:

büyük ihtimal düşük östrojenden dolayı kullanıyor. mixler daha cabuk aromaz olup östrojen seviyesini yukarda tutuyor. buda bulkta kilo alımını vs kolaylaştırıyor.

Evet asıl nedeni bu ve bir de ilaçların kinetik olarak çok daha iyi çalıştığına inanıyorum yüksek mg 2 anabolizan dansa 4 anabolizan kullanıp düşük mg tercih ederim. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.360
Leepriest35, Bir saat önce yazdı:

Evet asıl nedeni bu ve bir de ilaçların kinetik olarak çok daha iyi çalıştığına inanıyorum yüksek mg 2 anabolizan dansa 4 anabolizan kullanıp düşük mg tercih ederim. 

Canlı örneği benim. Sustanondan aldığım lezzet hiç bir şeyde yoktu. Enhantate bile östrojene yetmedi :). 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Leepriest35, Bir saat önce yazdı:

Hangi marka?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Leepriest35, 56 dakika önce yazdı:

Mutanium 

Fiyatlar ne durumda değiyor mu aldığına 

tarihinde Emrahtkty tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Emrahtkty, 8 dakika önce yazdı:

Fiyatlar ne durumda değiyor mu aldığına 

Sp den ucuz dolar bazlı satıyordu en son 21 dolar testo fiyatı vardı. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
holyland    321
Leepriest35, 16.01.2022 - 16:44 yazdı:

Teşekkürler bilgilendirme için ben hiç bir zaman tablet Oral eklemeyi düşünmüyorum çok zarar verdiğini düşünüyorum kar zarar ilişkisinde durumu kontrol etmekse zorlanıyor. 

Şuan deca 

Boldenon

Testo mix kullanıyorum 

Surekli aynada kontrol ve test yaptırıyorum ani firlayan bir hormon değerim yok şuanda çok şukur ama ne zaman tablet bir Oral steroid kullansam vucudun tüm yapısı altüst oluyor. 

Clenbuterol efedrin de dahil bu ikisinin bu sporda faydadan çok zarar sağladığını düşünüyorum. 

efedrin de yükseltiyormu alt astı

yukseltiyorsa ne seviyede danabol yada anapolon seviyesine yakinmi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
holyland, Bir saat önce yazdı:

efedrin de yükseltiyormu alt astı

yukseltiyorsa ne seviyede danabol yada anapolon seviyesine yakinmi

Danabol ve anapolon gibi yükselticdğini sanmıyorum ama karaciğeri yoran her şey alt astı yükseltir recetesinde yazar zaten karaciğer sorunları olanlar kullanmasın diye 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
screamsofhell, 17 dakika önce yazdı:

Aldığınız bu ilaçmıydı ?

Evet onu kullandım yalnız ilk kez oral steroid kullandığım için aldığım birkaç kiloyu ve görmüş olduğum bariz yan etkileri ilacın dolu olduğuna yönelik açıklamış olabilirim. Tuluğ topa'dan eczane ilaçlarının içeriğinin boşaltıldığını dinlemiştim yakın zamanda bir daha anapolon kullanmak istersem tercihim tartışmasız İran anapolon olacak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
NamasteGodDamnİt, 8 dakika önce yazdı:

Evet onu kullandım yalnız ilk kez oral steroid kullandığım için aldığım birkaç kiloyu ve görmüş olduğum bariz yan etkileri ilacın dolu olduğuna yönelik açıklamış olabilirim. Tuluğ topa'dan eczane ilaçlarının içeriğinin boşaltıldığını dinlemiştim yakın zamanda bir daha anapolon kullanmak istersem tercihim tartışmasız İran anapolon olacak.

Üretici firma değişti diye biliyorum ilk üretilen gerçekten çok güçlü ve bir o kadar yan etkisi olan bir ilaçtı sonra bu firma üretime geçti yan etkilerini azaltmak için sanırım içeriği değiştirildi bu yüzden etkisi bir hayli düştü

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.