Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

forbit

Playstation, pc, xbox en sevdiğiniz oyunlar?

Önerilen İletiler

Maori    71
rastlantisal, 2 dakika önce yazdı:

Cap 70 betada başladım. Cap 130a kadar oynadım :) sonra oyun saçmalayınca bıraktım. Oyunun ilk int hibrit okçusu bendim. Çok gold bot ile farm yapıp çok gerçek paralar kazandım. Silkroad bambaşkaydı be :)

Ben 70cap zamanlarini yakalayamadim abi yasimdan oturu😂 110 dan sonra biraktim. Ne zaman EU karakterleri geldi,oyunun tum dengeleri bozuldu.110 cap geldiginde zar zor yillarimi verdigim 106lv 5int 1str sword karakterimi o zamanin cok iyi parasina okuttum bidahada bulasmadim, suan indirsem sokaga cikamam biliyorum 😂

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.369
Maori, 1 dakika önce yazdı:

Ben 70cap zamanlarini yakalayamadim abi yasimdan oturu😂 110 dan sonra biraktim. Ne zaman EU karakterleri geldi,oyunun tum dengeleri bozuldu.110 cap geldiginde zar zor yillarimi verdigim 106lv 5int 1str sword karakterimi o zamanin cok iyi parasina okuttum bidahada bulasmadim, suan indirsem sokaga cikamam biliyorum 😂

Geçen sene private de oynadım. Aynı zevki verdi ama her privatenin başına gelen oldu :) kapandı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Maori    71
rastlantisal, 27 dakika önce yazdı:

Geçen sene private de oynadım. Aynı zevki verdi ama her privatenin başına gelen oldu :) kapandı.

Silkroad gamigami var abi. Gectigimiz yil instagramda reklamini gormustum. Private degil patentini almislar orjinal turkiye serveri. Herseyiyle birebir. Exp kasmasi bile eskisi gibi asiri zor. Ama parayi veren dudugu calar tarzinda diyorlar bilemedim. İstersen bi bak. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
Maori, Şimdi yazdı:

Silkroad gamigami var abi. Gectigimiz yil instagramda reklamini gormustum. Private degil patentini almislar orjinal turkiye serveri. Herseyiyle birebir. Exp kasmasi bile eskisi gibi asiri zor. Ama parayi veren dudugu calar tarzinda diyorlar bilemedim. İstersen bi bak. 

Gördüm, test ettim beğenmedim. :D

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850
Anarchy, 12.01.2022 - 22:13 yazdı:

Xbox konsolum var ve  genelde World of Tanks, Doom, Halo, Witcher 3 ( en güzelinden birisi bence. ) Arada GTA 5, Horizon gibi oyunlar oynuyorum, Gamepass alıp aylık çok oyun oynamışlığım var ama hiç spor oyunları oynamadım. 

Vay be Witcher nasıl unuturum nezaman öldürdüm o oyunda :D XBOX gamepass büyük nimet :) 

Ve benim witcher dan sonra bende gelmiş geçmiş en iyi oyun olarak gördüğüm rdr2.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
forbit, Bir saat önce yazdı:

Vay be Witcher nasıl unuturum nezaman öldürdüm o oyunda :D XBOX gamepass büyük nimet :) 

Ve benim witcher dan sonra bende gelmiş geçmiş en iyi oyun olarak gördüğüm rdr2.

Bende oyun bilgisayarı var. Mesleğim olması hasebi ile kendim topladım. Sırf detayları seyredebilmek için 32" monitör aldım. Gerek RDR2 gerekse Witcher 3 grafik yönünden inanılmaz zengin ve detaylı.

Eğer bu tarz oyunları seviyorsan sana şiddetle death stranding tavsiye ederim. Şu ikisi kadar keyiflidir.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850
rastlantisal, 50 dakika önce yazdı:

Bende oyun bilgisayarı var. Mesleğim olması hasebi ile kendim topladım. Sırf detayları seyredebilmek için 32" monitör aldım. Gerek RDR2 gerekse Witcher 3 grafik yönünden inanılmaz zengin ve detaylı.

Eğer bu tarz oyunları seviyorsan sana şiddetle death stranding tavsiye ederim. Şu ikisi kadar keyiflidir.

Kojima abimizin sanat eseri bu oyun oynadım oynamaz mıyım :D Buna kargoculuk diyen ergenler olsa da :D Bunun ikincisi de gelir sanırım. Bende de performans bilgisayarı var ama teknolojiye yetişemiyorum RTX 2080 aldım pat rtx 3000 serisi tanıtıldı 4000 serisine kadar ekran kartı almam herhalde.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
forbit, 8 dakika önce yazdı:

Kojima abimizin sanat eseri bu oyun oynadım oynamaz mıyım :D Buna kargoculuk diyen ergenler olsa da :D Bunun ikincisi de gelir sanırım. Bende de performans bilgisayarı var ama teknolojiye yetişemiyorum RTX 2080 aldım pat rtx 3000 serisi tanıtıldı 4000 serisine kadar ekran kartı almam herhalde.

Çok uzun süre ekran kartı almana gerek yok. Hele monitörün full hd ise 5. nesle kadar ekran kartı düşünmene bile gerek yok. 32" 2KHD 75hz monitörüm olmasına rağmen RTX3060 ı alalı 2-3 ay oldu. CS GO vs gibi online oyunları oynamıyorsan zaten bu tarz oyunlarda 75FPS olması ile 750FPS olması arasında fark yok. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Çok uzun süre ekran kartı almana gerek yok. Hele monitörün full hd ise 5. nesle kadar ekran kartı düşünmene bile gerek yok. 32" 2KHD 75hz monitörüm olmasına rağmen RTX3060 ı alalı 2-3 ay oldu. CS GO vs gibi online oyunları oynamıyorsan zaten bu tarz oyunlarda 75FPS olması ile 750FPS olması arasında fark yok. 

Deli gibi COD atıyorum warzone veya multi :D Benim ekran bu çok anlamıyorum arkadaşım aldırmıştı.

• Samsung LC27HG70QQMXUF 27" 1ms 144Hz (Display+2xHDMI) FreeSync 2 HDR600 QHD
  • Samsung 860 Evo MZ-76E1T0BW 2.5" 1 TB SATA 3 SSD
  • Samsung 970 Evo Plus MZ-V7S500BW 500 GB NVMe M.2 SSD
  • Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 2080  8 GB 256 Bit GDDR6 Ekran Kartı
  • G.Skill Ripjaws V F4-3600C18D-32GVK 32 GB (4x16) DDR4 3600 MHz CL18 Ram
  • Logitech G G613 920-008394 Usb Kablosuz Romer-G Mekanik Oyuncu Q Klavye
  • Logitech G603 Lightspeed Kablosuz Oyuncu Mouse 12.000 DPI
  • Corsair CW-9060026-WW Hydro Serisi H110i 280mm Extreme Performan
  • AMD Ryzen 9 3900X 3.8 GHz AM4 70 MB Cache 105 W İşlemci
  • Fractal Design Define S2 Vision Oyuncu Bilgisayar Kasası
  • COOLERMASTER 750W 80+ GOLD MWE MPY-7501-AFAAG-EU 12CM FANLI APFC 
  • MSI B550-A Pro AMD B550 4400 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 ATX Anakart

Sanırım sadece ana kartım çok fason :D gerisi idare eder galiba?

• Beğen 2
  • ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
forbit, 1 dakika önce yazdı:

Deli gibi COD atıyorum warzone veya multi :D Benim ekran bu çok anlamıyorum arkadaşım aldırmıştı.

• Samsung LC27HG70QQMXUF 27" 1ms 144Hz (Display+2xHDMI) FreeSync 2 HDR600 QHD
  • Samsung 860 Evo MZ-76E1T0BW 2.5" 1 TB SATA 3 SSD
  • Samsung 970 Evo Plus MZ-V7S500BW 500 GB NVMe M.2 SSD
  • Gigabyte NVIDIA GeForce RTX 2080  8 GB 256 Bit GDDR6 Ekran Kartı
  • G.Skill Ripjaws V F4-3600C18D-32GVK 32 GB (4x16) DDR4 3600 MHz CL18 Ram
  • Logitech G G613 920-008394 Usb Kablosuz Romer-G Mekanik Oyuncu Q Klavye
  • Logitech G603 Lightspeed Kablosuz Oyuncu Mouse 12.000 DPI
  • Corsair CW-9060026-WW Hydro Serisi H110i 280mm Extreme Performan
  • AMD Ryzen 9 3900X 3.8 GHz AM4 70 MB Cache 105 W İşlemci
  • Fractal Design Define S2 Vision Oyuncu Bilgisayar Kasası
  • COOLERMASTER 750W 80+ GOLD MWE MPY-7501-AFAAG-EU 12CM FANLI APFC 
  • MSI B550-A Pro AMD B550 4400 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 ATX Anakart

Sanırım sadece ana kartım çok fason :D gerisi idare eder galiba?

Donanımın tamamı çok iyi. Arkadaşın bu işten anlıyormuş. Senden sonra almış olarak Ryzen 9 5900X benim işlemci. Ekran kartı da bir üst nesil. geri kalan şeyler çok benzer.

O anakart fason değil bilakis çok iyidir. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Donanımın tamamı çok iyi. Arkadaşın bu işten anlıyormuş. Senden sonra almış olarak Ryzen 9 5900X benim işlemci. Ekran kartı da bir üst nesil. geri kalan şeyler çok benzer.

O anakart fason değil bilakis çok iyidir. 

Evet arkadaşımda meslektaşım aslında ama çok kırık bu işlere bayağı kafa yoruyor. Bana şunu dedi 2,3 sene sonra ekran kartını, monitörlerini, güç kaynağını değiştirirz belki diye.

• Samsung, Odyssey Neo G8 4k 240Hz
  • Asus ROG Maximus XII Extreme Intel Z490 4800 MHz (OC) DDR4 Soket 1200 eATX Anakart
  • Gigabyte GP-P1000GM 1000W 80+ Gold Modüler Güç Kaynağı
  • Yeni nesil işlemci dedi ama onu unuttum 

Sonu yok teknolojinin gerçekten ps5 normal oyunlar ex oyunlar için en ideali. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
forbit, 21 saat önce yazdı:

Şu ekran daha yeni tanıtıldı hocam zaten muhteşem özelliklere sahip 4k 240hz anlamını bilen için ferrari kullanmaktan daha öte bir zevk bu ekranda işlem yapmak :D @rastlantisal hocam yanılıyor muyum? Ayrıca oyunlar konusunda ben LOU 2 derim ps4 böyle bir oyun nasıl yaptılar aklım almıyor :D yani yaparlarda ps4 böyle bir oyunu nasıl çalıştırdı onu aklım hiç almıyor ex. dedikleri böyle bir şey demek ki.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
SPECTRE, 9 dakika önce yazdı:

Şu ekran daha yeni tanıtıldı hocam zaten muhteşem özelliklere sahip 4k 240hz anlamını bilen için ferrari kullanmaktan daha öte bir zevk bu ekranda işlem yapmak :D @rastlantisal hocam yanılıyor muyum? Ayrıca oyunlar konusunda ben LOU 2 derim ps4 böyle bir oyun nasıl yaptılar aklım almıyor :D yani yaparlarda ps4 böyle bir oyunu nasıl çalıştırdı onu aklım hiç almıyor ex. dedikleri böyle bir şey demek ki.

Büyük ekrana bir kere alışınca, diğerleri yavan geliyor. Evde 2 tane 32" monitör var :D

HZ arttıkça görüntüyü durağan olarak algılıyor beyin. Keyif katlanıyor. 4K ve curved olayına değinmek dahi istemiyorum. :D

O monitör şuan piyasada yok. Ama deli paralar isteneceğine eminim :))

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
rastlantisal, 1 dakika önce yazdı:

Büyük ekrana bir kere alışınca, diğerleri yavan geliyor. Evde 2 tane 32" monitör var :D

HZ arttıkça görüntüyü durağan olarak algılıyor beyin. Keyif katlanıyor. 4K ve curved olayına değinmek dahi istemiyorum. :D

O monitör şuan piyasada yok. Ama deli paralar isteneceğine eminim :))

Evet hocamda 32 efsane bencede ama çok büyük ekranlarda web siteleri sağlıklı gözükmüyor bende ona gıcık oluyorum oran çok büyük olduğu için diğer oranlara göre ayarladıklarından site çözünürlüklerini herkeste gözüken normal gözüken büyük ekranlarda çok ufak ortada kalıyor onun dışında oyun ve film için bencede süper seçenek. 4k kalitesini verecek kart yok ayrıca şuan yanılmıyorsam 3090 ti belki ama fps de stabil sonuç vermez o da. Galiba 4 serisi kartlar tam anlamıyla 4k kartları olacak doğru mu fps konusunda? Deli para derken 15 bin civarı beklentim var sence üstünde gelir mi rakam donanımhaberde görmüştüm bende konusunu. :D

Görüncede ilk aklıma gelen buydu. :D

EiEUuNGWAAYY1KY.jpg

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
SPECTRE, 2 saat önce yazdı:

Evet hocamda 32 efsane bencede ama çok büyük ekranlarda web siteleri sağlıklı gözükmüyor bende ona gıcık oluyorum oran çok büyük olduğu için diğer oranlara göre ayarladıklarından site çözünürlüklerini herkeste gözüken normal gözüken büyük ekranlarda çok ufak ortada kalıyor onun dışında oyun ve film için bencede süper seçenek. 4k kalitesini verecek kart yok ayrıca şuan yanılmıyorsam 3090 ti belki ama fps de stabil sonuç vermez o da. Galiba 4 serisi kartlar tam anlamıyla 4k kartları olacak doğru mu fps konusunda? Deli para derken 15 bin civarı beklentim var sence üstünde gelir mi rakam donanımhaberde görmüştüm bende konusunu. :D

Görüncede ilk aklıma gelen buydu. :D

Aslında windowsda ayarı var. Ölçeklendirebiliyorsun. 

RTX 3060 1 tane 32" 2K hd 75hz monitör için yeterli oluyor. 75FPS 2k için ulaşılabilir bir rakam. Daha yüksek FPS için görüntü kalitesinden feragat etmek lazım. Ama CS go, valorant gibi oyunlarda grafik kalitesinden ziyade hız elzem olduğu için çok rahat 2k karşılar. 4K ve 165fps max grafiklerde düşünemedim şimdi :).

Forza horizon 5 mesela bu sistemi ağlatıyor. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
rastlantisal, 48 dakika önce yazdı:

Aslında windowsda ayarı var. Ölçeklendirebiliyorsun. 

RTX 3060 1 tane 32" 2K hd 75hz monitör için yeterli oluyor. 75FPS 2k için ulaşılabilir bir rakam. Daha yüksek FPS için görüntü kalitesinden feragat etmek lazım. Ama CS go, valorant gibi oyunlarda grafik kalitesinden ziyade hız elzem olduğu için çok rahat 2k karşılar. 4K ve 165fps max grafiklerde düşünemedim şimdi :).

Forza horizon 5 mesela bu sistemi ağlatıyor.

Senin kart süper hocam kıskandırdı :D ben rtx 2070 kullanıyorum oc olarak @forbit hocanın kartına kısmen yakın diyebiliriz. Sen kaça aldın kartı yerli mi yurt dışından mı? 3090 ti tanıtıldı geçen gün yurt dışında bile bulunamıyor ülkemizde 60.000 Türk lirasına gelir herhalde :D Forza 5 bence ps5 oyunu bilgisayarda o tadı verir mi bilmiyorum ama gerçek next gen dedikleri oyun bence bu hocam yanılıyor muyum? Muhteşem iş çıkarmış adamlar.

Şu teknoloji demosunuda denemeni isterim. Bu demo bence ps5 neslinin neler sunacağını gösterir gibi. Şu kalitede bir matrix gelse ne oynanır ama :D

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
SPECTRE, 20 saat önce yazdı:

Senin kart süper hocam kıskandırdı :D ben rtx 2070 kullanıyorum oc olarak @forbit hocanın kartına kısmen yakın diyebiliriz. Sen kaça aldın kartı yerli mi yurt dışından mı? 3090 ti tanıtıldı geçen gün yurt dışında bile bulunamıyor ülkemizde 60.000 Türk lirasına gelir herhalde :D Forza 5 bence ps5 oyunu bilgisayarda o tadı verir mi bilmiyorum ama gerçek next gen dedikleri oyun bence bu hocam yanılıyor muyum? Muhteşem iş çıkarmış adamlar.

Şu teknoloji demosunuda denemeni isterim. Bu demo bence ps5 neslinin neler sunacağını gösterir gibi. Şu kalitede bir matrix gelse ne oynanır ama :D

İnanılmaz iyi forza 5. Çok keyif de veriyor. Zaten PS5i insanlar nasıl kullanıyor? TV ye bağlayarak. Benim bilgisayara tv de bağlı. Oyun kollarını da aldı mı PS%e nal toplatıyor :)). Üstelik unutmamak lazım ki konsol içindeki donanımlar, AMD işlemci ve ekran kartı ile gelmiş normallerinin daha kırpık halleri. O yüzden Ağzı ile kuş da tutsa PC kalitesinde oyun oynatamıyor.

2070 ile 3060'ın performansı hemen hemen aynı. Gücünü hiç yabana atma. Ben genelde donanımlarımı uygun fiyatlı alıyorum. Piyasanın %40 uygununa aldım. HP kasadan gelmiş oldu. Yurt içi alınma.

Matrixin önceki oyunu çok iyiydi be. Bakalım bu nasıl. Teşekkür ederim

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850
SPECTRE, 20 saat önce yazdı:

Hocam valla ben 2080 aldığıma sonra pişman oldum 2070 oc zaten 2080 ile aynı performansı veriyormuş ve daha uygundu fiyat olarak :D O yüzden sen daha akıllıca iş yapmışsın bence. Bu arada demo bir oyun değil aslında teknoloji demosu ue 5 inb gücünü kanıtlamak için yapılmış bayağı araştırdım çünkü film kalitesinde olmuş resmen. :) Böyle oyun yaparlarsa tadından yenmez dediğin gibi.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
rastlantisal, 18 saat önce yazdı:

İnanılmaz iyi forza 5. Çok keyif de veriyor. Zaten PS5i insanlar nasıl kullanıyor? TV ye bağlayarak. Benim bilgisayara tv de bağlı. Oyun kollarını da aldı mı PS%e nal toplatıyor :)). Üstelik unutmamak lazım ki konsol içindeki donanımlar, AMD işlemci ve ekran kartı ile gelmiş normallerinin daha kırpık halleri. O yüzden Ağzı ile kuş da tutsa PC kalitesinde oyun oynatamıyor.

2070 ile 3060'ın performansı hemen hemen aynı. Gücünü hiç yabana atma. Ben genelde donanımlarımı uygun fiyatlı alıyorum. Piyasanın %40 uygununa aldım. HP kasadan gelmiş oldu. Yurt içi alınma.

Matrixin önceki oyunu çok iyiydi be. Bakalım bu nasıl. Teşekkür ederim

Tv işi harikaymış hocam bende bir şey danışmak istiyorum çift ekran konusunda 2 ayrı ekran mı mantıklı curved yoksa uzun bir tek ekran mı ? Ve şunu anlamadım 2070 ile 3060 hemen hemen aynı derken aşağıdaki şema doğru mu? Nasıl aynı veya daha iyi olabiliyor aklım ermedi? :S

RTX-3060-Port-Royal-test.jpg

forbit, Bir saat önce yazdı:

Hocam valla ben 2080 aldığıma sonra pişman oldum 2070 oc zaten 2080 ile aynı performansı veriyormuş ve daha uygundu fiyat olarak :D O yüzden sen daha akıllıca iş yapmışsın bence. Bu arada demo bir oyun değil aslında teknoloji demosu ue 5 inb gücünü kanıtlamak için yapılmış bayağı araştırdım çünkü film kalitesinde olmuş resmen. :) Böyle oyun yaparlarsa tadından yenmez dediğin gibi.

Evet o konuda bende çok araştırdım öyle aldım yoksa 2080 alacaktım bende Arda hocam. oc neredeyse aynı diyebiliriz performans olarak.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369

Tablo doğru. Oyundan oyuna değişiyor tabi çok şey. 

Aşağıdaki videoda üçümüzünde kartlarının karşılaştırması var. Fark at ile deve değil.

Ben kesinlikle tek 32" curved monitör + 1 tane incik boncuk işler için max 22" monitör tercih ederim. Mesela 32" de oyun oynarken diğerinde takip etmen gereken şeylere bakabilirsin. Bu ikisini vesa ile masaya sabitleyebileceğin ve istediğin gibi konumlandırabileceğin türlü aparatlar var.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
SPECTRE, 15.01.2022 - 17:44 yazdı:

Senin kart süper hocam kıskandırdı :D ben rtx 2070 kullanıyorum oc olarak @forbitForza 5 bence ps5 oyunu bilgisayarda o tadı verir mi bilmiyorum ama gerçek next gen dedikleri oyun bence bu hocam yanılıyor muyum? Muhteşem iş çıkarmış adamlar.

Forza serisi Xbox oyunu :) Lütfen hakkimizi yedirmeyiz :)

• ahahaha 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    744
rastlantisal, 5 saat önce yazdı:

Tablo doğru. Oyundan oyuna değişiyor tabi çok şey. 

Aşağıdaki videoda üçümüzünde kartlarının karşılaştırması var. Fark at ile deve değil.

Ben kesinlikle tek 32" curved monitör + 1 tane incik boncuk işler için max 22" monitör tercih ederim. Mesela 32" de oyun oynarken diğerinde takip etmen gereken şeylere bakabilirsin. Bu ikisini vesa ile masaya sabitleyebileceğin ve istediğin gibi konumlandırabileceğin türlü aparatlar var.

Anladım şimdi daha iyi. :) 3060 ram artısı var bence bariz.  Bu ekran oyun için uygunmu sence hz olarak ?

forbit, 14.01.2022 - 18:05 yazdı:

Yoksa bu @forbit hocanın dediğimi daha iyi oyun performansı için? Büyük ekranı soktun kafama valla :D :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
SPECTRE, 18 dakika önce yazdı:

Anladım şimdi daha iyi. :) 3060 ram artısı var bence bariz.  Bu ekran oyun için uygunmu sence hz olarak ?

Yoksa bu @forbit hocanın dediğimi daha iyi oyun performansı için? Büyük ekranı soktun kafama valla :D :)

Bu arada 11000TL ile piyasaya girmiş :))

• Üzgün 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    850

@rastlantisal @Rdm Single RPG doymaya hazır mıyız? :D Beklentimin üzerinde geldi siz ne düşünüyorsunuz açık dünya için fazla iddialı :D 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
forbit, 46 dakika önce yazdı:

@rastlantisal @Rdm Single RPG doymaya hazır mıyız? :D Beklentimin üzerinde geldi siz ne düşünüyorsunuz açık dünya için fazla iddialı :D 

Çok sağlam duruyor. Grafikler aldı başını gitti. 

Allahtan Nvidia ve AMD'nin düşük güçte ekran kartları için yeni FSR2 ve NIS gibi teknolojiler geldi de insanlar biraz oyun oynayabilecekler.

FPS artışı muazzam. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.