Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Mertkarpuz462727

Pct sonrası test sonuçları

Önerilen İletiler

Arkadaşlar test pregnyl vurduktan 15 gün sonra verdim testleri ve doktor labaratuvarda patolojik bir sorun var sanırım hastaların testesteron oranı hep düşük veriyor dedi geri kalan değerler normal ama işi şansa bırakmayalım sustanon yazayım dedi bende gerek yok dedim ve çıktım sizce sonuçlar nasıl

IMG_20211221_152542.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Leepriest35    736
Mertkarpuz462727, 32 dakika önce yazdı:

Arkadaşlar test pregnyl vurduktan 15 gün sonra verdim testleri ve doktor labaratuvarda patolojik bir sorun var sanırım hastaların testesteron oranı hep düşük veriyor dedi geri kalan değerler normal ama işi şansa bırakmayalım sustanon yazayım dedi bende gerek yok dedim ve çıktım sizce sonuçlar nasıl

Doktorun sustanon niye yazmak istediğini anlamadım

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Mertkarpuz462727, 34 dakika önce yazdı:

Öncelikle boyun fıtığı olduk sayende resme bakarken :)

pregnyl sonrası fsh lh zaten artar, geçici bir durumdur, klomen kullandın mı ? Kullanmadıysan fsh ve lh tekrar sıfırlanabilir, ve testosteron üretimin başlamaz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

1 kutu proviron bitirdim şimdide klomene devam ediyorum ve yanında balık yağı magnezyum çinko alıyorum

Leepriest35, 33 dakika önce yazdı:

Doktorun sustanon niye yazmak istediğini anlamadım

Bende anlamadım ve tekrardan testo almak istesem zaten alırım ama saçma geldi bana ve gerek yok dedim

Rdm, 30 dakika önce yazdı:

Öncelikle boyun fıtığı olduk sayende resme bakarken :)

pregnyl sonrası fsh lh zaten artar, geçici bir durumdur, klomen kullandın mı ? Kullanmadıysan fsh ve lh tekrar sıfırlanabilir, ve testosteron üretimin başlamaz.

Yok yok fıtık falan olmayalım Allah korusun bro 😂😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Mertkarpuz462727, 5 dakika önce yazdı:

1 kutu proviron bitirdim şimdide klomene devam ediyorum ve yanında balık yağı magnezyum çinko alıyorum

Testi yanlış zamanda vermişsin o halde, pregnyl sonrası klomen başlayıp en az 30  gerekirse 45 gün kullanıp öyle kan testi vermen daha sağlıklı sonuç verir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 3 dakika önce yazdı:

Testi yanlış zamanda vermişsin o halde, pregnyl sonrası klomen başlayıp en az 30  gerekirse 45 gün kullanıp öyle kan testi vermen daha sağlıklı sonuç verir.

Evet haklısın dostum ama pregnyl çalışmış mı diye vereyim dedim ve olmadı gelecek ay bir daha veririm zaten 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Mertkarpuz462727, Bir saat önce yazdı:

IMG_20211221_152542.jpg

Zannedersem çıkan sonuç farklı bir ölçü birimine göre çıkmış 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle, 1 saat önce yazdı:

Zannedersem çıkan sonuç farklı bir ölçü birimine göre çıkmış 

Bende diyorum ki acaba referans aralığını mı yanlış girmişler 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
lucozade, 38 dakika önce yazdı:

Konudan bağımsız olacak ama kürünüz neydi ? Hangi markayı kullandınız ?

Testosteron enantah Boldenon Danabol kullandım marka vermiyorum malesef 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Feng, 2 saat önce yazdı:

Tahlil sonuçlarına göre hipogonadizm var arkadaşta fsh lh yüksek seviyede uyarı vermesine rağmen testosteron üretilmiyor o yüzden replasman tedavisi başlatmak istemiş doktor

Ama makinada sorun olduğunu söyleyip bu kadar ciddi bir tedaviyi ''istersen yazayım'' şeklinde söylemesi çok rezillik

Bence değer aralığı kısmında bir sorun var çünkü testislerim kür içine bakarak eski haline dönmeye başladı kür içerisinde testisler küçüldüğü için kasıklara kaçıyordu ama şuan o durum kalmadı yani büyük ihtimalle Aralık değerinde bir sorun var 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Feng, 2 saat önce yazdı:

Testis boyutuyla ilgisi yok bu olayin testisler ne kadar buyukse testo seviyen o kadar yuksek olmuyor sonucta fsh lh yuksek ama uretim yok sistem bozulmus durumda suan sonuc yanlis degilse doktorun dedigi gibi omur boyu replasman

Bende biliyorum anlatmaya çalıştığım faaliyete geçtiği için boyutunda değişiklik olduğu tren veya deca girmedim ki değerleri bu kadar aşağıya çekeyim bence referans aralığında virgül hatası veya birim hatası olabilir bu arada replasman ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Hastanelerdeki test cihazları farkından dolayı bazılarında  ug/L yani mikrogram cinsinden bazı hastanalerde ng/L nanogram cinsinden ölçülür. 

Genellikle ng/L   (L= desilitre) daha yaygın kullanıldığından 300-800 ng/dl arası değerler normal aralık farzedilir. Bazı test cihazları da sanırım desilitre değil miliLitre cinsinden ölçüm yaptığı için böyle karışık durumlar ortaya çıkabiliyor.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 1 dakika önce yazdı:

Hastanelerdeki test cihazları farkından dolayı bazılarında  ug/L yani mikrogram cinsinden bazı hastanalerde ng/L nanogram cinsinden ölçülür. 

Genellikle ng/L   (L= desilitre) daha yaygın kullanıldığından 300-800 ng/dl arası değerler normal aralık farzedilir. Bazı test cihazları da sanırım desilitre değil miliLitre cinsinden ölçüm yaptığı için böyle karışık durumlar ortaya çıkabiliyor.

Bende aynı düşüncedeyim dostum işin garip tarafı böyle bir karışıklık var ve doktor bunun farkında daha dönüp bi sorun var sanırım labaratuvarda hastaların testesteron oranı düşük geliyor hep diyip olaya düzeltilmesi için müdahale etmemesi üstüne işi şansa bırakmayalım diyip ilaça gerek olmadığı halde sustanon yazayım demesi işin garip tarafı yani.

Bu durumda test değerlerim gayet ideal o zaman sadece prolaktin biraz yüksek gibi geldi bana o kadar zaten Ocak ayında başka bir hastaneden bir daha test yaptırıcam zaten.

Ayrıca forumda başka arkadaşların değerlerinede göz attım ve hepsinde değerler virgüllğ referans aralıkları öyle olunca bende o zaman kesin hata kanatına vardım.

Bunun gibi mesela referans aralığı aynı lakin birimi farklı

Screenshot_2021-12-21-23-47-48-008_com.android.chrome.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Bence daha önce de yazdığım gibi klomen sonrası tekrar test yaptırdığında konuşalım. Şu an ezbere konuşmuş oluyoruz :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm, 2 dakika önce yazdı:

Bence daha önce de yazdığım gibi klomen sonrası tekrar test yaptırdığında konuşalım. Şu an ezbere konuşmuş oluyoruz :) 

Tamamdır klomen sonrası gidicem zaten ama başka hastaneye 😅

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.399
Mertkarpuz462727, Şimdi yazdı:

Tamamdır klomen sonrası gidicem zaten ama başka hastaneye 😅

Ayrıca unutmadan eklemekte fayda var. Klomenin yarılanma ömrü 5 gün. Sen en azından 7-10 gün sonra teste git.

Testin 2-3 gün öncesinden cilsel perhize girip, uykunu iyice alıp, aç karnına sabah erkenden gidip test vermelisin. En doğru sonucu o zman görürürz.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Ayrıca unutmadan eklemekte fayda var. Klomenin yarılanma ömrü 5 gün. Sen en azından 7-10 gün sonra teste git.

Testin 2-3 gün öncesinden cilsel perhize girip, uykunu iyice alıp, aç karnına sabah erkenden gidip test vermelisin. En doğru sonucu o zman görürürz.

Aynen hocam zaten bu testi vermeden öncede dediğiniz gibi perhiz yapmıştım 3 günlük ve aç karnına gitmiştim zaten normal durumdada uykuma dikkat eden birisiyim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578

Test sonuçların normal.Total testosteronda birimsel hata var.Büyük ihtimalle giriş yapan laborant hatalı girmiş.Hangi aşamada bu testi yaptırdın bilmiyorum olması gerektiği gibi görüntü.Önceki testlerin varsa onlarla karşılaştırman kendi orjinal değerlerine ne oranda yakın olup olmadığını anlamanı sağlayacaktır.

Diğer türlü arkadaşın dediği gibi testislerde kısırlık oluşmuş denilmeli...Pct yapman gerekiyorsa ihmal etme hangi kür olduğu önemsiz muhakkak yap.

Östrojeni baskılıyorsan bırak fazla düşmüş, libidoya zararı olur.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 2 saat önce yazdı:

Test sonuçların normal.Total testosteronda birimsel hata var.Büyük ihtimalle giriş yapan laborant hatalı girmiş.Hangi aşamada bu testi yaptırdın bilmiyorum olması gerektiği gibi görüntü.Önceki testlerin varsa onlarla karşılaştırman kendi orjinal değerlerine ne oranda yakın olup olmadığını anlamanı sağlayacaktır.

Diğer türlü arkadaşın dediği gibi testislerde kısırlık oluşmuş denilmeli...Pct yapman gerekiyorsa ihmal etme hangi kür olduğu önemsiz muhakkak yap.

Östrojeni baskılıyorsan bırak fazla düşmüş, libidoya zararı olur.

Hocam son pregnyl enjeksiyonundan 10 gün sonra test verdim ilk testim bu zaten toplamda 6500 ıu pregnyl kullandım yarıya bölerek ve ayrıca doktorda sanırım bir hata var labaratuvarda dedi ve sonrada işi şansa bırakmayalım sustanon vereyim dedi ben kabul etmedim ayrıca diğer hastalarında hep düşük çıkarıyorlar dedi üstüne 

Östrojeni armidexten dolayı baskılamış olabilirim meme uçlarından dolayı ama zaten  test sonucunu görünce bıraktım hocam

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.