Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Tojo

Thaiger labs gerçekten efsane mi ??

Önerilen İletiler

Tojo    0

Salonda büyük küçük kimle sohbet etsem thaiger labs siyah kutu en iyi anabolizan en çok verim alacağın markadır diyolar ben çok duymadım bu kulaktan kulağa giden bişeymidir yoksa gerçekten efsane mi kullanan hocalarım varsa tecrübelerini aktarmalırını isterim saygılar..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Salonda büyük küçük kimle sohbet etsem thaiger labs siyah kutu en iyi anabolizan en çok verim alacağın markadır diyolar ben çok duymadım bu kulaktan kulağa giden bişeymidir yoksa gerçekten efsane mi kullanan hocalarım varsa tecrübelerini aktarmalırını isterim saygılar..

Code ile check edilen firma ları kullan bir de iyi firma olsunlar sana onerim alpha pharma veya balkan pharma yada sp labs den şaşma.Thaiger pharma da olabilir iyi diyorlar ama kullanmadım.Kısacası bu firmalar olsun vede orjinalliğini de internetten upic code ile kontrol edebilmelisin.Direk taklit ürün thaiger pharmanın başarısını kıskanıp aynı isime labs eklemişler o kadar benim salonda yakın bir arkadaşım internetten satın alıp denemişti thaiger pharmanın kalite olarak yanına bile yanaşamaz bu replika firma google a yazın aratın bu marka sadece tr de satılıyor yurtdışında esamesi bile okunmuyor merak edenlere buda linki

https://www.google.com.tr/#q=thaiger+labs

Steroidde marka olayı kullanacağın ilaca göre değişir mesela ben leon labs firmasının trenbolone ve decasını çok beğeniyorum.Balkan pharmanın dianabol ve winstrolu güzel lsp labs ın oral turinabolundan memnun kalan çok arkadaşım var.Ama şuan piyasada güvenilip kullanılacak markalar arasında favorimi soracak olursan leon labs-alpha pharma-thaiger pharma dır. :crs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    36

taigerın pehndexı guzel---leonun decasını tek gecerım

taiger su-350 uzak durun derım

taiger prosten 150 ortalama----leonun 100 luk propıonatı daha ıyı

taiger tren-----leonun treni taigerın trenınden 10 kat daha ıyıdır tabı bunyeden bunyeye degısır fakat ben her turlu leonun arkasındayım

taiger drostolone propıonat---etkısi 0 dı

leon deca---piyasadaki en iyi decadır bence

kısacası leonla taıger arasında kalan arkdaslar ıcın leonu gonul rahatlıgıyla tavsıye ederm.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.247

Leon Labs,BVS Labs ve Thaiger Pharma'dan katkı görememek imkansız gibi

Tabletlerde Body Research veya Thaiger Pharma tercihim ikisi de hemen hemen aynı

Eczane ürünlerinde Testo dışına çok çıkmam o da Enanthate ise Galenika,Propionat ise de Farmak olur :crs

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    864

Thaiger pharma nın ürünleriyle ilgilide oldukça olumlu ve güzel sonuçlar alan arkadaşlarım oldu çevremde araştırdığım kadarıyla bir çok yarışmacınında thaiger pharma yı kullandığını gördüm gönül rahatlığı ile tercih edip kullanabilirsin diye düşünüyorum. :kas

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    799

2007 de ilk olarak taylandda üretime ugl olarak başlayan bu ilaç firması ürünlerinin kalitesi sayesinde kısa sürede namı duyularak büyümüştür.2009 yıllarında da taylanda giden yarışmacı bir hocamız tarafından tr ye getirilerek neredeyse tüm sporcuların beğenisini kazanmıştır.2012 yılında tayland hükümeti thaiger pharmanın ofisine baskın düzenlemiş ve firmayı kapatmıştır ama sahipleri fabrikayı ve üretimi ilaçtan ağır vergiler almayan ve ilaç/medikal sektörünü destekleyen hindistana taşıyarak yasal ve fabrikasyon üretime geçmiş eski 10 vurumluk şişelerin üretimini bitirip yeni ampul formunda ilaçlarını piyasaya sürmeye başlamışlardır ayrıca bu firmanında onay kodlarıyla orjinalliğini kendi websitesinden onaylatabilirsiniz buda kullanan kişiye ekstra güven sağlar.

markanın websitesi : http://www.thaiger-pharma.com/

ürünlerle ilgili yorum görüş yapılan site : http://www.bodybuildingdungeon.com/foru ... -gear.html

BURAYA GÖZ ATIN DERİM :sat

viewtopic.php?f=23&t=1527

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.