Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Fbgomer

Anapolon 50 mg ((eczane )) 'abdi ibrahim '

Önerilen İletiler

Fbgomer    6

Merhabalar arkadaşlar .. bunları deneyen var mı acaba ..orijinal mi sahte mi ??

3. günde başlaması gerektiğini biliyorum  .. 4. günde kullanıyorum henüz etki veya özeli bir şey yok  .!!!

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Fbgomer    6
Feng, 2 dakika önce yazdı:

Ben anlamıyorum eczanede zaten anapolon satılmıyor mu niye gidip anapolon arıyorsunuz

Anlamadım !! ….bu ilaç İzmir’den gelmiş ..gönderen kişi standart eczaneden aldığını söyledi 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Fbgomer, 16 dakika önce yazdı:

Merhabalar arkadaşlar .. bunları deneyen var mı acaba ..orijinal mi sahte mi ??

İlacın kare kodunu programlarla sorgulayabilirsin.Olmadı firmasına mail at parti ve seri numarasını, bilgi iste.

Eczane ilaçlarının da bazılarının (proviron gibi) merdiven altı üretimlerde sahtelerinin yakalandığını gördük videolarda.Ülke o hale geldi ki kimin ne yaptığı belli değil.Direkt eczaneden alınmadıktan sonra güven duymak zorlaştı hepten...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fbgomer    6
metinav, 7 dakika önce yazdı:

You can query the QR code of the drug with the programs. Send an e-mail to the company that did not happen, ask for the batch and serial number, and information.

We saw in the videos that some of the pharmacy drugs (such as proviron) were caught counterfeit in under-the-counter production. The country has become such that it is not clear who does what.

Doğru söylüyorsun kardeşim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fbgomer    6
metinav, 43 dakika önce yazdı:

You can query the QR code of the drug with the programs. Send an e-mail to the company that did not happen, ask for the batch and serial number, and information.

We saw in the videos that some of the pharmacy drugs (such as proviron) were caught counterfeit in under-the-counter production. The country has become such that it is not clear who does what.

Qr uygulama baktım ..scan yaptıktan sonra böyle  bir sayfa açıldı .

8769821C-A6C3-4D36-A994-1A0EBD9BCF13.png

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285

Kardeşim kilo almak için anapolonu kürlerimde yoğun olarak kullandım. Bu formda da çok önceden konuşulmuştu bu konu. Bu eczane anapolon orijinal olsa dahi etkisi yok. 2 kutu var bende kullanmıyorum. İran en iyisi içlerinde. Abdi İbrahim’in sahtesi olduğunu sanmıyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fbgomer    6
Mhmt38, 15 dakika önce yazdı:

Kardeşim kilo almak için anapolonu kürlerimde yoğun olarak kullandım. Bu formda da çok önceden konuşulmuştu bu konu. Bu eczane anapolon orijinal olsa dahi etkisi yok. 2 kutu var bende kullanmıyorum. İran en iyisi içlerinde. Abdi İbrahim’in sahtesi olduğunu sanmıyorum.

Hocam belki sahte değilse o zaman etkisi yok neden oluyor ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Fbgomer, 3 dakika önce yazdı:

Etkisiz diyorlar eczane anapolonuna.İran olanı bende kullandım çok güçlü harbiden ama 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fbgomer    6
Emrahtkty, Şimdi yazdı:

Etkisiz diyorlar eczane anapolonuna.İran olanı bende kullandım çok güçlü harbiden ama 

Demek ki eczane anapolon tarih geçmiş olabilir veya içindeki madde etkisini kaybetti.. O zaman İran oxy daha iyi diyorsun 🤔

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Fbgomer, 1 dakika önce yazdı:

Demek ki eczane anapolon tarih geçmiş olabilir veya içindeki madde etkisini kaybetti.. O zaman İran oxy daha iyi diyorsun 🤔

Evet 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fbgomer    6
Feng, 13 dakika önce yazdı:

Don't get me wrong, I'm asking because I don't understand, how can a pharmacy drug be ineffective, the drug is the same drug, after all, is there no business in this business?

gecen sene mahmood al durrah İFBB pro konuştum kendisi anapolon Abdi İbrahim markasi Türk eczandan almiş kullanıyor ve en iyi anadrol bahsetmiştir ..o yüzden bu marka seçtim ama çalışır mu çalışmaz mu bilmiyorum yani bence büyük ihtimal boş bir ilaçdir çünkü normalde ilk gün hissetmelisin…..ama suanda 4 gün kullanıyorum hiç hissetmiyorum .. çelişkili bilgiler  !!!! 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Mhmt38    285
Fbgomer, Bir saat önce yazdı:

Hocam onun sebebini yanlış hatırlamıyorsam Metin hocam hammaddesinin eskiden Avrupa şimdi Çin den tedarik edilmesi şeklinde açıklamıştı. Hastalara kullanılan bir ilaç. Böyle olmaması lazım ama.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fbgomer    6
Mhmt38, 8 dakika önce yazdı:

Hocam onun sebebini yanlış hatırlamıyorsam Metin hocam hammaddesinin eskiden Avrupa şimdi Çin den tedarik edilmesi şeklinde açıklamıştı. Hastalara kullanılan bir ilaç. Böyle olmaması lazım ama.

Mantıklı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.578
Mhmt38, 9 saat önce yazdı:

Aynen, hammadde kalitesiyle ve ilaçta yaptıkları çeşitli oyunlar nedeniyle böyle oluyor.Daha önce yaşadığım gördüğüm olayları anlatmıştım.İlaç fabrikaları denetlenmediğinde her türlü dümen döndürülüyor zaman zaman.Ayrıca ilaçlar parti parti üretiliyor.Bir parti sorunlu veya şartları karşılamıyor olsa da adam çöpe atmıyor veriyor piyasaya.Bu noktada bakanlık her partiden numune alıp kontrol etmesi lazım.İlaç fabrikalarında hikayeden numune alıp kontrol eden kendi çalışan personeli var.Amiri onay ver deyince afedersiniz eşek gibi evrakları imzalayıp veriyorlar dağıtıma.Öyleki ilaç çoktan ampüllenmiş doldurulmuş kutulanmış daha numune onayı çıkmamış olduğu halde.Eeee peki numune ilaç formülasyonundaki şartları taşımıyor olsa da çöpe mi atacaklar ? Yooo veriyorlar depolara o şekilde.Dandin 3. sınıf hammaddelerle ilaç üretiliyor ülkemizde.Eskiden ilaçlar içerdin anında etki ederdi.Ağrıkesicisi de antibiyotiği de...Şimdi hiç bir şeye yaramıyor çünkü kalite yerlerde.

Eczanelerden ben ilaç alacağım zaman, yabancı ilaç şirketinin muadil ilacını tercih ediyorum varsa.Bizimkiler diplerde kalite yönüyle.Ama bazı ilaçların eş değeri yok tiromel gibi proviron gibi vb. ister istemez almak zorunda kalıyoruz yapacak bir şey yok...

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

İçinde süt olmayan peynir, et olmayan sucuk üretilen ülkemizde etken maddesi olmayan ilaçlar da üretiliyor demek ki. Şaşırdık mı hayır tabiki :) 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Fbgomer    6
Rdm, Şimdi yazdı:

It means that in our country, where cheese without milk and sausage without meat are produced, drugs without active ingredients are also produced. Are we surprised, of course not:) 

😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Fbgomer, 7 dakika önce yazdı:

😂

Kullandığın browser ayar veya eklentisi güzelmiş. Kendimi redditte yazıyor gibi hissettim :P 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Feng, 11 saat önce yazdı:

Yanlış anlaşılmasın anlamadığımdan soruyorum eczane ilacı nasıl etkisiz olabilir ilaç aynı ilaç sonuçta bu işte bir iş yok mu?

Gerekli açıklamalar asaağıda yapılmış zatwn çevremde kullananların yorumları bu şekildeydi dostum ben şahsen eczane kullanmadım ama İran kullandım güçlüydü 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.