Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Powercı

Sivilce

Önerilen İletiler

Powercı    5

Merhaba arkadaşlar daha önce sustanon kürü yapmıştım şuan protan marka ilaç aldım bolde testo masteron sivilce yaptı sustanon da olmamıştı ürünün markası ile alakası var mıdır sivilcenin surat sırt berbat

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testocu    141

Markadan ziyade ürün içeriği ve doluluğu sivilceyi etkiliyor , bende kürü bırakalı 2 ay oluyor sivilceler anca azaldı diyebilirim Dht türevi ilaçların sivilce yaptığı söylenmekte bilginize …

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.401
Powercı, 44 dakika önce yazdı:

Merhaba arkadaşlar daha önce sustanon kürü yapmıştım şuan protan marka ilaç aldım bolde testo masteron sivilce yaptı sustanon da olmamıştı ürünün markası ile alakası var mıdır sivilcenin surat sırt berbat

Boldenon bende de yaptı. Bazı tanıdıklarımda da durum aynı şekilde. Kürden 2-3 ay sonra tertemiz oluyor merak etme.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.590

Yağ bezleri fazla çalıştığında ve karaciğer zorlandığında, ayrıca beslenmede yapılan yanlışlıklardan da, çeşitli tiplerde sivilceler ortaya çıkıyor.Şimdiye kadar bir çok markanın milk thistle ve benzeri ürünlerini kullanmış ve asetilsistein gibi ilaçların yüksek dozlarını almış biri olarak, istediğim destek etkisini alamadım sivilce sorunu anlamında...Bunun kullanılan doz yetersizliği yönüyle olduğunu düşünmüyorum, çünkü her zaman yüksek dozlara çıktım etkisiz gördüğümde.Bence çoğu içerik etikette belirtilmesine rağmen boş ve saman çöp ayarında...Geçenlerde salonda kür yapan bir arkadaş, yeni çıkmış bir markanın bu etki de bir ürününü kullanmış ve tavsiye etti alıp denedim.Gerçekten 4-5 günde sivilcelerde azalma oldu ve işe yaradığını gördüm.Herkes bu şekilde fayda görür mü bilmiyorum ama denemek isteyenler diğer şeylere para vermek yerine bunu deneyebilirler.ON CYCLE diye bir suplement...Fiyatı artmış son zamlarla birlikte :(

Dht türevi steroidler sivilcelenmeye yol açıyorlar, özellikle winstrol...Steroidlerin içindeki kirlilik de karaciğer için zorlayıcı olabilir.Her ester için farklı yağlar kullanılıyor.Bunların kalitesi saflığı da alerjik olup olmaması da önemli...Sorunun kaynağı neyse ona göre çözüm yolu bulmak gerek.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.401
metinav, 3 saat önce yazdı:

Yağ bezleri fazla çalıştığında ve karaciğer zorlandığında, ayrıca beslenmede yapılan yanlışlıklardan da, çeşitli tiplerde sivilceler ortaya çıkıyor.Şimdiye kadar bir çok markanın milk thistle ve benzeri ürünlerini kullanmış ve asetilsistein gibi ilaçların yüksek dozlarını almış biri olarak, istediğim destek etkisini alamadım sivilce sorunu anlamında...Bunun kullanılan doz yetersizliği yönüyle olduğunu düşünmüyorum, çünkü her zaman yüksek dozlara çıktım etkisiz gördüğümde.Bence çoğu içerik etikette belirtilmesine rağmen boş ve saman çöp ayarında...Geçenlerde salonda kür yapan bir arkadaş, yeni çıkmış bir markanın bu etki de bir ürününü kullanmış ve tavsiye etti alıp denedim.Gerçekten 4-5 günde sivilcelerde azalma oldu ve işe yaradığını gördüm.Herkes bu şekilde fayda görür mü bilmiyorum ama denemek isteyenler diğer şeylere para vermek yerine bunu deneyebilirler.ON CYCLE diye bir suplement...Fiyatı artmış son zamlarla birlikte :(

Dht türevi steroidler sivilcelenmeye yol açıyorlar, özellikle winstrol...Steroidlerin içindeki kirlilik de karaciğer için zorlayıcı olabilir.Her ester için farklı yağlar kullanılıyor.Bunların kalitesi saflığı da alerjik olup olmaması da önemli...Sorunun kaynağı neyse ona göre çözüm yolu bulmak gerek.

Hocam siz bile kesin çözüm bulamadı iseniz, ben nafile araştırmayayım :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.590
rastlantisal, 18 saat önce yazdı:

Hocam siz bile kesin çözüm bulamadı iseniz, ben nafile araştırmayayım :)

Kişiden kişiye değişebilir etkili olma durumları.Kürde çıkan sivilcelere tam anlamıyla etkili olan, ve  bana fayda veren bir şey bulamadım.Yabancı proların ciltleri eğer fotoshop değilse bebek gibi fotoğraflarda :) İnsan imreniyor yalan yok...

Ama araştırmaya devam ediyoruz tabiki...Bu yazdığım suplement kombinasyonu, gayet iyi geldi ve extra bir çok şeye gerek bırakmıyor gibi.

Geçenlerde bir konuda karşılaştığım "Laktoferrin" adlı maddenin, ergenlikten gelen ve özellikle bakteri kökenli geçmeyen sivilcelerde fayda verdiği yönünde bilgiler ve yorumlar okudum.Kendim bir süre denedim, ama kürden kaynaklı sivilcelenmeye pek bir etkisi olmadı.Fakat bu madde aynı zamanda güçlü bir demir mineral formu ve demir eksikliği olanlar için hızla depoları doldurabilir, kabızlık vb. yaşatmadan...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.401
metinav, 05.12.2021 - 15:20 yazdı:

Kişiden kişiye değişebilir etkili olma durumları.Kürde çıkan sivilcelere tam anlamıyla etkili olan, ve  bana fayda veren bir şey bulamadım.Yabancı proların ciltleri eğer fotoshop değilse bebek gibi fotoğraflarda :) İnsan imreniyor yalan yok...

Ama araştırmaya devam ediyoruz tabiki...Bu yazdığım suplement kombinasyonu, gayet iyi geldi ve extra bir çok şeye gerek bırakmıyor gibi.

Geçenlerde bir konuda karşılaştığım "Laktoferrin" adlı maddenin, ergenlikten gelen ve özellikle bakteri kökenli geçmeyen sivilcelerde fayda verdiği yönünde bilgiler ve yorumlar okudum.Kendim bir süre denedim, ama kürden kaynaklı sivilcelenmeye pek bir etkisi olmadı.Fakat bu madde aynı zamanda güçlü bir demir mineral formu ve demir eksikliği olanlar için hızla depoları doldurabilir, kabızlık vb. yaşatmadan...

Hocam çok teşekkür ederim. @Rdmile bu konuyu çok konuştuk. Ne yapıyorlar da ciltleri bu denli temiz kalıyor bir türlü bulamadık. Videolarda da ciltleri tertemiz. Sırf bu yüzden artık DHT türevi anabolizan kullanmayı düşünmüyorum. Önümüzdeki uzun kür planına da hiç DHT eklemedim. 

Bahsettiğiniz supplement aşağıda linki olan mı acaba? Laktoferrin linkini de aşağıya ekledim bu ürün uygun mudur?

ON CYCLE

LAKTOFERRIN

• Beğen 3

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.590
rastlantisal, 05.12.2021 - 19:36 yazdı:

Hocam çok teşekkür ederim. @Rdmile bu konuyu çok konuştuk. Ne yapıyorlar da ciltleri bu denli temiz kalıyor bir türlü bulamadık. Videolarda da ciltleri tertemiz. Sırf bu yüzden artık DHT türevi anabolizan kullanmayı düşünmüyorum. Önümüzdeki uzun kür planına da hiç DHT eklemedim. 

Bahsettiğiniz supplement aşağıda linki olan mı acaba? Laktoferrin linkini de aşağıya ekledim bu ürün uygun mudur?

ON CYCLE

LAKTOFERRIN

Evet doğru

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
cengızhan    2
rastlantisal, 05.12.2021 - 19:36 yazdı:

ON CYCLE

LAKTOFERRIN

Hocam selamlar Umarım İyisinizdir . 

Aynı Durumdan müzdarip olduğum için araştırma yaparken bu konuya rastladım ve size sormak istedim .

Metin hocamızın önermiş olduğu bu 2 ürünü temin etmeyi düşünüyorum siz kullandınız mı ? 

Kullanım şeklini nasıl ayarladınız , bana bilgi aktararabilir misiniz ?

@metinav Sevgili metin hocam iyi günler diliyorum .

örnek vermiş olduğunuz 2 ürünü temin etmeyi düşünüyorum .

Kullanım şekli olarak önerebileceğiniz bir yöntem var mıdır ? 

extra olarak birşey eklemek gerekir mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.