Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Harunss

Evde çalışacağım kür yapabilir miyim?

Önerilen İletiler

Harunss    0

Bench press, 85 kilo halter seti ve barfiks aletim var beslenmeye dikkat ediyorum spor salonu evime uzak olduğundan ve çalışma saatlerim pek spor salonuna gitmeye uygun olmadığından dolayı evde spora devam ediyorum ve küre girmek istiyorum testo bolde ve dianabol ilk kürüm sizce evde sonuç verir mi ? önerileriniz ve görüşleriniz benim için değerli lütfen düşüncelerinizi iletin

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Testocu    141

Dostum bende evde yapıyorum ama bana maliyeti  15000 TL yi geçti daha bugün Pasifik’ten squat rack siparişi verdim demem o ki olur ama bence yapman gereken önce evde sistemi kurman şu an elindekilerle yapacağın antreman yetersiz gelebilir öncedende  söylemiştim evde yapılacaksa bench press squat rack ense press sehpası smith Machine vb eve alınmalı düzgün beslenme ve uyku ile bu işe girilmeli derim ben yinede tercih senin 

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunss    0
Testocu, 3 dakika önce yazdı:

Dostum bende evde yapıyorum ama bana maliyeti  15000 TL yi geçti daha bugün Pasifik’ten squat rack siparişi verdim demem o ki olur ama bence yapman gereken önce evde sistemi kurman şu an elindekilerle yapacağın antreman yetersiz gelebilir öncedende  söylemiştim evde yapılacaksa bench press squat rack ense press sehpası smith Machine vb eve alınmalı düzgün beslenme ve uyku ile bu işe girilmeli derim ben yinede tercih senin 

teşekkür ederim hocam squat rack alırım ense press derken onu zaten bench sehpasında yapabiliyorum kademeleri var squat rack eksiğim sanırım onuda tamamlarım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Kür işi profesyonel bir iş o nette satılan decathlon dahil benchler belli kg taşıyor mesela  bench press için ayrı alınmalı çünkü o çok yönlü sehpalara ağırlık takacak yer yok gücü ağırlık alma esnasında bir kısmını harcıyorsun bunun dışında her hareketin yapılacağı alet makine yer evde ayrı olmalı tek bir bench ve rackle olacak iş deil kür işi , merak ediyorsan evde yaptığım salonun fotolarını atabilirim bilgin olsun 

Her  zaman ilaç kullanılabilir ama sen iyi bir sonuç istersin  diye bunları yazdım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
hectordoyle    638
Harunss, 2 saat önce yazdı:

Bench press, 85 kilo halter seti ve barfiks aletim var beslenmeye dikkat ediyorum spor salonu evime uzak olduğundan ve çalışma saatlerim pek spor salonuna gitmeye uygun olmadığından dolayı evde spora devam ediyorum ve küre girmek istiyorum testo bolde ve dianabol ilk kürüm sizce evde sonuç verir mi ? önerileriniz ve görüşleriniz benim için değerli lütfen düşüncelerinizi iletin

Only testo yapılabilir bence, eğer kardiyo yapacak bir aletiniz varsa yanına oral bir steroid de ekleyebilirsiniz (Winstrol, turinabol, anavar gibi)

tarihinde hectordoyle tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194
Harunss, 4 saat önce yazdı:

Kaç kg benc yapabiliyorsun? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Arda16    3
Testocu, 3 saat önce yazdı:

Kür işi profesyonel bir iş o nette satılan decathlon dahil benchler belli kg taşıyor mesela  bench press için ayrı alınmalı çünkü o çok yönlü sehpalara ağırlık takacak yer yok gücü ağırlık alma esnasında bir kısmını harcıyorsun bunun dışında her hareketin yapılacağı alet makine yer evde ayrı olmalı tek bir bench ve rackle olacak iş deil kür işi , merak ediyorsan evde yaptığım salonun fotolarını atabilirim bilgin olsun 

Her  zaman ilaç kullanılabilir ama sen iyi bir sonuç istersin  diye bunları yazdım

Fotoğraflarını atabilirmisin 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Forumda benim açmış olduğum Amca Kürü konu başlığını aratırsan, bana da evde olmaz, bu şekilde küre girilmez diyen çok oldu ama sonuç ortada. Benim sadece 50-60 kg demir ağırlıklarım,  z barım ve  vidalı dumbell barlarım vardı. İkea'dan uzun tabure niyetine aldığımız şeyi bench sehpası olarak kullandım, bacaklarımı koltuga koyup kendim yere uzanıp decline bench yaptım vsvs.

Kısacası yeter ki iste :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194
Testocu, 22 saat önce yazdı:

Kardeşim dost acı söyler ne böyle bir ekipmanla nede böyle bir ekipmanla greceğin kürden bi cacık olmaz olurda kime göre neye göre illaki olur ama sen anla yazık organlarına yorduğuna bence buradaki ekipmandan küre girmeden tüm ağırlıkları kullanark antreman çıkartacak şekilde naturel gelişimini zorla sonra artık bu ağırlıklar yetmeyince salona başla ve küre gir hatta internette ne varsa sat salon ve küre başlangıç ücretine katkısı olsun

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Semih abi bana mı  söyledin anlamadım o benchte 115 kg var takılı demin flat bench yaptım aynı zamanda prolaron kullandığı bench spor salonundan aldım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194
Testocu, 2 dakika önce yazdı:

Semih abi bana mı  söyledin anlamadım o benchte 115 kg var takılı demin flat bench yaptım aynı zamanda prolaron kullandığı bench spor salonundan aldım 

Benclemi vucut geliştireceksin abicim 2 tane dambılla mı olmaz olurda amacın antreman yapmak ise olur kürde vucut geliştirmek ise olmaz yapar atarsın buraya iyi kötü bişiler bir kaç cm oynama beslenmeyle kürün etkisiyle sana yeterli gelecekse olur. Darılmaca gücenmece yok şu işler boş işler 200 mt2 bi odan koyarsın a z ye küre grersin yarışmayada gdersin nerden biliyprum ben yaptım bunları seni anlıyorum hefeslisin imkansızlığın içinde imkan yaratmaya çalışıyorsun imkansıza inanmıyosun bende oyleydim o yüzden çok iyi anlıyorum ama yapmış denemiş ve geri satmak zorunda kalmış biri olarak kendi düşüncelerimi sana yazdım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Anlıyorum abide spor salonuna gitmemek için çok sebep var korona , gelenlerin Abaza olması ,ter kokusu kendini birşey sanan hocaların terbiyesizliği , aynı zamanda gelenlerin absürt antreman sesleri vb beni salonda bu çocuk bana neden bakmıyor beni beğenmedimi diye şikayet eden olmuştu ben zaten pro çıkıcam demedim yorum yazan arkadaşa yardım etmeye çalışıyorum sadece …aynı zamanda burda kaldırılan ağırlıklarla küre girilir sol üstte sarı renkli olan smith Machine yanında barfix Demir’i asılı duvara bilginize 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunss    0

hepinize çok teşekkür ediyorum yorumlarınız karar verme sürecime büyük katkı sağladı kür planını bi süre daha erteleyip acele etmeden zamanını beklemeyi düşünüyorum şuan ki halim beni motive ediyor ve doğal olarak hala gelişebilirim diye düşünüyorum siz değerli hocalarımı sadece steroid değil antrenman ve beslenme gibi diğer önemli konularda da yol göstericiliğiniz için takibe devam ediyorum sağlıklı ve güçlü kalın :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Semih Erarslan    1.194
Testocu, 6 dakika önce yazdı:

Anlıyorum abide spor salonuna gitmemek için çok sebep var korona , gelenlerin Abaza olması ,ter kokusu kendini birşey sanan hocaların terbiyesizliği , aynı zamanda gelenlerin absürt antreman sesleri vb beni salonda bu çocuk bana neden bakmıyor beni beğenmedimi diye şikayet eden olmuştu ben zaten pro çıkıcam demedim yorum yazan arkadaşa yardım etmeye çalışıyorum sadece …aynı zamanda burda kaldırılan ağırlıklarla küre girilir sol üstte sarı renkli olan smith Machine yanında barfix Demir’i asılı duvara bilginize 

Daha profesyönel düşünmelisin olmadn önce o kafaya girmelisin ki ulaşabilesin Yaptımız sporda bahaneye yer yok bu saydıkların bahane olamaz malesef altarnatifler değerlendirebilinir tabi amaç belli bir süre salona gidememekse kabul görür burada belli bir süre antreman yapılır ama burada küre grip vucut geliştirmek için hayalden öteye gdilemez. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Abi ben anlamadım bunlar old school alet makine olmadığı için mi böyle dedin ki temel hareketler dahil birçok hareket için burası uygun maliyeti 20000 e yaklaştı zaten biz olmaz dediğimiz için olimpia bu ülkeden çıkmaz abi …

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Harunss    0
Rdm, 56 dakika önce yazdı:

Forumda benim açmış olduğum Amca Kürü konu başlığını aratırsan, bana da evde olmaz, bu şekilde küre girilmez diyen çok oldu ama sonuç ortada. Benim sadece 50-60 kg demir ağırlıklarım,  z barım ve  vidalı dumbell barlarım vardı. İkea'dan uzun tabure niyetine aldığımız şeyi bench sehpası olarak kullandım, bacaklarımı koltuga koyup kendim yere uzanıp decline bench yaptım vsvs.

Kısacası yeter ki iste :)

abi amca kürü diye arattım gerçekten sen ciddi misin o form dan şuanki haline mi geldin o ağırlıklarla valla helal olsun valla saygı duydum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Gerçekten evimde şu an olmayan alet varsa yapılmayan hareket varsa buraya yazarsanız sevinirim hem öğrenmiş oluruz bende tedarik ederim .. ilginize TSK ederim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
Harunss, 12 saat önce yazdı:

abi amca kürü diye arattım gerçekten sen ciddi misin o form dan şuanki haline mi geldin o ağırlıklarla valla helal olsun valla saygı duydum

Sürekli evde çalışmadım, 3 ay evde 3 ay salonda sonra kapanma zamanı yine evde 2-3 ay sonra tekrar salon.

Anlatmak istediğim ister ve vazgeçmezsen bahaneleri sıfıra indirebilirsin. Başarılar dilerim şimdiden.

Testocu, 13 saat önce yazdı:

beni salonda bu çocuk bana neden bakmıyor beni beğenmedimi diye şikayet eden olmuştu 

Nasıl bir yere düşmüşsün sen ya :)

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409

Malesef evde yapılan antrenmanla kürden yüzde yüz verim alamayabilirsin.Özelşikle amaç büyümek ise bence hiç alamazsın.Define küründe yine olur bi şekilde kurursun diyetini yapıp kardiyonu yaparsın örneğin benim geçen yaz diyet zamanım salonların kapanmasına denk geldi ama kesmedim kürü 10 hafta sonunda zar gibi bi deri yapmıştım bütün hatlarım açıktı burda ki arkadaşlar bilirler o konuyu.Kesinlikle limitleri zorlamalısın salona gitmekten çekinme çevresini falan boşver sen git antrenmanını yap çık.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Tartışılır bir konu senelerce salona gittim hocaların verdiği programlarla belli bir yere geldim ne zaman evde full body ye geçtim çok daha iyi sonuç aldım diyebilirim 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.592
Testocu, 14 saat önce yazdı:

Salonların bir çoğunda çoluk çocuk geyik muhabbeti yapıyor, bu bir gerçek.Ciddi anlamda çalışmak isteyenlerin de kullanacağı alet ve ekipmanları işgal ediyorlar, ya bekliyorsun yada hiç kullanamıyorsun.Salon sahiplerinin işgüzarlığından ve para gözlülüğünden kalitesi düşmüş durumda.Ama aklı başında, kendi antrenmanına odaklanmış insanların gittiği ve belli bir seviyenin üstünde yerler de yok değil.Biraz da bizim insanımızda bitiyor bazı şeyler.Havlusuz çalışanlar, terli kirli kıyafetleri yıkamadan getirip giyenler, duş almayanlar, yüksek sesle konuşup kahvehane ortamına çevirenler vesaire...İşin sterilizasyon ve temizlik yönüne hiç değinmiyorum...

Ev ortamında çalışmak bu açılardan cazip gibi gelse de, arkadaşların değindiği gibi hem antrenmanın verimliliği şiddeti ve çeşitliliği sağlanamıyor hem de motivasyon düşük oluyor.Ayrıca işin maddi tarafını düşünürsek, 15000 tl ile orta halli bir salonda yaklaşık 6-7 senelik üyelik alınabilir.Salon da çalışmak bir çok yönden daha kazançlı olacaktır.

Spor salonlarının hepsi farklı tarzlarda üye alıyorlar.Verilen programı takip etme zorunluluğu yok, isteyen istediği gibi çalışabilir kendi programını oluşturabilir.Bilinçli değilse ilk etapta orada verilen programla temel çalışma mantığını kazanabilir.Hocalarla çalışma zorunluluğu da yok, ki zaten bir kısmı o bilgi ve yeterlilikte değil.Biraz da yeni üyelere özel ders vermek için olumsuz yaklaşımlarda bulundukları vaki :) Uyanık olup kendi işinizi elden geldiğince kendiniz öğrenmelisiniz, başkalarına muhtaç olduğunuz zaman bunun sömürülmeyeceğinin garantisi yok...

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    141

Abi 3 sene gibi bir sürede 20000 TL ye yaklaşan masrafı ettim ben çok memnunum motivasyon düşük oluyor farkındayım onu aşınca  ve temel hareketler üstüne çalışınca olmayacak birşey yok gibi yinede ilginize tşkler …. Bahsedilen seçkin üyelerin olduğu bir salon burda yok onu belirtim 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.