Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Ahmet Kaya

Kürde yüksek tansiyon

Önerilen İletiler

Ahmet Kaya    0

Herkese merhaba arkadaşlar,

Daha önce only testo yaptım birazda alt yapım vardı çok iyi sonuçlar aldım. 1 yıl oldu tekrar only testo girdim (sustanon) ve 2. Haftada tansiyonum 16 lara fırladı. Acile gittim  kapril isimli dil altı verdi. Dil altı kullanınca düşüyor ama 20 dakika sonra yine yükseliyor. Sustanon çok güçlü ve ilacı bastırıyor.  Çok da pişman oldum keşke girmeseydim. Umarım yüksek tansiyon hastası olmamışımdır. Sigara ve alkolüm yok. Ailede yüksek tansiyon da yok. Dahiliyeye randevu aldım 1 hafta sonra umarım iyi şeyler çıkar. Göğüs ağrım oldu kalp hastanesinde ekg ve troponin baktırdım doktor gayet iyi dedi kalple ilgili sıkıntı yok. Aynı durumları yaşayan arkadaşlar var mı tüm moralim gitti 1 haftadır doğru düzgün antrenman yapamıyorum canımda istemiyor. Yorumlarınızı merak ediyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

MuscleBoxer    47
Ahmet Kaya, 30 dakika önce yazdı:

Herkese merhaba arkadaşlar,

Daha önce only testo yaptım birazda alt yapım vardı çok iyi sonuçlar aldım. 1 yıl oldu tekrar only testo girdim (sustanon) ve 2. Haftada tansiyonum 16 lara fırladı. Acile gittim  kapril isimli dil altı verdi. Dil altı kullanınca düşüyor ama 20 dakika sonra yine yükseliyor. Sustanon çok güçlü ve ilacı bastırıyor.  Çok da pişman oldum keşke girmeseydim. Umarım yüksek tansiyon hastası olmamışımdır. Sigara ve alkolüm yok. Ailede yüksek tansiyon da yok. Dahiliyeye randevu aldım 1 hafta sonra umarım iyi şeyler çıkar. Göğüs ağrım oldu kalp hastanesinde ekg ve troponin baktırdım doktor gayet iyi dedi kalple ilgili sıkıntı yok. Aynı durumları yaşayan arkadaşlar var mı tüm moralim gitti 1 haftadır doğru düzgün antrenman yapamıyorum canımda istemiyor. Yorumlarınızı merak ediyorum. 

Aynı şey Test e 500 mg da olmuştu denk geliyo bazen ..

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet Kaya    0
MuscleBoxer, 2 dakika önce yazdı:

Aynı şey Test e 500 mg da olmuştu denk geliyo bazen ..

Kürü bırakmış mıydın nasıl hallettin ek ilaç vb kullandın mı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
MuscleBoxer    47
Ahmet Kaya, 3 dakika önce yazdı:

Kürü bırakmış mıydın nasıl hallettin ek ilaç vb kullandın mı 

Kestim direk kürü

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet Kaya    0
MuscleBoxer, 8 dakika önce yazdı:

Kestim direk kürü

En iyisini yapmışsın bende kestim son iğne 1 hafta önceydi 500 mg sustanon almıştım mahvetti tansiyonumu. Değerlerin düzeldi mi peki illaki düşmüştür  

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Çok ilginç.. Sustanon yüzünden tansiyonun fırlaması ve acile gidilmesi. Ben 500 mg kullandım 8 hafta sivilce problemi olmasaydı tak diye 750'e çıkacaktım. Gerçekten güçlü bir ilaç bu konudan alınması gereken ders sizin oral steroidlerden uzak durmanızdır.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Ahmet Kaya    0
NamasteGodDamnİt, 2 dakika önce yazdı:

Çok ilginç.. Sustanon yüzünden tansiyonun fırlaması ve acile gidilmesi. Ben 500 mg kullandım 8 hafta sivilce problemi olmasaydı tak diye 750'e çıkacaktım. Gerçekten güçlü bir ilaç bu konudan alınması gereken ders sizin oral steroidlerden uzak durmanızdır.

İlk kürümde de 500 mg sustanon yapmıştım hatta yanına başka ilaçla kombinlemiştim hiç bişey olmamıştı. Şimdi de 500 le başladım ve arttiracaktim ama  böyle sıkıntı oldu. Büyük ihtimal kür öncesi tansiyonum tam sınırdaydı küre başlayinca sınırı aştım. Yani umarım öyledir kendimi böyle teselli ediyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.425
NamasteGodDamnİt, 23 dakika önce yazdı:

Sanıyorum 13-14 hafta kullandım. Yağlı cilt hariç sorun yaşamadım. Tansiyon hiç oynamadı. Kesinlikle etkili bir karışım. Hiç sanmıyorum ki tansiyona etkisi olsun.

Hatta yeni 10 aylık kürümü haftada 3 enjeksiyon 600 mg sustanon üzerine tasarlıyorum :)

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.425
Feng, 8 dakika önce yazdı:

Neden sustanona gecmeye karar verdin abi?

İlk olarak bana östrojen lazım genetiğimden dolayı. Bilhassa boldenon tecrübesi ile bunu net anladım. Hatta böyle bir ihtimalin olduğu konusunda beni uyarmıştın. Sustanonda göğüs ucu hassasiyeti, yanakta ödem gibi östrojen belirtileri, enhantate'a göre daha fazla oldu bende.

Diğer yandan enhantate'a göre daha etkili olduğu yönünde bir intiba oluştu 38 haftalık kür sonunda. Kısadan uzuna tüm esterlerden tam randımanlı faydalanabilmek için 3 enjeksiyon düşünüyorum. 

tarihinde rastlantisal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118

@raslantısal efsane bir görüntüye dönüşmüşsün.Güncel resimlerini bekliyoruz.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.425
nano3570, 6 saat önce yazdı:

@raslantısal efsane bir görüntüye dönüşmüşsün.Güncel resimlerini bekliyoruz.

Teşekkür ederim. Profil resmi en günceli. Kür günlüğüm ile ilgili başlığımda var aslında. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.