Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

gnr35

Tabletlerin ikinci haftadan sonra verim vermemesi

Önerilen İletiler

gnr35    32

Anapolon bitirmek üzereyim günde iki tablet içiyordum ilk haftasında hizli bir şekilde 5 kilo aldim sonuç iyidi, neyse ikinci haftadasindayim şu an durdu kilo alımı, clendede aynı şekilde yaşadım bunu yağ yaktım 2 haftadan sonra verim düştü ikinci kutuya geçsemmi gecmesemmi anapolon kararsız kaldim gözlelemler bu şekilde oldu 

tarihinde gnr35 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

rastlantisal    5.216
gnr35, 3 dakika önce yazdı:

Anapolon bitirmek üzereyim günde iki tablet içiyordum ilk haftasında hizli bir şekilde 5 kilo aldim sonuç iyidi, neyse ikinci haftadasindayim şu an durdu kilo alımı, clendede aynı şekilde yaşadım bunu yağ yaktım 2 haftadan sonra verim düştü ikinci kutuya geçsemmi gecmesemmi anapolon kararsız kaldim gözlelemler bu şekilde oldu 

Anapolon yanında testosteron alıyor musun? Bir noktaya kadar su toplatıyor sonra duruyor ki bu normal. Anapolondan mucize bekleme.

Clende de piramit sistemi artırıp off verip tekrar başlama tavsiye edilir. 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
rastlantisal, Şimdi yazdı:

Anapolon yanında testosteron alıyor musun? Bir noktaya kadar su toplatıyor sonra duruyor ki bu normal. Anapolondan mucize bekleme.

Clende de piramit sistemi artırıp off verip tekrar başlama tavsiye edilir. 

Anapolon tek başına kullandim testesteronsuz kullanmama rağmen iyi iş çıkardı gözümde de ikinci haftasındayim şu anda durdu kilo alımı son bir tablet kaldı elimde, 1 kutu daha var, bu haftada artış olmasa bırakırım 

Clen ilk hafta 2 tablet aldım ikinci hafta 4 tablete ciktim 2. haftadan sonra verim düştü  3 üncü haftayi bitirip bıraktım,  4 tableti geçmemek gerekiyormuş.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.527
gnr35, Bir saat önce yazdı:

Anapolon tek başına kullandim testesteronsuz kullanmama rağmen iyi iş çıkardı gözümde de ikinci haftasındayim şu anda durdu kilo alımı son bir tablet kaldı elimde, 1 kutu daha var, bu haftada artış olmasa bırakırım 

Clen ilk hafta 2 tablet aldım ikinci hafta 4 tablete ciktim 2. haftadan sonra verim düştü  3 üncü haftayi bitirip bıraktım,  4 tableti geçmemek gerekiyormuş.

Clenbuterol 1 tablet ile başlanıp her hafta artırılarak devam edilir ki 4 hafta  4 tablet ile sonlandırılır. Sen biraz erken davranmışsın.

Veya Burak hocanın bir gün on bir gün off şeklinde tavsiyesi de 4 hafta için uygun bir kulllanım şekli.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
gnr35, 1 saat önce yazdı:

Genelde anabolikleri testosteronsuz kullanmıyoruz. Döngü kapatabildikleri için vücudu testosteronsuz bırakabiliyorlar. Riskli bir iş yapmışsın.

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
rastlantisal, 9 dakika önce yazdı:

Genelde anabolikleri testosteronsuz kullanmıyoruz. Döngü kapatabildikleri için vücudu testosteronsuz bırakabiliyorlar. Riskli bir iş yapmışsın.

Bu seferlik böyle yaptım tek tablet kürü 1-2 ay önce çıkmıştım danabol enantat bolde kurunden, dinlenip anapolon başladım 

3 ilaçla alacağım verimi tek bunu kullarak 1 haftada aldım farklı bir duygu hesaplida oldu 😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.216
gnr35, 3 dakika önce yazdı:

Bu seferlik böyle yaptım tek tablet kürü 1-2 ay önce çıkmıştım danabol enantat bolde kurunden, dinlenip anapolon başladım 

3 ilaçla alacağım verimi tek bunu kullarak 1 haftada aldım farklı bir duygu hesaplida oldu 😂

Eğer döngün kapandı ise sonrasında vücut uzun süre testosteron üretemeyeceği için verdiğinin kat be kat fazlasını alacak. 

• Beğen 1
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

Eğer döngün kapandı ise sonrasında vücut uzun süre testosteron üretemeyeceği için verdiğinin kat be kat fazlasını alacak. 

Libido sorunu yok olmadı şuanlik problemsiz ilerliyorum testo olmadan duruma göre yaparım birşeyler olursa da hocam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    827

Sizin o aldığınız duygu çok aç kalıp bir yemeğin kokusunu almaktan başka bir şey değil :) Anapolon, dianabol, trinabol bunların kas inşasında aktif rolleri yoktur su tutar balon olursun güç artışı sağlar ilacı kes 2 maksimum 3 hafta sonra bence o kadar bile sürmeyecek aldığın tüm suyu vereceksin vücudun eskiye dönecek karaciğerine verdiğin zararla kalacaksın yoksa herkes afedersin aptal mı o kadar küre para versin :D Alsın 100,200,300 liraya her neyse anapolonu keyfine baksın doğru mu? Burada bu konuyu okuyup bilgisi olmayanlar için yazıyorum tek başına anapolon kaybolan vakit ve nakitten başka hiç bir şey değildir bilin dostlar. :) 

• Beğen 2
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
forbit, 42 dakika önce yazdı:

Sizin o aldığınız duygu çok aç kalıp bir yemeğin kokusunu almaktan başka bir şey değil :) Anapolon, dianabol, trinabol bunların kas inşasında aktif rolleri yoktur su tutar balon olursun güç artışı sağlar ilacı kes 2 maksimum 3 hafta sonra bence o kadar bile sürmeyecek aldığın tüm suyu vereceksin vücudun eskiye dönecek karaciğerine verdiğin zaararla kalacaksın yoksa herkes afdersin aptal mı o kadar küre para versin :D ALsın 100,200,300 liraya her neyse anapolonu keyfine baksın doğru mu? Burada bu konuyu okuyup bilgisi olmayanlar için yazıyorum tek başına anapolon kaybolan vakit ve nakitten başka hiç bir şey değildir bilin dostlar. :) 

Bilinçsiz uzun süreli kullanimlarda hasar vereceği yazıyor zaten prosedürdede bunu bende biliyorum bütün steroidler için de geçerlidir bu ve konuyu anapolon zararlarını öğrenmek için açmadım su tuttuğumunda farkındayım  🙂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    827

gnr35, 7 dakika önce yazdı:

Bilinçsiz uzun süreli kullanimlarda hasar vereceği yazıyor zaten prosedürdede bunu bende biliyorum bütün steroidler için de geçerlidir bu ve konuyu anapolon zararlarını öğrenmek için açmadım su tuttuğumunda farkındayım  🙂

Bende üstteki yazınızı görüp kimse gaza gelmesin diye yazdım dostum senin her şeyin farkında olduğunu biliyorum bende sorun yok.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
Rdm, 6 saat önce yazdı:

Clenbuterol 1 tablet ile başlanıp her hafta artırılarak devam edilir ki 4 hafta  4 tablet ile sonlandırılır. Sen biraz erken davranmışsın.

Veya Burak hocanın bir gün on bir gün off şeklinde tavsiyesi de 4 hafta için uygun bir kulllanım şekli.

Evet Biraz aceleci davrandım  ilk haftadasinda günde 2 tane içerek

Yabancı forumlardada clenbuterol

2inci haftadan sonra kullanmanın faydasız olacağını söylüyor reseptörler kapattıdığı için 1 ay ara verip sonra tekrardan başlayabilirsin diyor.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
boss41    91

Yanlış anlama ama bu formlarda anapolon bence gereksiz . Anapolon gibi tahribatlı bir ilacı en az 2 kür yapıp 3. 4. Kürde seviye atlamak için kullanırdım yerinde olsam . 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
boss41, 44 dakika önce yazdı:

Yanlış anlama ama bu formlarda anapolon bence gereksiz . Anapolon gibi tahribatlı bir ilacı en az 2 kür yapıp 3. 4. Kürde seviye atlamak için kullanırdım yerinde olsam . 

İlk kurum değil tahribat nasıl kullanıldığına bağlıdır verim düştüğü zaman bıraktım

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    132

Baştan aşağı yaptıkların yanlış en azından 250 mg eczane sustanonu ekleseydin iyi olurdu şimdiden nasıl pct yapacağını düşünebilirsin bence (bunu uzun zamandır ilaç kullanıp herşeyi deneyen biri olarak yazıyorum)

tarihinde Testocu tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
Testocu, 34 dakika önce yazdı:

Baştan aşağı yaptıkların yanlış en azından 250 mg eczane sustanonu ekleseydin iyi olurdu şimdiden nasıl pct yapacağını düşünebilirsin bence (bunu uzun zamandır ilaç kullanıp herşeyi deneyen biri olarak yazıyorum)

Yanlış birşey yok fake ürünlerden ağzım yandığı için testesteron eklemedim pişman da değilim 

• Şaşkın 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
gnr35    32
Feng, 20 dakika önce yazdı:

Bu arkadasla laf dalasina girilmez hocam kac tane kur yapmis 1 aydir salona gidenden farki yok uyariyoruz israrla kafasinin dikine gidiyor

Aynen öyle  arkadaşım görüşlerini kendine sakla😂

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Testocu    132
gnr35, 14 dakika önce yazdı:

Dinlemek istemiyorsan buraya yorum yazmayabilirsin bende dahil herkes yardım etme amaçlı yazıyor 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.191
gnr35, 56 dakika önce yazdı:

Merhaba; kişi veya kişilerin görüşleri sizi ilgilendirmiyorsa burada konu açmanızın ve yardım veya bilgi talebinde bulunmanızın bir anlamı olmadığı konusunda diğer forum kullanıcıları ile aynı fikir birliğinde ittifak edip rencide edici, argo ithamlarda bulunmanızdan sebep (çoğu mesajınızı ben düzenledim argo sözcüklerden sebep) forumdan sınırsız süre ile uzaklaştırıldınız.

KONU KİLİT

• Beğen 7
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.