Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

anabolikgoril1

Prolaktin nasıl düşürebilirim?

Önerilen İletiler

Junkboy    5

Direk testo nun prolaktin i çözücü etkisi olacağını sanmıyorum. Yani sorun başka biryerde ise. Kür dozunda değil ama trt dozu testo alıyorum ben düzenli ve zaman zaman estro artışı olduğu anlarda akabinde prolaktin artışı gördüğüm zamanlar oluyor. Gerçi çok değil referans değerin üst sınırı veya sınırın az üstü. E vitamini ve P5P kullanımı ( B6 vitaminin aktif koenzim formu, yüksek dozda alımı normal B6 gibi toksik etki yapmıyor) prolaktin üretimini bir miktar baskılıyor. Bazı bünyelerde dışardan testo alımı ile artan östrojen, prolaktin i de etkileyebilir yani. Aromasin ile hafif östro düşürdüğümde prolaktin de düşüyor bende. 2 haftada bir sustanon vurmak tek başına uygulama olarak da sağlıklı değil bu arada, ani bir yükseliş ve sonra hızlı bir düşüş yaşayacağın için özellikle ikinci hafta bir miktar rahatsız olursun. Ben daha  uzun esterli enantatı bile ufak dozlarda gün aşırı vuruyorum stabil tutabilmek için. 

tarihinde Junkboy tarafından düzenlendi
  • Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

""2 haftada 1 dostinex, 4 günde bir arimidex alıyorum"

Yorumunu Gördüm Aynı tedaviyi uygulasam olası bir yan etki alma olasılığım nedir çünkü aylardır randevu almaya çalışıyorum Endokronlojiden fakat sürekli iptal ediliyor ve artık gerçekten psikolojik etkileriyle uğraşacak gücüm kalmadı 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@metinav Hocam bugün itibariyle endokronoloji doktoruna gitmiş bulunmaktayım prolaktinimin yüksek olmadığını ve testosteronumunda düşük olmadığını söyledi bende psikolojik etkilerinden bunaldığımı söylediğimde yapılabilecek bir şeyin olmadığını değerlerin referansın çokta dışında olmadığını normalin biraz üzerinde olduğunu söyledi hocam sizden ricam beni bu illetten kurtarabilir misiniz ne derseniz yapmaya hazırım psikolojime verdiği hasarı daha fazla tahammül edemeyeceğim sizden yardımlarınız bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565

Arkadaşlar da yazmış bende belirttim.Pazartesi-perşembe yarım tablet cabaser adlı ilaçtan kullan 1 hafta...Sonra haftada bir tek yarım tablet olarak 2 hafta daha kullan ve bırak.Östrojen için sonraki duruma bakılır...

Durumunun direkt bununla ilgili olup olmadığı belli değil.Psikolojik sorunların stresin depresyonun da etken olabilir.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536

Konuda çok yazdık çizdik ama,

hormonların bozuk olduğu için psikolojini etkiliyor değilde,

psikolojin bozuk olduğu için hormonlarını etkiliyor olabilir bu ihtimali değerlendirdin mi hiç ?

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 14.12.2021 - 15:13 yazdı:

Arkadaşlar da yazmış bende belirttim.Pazartesi-perşembe yarım tablet cabaser adlı ilaçtan kullan 1 hafta...Sonra haftada bir tek yarım tablet olarak 2 hafta daha kullan ve bırak.Östrojen için sonraki duruma bakılır...

Durumunun direkt bununla ilgili olup olmadığı belli değil.Psikolojik sorunların stresin depresyonun da etken olabilir.

Hocam pazartesi itibariyle başlayacağım 3 hafta sonra tekrardan tahlillerimi burayla paylaşacağım umarım buralarda olursunuz çok teşekkür ederim şimdiden

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.536
anabolikgoril1, 12 saat önce yazdı:

@metinav hocam 2mg olanından mı yoksa 1mg olanından mı almalıyım cevabınızı bekliyorum iyi geceler dilerim

1 mg olanından almalısın, zaten çok güçlü bir ilaç.  @metinav hocamın dediği gibi yarım tablet kullanmayı unutma.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
anabolikgoril1, 36 dakika önce yazdı:

@metinav hocam bu çarşamba son kullanacağım gün olacak kan tahlilini ne zaman vermeliyim acaba 

Cabaser mi ?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav, 3 saat önce yazdı:

Cabaser mi ?

Evet hocam verdiğiniz ölçütlerde kullandım 3.haftanın son dozunuda bu çarşamba alacağım doktordan hangi tahlilleri istemeliyim ve ne zaman tahlil vereyim hayırlı akşamlar

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
anabolikgoril1, 17 saat önce yazdı:

Evet hocam verdiğiniz ölçütlerde kullandım 3.haftanın son dozunuda bu çarşamba alacağım doktordan hangi tahlilleri istemeliyim ve ne zaman tahlil vereyim hayırlı akşamlar

Son dozdan bir hafta sonra test için kan ver, daha garanti olur.Aynı testi tekrarlayabilirsin, bu arada hemogram da yaptır kan değerlerini de görmüş olursun.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@metinav @rastlantisal Abilerim sizlerin yor umlarını beklemekteyim

Metin hocamın dediği gibi 3 hafta boyunca kullanmıştım en son 2021 aralık 1'de vermiştim ondan sonra 3 hafta boyunca yarımşar hap olarak kullandım ve üzerimde olan bütün etkiler geçti sadece ilk 1 hafta öfke kontrolünde sorun yaşadım ama onun dışında başka bir etkisi olmadı

Yorumlarınızı ve Önerilerinizi bekliyorum.Saygılar ve sevgiler.

tahlil1.PNG

tahlil2.PNG

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
anabolikgoril1, 13 saat önce yazdı:

@metinav @rastlantisal Abilerim sizlerin yor umlarını beklemekteyim

Metin hocamın dediği gibi 3 hafta boyunca kullanmıştım en son 2021 aralık 1'de vermiştim ondan sonra 3 hafta boyunca yarımşar hap olarak kullandım ve üzerimde olan bütün etkiler geçti sadece ilk 1 hafta öfke kontrolünde sorun yaşadım ama onun dışında başka bir etkisi olmadı

Yorumlarınızı ve Önerilerinizi bekliyorum.Saygılar ve sevgiler.

Hormon değerlerin bence gayet iyi ve stabil, biraz östrojen belki yükselse daha da iyi olabilir ama iyi durumdasın.Arkadaşların da belirttiği gibi b12 seviyen dip yapmış ve buna bağlı olarak kansızlık durumu başlamış-başlıyor.Bence b12 ve folat desteği kullan 2 ay.Her yönden daha iyi hissedersin kendini...

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

@metinav

hocam bu hafta içinde tekrardan vitaminlerime baktıracağım hangilerine baktırmam yeterli olacaktır acaba değerli yorumlarınızı bekliyorum

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
anabolikgoril1, 17 saat önce yazdı:

@metinav

hocam bu hafta içinde tekrardan vitaminlerime baktıracağım hangilerine baktırmam yeterli olacaktır acaba değerli yorumlarınızı bekliyorum

Hemogram, b12, d vitamini ve demir seviyelerine baktırabilirsin...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
metinav, 10 dakika önce yazdı:

Hemogram, b12, d vitamini ve demir seviyelerine baktırabilirsin...

Hocam klomen prolaktini yükseltebilir mi ? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
PowerWave, 12 dakika önce yazdı:

Hocam klomen prolaktini yükseltebilir mi ? 

Ben şahsen böyle bir şey deneyimlemedim.Klomenin teoride prolaktinle bir ilişkisi direkt olarak yok, fakat östrojen seviyesi üzerinden dolaylı olarak, hafif bir düşüş veya yükseliş etkisi bazı insanlarda yaşanabilir... 

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
metinav, 11 dakika önce yazdı:

Ben şahsen böyle bir şey deneyimlemedim.Klomenin teoride prolaktinle bir ilişkisi direkt olarak yok, fakat östrojen seviyesi üzerinden dolaylı olarak, hafif bir düşüş veya yükseliş etkisi bazı insanlarda yaşanabilir... 

Kürdeyken normaldi prolaktin pct sonrası fırlayıverdi ama yine normal üst sınıra yakın olması beni biraz tedirgin etti . Kür öncesi kötü olan değerlerim şuan pct sonrasında daha iyi oldu . Arkadaşın b12 si düşük benimki 1300 lerde geziyor .. Belkide b12 yükseliğinin etkilerini yaşıyor olabilirim bakalım doktor nasıl yorumlayacak. Bir önceki tahlillerde tomografiye sokmuşlardı birşey çıkmamıştı .

5DC3E363-982A-4734-B61D-793E889A8F66.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
PowerWave, 8 dakika önce yazdı:

Kürdeyken normaldi prolaktin pct sonrası fırlayıverdi ama yine normal üst sınıra yakın olması beni biraz tedirgin etti . Kür öncesi kötü olan değerlerim şuan pct sonrasında daha iyi oldu . Arkadaşın b12 si düşük benimki 1300 lerde geziyor .. Belkide b12 yükseliğinin etkilerini yaşıyor olabilirim bakalım doktor nasıl yorumlayacak. Bir önceki tahlillerde tomografiye sokmuşlardı birşey çıkmamıştı .

5DC3E363-982A-4734-B61D-793E889A8F66.jpeg

B12 gereğinden fazla almaya da gerek yok, aralıklı kullanabilirsin...B12 suda çözündüğü için kalıcı değildir, düzenli olarak yeterli dozda alınmalı.Prolaktin de bazı durumlarda değişkenlik gösterebilen bir hormondur.Sorun oluşturmuyorsa çok da takılmamak lazım...

• Vayyyy!! 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219

Klomen kullanmayı kestim tamamladım süreci . Değerlerim yerine geldi gibi . Testo yükselince ruh değişiklikleri olabilir mi peki hocam?

Alttaki kür öncesi stres yaptığım dönem sonrası yaşadığım sıkıntılar sebebiyle çıkan sonuç . Diğer ikiside pct sonrası

84A5CC43-EA6D-406D-AF8F-A8DC740F34D4.jpeg

tarihinde PowerWave tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
PowerWave, 53 dakika önce yazdı:

Klomen kullanmayı kestim tamamladım süreci . Değerlerim yerine geldi gibi . Testo yükselince ruh değişiklikleri olabilir mi peki hocam?

Tabiki, erkeği bedenen ve ruhen erkek yapan, hissettiren şey testosteronun kendisidir.Yüksek ve düşük olmasından çok, vucutta verimli olarak kullanılabilmesi önemlidir.Bu sayede zinde ve yüksek moodlu oluruz...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
PowerWave    219
metinav, 17 dakika önce yazdı:

Tabiki, erkeği bedenen ve ruhen erkek yapan, hissettiren şey testosteronun kendisidir.Yüksek ve düşük olmasından çok, vucutta verimli olarak kullanılabilmesi önemlidir.Bu sayede zinde ve yüksek moodlu oluruz...

Peki bazılarını görüyorum forumda prolaktinim işte 100 150 lere fırladı birşey hissetmedim gibisinden yazanlar olmuş. Bu kanlarındaki yüksek testo seviyesinden ötürü hissetmemiş olabilirler  diyebilir miyiz?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.565
PowerWave, 15 dakika önce yazdı:

Peki bazılarını görüyorum forumda prolaktinim işte 100 150 lere fırladı birşey hissetmedim gibisinden yazanlar olmuş. Bu kanlarındaki yüksek testo seviyesinden ötürü hissetmemiş olabilirler  diyebilir miyiz?

100-150 seviyelerinde prolaktin hiç görmedim, böyle bir şey varsa kesinlikle hipofiz bezinde tümör oluşumu vardır...Bir şey hissetmemek mümkün değil, illa libido ereksiyon ve hafiza sorunları yaşatır.Dekompanse edecek şey dht ve dopamindir...

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.