Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Blitzkrieg

Cutting kürü sonrası pct desteği

Önerilen İletiler

Blitzkrieg    133

Merhabalar peptittürkiye ailesi. Bu sizinle beraber yapacağım 3. Pct olacak ve aranızda olmaktan çok mutluyum.

Öncelikle yazın başında 15 haftalık küre girdim. Dozlarını yazıyorum.

1-15. Hafta:testosteron propionate 420 her gün enjeksiyon 60 şeklinde

1-8. Hafta:trenbolon acetat 350 her gün enjeksiyon 50 şeklinde

1-6. Hafta:oxandrolon 50

7-15. Hafta:masteron 350 her gün 50 şeklinde

10-15. Hafta:winstrol 30la başlayıp 50ye kadar çıktım.

açıkçası bu kür bana çok şey kattı ve vücuduma katkısı da ütopik seviyelerde oldu. Ama her güzel şeyin sonu olduğu gibi, bu kürün de sonu gelmişti. 
Son enjeksiyonum bitince, pregnyl kullanmaya başladım. 3 günde bir 1500 ünite vurdum. Testislerim, 3 vuruşumdan 6 gün sonra açılmaya başladı. Bunun yanında speman forte ve çinko takviyesi alıyorum. Şu an 10. Günümdeyim ve kan tahlili verdim ve değerlerimi sizinle paylaşmak ve yorumlarınızı almak istedim. Özellikle bir önceki pct lerimde beni yalnız bırakmayan sayın @metinav hocama bir kaç soru sormak istiyorum. Sizce bu değerler normal mi yoksa bir aylık klomen ve tamoksifen tedavisine ihtiyaç duyuyor muyum? İlaçlarımın hepsi hazır. Eğer gerekiyorsa hemen kullanmaya başlayabilirim.

tahlillerim ektedir.

saygılarımla.

DDE26D6C-6228-4447-9355-15B49EAE0619.jpeg

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

metinav    4.553
Blitzkrieg, 2 saat önce yazdı:

Merhabalar peptittürkiye ailesi. Bu sizinle beraber yapacağım 3. Pct olacak ve aranızda olmaktan çok mutluyum.

Öncelikle yazın başında 15 haftalık küre girdim. Dozlarını yazıyorum.

1-15. Hafta:testosteron propionate 420 her gün enjeksiyon 60 şeklinde

1-8. Hafta:trenbolon acetat 350 her gün enjeksiyon 50 şeklinde

1-6. Hafta:oxandrolon 50

7-15. Hafta:masteron 350 her gün 50 şeklinde

10-15. Hafta:winstrol 30la başlayıp 50ye kadar çıktım.

açıkçası bu kür bana çok şey kattı ve vücuduma katkısı da ütopik seviyelerde oldu. Ama her güzel şeyin sonu olduğu gibi, bu kürün de sonu gelmişti. 
Son enjeksiyonum bitince, pregnyl kullanmaya başladım. 3 günde bir 1500 ünite vurdum. Testislerim, 3 vuruşumdan 6 gün sonra açılmaya başladı. Bunun yanında speman forte ve çinko takviyesi alıyorum. Şu an 10. Günümdeyim ve kan tahlili verdim ve değerlerimi sizinle paylaşmak ve yorumlarınızı almak istedim. Özellikle bir önceki pct lerimde beni yalnız bırakmayan sayın @metinav hocama bir kaç soru sormak istiyorum. Sizce bu değerler normal mi yoksa bir aylık klomen ve tamoksifen tedavisine ihtiyaç duyuyor muyum? İlaçlarımın hepsi hazır. Eğer gerekiyorsa hemen kullanmaya başlayabilirim.

tahlillerim ektedir.

saygılarımla.

DDE26D6C-6228-4447-9355-15B49EAE0619.jpeg

Kürün dizaynı çok yerinde ve uygun olmuş bu noktada seni tebrik ederim.Ayrıca hergün enjeksiyon yapmış olman, gerçekten kararlı ve sabit değer oluşturmak için fevkalade iyi bir şey, keşke bizde yapabilsek...Soruna gelince, bence bu değerler pregnyl etkisiyle bu şekilde çıkmış olmalı.Yoksa 10 günde testis-hipofiz aksının açılması mümkün değil.Tabi imkansız demiyorum mucize fizyolojiye sahip insanlar da var :)

Onun dışında, kür içinde test yaptırmış ve kür içinde beklenen değerleri görmüşsen, kullandığın steroidlerden şüphelenmeye gerek yok.Verimli geçtiğini söylediğin için bunu geçiyorum.

Bir hafta daha bekle ve lh-fsh-total testosteronu tekrar test ettir.Düşme varsa pct ye başlarsın, yok sabit kalıyorsa veya daha da yükseldiyse o zaman ne mutlu sana demek lazım :)

Sağlıklı günler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 37 dakika önce yazdı:

Kürün dizaynı çok yerinde ve uygun olmuş bu noktada seni tebrik ederim.Ayrıca hergün enjeksiyon yapmış olman, gerçekten kararlı ve sabit değer oluşturmak için fevkalade iyi bir şey, keşke bizde yapabilsek...Soruna gelince, bence bu değerler pregnyl etkisiyle bu şekilde çıkmış olmalı.Yoksa 10 günde testis-hipofiz aksının açılması mümkün değil.Tabi imkansız demiyorum mucize fizyolojiye sahip insanlar da var :)

Onun dışında, kür içinde test yaptırmış ve kür içinde beklenen değerleri görmüşsen, kullandığın steroidlerden şüphelenmeye gerek yok.Verimli geçtiğini söylediğin için bunu geçiyorum.

Bir hafta daha bekle ve lh-fsh-total testosteronu tekrar test ettir.Düşme varsa pct ye başlarsın, yok sabit kalıyorsa veya daha da yükseldiyse o zaman ne mutlu sana demek lazım :)

Sağlıklı günler.

Hocam öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Olumlu görüşünüz beni mutlu etti. :) İlaçların çalışması konusunda, her ilacın çalıştığını ayrı ayrı hissettim. Trenbolonun yaptığı öfkeyi ve siniri olsun, winstrolün attırmış olduğu suyu, masteronun vücuduma verdiği sertliği zerresine kadar hissettim hocam. Dediğiniz gibi bir hafta sonra tekrar test yaptırıcam sonrasında duruma göre pct ye başlarım. Bu arada takviye olarak kullandığım speman fortenin faydasını aşırı alıyorum. Libido konusunda çok yardımcı oldu bana. Onun dışında bitkisel karışımlardan oluşan bir kür yapıcam kendime pct boyunca. Forumda bir arkadaşımız bununla ilgili konusunu açmıştı. çinkoyu zaten kullanıyorum. Onun dışında folik asit, c ve d3 vitaminleri kullanmaya başlicam ekstra yardımcı olması için. Herhangi bir sakıncası olur mu sizce hocam?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Blitzkrieg, 53 dakika önce yazdı:

Hocam öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Olumlu görüşünüz beni mutlu etti. :) İlaçların çalışması konusunda, her ilacın çalıştığını ayrı ayrı hissettim. Trenbolonun yaptığı öfkeyi ve siniri olsun, winstrolün attırmış olduğu suyu, masteronun vücuduma verdiği sertliği zerresine kadar hissettim hocam. Dediğiniz gibi bir hafta sonra tekrar test yaptırıcam sonrasında duruma göre pct ye başlarım. Bu arada takviye olarak kullandığım speman fortenin faydasını aşırı alıyorum. Libido konusunda çok yardımcı oldu bana. Onun dışında bitkisel karışımlardan oluşan bir kür yapıcam kendime pct boyunca. Forumda bir arkadaşımız bununla ilgili konusunu açmıştı. çinkoyu zaten kullanıyorum. Onun dışında folik asit, c ve d3 vitaminleri kullanmaya başlicam ekstra yardımcı olması için. Herhangi bir sakıncası olur mu sizce hocam?

Herhangi bir sakıncası olmaz, sadece bazı bitkilerde e1 hormonu var o extra yük getirebilir.C vitamini kortizolu baskılar bu yönden kas yıkımını önlemeye faydası büyük.D vitamin-hormonu ile ilgili konu açmıştım kas gelişimi için de çok önemli olmazsa olmaz bir madde.Folat-b12 kırmızı kan hücrelerinin üretimi için temel etkenler bu yönüyle önemli.Magnezyum ve çinko almak da hormonel fonksiyonların sürmesi ve fizyolojik süreçler için önemli.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
metinav, 17 dakika önce yazdı:

Herhangi bir sakıncası olmaz, sadece bazı bitkilerde e1 hormonu var o extra yük getirebilir.C vitamini kortizolu baskılar bu yönden kas yıkımını önlemeye faydası büyük.D vitamin-hormonu ile ilgili konu açmıştım kas gelişimi için de çok önemli olmazsa olmaz bir madde.Folat-b12 kırmızı kan hücrelerinin üretimi için temel etkenler bu yönüyle önemli.Magnezyum ve çinko almak da hormonel fonksiyonların sürmesi ve fizyolojik süreçler için önemli.

vermiş olduğunuz bilgiler için çok teşekkür ederim hocam. bir hafta sonra test yaptırdığımda sonuçları size bildiricem.

saygılarımla

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Emrah    1.409
Blitzkrieg, 1 saat önce yazdı:

Himalaya speman forteden bahsediyorsun değil mi? 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
Emrahtkty, 4 saat önce yazdı:

Himalaya speman forteden bahsediyorsun değil mi? 

evet hocam

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Leepriest35    736
Blitzkrieg, 4 saat önce yazdı:

evet hocam

Bunu kür içinde de kullanıyorlar kür içinde ne gibi bir faydası var anlayamadım 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Leepriest35, 5 saat önce yazdı:

Doğan üretimi artırıyor. Ancak kürle kapanan doğal üretimi artıracak kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
Leepriest35, 7 saat önce yazdı:

rastlantisal, 1 saat önce yazdı:

Doğan üretimi artırıyor. Ancak kürle kapanan doğal üretimi artıracak kadar güçlü olduğunu düşünmüyorum. 

kür içinde nasıl bir faydası var bilmiyorum fakat pct döneminde libido açısından insanı daha iyi hissettiriyor. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Blitzkrieg, 8 dakika önce yazdı:

kür içinde nasıl bir faydası var bilmiyorum fakat pct döneminde libido açısından insanı daha iyi hissettiriyor. 

Çünkü PCT döneminde doğal üretimi yeniden canlandırıp artırmayı amaçlıyoruz. Yani tam yapması gereken zamanda yapması gereken işi yapıyor.

Yine de mucize beklenmemeli. Sadece bu ürüne güvenip PCT yapmayan ve sıkıntı yaşayan bir kaç arkadaş oldu. PCT yapılmalı ve destek olarak bu ürün ve diğerleri alınmalı.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
rastlantisal, 34 dakika önce yazdı:

Çünkü PCT döneminde doğal üretimi yeniden canlandırıp artırmayı amaçlıyoruz. Yani tam yapması gereken zamanda yapması gereken işi yapıyor.

Yine de mucize beklenmemeli. Sadece bu ürüne güvenip PCT yapmayan ve sıkıntı yaşayan bir kaç arkadaş oldu. PCT yapılmalı ve destek olarak bu ürün ve diğerleri alınmalı.

dediğinize katılıyorum hocam. Zaten bu tür ilaçların görevi PCT  evresini minimum zararla kapattırmak ve destek olmak. Bir hafta daha bekleyip kan tahlili yaptırıcam. sonrasında PCT ye başlarım büyük ihtimal.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

Evet sayın @metinav hocam. Tahlil sonuçlarım an itibariyle gelmiştir. Son pregnyl vuruşumdan 17-18 gün geçtikten sonraki test sonuçlarım ektedir. Sizce bu durumda ne yapmalıyım?

DF58303A-F40B-4A3F-8AF3-5D9D0B50922C.thumb.png.3722a34789e609042d24c0f5c90ba846.png

Şu an üzerimde aşırı duygusallık var. Her şeye alınıyorum. Kız arkadaşımla bunun yüzünden çok kavga ediyoruz. Çocuk gibi triplere giriyorum. En küçük mevzulara bile kafamda büyütüp kuruluyorum. Bu normal mi acaba? Yoksa psikolojik mi?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Blitzkrieg, 10 saat önce yazdı:

Evet sayın @metinav hocam. Tahlil sonuçlarım an itibariyle gelmiştir. Son pregnyl vuruşumdan 17-18 gün geçtikten sonraki test sonuçlarım ektedir. Sizce bu durumda ne yapmalıyım?

Şu an üzerimde aşırı duygusallık var. Her şeye alınıyorum. Kız arkadaşımla bunun yüzünden çok kavga ediyoruz. Çocuk gibi triplere giriyorum. En küçük mevzulara bile kafamda büyütüp kuruluyorum. Bu normal mi acaba? Yoksa psikolojik mi?

Testosteron seviyen çok düşük. Şu dediklerini yaşıyorsan bu değer vücudunun base değeri değil diye düşünebiliriz. 

Klomen kullanımına ihtiyacın var gibi duruyor. 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Vural2    990
Blitzkrieg, 10 saat önce yazdı:

Aynı şeyleri ben de yaşadım, yaşıyorum.Kiz arkadaşına durumu anlatmanı öneririm.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Rdm    2.532
Blitzkrieg, 11 saat önce yazdı:

Testosteron zamanla artabileceği gibi artmayabilir de. Testosteron arttıran supplementler, çinko,  omega-3, zencefil, bal ve bol soğan tüket.

Klomen üstteki dedenin dediği gibi testosteron değil LH FSH arttırıp dolaylı yoldan testosteronu arttırır ama senin LH ve FSH seviyen normal.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Blitzkrieg, 13 saat önce yazdı:

DF58303A-F40B-4A3F-8AF3-5D9D0B50922C.thumb.png.3722a34789e609042d24c0f5c90ba846.png

Bu sonuçlara göre konuşursak pct ye gerek yok diyebiliriz.Fakat neden böyle bir şey olduğunu da merak etmiyor değilim :)

Söylediğine göre bir şey kullanmıyorsun speman dışında.Pregnyl etkisi çoktan geçip gitmiştir bu değerler kalıcı gibi.

İlk test sonucunla sonuncuyu karşılaştırdığımızda yükselişe geçtiğini görebiliyoruz, bu iyi bir şey...Fakat total testosteron seviyen 5 üzeri olması iyi olacaktır.Lh hormonun artıyor bununla orantılı total testosteron da yükseliyor.Testislerde zayıflık var, normalde fsh yakınlarında olmalı.Ve bu seviyedeyken total testosteronun 5< üzeri değerlerde olması istediğimiz şey.Bu noktada speman yeter mi bilemem, bence tam bir pct olmasa da klomen 25 mg 30 gün falan kullansan iyi olur.

Duygusallık hislerini erkekte, östrojen ve prolaktin seviyeleri etkiliyor.Östrojenin yüksek değil ama belki genetik olarak düşük östrojene adapte olmuş bir vucudun olabilir.25 lere falan düşürse ortadan kalkabilir bu duygusallık.Ayrıca düşük testosteronda yetersiz gelince dopaminle bağlantılı olarak yine psikoloji dengesizleşiyor.

Bu dönemde bunlar normal ama yine de aşırısına müdahale edilebilir.Proviron tek tablet yada dhea suplementi önerebilirim...

Değerlerinin yine takipçisi ol boş verme arada kontrol ettir.

Kürlere başlamadan önceki hormon seviyen neydi hiç test yaptırmışmıydın ?

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Blitzkrieg, 14 saat önce yazdı:

Peki Pregly vurduktan sonra klomen kullandınız mı?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
rastlantisal, 3 saat önce yazdı:

Peki Pregly vurduktan sonra klomen kullandınız mı?

hayır hiç bir şekilde kullanamdım. sadece pregly

metinav, 4 saat önce yazdı:

Bu sonuçlara göre konuşursak pct ye gerek yok diyebiliriz.Fakat neden böyle bir şey olduğunu da merak etmiyor değilim :)

Söylediğine göre bir şey kullanmıyorsun speman dışında.Pregnyl etkisi çoktan geçip gitmiştir bu değerler kalıcı gibi.

İlk test sonucunla sonuncuyu karşılaştırdığımızda yükselişe geçtiğini görebiliyoruz, bu iyi bir şey...Fakat total testosteron seviyen 5 üzeri olması iyi olacaktır.Lh hormonun artıyor bununla orantılı total testosteron da yükseliyor.Testislerde zayıflık var, normalde fsh yakınlarında olmalı.Ve bu seviyedeyken total testosteronun 5< üzeri değerlerde olması istediğimiz şey.Bu noktada speman yeter mi bilemem, bence tam bir pct olmasa da klomen 25 mg 30 gün falan kullansan iyi olur.

Duygusallık hislerini erkekte, östrojen ve prolaktin seviyeleri etkiliyor.Östrojenin yüksek değil ama belki genetik olarak düşük östrojene adapte olmuş bir vucudun olabilir.25 lere falan düşürse ortadan kalkabilir bu duygusallık.Ayrıca düşük testosteronda yetersiz gelince dopaminle bağlantılı olarak yine psikoloji dengesizleşiyor.

Bu dönemde bunlar normal ama yine de aşırısına müdahale edilebilir.Proviron tek tablet yada dhea suplementi önerebilirim...

Değerlerinin yine takipçisi ol boş verme arada kontrol ettir.

Kürlere başlamadan önceki hormon seviyen neydi hiç test yaptırmışmıydın ?

anladım hocam. peki burada bana önerebileceğiniz şey nedir?

östrojeni sabit tutmak için ne yapmalıyım? sadece klomen mi kullanmalıyım yoksda yanına tamoksifen de almalı mıyım?

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Blitzkrieg, 2 saat önce yazdı:

hayır hiç bir şekilde kullanamdım. sadece pregly

östrojeni sabit tutmak için ne yapmalıyım? sadece klomen mi kullanmalıyım yoksda yanına tamoksifen de almalı mıyım?

Evet bence sorun tam olarak klomen kullanmaman. Göğüs ucu hassasiyeti yoksa tamoksifen kullanmana gerek yok. 

Nereden anladım? pregnly yaptıktan 18 gün sonra LH ve FSH'ın çıldırmış olması gerekirdi klomenden dolayı.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
metinav    4.553
Blitzkrieg, 20 saat önce yazdı:

Önerilerimi yazdım mesajda...Klomen yeterli olur bence, ama istersen tam bir pct yap riske girmezsin :)

Gerekmedikçe hormonlarınla oynamaman doğru olacaktır.Geçiş aşamalarında akut yükselişler doğaldır, müdahale etmek istersen östrojen için arimidex uygundur.Ya da östrojene dokunmadan proviron bulursan kullanabilirsin, dolaylı yoldan etkisi olur.

Destek ve suplementleri arkadaşlar yazmış uygun olanları kullanmak sana kalmış.

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
rastlantisal, 04.11.2021 - 19:56 yazdı:

Evet bence sorun tam olarak klomen kullanmaman. Göğüs ucu hassasiyeti yoksa tamoksifen kullanmana gerek yok. 

Nereden anladım? pregnly yaptıktan 18 gün sonra LH ve FSH'ın çıldırmış olması gerekirdi klomenden dolayı.

o yüzden klomeni kullanmaya başlarım yarın. teşekkür ederim.

metinav, 7 saat önce yazdı:

Önerilerimi yazdım mesajda...Klomen yeterli olur bence, ama istersen tam bir pct yap riske girmezsin :)

Gerekmedikçe hormonlarınla oynamaman doğru olacaktır.Geçiş aşamalarında akut yükselişler doğaldır, müdahale etmek istersen östrojen için arimidex uygundur.Ya da östrojene dokunmadan proviron bulursan kullanabilirsin, dolaylı yoldan etkisi olur.

Destek ve suplementleri arkadaşlar yazmış uygun olanları kullanmak sana kalmış.

Tamamdır hocam. Eğer klomene başlıyorsam, tam anlamıyla yapmak en mantılısı benim için. Kafamdaki soru işaretlerini tamamen kaldırıp rahat olurum.

klomen 100+50+50+25

tamoksifen 40+40+20+20

şeklinde bir ay boyunca uygularım

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133

sayın @metinav hocam ve değerli @rastlantisal abim

Şu anda PCT min 5. günündeyim. günlük 100 klomen 40 tamoksifen alıyorum. Psikolojik açıdan çökmüş durumdayım. daha önceki pctlerimde hiç böyle olmamıştım. 

Gün içerisinde modum yok. spora gidesim gelmiyor. 1 haftadır spora gitmiyorum. Sanki kafayı yiyecek gibiyim. Sanki bu durumun içinden hiç çıkamayacakmış gibi hissediyorum. Sizde de aynı şeyler oldu mu? olduysa bu durumdan nasıl çıktınız? bu karamsarlık durumunu baskılamak için proviron mu kullanmak doğru olur? doğru olursa ne kadar dozda kullanabilirim?

saygılarımla

Ek olarak

Testislerimin büyüdüğünü hissediyorum iyice normalleşmeye başladı fakat psikolojik sorunlar yaşadığımdan dolayı cinsel isteğim yok. libidom sıfır. 

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.330
Blitzkrieg, 24 dakika önce yazdı:

Ek olarak

Testislerimin büyüdüğünü hissediyorum iyice normalleşmeye başladı fakat psikolojik sorunlar yaşadığımdan dolayı cinsel isteğim yok. libidom sıfır. 

Eğer illa cinsellik gerekiyorsa şu noktada cialis ve türevlerinden destek alabilirsin.

Sabırlı olmakta fayda var. PCT döneminde herkeste cinsel istek azalır. Vücuduna zaman vermelisin. PCT döneminde ben her hangi bir Steroid ihtiva eden desteği makul görmüyorum. Proviron da bir tür steroid ancak bu sayede cinsel hayatlarına PCt döneminde devam eden insanlar da var.

Bu enerji düşüklüğünün nedeni düşük testosteron seviyen. Merak etme döngün oturunca hepsi geçecek. Güç bizde iken hepimiz savaşçıyız. Ama güçsüzken savaşabilenler sadece gerçekten savaşçılar. Şimdi hemen yarın o tembel bedenini yataktan kaldır ve kimin gerçek savaşçı olduğunu göster. Salona git ve salonu antrenmanla yık. Bizler pes etmeye meyilli tipler değiliz. Sırf kürle dahi doğamıza meydan okumuş tipleriz. Bir zorlukta vaz mı geçeceğiz? Asla.

Yarın salondan fotoğraflar istiyorum.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Blitzkrieg    133
rastlantisal, 5 dakika önce yazdı:

Eğer illa cinsellik gerekiyorsa şu noktada cialis ve türevlerinden destek alabilirsin.

Sabırlı olmakta fayda var. PCT döneminde herkeste cinsel istek azalır. Vücuduna zaman vermelisin. PCT döneminde ben her hangi bir Steroid ihtiva eden desteği makul görmüyorum. Proviron da bir tür steroid ancak bu sayede cinsel hayatlarına PCt döneminde devam eden insanlar da var.

Bu enerji düşüklüğünün nedeni düşük testosteron seviyen. Merak etme döngün oturunca hepsi geçecek. Güç bizde iken hepimiz savaşçıyız. Ama güçsüzken savaşabilenler sadece gerçekten savaşçılar. Şimdi hemen yarın o tembel bedenini yataktan kaldır ve kimin gerçek savaşçı olduğunu göster. Salona git ve salonu antrenmanla yık. Bizler pes etmeye meyilli tipler değiliz. Sırf kürle dahi doğamıza meydan okumuş tipleriz. Bir zorlukta vaz mı geçeceğiz? Asla.

Yarın salondan fotoğraflar istiyorum.

cinsel istek konusu şu anda taktığım en son şey. ilişkiden önce bir kaşık epimedyumlu macun atıyorum sıkıntıyı kökten çözüyor. Benim asıl sıkıntım, korkutucu bir şekilde elimde olmayan depresif ve duygusal ruh halim. Bunu yıkabilirsem gerisinin altından kalkarım mutlaka. 

Yarın salondan fotoğraflar gelecek

tarihinde Blitzkrieg tarafından düzenlendi
eksik yazı
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Etiket tabanlı benzer içerikler

• Yazan: Dmnzx0
      Merhabalar, daha önceden 1 kez 16 hafta testo - bolde bulk kürü yapmıştım aradan 1 yıl geçti şuanda 2. Kürüm olan definasyon kürüne başladım 15 hafta 300 testo propionat 13 hafta 200 rimobolan kullanıcam
      Şuan 6.haftadayım östrojenimi düşük tutmak istiyorum fakat masteron kullanmak istemiyorum. 10 günde veya haftada 1 arimidex kullansam östrojenimi baskılamaya yeterli olurmu. Genelde jino belirtisi olmadan arimidex kullanımı pek önerilmemiş kürün verimini düşereceğinden kafam çok karıştı kararsız kaldım sizin önerileriniz nedir ?
      Kür başlangıç ve şuanki formumun fotografları

• Yazan: Yaşar ramazan
      5 yıldan uzun süredir spor yapmaktayım. En son 2 yıl önce bir kürden çıktım 2 yıldır da hiçbir küre girmedim hiçbir şey enjekte etmedim. Elime çok güvendiğim bir kaynaktan güzel bir set geldi.  
      30ml tren 30ml testo.      30ml masteron mevcut. Kısa yani 2.5 3 aylık bir kür düzeni oluşturmak istiyorum.
      Siz olsanız nasıl bir düzende uygulardınız ?
      Her türlü öneriye açığım farklı bakış açılarının bir şeyler katabileceğini düşünüyorum.
      Ezbere hareket etmek istemiyorum. 

• Yazan: mmtsf
      Merhabalar,
      Hayatımda hiç kür yapmadım fakat kür yapmayı düşünüyorum. İyi bir diyet ile 15 hafta testosteron ve masteron planlarım arasında. Ne kadar dozajda almalıyım, hangi markaları temin etmeliyim? Desteklerinizi rica ederim.
    • Yazan: turhanoğlu
      Merhaba arkadaşlar,
      Güncel olarak şu an gün aşırı 0.5 sustanon alıyorum.
      Yani bu düzende bir hafta 1.5 cc diğer hafta 2cc ye denk geliyor. Bunu hiç bozmadan yanına :
      300 tren a (10 hafta) 200 masteron (10 hafta) Yapmayı düşünüyorum. Uygun mudur arkadaş masteron genelde son 6 hafta ekliyorlar. Benim eklememdeki amaç e2 yi kontrol altında tutmak serbest testodan faydalanmak. Anavar bende çook büyük etki yapıyor definasyonda anlayamadığım şekilde. Masteron da onun enjeksiyon versiyonu yanlış bilmiyorsam.
      Tren mg olarak yeterli gelecektir. Masteron ilk defa kullancam kaç mg uygundur bu durumda.
    • Yazan: enxgin
      Merhaba arkadaşlar,
      trenbolon asetat (300mg) testestron propianat (300mg) proviron(50mg) kullanıyorum Önerilerin büyük kısmı günlük ya da gün aşırı olacak şekilde dozlama yapılması.
      Ben şu şekilde yapıyorum:
      pazartesi(100) çarşamba(100) cuma(100) Cumadan pazartesiye 3 gün geçiyor. Bu durum kürün verimini düşürür mü?
      Daha önce bu şekilde kullanan varsa yorumunu görmek isterim.

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.