Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

ZeroDD

Kür temini ve kür önerisi

Önerilen İletiler

ZeroDD    0

Merhaba arkadaşlar. 14 haftalık sağlam, pahalı olmayan bir steroit ve yan etkileri fazla olmayan bir kür istiyorum. Kuru kas kütlesi için. 3 4 aydır spor yapıyorum daha önce spor geçmişim var.

Ilk olarak güvenilir bir satıcıya ulaşamadım sitelerde var ancak Antalya/Alanya civarında eczacı yada yüz yüze görüşe bileceğim kişiler tercihimdir. Güvenilir olması önemli sonuçta vücuda aldığımız hormonal bir madde. Arkadaşlar kür temini nasıl ve nerden yapılmalıdır bilgi verebilirseniz çok memnun ve müteşekkir olurum.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Bay-T    4.259

Ne kadar çok güvenilir kişi satıcı arayan konular açılıyor son aylarda foruma bakıyorum da bakın bu konuda bir çok başlık kitlendi buna bakış açıları nasıl olur bilemiyoruz site yöneticilerinin ama kimse kimseye referans olmak istemez çünkü güvenme oranı son zamanlarda çok azaldı özellikle ülkemizde fazla çok fazla sahte ilaçvar özellikle anabolik ürünler için peptidler bu yüzden şu sıralar çok tercih ediliyor sahtesi yok çünkü olanıda hemen etiketleniyor piyasada duyuluyor size tavsiyem web siteleri olan yerler var google da onlar çok kazık orjinal ürün olsada bir çoğu gerçi hiç almadım ama alanlardan biliyorum muazzam pahalı ürün satıyorlar geçen arakdaşın biri almış 1400 tl para vermiş bir deca birde winstrol vermişler bulk kürü diye

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Furkanzz    0

Bulmak istiyen heryerden bulabiliyorda öyle birşey ki sitesi olan adam 1000tle satarken sitesi olmayan adma aynı ürünü 500e satıyo

Gh fiyatı sordum biri 550 derken 400diyende cıktı toplu alırsan 350e bırakırım diyende en pahalısı orjınal mi olabilir en ucuzuda sahte mi belki değildir

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    886

çevrenizde alışveriş yapmış ve etki görmüş arkadaşlarınıza danışıp o kişilerden alışveriş yapmanız en doğru seçenek olabilir ben genelde öyle yapıyorum ama kimseye referans olmadım olmamda.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZeroDD    0

Anladığım kadarıyla öyle kolay değil ulaşmak. Güvenilir olması şu açıdan gerekli kimyasal ve hormonal bir madde. Çevremde professional seviyede sporla uğraşan yok maalesef olsa sorabilirdim :/

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
forbit    866
Anladığım kadarıyla öyle kolay değil ulaşmak. Güvenilir olması şu açıdan gerekli kimyasal ve hormonal bir madde. Çevremde professional seviyede sporla uğraşan yok maalesef olsa sorabilirdim :/

nerede ikamet ediyorsunuz ki ? 1 tane bile kür yapan insan yok mu çok garip :sout

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZeroDD    0

Yozgat'ta okuyorum şuan Antalya/Alanya da ailemin yanındayım. Yozgat gerçekten küçük bir yer öyle 2 dumble kaldıran sporcuyum diye geçiniyor

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZYZZ    41

son yorumunuza çok güldüm harika özetlemişsiniz :D:D Hocam istanbul da akrabanız vardır muhtemelen hemen bir eczaneden alsın 1 tanede buz pedi aynı koliye koysun kargolasın size en iyi çözüm bu 

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
ZeroDD    0

Valla ne bileyim pes ettim :) artık 1 yılda ne yapabilirsek.

Sıkıntı şu zaten benim sikletim de olan boksörler fazla kuvvetli oluyor. Çeviklik ve teknik bi yere kadar iş yapıyor haliyle.

Geçen bir antrenman maçı yaptık adam benden 2 kg fazlaydı guardımı vura vura kırdı açık vermese yapıştıracaktı :)

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Loving    9.309
ZeroDD yazdı:
Merhaba arkadaşlar. 14 haftalık sağlam, pahalı olmayan bir steroit ve yan etkileri fazla olmayan bir kür istiyorum. Kuru kas kütlesi için. 3 4 aydır spor yapıyorum daha önce spor geçmişim var.

Ilk olarak güvenilir bir satıcıya ulaşamadım sitelerde var ancak Antalya/Alanya civarında eczacı yada yüz yüze görüşe bileceğim kişiler tercihimdir. Güvenilir olması önemli sonuçta vücuda aldığımız hormonal bir madde. Arkadaşlar kür temini nasıl ve nerden yapılmalıdır bilgi verebilirseniz çok memnun ve müteşekkir olurum.

Merhaba; 14 hafatalık '' SAĞLAM ''

ama '' PAHALI OLMAYAN ''

ve '' YAN ETKİLERİ FAZLA OLMAYAN ''

Kür istiyorsunuz sanırım ?

Hem iyi bir kür hem pahal olmayacak hem de yan etkileri olmayacak 10 yıldır bu sporun hem ticari hem her alanında içerisin de yer aldım böyle bir istek ile ilk defa karşılaşıyorum sanırım :) Bakın dürüst konuşmak her zaman en güzelidir size de dürüst olacağım '' YOL YAKINKEN KÜR HUSUSUNDA VAZ GEÇİN HAYALLERİNİZİ SUYA ATIN DEMİYORUM AMA ERTELEYİN '' sebebi bu spor eğer ki ciddi işler yapmak istiyorsanız maalesef paraya dayalı sizin beslenmeniz bile 14 hafta 4,5 ay zaten farklı rakamlar çıkacaktır kağıt üzerinde bakıldığında sadece kürü aldım bitti olmuyor beslenemezseniz en iyi şekilde kür bir işe yaramayacak maalesef siz bu küre only testo olarak da başlayabilirsiniz yanına bir çok üründe ekleyip başlayabilirsiniz ama '' 3 kuruşa 5 köfte '' en kaba tabiriyle maalesef olmuyor böyle bir işe başlayacaksanız kesinlikle bütçe sıkıntınız olmamalı. Bütçe sıkıntınız varsa doğal olarak devam edin. Aksi hale kısıtlı bütçe ile yapacağınız kür yarardan çok zarar sağlar size.

• 2 kutu Aburaihan Testosteron enanthate 250mg 10 ampul
  • 2 kutu Vermodje Decaver 200mg 10ml Flakon

İle başlasanız mesela 8 hafta yapsanız 500 tl en uygun rakam olarak karşınıza çıkar hafta arttıkça ilaçlarda çoğalacağı için rakamlarda çoğalacaktır.

500 tl sizin için uygunsa haftalık program ile bu çizelgede devam edebilirsiniz.

Bütçeniz daha iyiyse rakam 1000-1500 tl de 14-15 haftada değerlendirilebilir.

Fakat son olarak diyeceğim bu işin ana kısmı beslenme ve beslenmeye gidecek harcama bu dönemde kürden çok daha fazladır.

Keyifli forumlar.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
SPECTRE    886

Güzel söylemiş Loving hocam. Dediklerine kulak verin derim.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Bay-T    4.259
ZeroDD yazdı:
Anladım hocam sağolun. 2 yıl düzenli spor ile olimpik seviyeye gelirim umarım.

Sanırım laf s..maya çalışmışsınız ama şunu unutmayın.

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.