Jump to content
  • Duyurular

• Loving

Steroidturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Steroidturkiye.com açıldı! Hormon gruplarına dair tüm sorularınıza cevap bulmak için sisteme giriş yapıp soru başlığı oluşturmanız yeterli.
    • Loving

Sarmsturkiye.com - AÇILDI!   29-11-2020

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilirsiniz.
  • Peptid Türkiye'ye HOŞ GELDİNİZ!

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı peptid platformuna hoş geldin. Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt olduktan sonra giriş yaptığınızda, kendi içeriğinizi göndererek veya mevcut içeriklere cevap göndererek bu platforma katkıda buluna bileceksin. Profilini özelleştirebilir, ödül puanlarınızı içerik yazarak toplayabilirsiniz, diğer üyelerle kendi özel gelen kutunuz üzerinden iletişim kurabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz! Bu mesaj, oturum açtıktan sonra kaldırılacaktır.

• Reklam

Poyraz Babayiğit

Fazla dozaj

Önerilen İletiler

Emrah    1.409
Wh00, Bir saat önce yazdı:

Düşük dozaj literatürde var ama ülkemize yeni giriyor. Bunun sebebi ise dışardan eğitim almamamız ve içerdeki bilginin eksikliği. Bir çok postta ve bir çok kür planlamasında uzun sürelerdir yazıyorum, 1gr testolar 600bolde başlangıçları, 400 deca-tren başlangıçları böyle bir ilaç kullanımı yok. Çokça söyleyip her defasında negatif yorumlar aldım. Yaklaşık 1 senedir ilaç kullanımımı başlangıç için önerilenlerden de düşüklere çektim. 500 testo 350 bolde gibi 350 prop 200 acetat gibi. Ve bir kaç postum var benim söylediklerimi yurt içinde bile yapan 2-3 prof sporcudan başka yoktu. Yeni yeni herkes ilaçlarda ve beslenmede bir evrilme yaşıyor. Vücut kullanamadığı herşey ile uğraşmak için efor sarfeder. Biz kürlele bir gelişim elde ediyoruz fakat bir yandanda vücudu yoran kullanamazığımız ilaçlardan gelişimimiz daha iyi olucakken sınırlıyoruz. Herkes bizler gibi dozları düşürmeyi denemeli, bunu psikolojik açıdan atlattığımızda sonuçların daha iyi olduğunu görüceğiz. Aynı şey beslenmedede geçerli, karşı olduğum bir dirty bulk konusu var. Bununda sebebi aynı. Vücut kullanamadığı besinler içinde efor sarfeder. Örnk olarak sindirimle uğraşır ve sindiremediğimiz besinden faydalanamayız. 

Kısacası herşeyi vücudumuzun kullanabileceği şekilde planlayıp kullanmak çok daha iyi sonuçlar veriyor

Bulklarda 500 definelerde 300 lü dozlar da bana göre yeterli gelebilecek kapasitede katılıyorum 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Wh00    149
Emrahtkty, 13 dakika önce yazdı:

Bulklarda 500 definelerde 300 lü dozlar da bana göre yeterli gelebilecek kapasitede katılıyorum 

Aynen öyle, şahsi tecrübem ve fikrim definasyonda 1gr kadar bi kombin yapmak tecrübe ve planlamadaki sertliğe göre mantıklı. Önrk 400prop 400 masteron 200 acetat gibi. Tabi bu müsabık arkadaşlar için. Bulkta da aynı görüşteyim müsabık arkadaşlar 1 gr kadar çıkabilir. En üst seviyelerde bile 1,5grden fazla ilaç kullanıldığını düşünmüyorum. Burda da insülin protokolleri devreye giriyor. Gh+insülinin yanına ilaçlar ekleniyor. Bizdeki gibi şu küre insilün ekliyim gh ekliyim olmuyor. Ne maddi durumumuz gh üstünden bir planlama oluşturmaya yetiyor ne de insülin bilgimiz insülin üstünden bir plan yapmaya yetiyor. Oxygen takımının sırf insülinle ilgilenen koçları var. Adamların tek işi insülini baştan yazıcak kadar bilmeleri. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
Askabar    905
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Aynı ml sadece testo ile devam. Decadan sonra deca dick yaşama ihtimalin çok muhtemel. Hele direk testoyu kesersen %90 yaşarsın. O yüzden en az 4 hafta daha devam.

Teşekkür ederim.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118
rastlantisal, 2 saat önce yazdı:

Yalnız bu videoda bahsedilen "düşük doz" ile bizim anladığımız düşük doz birbirinden çok başka şeyler olabilir :)

Bu, "hepsinden biraz kullan."  diyor gerçi ama ben bu abimizin rahatlığından ve ilaçlara bakış açısındaki iyimserliğinden ilham alıp işime geldiği gibi anladım.😊

Yani bununla ilgili olarak Wh00'ın bize anlattığı protokol ülkemizdeki (bana anlatılan) rutinlerden daha mantıklı geliyor.

Abicim,ben niye kısa kürler yapıp pct dönemi ve sonrasındaki o boş dönemde minimal kas kayıpları ve demoralize durumları yaşayayım ki.Böyle yapacağıma daha uzun vadeli daha düşük doz kullanım ideal geldi bana.

tarihinde nano3570 tarafından düzenlendi
  • Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
rastlantisal    5.369
nano3570, 3 saat önce yazdı:

Bu, "hepsinden biraz kullan."  diyor gerçi ama ben bu abimizin rahatlığından ve ilaçlara bakış açısındaki iyimserliğinden ilham alıp işime geldiği gibi anladım.😊

Yani bununla ilgili olarak Wh00'ın bize anlattığı protokol ülkemizdeki (bana anlatılan) rutinlerden daha mantıklı geliyor.

Abicim,ben niye kısa kürler yapıp pct dönemi ve sonrasındaki o boş dönemde minimal kas kayıpları ve demoralize durumları yaşayayım ki.Böyle yapacağıma daha uzun vadeli daha düşük doz kullanım ideal geldi bana.

Bu konuda iki ana görüş var.

1. görüş: Kısa kürler yapmak üzerine. Bir noktadan sonra bedenin ilaca verdiği tepki azalıyor diye bu yola başvuruyorlar.

2. görüş: Uzun kürler yapmak üzerine. Bir noktadan sonra bedenin ilaca verdiği tepki azalsa da doğal olarak ilerlemekten çok daha gelişime yönelik olduğu için bu yolu tercih ediyorlar. 

1. gruptakiler kısa ve sert kürleri tercih edebiliyorlar. 2. gruptakiler ise sadece testo temeli üzerine oturtup uzun kür boyunca araya farklı ilaçlarda ekleyebiliyorlar.

Ben şahsen 2. gruba dahilim. 

Videodaki arkadaş power lifter. Powerliftingde çok yüksek dozlarda kullanım olabiliyor. Hatta küre en çok başvurulan spor dallarından biridir. Onun fazladan anladığı ile bizim anladığımız kavram arasında uçurum olma olasılığı çok yüksek. Şahsi düşüncem ise şöyle:

Mesela düşük dozda 100 üzerinden 60 fayda sağlıyoruz diyelim. Kesin etki olarak doğal döngümüz kapansın. Ufak tefek farklı yan etkilerde görüyor olalım. Normal dozda 100 üzerinden 80 fayda sağlıyor olalım. Kesin olarak yine doğal döngü kapandı. Bir miktar daha fazla yan etkiye maruz kalıyor olalım. Yüksek dozda 100 üzerinden 90 fayda sağlıyor olsun. Ama şiddetli yan etkilere maruz kalıyor olalım. 

Burada optimum değer olan "normal doz" benim tercihim olurdu. Yan etkilerini testlerle kontrol altında tutup yoluma devam ederdim. Benim normal değerime örnek olarak 500 testosteron 300-400mg anabolizan olarak adlandırabilirim. Şu an için üstüne ihtiyaç duyacağımı düşünmüyorum. Bu şekilde zaten yavaş yavaş gelişiyorum. Önemli olan su topu olarak şişmekten ziyade dolu oluşturmak olduğu için hep buna oynuyorum. 

• Beğen 2

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş
nano3570    118
rastlantisal, Bir saat önce yazdı:

Bu konuda iki ana görüş var.

1. görüş: Kısa kürler yapmak üzerine. Bir noktadan sonra bedenin ilaca verdiği tepki azalıyor diye bu yola başvuruyorlar.

2. görüş: Uzun kürler yapmak üzerine. Bir noktadan sonra bedenin ilaca verdiği tepki azalsa da doğal olarak ilerlemekten çok daha gelişime yönelik olduğu için bu yolu tercih ediyorlar. 

1. gruptakiler kısa ve sert kürleri tercih edebiliyorlar. 2. gruptakiler ise sadece testo temeli üzerine oturtup uzun kür boyunca araya farklı ilaçlarda ekleyebiliyorlar.

Ben şahsen 2. gruba dahilim. 

Videodaki arkadaş power lifter. Powerliftingde çok yüksek dozlarda kullanım olabiliyor. Hatta küre en çok başvurulan spor dallarından biridir. Onun fazladan anladığı ile bizim anladığımız kavram arasında uçurum olma olasılığı çok yüksek. Şahsi düşüncem ise şöyle:

Mesela düşük dozda 100 üzerinden 60 fayda sağlıyoruz diyelim. Kesin etki olarak doğal döngümüz kapansın. Ufak tefek farklı yan etkilerde görüyor olalım. Normal dozda 100 üzerinden 80 fayda sağlıyor olalım. Kesin olarak yine doğal döngü kapandı. Bir miktar daha fazla yan etkiye maruz kalıyor olalım. Yüksek dozda 100 üzerinden 90 fayda sağlıyor olsun. Ama şiddetli yan etkilere maruz kalıyor olalım. 

Burada optimum değer olan "normal doz" benim tercihim olurdu. Yan etkilerini testlerle kontrol altında tutup yoluma devam ederdim. Benim normal değerime örnek olarak 500 testosteron 300-400mg anabolizan olarak adlandırabilirim. Şu an için üstüne ihtiyaç duyacağımı düşünmüyorum. Bu şekilde zaten yavaş yavaş gelişiyorum. Önemli olan su topu olarak şişmekten ziyade dolu oluşturmak olduğu için hep buna oynuyorum. 

Sizin zaten uygulamakta olduğunuz 2. görüşü ben de uygulamayı tercih edeceğim.Tabi,bunun için belirli dönemlerde test yaptırarak metabolizmamın normal dozunu keşfetmem gerekecek.Çok teşekkürler.

• Beğen 1

İletiyi paylaş

İletiye bağlantı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

Copyright © 2010 Peptid Türkiye. Tüm hakları saklıdır.

5651 sayılı yasaya göre forumumuzdaki mesajlardan doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir.
Şikayet; info@peptidturkiye.com Adresine mail atıldığı taktirde, ilgili konu en geç 48 saat içerisinde kaldırılacaktır.

Tıbbi Sorumluluk Reddi / Yasal Uyarı! Bu sitede yer alan yazıların tümü, bilgi edinmek isteyen ziyaretçiler için hazırlanmıştır. Bu bilgiler, hiç bir zaman hastalık ve diğer sorunlara yönelik teşhis ve tedavi amaçlı olarak kullanılmamalıdır. Yazılar, sadece yazarların bilgilerini, deneyimlerini ve fikirlerini aktarmaktadır. İçeriği başkaları tarafından doğru ve geçerli bulunmayabilir. Sitede yer alan yazı ve resimlerin kopyalanması, her türlü kullanımı ve bilgilerin uygulanması sonucu doğan hukuki, ahlaki, mesleki, sağlık ve yaşamsal sorunlar sadece bu eylemi gerçekleştiren kişilerin sorumluluğundadır. Bunlardan dolayı ortaya çıkabilecek hiç bir sorundan site ve yazarları sorumlu kılınamaz. Doktorunuza Danışmadan sitede yer alan diyet veya benzerlerine başlamayınız.